atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sinode
Mulders
Iesūtīts: 2007.06.04 09:46:31
Par Sinodi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis [84.237.169.72]
# Iesūtīts: 2007.06.08 12:48:45
Mulders. Starp citu, Mulders, šo atziņu, ko tu nosauci par histēriju, es neizdomāju tagad. Mans bakalaura darbs bija par ATA VII un VIII artikulu. Jau tad izteicu šo atziņu. Tas notika tieši pirms 10 gadiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 12:49:51
Uldis, paga paga... "histeerija" veel nav antoniims "taisniibai"! To tu man tagad mutee liec vaardus, ko neiru teicis! Es jauno satversmes textu nav lasiijs, tamdeelj tev ir mazleit priekshrociibas (jo tu aciimredzot esi lasiijis)... tachu ja tu saac vicinaaties ar laiciigas tiesas darbiem, tad pati forma kaa tu meegjini risinaat... nav veseliiga. Pietam nu tu redzi kaa ir tad ja tu aizej no LELB, tagad tavas iespeejas ko ietekmeet ir mikroskopiskas...
Esi pacietiigs... pagaidiisim augljus shitam pasaakumam! Cerams buus arii Jaanja un abu diaceezhu Biiskapu raksti un skaidrojumi kas un kaa... Citaadi pagaidaam te ir tikai KLB viedoklis, kas apriori ir negatiivs pret dajebko ko LELB vadiiba dara, un ar savu veesturisko attiexmi juus pashi sev laacha pakalpojumu izdaraat... juusos vairs neklausaas, pat ja juus runaajat kaadu deriigu lietu!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 13:00:46
Uldis, par histeeriju es saucu shaushanu ar lielgabalu pa zvirbuljiem... Aceries, es sheit runaaju no sava subjektiivaa viedoklja kaa tas man izskataas... es neesmu Satversmi redzeejis, iespeejams ka es kaut ko nezinu ko zini tu, esi pacietiigs... nu nenaaks man shovakar pakalj LELB dzhihaads... ljauj es ar A.Biti parunaashu, sagaidiisim no Vanaga un Bruuvera un Alpes vinju viedokljus... Kamdeelj tu gribi vilcienam pa priekshu skriet... jeb tu netici ka Dievs saveejos vadiis...? Nu netrako... nomierinies, un piedaavaat paliidziibu pirms to luudz... gan zinaasi, ka tas nedarbojas.
Labaak, ja patieshaam domaa, ka tev ir taisniiba un tuuliit no LELB visi konservatiivie luteriski domaajoshie cilveeki muks prom, tad labaak sagatavo spilventinju kur shiem cilveekiem krist.
Ar sho pirxtu baxtiishanu tu radi cilveekos psihologjisku pretestiibu un staastiit cilveekam ka vinja maaja ir sapuvusi ir bezjeedziigi, ja vinjsh shajaa maajaa dziivo un pats nejuut armatuuras trauceeshanu!
Taadeejaadi ja tu buutu mieriigaaks tad
a) Gadiijumaa ja tev ir taisniiba, cilveekiem buus vieglaak pie tevis griesties peec palidiziibas nebaidoties dabuut sejaa smiiniigo "es tachu teicu"
b) Gadiijumaa ja tev nav taisniiba, tu nebuusi sevi par apsmieklu izlicis ar "vilks vilks" histeeriju!
lasītājz [80.222.209.62]
# Iesūtīts: 2007.06.08 13:41:56
kaut, saki lūdzu, kurš kopš 2006.gada novembra "kasījās" visos iespējamos forumos?
lasītājz [80.222.209.62]
# Iesūtīts: 2007.06.08 13:46:48
kaut, kapēc neatbildi uz manu jautājumu?
lasītājz [81.169.137.209]
# Iesūtīts: 2007.06.08 13:55:18
kaut, nav problēmu, es varu paciestu tavas samazgas, lej vēl, ja domā ar to būs kas līdzets vai risināts
-
nu protams tu mums esi bez vainas
visi tavi grēki ir tikumi
esi svētīta, kā tu saki "ilūziju zemē"
Gardēdis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2007.06.08 14:08:05
Pusdienlaiks beidzies. pietiek ēst.
Ivo Odītis [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.06.08 14:12:38
Vispār jau tas ir interesanti, ka ārpus LELB esošo cilvēki spriež par LELB satversmi un māca kā LELB dzīvot IMHO tā ir mūsu satversme, paši par to atbildam (pat ja nepatīk un tajā ir caurumi). Tas ir apmēram tāpat, kā kad pasaule stāsta LELB, ka vajadzētu sievietes ordinēt un gejus laulāt. LELB satversme tak nenosaka kā KLB jādzīvo, kā īpašums jādala un no kādas naudas mācītājiem algas jāmaksā?

Var būt mums tomēr jāsaka paldies par nesautīgu rūpēšanos un gādību?
Ivo Odītis [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.06.08 14:47:31
kaut.., jūms taisnība - esmu ar mieru šo loku sašaurināt: "daži ārpus LELB esoši cilvēki"
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 14:51:08
Ivo Odīts,... var vēl papildināt... "daži ārpus LELB esoši cilvēki kas paši nošķīrušies un aizgājuši tā sev atņemot leģitīmu veidu kā ietekmēt LELB iekšējos lēmumus"
Ivo Odītis [194.153.79.122]
# Iesūtīts: 2007.06.08 14:59:43
Mulder, to teici tu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 15:02:06
Ivo Odīts, protams...
Mana doma ir tāda, ka ja kāds ir nošķīries no kādas organizācijas, tad kamdēļ to mācīt, ja pats labprātīgi esi atteicies no leģitīma ietekmēšanas veida. Sanāk nekonsekvence.
Savukārt, ja gribi ko ietekmēt, kļūsti par šīs organizācijas, grupas, sabiedrības locekli.
lasītājz [74.134.92.57]
# Iesūtīts: 2007.06.08 15:27:56
vai kaut grib teikt: ka kristieši uz sliktiem cilvēkiem drīkst liet samazgsa
Stiso [85.15.205.123]
# Iesūtīts: 2007.06.08 15:29:27
Mulder, baznīcas nav vienkārši kaut kādas organizācijas, uz baznīcu būšanu ir tomēr citādi likumi, jo šeit ir saistība ar Dieva vārdu. Pēc Dieva vārda mums būtu jāvadās un attiecīgi tālāk pēc sirdsapziņas, kas ir šī Dieva vārda saistītas, lai būtu šādā organizācijā, kas ir baznīca un arī lai nepiederētu kādai baznīcai. Ja cilvēks saprot no Dieva vārda, ka sirdsapziņa ir nopietna lieta - it īpaši kristietim, un viņš saprot no savas un citu pieredzes, ka baznīcā plosās vilki (avju drēbēs), tad vēl pie tā nāk klāt sadraudzības mācība, kas atkal ir dilemma sirdsapziņai. Kristietis nogurst no sirdsapziņas mocīšanas, un izeja tā ir visiem zināma.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 15:40:55
Stiso, tas viss ko tu pateici ir tad ja Bazniicu uztver kaa laiciigu organizaaciju. Tad nu izdomaa... vai Bazniica ir laiciiga organizaacija vai taa ir tieshi tas ko taas vaards nosaka - no pasaules izsauktie. Ja mees runaajam par laiciigu organizaaciju, tad tavi paarmetumi ir vietaa... tad paraksts uz sadarbiibas papiira ir ekvivalents ar textu Dziiviibas Graamataa... tad juridiski dokumenti uz Zemes ir apziimogoti Debesiis.
Savukaart, ja Bazniica nav no shiis pasaules, tad visi juridiskie dokumenti ir pa kaaju Bazniicas lietaas un tiem noziime un ietekme uz sirdsapzinju ir tieshi taada pati kaa skaarnii nopirktai elku galjai. Ja tu to uzskati par neshkjiistiibu, tad taa tev ir neshkjiistiiba... bet kam sirds ir tiira, tam ir dzilji paraleeli juridiski laiciigi papiiri, ziimogi, satversmes un naudas lietas.
Es gan nekur Rakstos neaceros kaut kaadas instrujkcijas par Bazniicas laiciigo organizeeshanu un mantas paarvaldi... bij tur Jeruzaalemes draudzes kopienas modelis... visi paardod un met vienotaa katlaa... Vai taa tu gribi?
Stiso [85.15.205.123]
# Iesūtīts: 2007.06.08 15:59:02
Mulder, es runāju par baznīcu, nevis par Baznīcu. Kristietis kā Baznīcas pilsonis nevar ar mierīgu sirdsapziņu būt tādā baznīcā, kas tik krasi konfrontē ar sirdsapziņu, tad Baznīcas prieku nesošās lietas - Evaņģēlijs un Vakarēdiens, kas ir kristieša barība, vairs nav tās Debesis, kas iespīd šajā laikā, lai pilnībā to baudītu Tajā.
Man prieks par Tevi, ka Tev sirds ir tīra, ka Tev iet parelēli visas tās būšanas un nebūšanas. Arī mums KLB tas iet paralēli - tikai citādi.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.08 16:15:36
Stiso, Kristietis kā Baznīcas pilsonis nevar ar mierīgu sirdsapziņu būt tādā baznīcā, kas tik krasi konfrontē ar sirdsapziņu Bet nevajag jau subjektiivo sirdsapzinjas nemieru projiceet uz citiem.
Man sirdsapzinja ir pilniigi mieriiga, jo draudzee kura es esmu (un starp citu taa ir visai redzama nevis neredzama) es sanjemu Dieva Vaardu un Sakramentus un tie ir saskanjaa ar manu sirdsapzinju un manu izpratni un to kas man atklaats. Taadeejaadi, ja es sanjemu 100% Vaardu un 100% Sakramentu, tad es esmu 100% paarliecinaats ka esmu 100% Bazniicaa (ar lielo B). Tas ir tas kas man ruup un ir svariigi manai sirdsapzinjai...
ddauka [81.198.24.162]
# Iesūtīts: 2007.06.08 16:31:57
mīļā D, lai Dievs dod Tev savu mieru!
labāk pļāpājam tālāk par tēmu
lasītājz [128.197.11.30]
# Iesūtīts: 2007.06.08 16:44:05
ak tad, kaut , nekad nav teikusi, ka es esmu slikts... un kaut tikai darīja citiem zināmu, lai viņi `ņem vērā un uzmanās no Tevis.. tāds kā brīdinājums citiem...

kurš Tevi būtu pilnvarojis būt par visu izčakarēto aizbildni?
Stiso [85.15.205.123]
# Iesūtīts: 2007.06.08 16:54:37
Mulder, viss OK ir ar Tavu sirdsapziņu. Tā, protams, katram izpaužas savādāk. Mani tikai tā bišķi aizskāra Tavi vārdi - Mana doma ir tāda, ka ja kāds ir nošķīries no kādas organizācijas, tad kamdēļ to mācīt, ja pats labprātīgi esi atteicies no leģitīma ietekmēšanas veida. Sanāk nekonsekvence.
Savukārt, ja gribi ko ietekmēt, kļūsti par šīs organizācijas, grupas, sabiedrības locekli.


Es domāju, ka nevajag iestāties LELB, lai tur kaut ko ietekmētu. Jo tā nav kaut kāda organizācija, bet gan baznīca un esamība tajā nesīs sekas - zinot par tās neviendabīgumu, nepastāvību, sadraudzību. Tas bija sakarā ar paša sirdsapziņu.

Tas, ka draudzē tiek sludināts Dieva vārds un izdalīts Vakarēdiens, ir ļoti patīkami. Kamēr tas tā būs, arī baznīca pastāvēs un būs par zīmi, ka Baznīca ir starp viņiem. To es arī jums novēlu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 10000