atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem atkarības un dubultmorāle
Arvīds
Iesūtīts: 2009.11.05 19:34:10
pēdējā laikā ir ļoti labas izmaiņas likumdošanā , kas paredz aizliegt pirms tam atļautas narkotikas. tas nāk par labu , jo jaunieši apreibinās arvien biežāk. tākā pats nelietoju nekādas apreibinošas vielas un nesmēķēju, uzskatu to par progresu. taču mani satrauc jautājums par alkoholu - kāpēc netiek izskatīts jautājums tos aizliegt? ir taču tūktošiem reižu vairāk dokumentētu gadijumu par alkohola intoksikāciju un nāves gadijumiem no tā, kā tiešas iedarbības, tā arī ilgstošas nodzeršanās rezultātā (aknu ciroze, encefalopātija utt) . un agresija kas rodas akohola reibumā esošiem ļaudīm - sadzīves slepkavības , piekaušana līdz invaliditātei . satiksmes negadijumi reibumā. ārsti alkoholu klasificē kā narkotiku. ir jāierosina šo jautājumu izskatīt baznīcu vadītājiem un viņi tad varētu griezties saeimā. jo mūs parastus mirstīgos tur neuzklausa.
kā lai cīnās ar to , ja ne ar baznīcas palīdzību? [varbūt vienīgi vīnu var atstāt lietošanai reliģiskās ceremonijās , ja to prasa kanons]
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:15:46
Ctulhu, kaa tu kaifo? Lab izsleedzam visus dabiigos ikdienishkjos, kas saistiiti ar lauliibu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.12 13:21:43
Ctulhu, respekts!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.13 13:35:32
Ctulhu
Anaogija pareiza, nepareiza?
Tas var būt:
A) traucēts normāls režīms un visādi gļuki
B) otrādi, uzlabots režīms, jaunas iespējas.
C) vienkārši cits režīms.
dzheksons [80.233.156.204]
# Iesūtīts: 2009.11.13 13:41:18
Ctulhu, nu a ja paarsleedzas no makro uz kvantu liimeni, iedomaajies kaads bardaks, ja visi saaks to Shreedingera kakji apluukot... Cik skatiitaaju, tik kakju superpoziiciju!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.13 13:47:05
Ctulhu
Nu bet re, ka sajūtas līdzīgas - ego pazušana, viss ir viens, laika nav, būt vairākās vietās vienlaicīgi utt.
Ir pat tā, ka atgriežoties parastajā stāvoklī, tu pats sev nevari paskaidrot, ko esi pārdzīvojis, jo lai uztvertu to pārdzīvojumu, vajag izmainītu apziņas stāvokli.
Alucard
# Labojis Alucard: 2009.11.13 13:53:39
EzītisMiglā
Alkohols ir surogāts, kas mēģina aizvietot kaut ko, kas cilvēkiem trūkst vai nav attīstīts.

Ne gluži aizvietot. Alkohols vispirms iebliež pa kavēšanas mehānismiem smadzenēs. Līdz ar to ispaužas slēptās tieksmes kas nu kuram ir: socializācija, jautrība, dziedāšana, arī agresivitāte.

Vari mēģināt mazliet iedzert un rakstīt dzeju, gleznot - var kaut kas atklāties. Par nelaimi dzejnieki un gleznotāji šo līdzekli lieto pārāk lielos daudzumos
Alucard
# Iesūtīts: 2009.11.13 13:57:40
Ctulhu
Tas pats Astrovitjankas autors pret alkoholu atsaucas ļoti draudzīgi
Alucard
# Iesūtīts: 2009.11.13 14:07:37
Ctulhu
Bloga adrese?

Pretinieks viņš var būt, vislabāk alkohola radīto postu var apspriest pie pudeles
Bet ja viņš pats būtu nelietotājs, tad par vīnu vispār nerakstītu.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.15 17:15:07
Alkohols ir pārtikas produkst un ja to lieto saprātīgos daudzumos, tad tas ir veselīgs. Problēmas rodas, kad to sāk lietot pārāk daudz. Bet tādas problēmas var rasties ar jebko. Problēma nav alkoholā.
Bet par sistēmu runājot, man patika Somijas prakse. Tur alkoholu var nopirkt tikai valsts veikalos, tam ir nopietns uzcenojums un stingri ierobežoti darba laiki.
tam argumentam, ka ja ierobežotu alko izplatību, tad plauktu surogātu ražošana atļaušos nepiekrist.
Ar to es nergibētu teikt, ka alko pārdošanu vajadzētu azliegt, bet ierobežot gan. Tik, ņemot vērā, ka tas ir visnotaļ ienesīgs bizness., mēs to diez vai piedzīvosim tuvākajā laikā.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.15 21:27:46
Gnidrologs
ne tikai tāpēc - cenas pie viņiem ir augstas, bet ļoti adekvātas ņemot vērā viņu pieklājīgos ienākumus. Bez tam - man šķiet labāk lai dzer aizbraucot ciemos nevis visu laiku mājās. Ziemeļnieki slikti paness alko un ātri rodas atkarība.
incognito
# Labojis incognito: 2009.11.16 20:07:05
Izklausās interesant, bet vai to nevar sasniegt arī bez narkotikām? Tādi salīdzinājumi kā "justies kā mazs bērns neilgu laiku pēc piedzimšanas, kad viss ir nesaprotams un brīnumains, jo nav jēdzieniska kultūrslāņa" ir ar dīvainām līdzībām ar senžīdu gudrā Jēzus Kristus izteikumiem:

"Patiesi Es jums saku: kas Dieva valstību nedabū kā bērniņš, tas nenāks tur iekšā"

Patiesi, patiesi Es tev saku: ja cilvēks nepiedzimst no augšienes, neredzēt tam Dieva valstības.

Francisks
# Iesūtīts: 2009.11.16 23:06:57
Viss ir iespējams.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 9473