atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Rīgas praids 2007 - novērtējums
Kārlis sj
Iesūtīts: 2007.06.04 14:41:21
Aicinu apmainīties domām un novērtēt šī praida norisi - par aculiecinieku pieredzi; par tā ārējo izpausmi; par tā rezultātiem. Vai šāds pasākums veicinājis sabiedrības integrāciju un padziļinājis izpratni par seksuālajām minoritātēm. Šī tēma kristiešu forumā ir aktuāla, jo arī Baznīca ir šajā jautājumā šķelta un viena no galvenajiem par un pret aģitatoriem.

Piemēram
par: Sants , Cālītis
pret: Vanags , Pujats

Notikuma videoreportāža .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
jānis
# Labojis jānis: 2007.06.09 22:11:04
Karlis sj
Nav taču lielu un mazu grēku. Ir grēks. Tas homoseksuālists manis pēc var uzskatīt, kad viņa orientācija ir pareiza. Es atkārtošos - man pilnīgi nekas nav pret viņiem līdz brīdim, kad man jāsāk pieņemt, kad šāda dzīvesveida forma ir norma. Es savu dzīvesveida formu nevienam neuzspiežu un mana norma un robežas ir Bībelē. Jā - es grēkoju, bet neeju meklēt sev līdzīgos un nesāku pasludināt savu grēku par normu.
Un tiem, kas divu vīru, vai sievu pārošanos sauc par normu. Es gribētu jautāt:"Noformulējiet jēdzienu -"izvirtusi tauta".
Balss
# Iesūtīts: 2007.06.10 19:12:20
Kārlis sj Šī tēma kristiešu forumā ir aktuāla, jo arī Baznīca ir šajā jautājumā šķelta un viena no galvenajiem par un pret aģitatoriem.
Baznīca šajā jautājumā NAV šķelta. No tās ir atšķēlies homoseksuāli orientētais bij. mācītājs Sants pēc tam, kad viņš sāka publiski sludināt homoseksuālu dzīvesveidu kā kristiešiem pieņemamu. Toleranci savdabīgi izprotošais bij. LELB māc.Cālītis no Kanādas viņam pievienojās. Abi šie mācītāji vairs nepieder mūsu Baznīcai. Par Baznīcas nostāju var skaidri izlasīt dokumentos - saite tika norādīta jau agrāk.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 934