atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ja esat palikuši pliki
emocija9
Iesūtīts: 2009.11.06 10:38:11
Tiem, kas ir palikuši pliki

Lūdzu izlasiet internetā vai kadies citādi, kādam statusam Jūs atbilstat.
(MK noteikumi Nr.502 " Kārtība, kādā novērtējami maznodrošinātas personas ienākumi" un Mk noteikumi Nr.97 " Kartība, kādā `gimene vai atsevišķi dzīvojoša persona atzīstama par trūcīgu"
Ja atbilstat kadam no Mk noteiktajam statusam , dodieties uz sava rajona Sociālās palīdzības dienestu ar DIVIEM RAKSTIESKIEM IESNIEGUMIEM.
1.iesniegums,Lūdzu piešķirt pabalstu, kas atbilst statusam.
2.iesniegums, Lūdzu piešķirt mājoklā pabalstu par īri un komunālajiem maksājumiem un apkuri. Pielikumā pievienojiet 1)attiecīgā mēneša kvīts kopiju 2) lēmumu par trūcīgās vai maznodrošinātas ģimenes statusu -kopiju

Katra rajona sociālās palīdzības dienests rēķinās Jūsu ienākumus par iepriekšējiem trīs mēnešiem.Jums būs jāaizpilda deklerācija par ienākumiem un to izvērtēs-pārbaudīs un tad piešķirs Jums pabalstu, kas ir noteikts likumā.

UZMANIETIES. Jums var prasīt atnest e-bankas izrakstus, Jūs var ķert
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
emocija9
# Labojis Mods-1: 2009.11.06 10:39:28
Jūs var ķert uz muļķi, Var likt kaut kur Jums parakstīties nedodt izlasīt par ko Jūs parakstaties.Esiet vērīgi!!! Jums ir tikai jāaizpilda Deklerācija un jāparakstāS tur, kur jūs varat izlasīt par ko JŪS PARAKSTIETIES. Ja Jums neko nepiešķir un pārkopē Jūsu atnestās īres kvītis, tas ir rādītājs krāpšanai, neļaujiet kopēt dokumentus, kur pēc tam šīs negodgās personas var sociālās palīdzības naudu norakstīt uz sevi vai saviem sabiedrotajiem !!!
NOFORMĒJIET PAREIZI IESNIEGUMUS, LAI TUR BŪTU OBLIGĀTIE 4 REKVIZĪTI (SAVāDāK ADRESāTAM IR TIESīBAS TOS NEIZSKATīT)

obligātie rekvizīti:
1. DOKUMENTA AUTORA NOSAUKUMAM (jūsu vārds uzvārds, personas kods nav nepieciešams.
2.DOKUMENTA DATUMAM: 01.01.2009. vai 2009.GADA 1.janvārī
3.DOKUMENTA IZSTRĀDĀŠANAS VIETAS NOSAUKUMS (piem. RIga 2009 )
4.PARAKSTS (jūsu paraksts)
vēl varat izlasīt , lai jūs neķertu uz muļķi - MK noteikumus Nr.592 " Noteikumi par minimālo mēneša darba algu un minimālo stundas tarifa likmi"
Ja pēdejo trīs mēnešu laikā ienākumi uz katru ģimenes locekli neparsniedz 50% no attiecīgā gada 1.janvārī spēkā esošās minimālās darba algas valstī., tad pēc Mk noteikumiem Nr.97, Jūs esat atzīstama par trūčīgu ģimeni , vai personu.
Līdz pirmajam janvārim tie ir 160 LS, pēc tam būs 180 LS

vilks
# Iesūtīts: 2009.11.06 10:43:21
Tas kādam noteikti varētu būt noderīgi.
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.06 12:43:29
emocija9
liels paldies, tas tiešām kādam varētu būt noderīgi!
Чудо Домовой NVK
# Labojis Чудо Домовой NVK: 2009.11.06 12:48:50
tagad nabagu konkursā laikam būs grūti kaut ko izcīnīt...
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.11.06 12:56:51
a_masiks
pagājušo gadu mamma izlikās , ka mani nepazīst un dabūja kompensāciju malkai.
katole Sicilia Lemingoviča
# Labojis katole Sicilia Lemingoviča: 2009.11.06 13:02:29
Чудо Домовой NVK
varbūt šogad tēvs var izlikties, ka jūs ar mammu nepazīst vientuļš vecs vīriec izraisa lielāku žēlumu nekā vientuļa veca tante
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.11.06 13:05:59
kaut ko jau darīsim !
katole Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.06 13:06:39
Чудо Домовой NVK
ak vai,... jautra ģimenīte
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.06 14:15:29
katole Sicilia Lemingoviča
tagad jāsāk domāt, kuru no savas ģimenes locekļiem būtu uz kādu brīdi jāaizmirst. neviens nenāk prātā.
katole Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.06 14:17:43
S.R...(katole)
man laikam nespīd... vienīgais es varētu aizmirst vīru tad man kā bezdarbniekam visas durvis vaļā
aaaa ome visu laiku domā kā aizmirst mani.... tad viņa būtu vientuļā pensionāre
S.R...(katole)
# Labojis S.R...(katole): 2009.11.06 14:23:32
katole Sicilia Lemingoviča
kam tagad viegli!
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.11.06 14:42:11
A par darbu nav naviena MK noteikuma. Vai nevarat sameklēt kādus atvieglojumus likumdošanā jauno uzņēmunmu, SIA reģistrētājiem. mēs visi paliksim pamazām par maznodrošinātiem un mūs drīz sāks pētīt, kur tik stulba tauta tai jūras maliņā...
emocija9
# Iesūtīts: 2009.11.06 17:25:31
Ja kādam katastrofāli nepieciešams zobārsts,
varat pierakstīties pie studentiem, kuri remontē zobus pasniedzēja uzraudzībā " Stomatoloģijas institūtā" Dzirciema ielā 16 vai 18 , otrā stāva reģistratūrā,
uzreiz jau nepazvanīs, bet pēc kādas nedēļas vai divām.
Iespējams ka studenti kādu rokas naudinu prasa, bet es pateicu, ka nevaru maksāt, jo esmu bezdarbniece un no manis maksu neņēma.
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.09 09:17:52
emocija9
tas protams visai laipni. bet ja cilvēkam ir kāds zobs mutē, vai viņš to vēlēsies atdot studentiem par mācību līdzekli?
Чудо Домовой NVK
# Iesūtīts: 2009.11.09 09:21:15
it kā jau studenti stādā kārigi, bet man tomēr būtu bail iet pie studentiem.
S.R...(katole)
# Labojis S.R...(katole): 2009.11.09 09:22:36
Чудо Домовой NVK
pie zobārsta ar pieredzi tev nav bail iet?
bet pie studentiem iet būtu izdevīgi - nav zobu, nav problēmu!
S.R...(katole)
# Iesūtīts: 2009.11.09 09:35:04
masiks garāmejot... [212.93.96.2]
protams, bet mazliet paspirināties pa varžu dīķi ir tik patīkami.
nevajag sasteigt notikumus.
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.09 10:07:41
es zobus eju labot uz 1 bērnu poliklīniku pie super ārstes... un cenas tur lētas un pakalpojums kvalitatīvs.... man nolauzto puszobu atjaunoja ar narkozi pa 6 ls... domāju, ka laba cena
K Amēlija
# Iesūtīts: 2009.11.09 11:19:37
Sicilia Lemingoviča
Jā, tik visus kas nav bērni tāpat vien tur nelaiž ārstēt zobus...
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.09 11:28:30
K Amēlija
Kā nelaiž? es eju un pirms 2 gadiem savu māti pie ārstes bez problēmām pierakstīju (liekas viņai lats vai 2 par reģistrāciju bija jāmaksā). Tiesa mana daktere nevarēja līdzēt un ieteica citu savu kolēģi? (nu manai mātei bija jālabo un jāprotezē... )

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 33690