atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Zviedrijas luterāņi svētī homoseksuālismu un laulās gejus
Paulus
Iesūtīts: 2009.10.22 15:51:12
Zviedrijas baznīca turpmāk laulās arī viendzimuma pārus

Publicēta: 13:45 22.10.2009.
Stokholma, 22.okt., LETA. Zviedrijas Luterāņu baznīcas sinode ceturtdien pieņēmusi vēsturisku lēmumu atļaut baznīcā laulāties arī homoseksuāliem pāriem, vēsta interneta izdevums "The Local".

Lēmums pieņemts, balstoties uz baznīcas padomes jūnijā iesniegto petīciju Zviedrijas baznīcas sinodē - augstākajā lēmējvarā.

Zviedrijā šī gada 1.maijā stājās spēkā likums, kas atļāva homoseksuāliem pāriem laulāties civilā vai reliģiskā ceremonijā.

Līdz tam Zviedrijā homoseksuāļiem bija ļauts savas partnerattiecības reģistrēt civilā ceremonijā.

Civilās savienības, kas gejiem un lesbietēm garantē tādu pašu juridisko statusu kā laulātiem pāriem, Zviedrijā ir atļautas kopš 1995.gada.

Paredzams, ka baznīcas laulību ceremonijās homoseksuāliem pāriem tiks veiktas nelielas izmaiņas, piemēram, frāze "vīrs un sieva" tiks aizstāta ar vārdu savienojumu "likumīgi laulātie".

Jau kopš 2007.gada Zviedrijas baznīca, kura apvieno aptuveni 74% valsts iedzīvotāju, viendzimuma pāriem devusi savu svētību.

Baznīcas sinodes lēmums Zviedriju padara par vienu no pirmajām valstīm pasaulē, kurā geju laulības atļauts noslēgt valsts lielākajā baznīcā.

LETA
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
AutorsZiņas teksts
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.28 12:45:04
Mulders
no visiem man pazīstamajiem cilvēkiem, kas nākuši no bērnu nama, tikai labi ja puse ir normāli iekļāvusies sabiedrības dzīvē un nedzīvo no pabalstiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.28 12:52:06
vilks, faktiem pašiem par sevi nav nekāds spēks, ja tiem netic... Tā kā man neviens šādus faktus nav priekšā nolicis, bet visi fakti ir nostāsti, ka kaut kur esot tādi fakti... tad atvaino... does not buy!

Protams, ja mēs uzskatām, ka ķermenis ir tas, kas diktē cilvēku, un cilvēks ir gaļasblāķis un viņa apziņa ir šī gaļas blāķa iegribu vergs... tad es saprotu kas tie par "faktiem" Brīnos tikai, ka vilks, kas jakobi ir ticīgs, šos faktus apēd...

Pietam... CITI fakti šajā sabiedrībā vienkārši netiek nedz publicēti nedz ļauts tādus ģenerēt... Tie fakti ir tikai tie, kurus viņi grib lai tu dzirdi... Pretargumentus noslāpē un tie nemaz nedabon savu "raidlaiku". Neticu, ka homīši visi ir viendabīga masa, tikai redz, pie mikrofona nepielaiž `dissidentus`, tāpēc fakti par vilku diētu tev ir no vilkiem! Es tiem neticu... pirmkārt tāpēc, ka tie nav redzēti, bet ir tikai apelācija pie faktiem, kurus, domāju, arī vilx nav redzējis... otrāmkārtām, pašu faktu ģenerācijas mehānismam es neuzticos, izejot no tā, ka uzskatu, ka cilvēka dabu veido viņa apziņa...

no visiem man pazīstamajiem cilvēkiem, kas nākuši no bērnu nama, tikai labi ja puse ir normāli iekļāvusies sabiedrības dzīvē un nedzīvo no pabalstiem.

Un tu pazīsti apmēram > 1000 tādus cilvēkus... jo mazāks cipars neskaitīsies sociālo aptauju apstiprinošs...
Piemēram puse no man pazīstamajiem cilvēkiem ir ar IT saistīti... kādu statistiku no tā tagad mēs izzīdīsim?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:05:37
Dona Ribeka, nepareizi veido aptauju!

Ir jāpanjem uz RND izlasiiti 1000 bērnunama iemītnieki no kādiem 90iem gadiem un jāpaskatās, kas ar šiem ir tagad... Tad varētu arī zīmēt korelāciju kā bērnunams ilgtermiņā izvēršas...

Tālāk, salīdzināšanai, tad vajadzētu paņemt atkal 1000 homo ģimenēs adoptētu bērnu likteņu izpēti pēc 20 (vai 30) gadiem un 1000 hetero ģimenēs adoptētu bērnu likteņa izpēti pēc 20/30 gadiem!

Vot tad mums buutu kaut kaadi dati ar ko var straadaat un saliidzinaat un spriest!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.28 13:07:00
no tā izriet nākošais secinājums - nekādiem faktiem nav nekādas nozīmes. Tikai ticībai. Ja tu tici, ka homo ir slikti, ļaunumu nesoši un iznīdējami - tevi nekas neatturēs viņus iznīdēt. Arī fiziski.

Principā jā... taču man ir labums tas, ka tādu faktu nav. Ir daudz cilvēki, kas par tādiem faktiem stāsta - teixim vilks - tā ir normāla propoganda - stāstīt, ka existē rozā unikorni! No tā gan fakti nerodās!

Otrs... ja es izlasīšu no mēdijiem visas Zatlera Bildes un tad tās selektīvi tev parādīšu, tad es varēšu paziņot - Zalters vienmer valkā šlipsi - pietam to apstiprinās manis uzrādītie fakti!

Redz... viens ir ticēt faktiem - otrs ticēt šo faktu interpretācijai. Ticēt, ka tajās bildēs ir zatlers, būs visai viegli un neticēt tam būs muļķīgi. Taču ticēt manam šo faktu interpertējumam... tu ticēsi?
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:11:39
Pārlasīju Muldera komentārus, tie skaidri demonstrē, ka homofobija ir ticības lieta. Un ja tu tici, tad visi fakti pret šo ticību ir vien "rozā unikorni".
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:12:32
Mulders
Protams, ja mēs uzskatām, ka ķermenis ir tas, kas diktē cilvēku, un cilvēks ir gaļasblāķis un viņa apziņa ir šī gaļas blāķa iegribu vergs... tad es saprotu kas tie par "faktiem" Brīnos tikai, ka vilks, kas jakobi ir ticīgs, šos faktus apēd...
par kuriem faktiem konkrēti tu šeit runā? uzskaitīsi pa punktiem?


CITI fakti šajā sabiedrībā vienkārši netiek nedz publicēti nedz ļauts tādus ģenerēt... Tie fakti ir tikai tie, kurus viņi grib lai tu dzirdi... Pretargumentus noslāpē un tie nemaz nedabon savu "raidlaiku".
cik saproti, tu uzskati, ka vilks tic tam, ko vairāk un biežāk atkārto? Nu, tad nav brīnums, ka tu bezgalīgi atkārto tās pašas lietas, cerībā, kaciti noticēs.
Vilks lasa un pētī pats, un novēro, kā tas, ko apgalvo teorētiķi, sakrīt ar to, ko vilks novēro praksē pie saviem draugiem un paziņām + lieto veselo saprātu, lai visus argumentus izvērtētu.

Neticu, ka homīši visi ir viendabīga masa, tikai redz, pie mikrofona nepielaiž `dissidentus`
nu vot, un te parādās tas, ka ir kristieši, kuriem ir pie kājas homoseksuāli cilvēki kā cilvēki, jo tu jau gadiem runā pret viņiem, bet tev nekad nav ienācis prātā personīgi iepazīties ar cilvēkiem un par viņiem parunāties...tā?
vilkam, redz, ir gadījies gan plānoti gan neplānoti runāt ar cilvēkiem, dzirdēt ko viņi saka, un, tiesa, ir tādi, kuru viedoklis par publicitāti un tiesībām atšķiras, bet tie vairumā gadījumu nav tādi viedokļi, uz kuriem tu it kā norādi..

Toties es zinu kristiešu jauniešus, kas ir atklājuši, ka ir homoseksuāli un tādu aprobežotu un ļaunu tekstu bīdīšanas dēļ ir ja ne aizgājuši no baznīcas, tad no tās krietni attālinājušies gan. Jo, ja cilvēks runā par mīlestību pret homoseksuāliem cilvēkiem, bet nekad nav mēģinājis iedziļināties tajā, kā viņi jūtas, kad tiek runāti par viņiem meli un dezinformācija un ņirdzīgas anekdotes, tad tas izskatās pēc pretīgas liekulības.
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:37:45
masiks [212.93.96.2]
nē, nu tā var būt.
no otras puses, es neuzskatu, ka kristietībai raksturīgi ir doktrīnas dēļ iznīcināt cilvēku. Tieši otrādi - man tas šķiet nekristīgi un ļauni. Pat ja es ticu tai pašai doktrīnai, kam Mulders, proti, ka Dieva sākotnējais plāns cilvēkiem neietvēra seksuālas attiecības viena dzimuma cilvēku starpā, kā arī domāju, ka cilvēki sev ar šādām attiecībām nodara pāri.
Tomēr mana pārliecība nedrīkstētu kalpot otra cilvēka iznīcināšanai.
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.28 13:42:20
masiks

Nezinu... par homo tēmu Muldera tipa kristieši parasti uztraucas krietni vien vairāk, nekā par kādiem citiem grēkiem. Ja palasa Pāvila vēstuli korintiešiem, ko bieži citē homo sakarā, tur ir diezgan plašs uzskaitījums:
"Jeb vai jūs nezināt, ka netaisni neiemantos Dieva valstību? Nepievilieties! Ne netikli, ne elku kalpi, ne laulības pārkāpēji, ne malaki, ne vīriešu piegulētāji, ne zagļi, ne mantrauši, ne dzērāji, ne zaimotāji, ne laupītāji neiemantos Dieva valstību."

No tā visa kristieši nez kāpēc īpaši cīnās ar homo, kaut arī laulības pārkāpšana ir daudz izplatītāks grēks - pēc JD jebkurš šķitenis, izņemot to, kas šķīries laulības pārkāpšanas pēc, ir laulības pārkāpējs, kas šķirteni prec, arī ir laulības pārkāpējs; jebkurš, kurš laulību pārkāpis savās domās, ir laulības pārkāpējs.
Savukārt, ja runā par ļaunumu sabiedrībai, tad apustuļa minētā dzeršana Latvijā nešaubīgi ir daudz apkarojamāka, nekā homo, kas sabiedrībai pēc taisnības ļaunumu vispār nenodara.

Esmu domājis, kāpēc tā, un man liekas atbilde meklējama Kristus vārdos "Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!" Pēc JD laulības pārkāpējs ir praktiski jebkurš vīrietis; arī iedzer šad tad daudzi kristieši, bet par homo cilvēks, kas pats tāds nav, var droši teikt - es esmu bez šī grēka un man tas arī nedraud. Un tad var droši sekot Kristus aicinājumam un mest ar akmeņiem vai ***** maisiņiem.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.28 13:43:13
par kuriem faktiem konkrēti tu šeit runā? uzskaitīsi pa punktiem?

Par faktiem #1, #5 un #17 tavā faktu listē, kuru tu iepriekš te referencējies un kuri jakobi atspēko manus argumentus!

cik saproti, tu uzskati, ka vilks tic tam, ko vairāk un biežāk atkārto? Nu, tad nav brīnums, ka tu bezgalīgi atkārto tās pašas lietas, cerībā, kaciti noticēs.

Bet tu uzskati, ka Muldrers ir nedomājoša švammīte?

Es pat tīri labi zinu, ka ikdienas viduvējs homo stipri atšķirās un stipri savādāk jūtās nekā tie, kas ir šo gej-praidistu organizāciju priekšgalā... Vienkārši kārtējā cilvēku kategorija uz kuru atšķirībām kādas grupas taisa savu propogandu un bīda savu politiku! Tikai... hmmm... kāmēr viņi klusējot piekrīt visiem šiem gej-praidistiem, kas sevi iecēluši par visu homo ruporu un runā viņu vārdā, tad kāpēc viņi apvainojas, ka arī pret viņiem vērš to pašu anti-propogandu? Taču... ja kāds no šiem gejpraiodistiem būtu tik drosmīgs kā paši saka, un nostātos pret savējiem, pateiktu - nē es nepiekrītu un neparakstos zem gejpraidistu lozungiem, tad viņu tie paši gejpraidisti apēstu bez sāls... Kāmēr viņi turpina spēlēt savu upura lomu... tikmēr neko darīt... kā mežā sauc tā atsaucas!
Pagāns [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:45:31
"Nevis prasa vairaak, bet tik pat, laigan nespeej dot tik pat"
idejas par bezbērnu nodokli, starp citu jau gaisā cirkulē. Un kas teica, ka homo nespēj radīt bērnus? Spēj, un, kaut vai tajā pašā ūberkristīgajā ASV rada un audzina.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 13:55:53
Un kas teica, ka homo nespēj radīt bērnus? Spēj, un, kaut vai tajā pašā ūberkristīgajā ASV rada un audzina.

Aha ar tehnologjiju paliidziibu... Taatad atkal... homo var buut "pilvneertiigi" tikai ar tehnoloģiju "kruķiem"!

Bet kā bērnam socializēties vēlāk sabiedrībā, par to kāds ir domājis? Tā vietā, lai vienkārši izskaustu šādu situāciju, ka šādiem bērniem ir jāsocializējas, homo labā visa sabiedrība tiek pakļauta smadzeņus kalošanai? Kā jau teicu - mazākuma diktatūra - savā pārprastajā "mīlestībā" un "tolerancē" pret "citādajiem"sabiedrība to ir pārvērtusi par nodevību pret visu pārējo sabiedrību, kurai tagad ir jādanco pēc šito stabules? Aiz ko?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:07:37
masiks, nu es manuprāt tīri gari vienu daļu savas argumentācijas izdzenāju... tādējādi, lai kā vilx iedomātos, ka ir vienīgais kas pats domā un filmē, tomēr arī es filmēju ienākošos datus un veidoju savu attiexmi pret homo...

Es to būvēju vispār no personīgiem uzskatiem par to, kādam būtu jābūt sabiedrības modelim - ar normālu ģimeni kā šīs sabiedrības pamats - tādējādi gan homo gan bērnunami principā ir abominācija šādā sabiedrības modelī, faktiski indikācijas, ka sabiedrība ir slima... Bet ja slimības tiek pasludinātas par normu, kas sabiedrībai ir jāpieņem... tad es pret to cīnos!

Protams, esmu tikai viens cilvēks... sabiedrība ir par mani stiprāka un ja tā uzskata, ka tai derīgs ir cits modelis, kas nav savienojams ar maniem personīgajiem uzskatiem, nu tad es tikšu marginalizēts un neko... reiz būšu mazākumā... Varbut tad kā "upuris" arī varēšu bīdīt savu politiku.... jo šķiet pagaidām sabiedrībā ejošāks ir "mīli svešinieku" nekā "mīli savu tuvāko" ideja! Labāk ir cīnīties par citu cilvēku tiesībām, nekā aizstāvēt savu vistuvāko cilvēku tiesības...

Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:09:04
Tomēr mana pārliecība nedrīkstētu kalpot otra cilvēka iznīcināšanai.

Manuprāt tu pārproti...

Tātad, ja es sludinu patiesību, tad tavuprāt es iznīcinu cilvēku, kurš šai patiesībai nepiekrīt? Tāpēc viņa izdzīvošanas dēļ, man patiesību vajadzētu ne tik skaļi sludināt... un vislabāk ne tur, kur tā var kādu ievainot?
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:10:56
Mulders
tev vajadzētu sludināt nevis sludināšanas pēc, bet sludināt tā, lai cilvēks tiek izglābts.
mērķis jau nav mācības pareizāka sludināšana, bet atpestīts cilvēks.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:21:06
mārrutks,

Tātad... 1ais būtu lai cilvēks nāk pie grēkatziņas... Tas implicē burtiski cilvēka nokaušanu! Cilvēka grēka konfrontēšana ar Dieva patiesību, kas neizbēgami izraisa negācijas cilvēkā...
Zaglis konfrontēts ar "Tev nebūs zagt... " pretosies...
Ateists konfrontēts ar "Es esmu tavs Dievs..." pretosies
Laulības pārkāpējs konfrontēts ar "Tev nebūs laulību pārkāpt... " brēks klasikso "Bet ja abas puse spiekrīt, un nevienam netiek nodarīts ļaunums..." - tātad pretosies! Mini 3x kas notiks, ja Homo tiek konfrontēts ar 1 Kor 6 nodaļas vārdiem?

Ar šiem HOMO mēs neesam tikuši pat līdz viņu grēkatziņai kad viņi sauc... Ko tad mums būs darīt?
Nē mums uz sejas ir situācija, kad pretī mums kliedz... nerunājiet šos vārdus, jo mēs tos negribam dzirdēt! Nenokaujiet mūs!

Vilx, tu esi tikusi pāri kādam no saviem grēkiem neizcīnot kāreiz šo kauju, kad tu ļot labi, veikli un viltīgi attaisno savu grēku un pat Rakstos meklē attaisnojumu savam grēkam, sak... redzku te tač tas un tas tiek pieļauts un Dievs to nenosoda... redzku lielie svētie vīri darīja tāpat... etc. etc. etc.

Jā es zinu kā jūtās homo... līdzīgi kā jūtās dzērāji, pīpmaņi, laulīabs pārkāpēji u.c. grēcinieki tajā pašā baznīcā... katru svētdienu no kanceles viņiem tiek atgādināts kādi viņi ir grēcinieki... Bet no šīs grupas TIKAI homo lepojas ar to, ka ir homo... cenšās to skaļi paziņot un pieprasa, lai visa sabiedrība to akceptē kā normālu parādību un savus bērnus dod viņiem audzināšanā!

No alkoholiķu ģimenēm mēs pat viņu bērnus izņemam... ar Homo viss otrādi!

Pastāstīsi to loģiku? Jem homo ir citādāks grēks nekā alkaholisms vai laulības pārkāpšana? Tas ir tāds unikāls grēks... kurš ir pieļaujams, kuru drīxt propogandēt, kuru drīxt pasludināt par normu un kas Baznīcai būtu jāsvētī?
mārrutku vilks
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:26:44
Mulders
atšķirība ir tikai viena..visi pārējie grēki, ar kuriem tu salīdzini, ir cilvēku diezgan brīvās izvēles rezultāts. Savukārt būt homoseksuālam cilvēki neizvēlas, vismaz mūsdienu Latvijā lielākoties ne, ja vien cilvēks nav pašnāvnieks un mazohists, kam patīk, ka par viņu ņirgājas.
bet nu nav jau jēgas te to sacīt, jo tu tici tikai tam, kam tici, un viss cits, kā jau incognito teica, ir rozā unikorni.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.28 14:37:39

atšķirība ir tikai viena..visi pārējie grēki, ar kuriem tu salīdzini, ir cilvēku diezgan brīvās izvēles rezultāts.


Alkaholisms neiedzimst... riska pakāpēs? Kleptomānija ir cilvēka personīgā izvēle?

Es arī neizvēlējos piedzimt ar pirmdzimto grēku... ja kas! Baidos, ka to tev attaisnot un ar to lepoties neizdosies tomēr...

ja vien cilvēks nav pašnāvnieks un mazohists, kam patīk, ka par viņu ņirgājas.
A ko nozīmē patīk nepatīk... Ja man tās ņirgas nekrata un neķer, tad kāpēc lai es nepatēlotu, ka ciešu un nepaprasītu kompensāciju? Nevajag būt mazohistam, pietiek, ja esi Ostaps Benders.
Bet cilvēks ir gana rafinēts un mantkārīgs, lai vienu labumu dēļ paciestu kaut kādas "neertības"... Īpaši ja šīs neertības ir virtuālas, uzpūstas... Cilvēktiesību birojā sūdzības par vecuma, rases u.c. diskriminācijām ir daudz daudz vairāk nekā homo sūdzības, kuras manuprāt bij vai nu 2as vai vispār nevienas salīdzinot ar simtiem tūkstošu citu sūdzību. Bet PUBLISKI homīši šai Latvijā rādās nu tik apbižoti un cieš... ka asara krīt...

Hokejā vai Futbolā to sauc par simulēšanu un noraida uz 2ām minūtēm!

Taču... ja arbitrs ir pusakls, vai slimo ar "mīli svešo vairāk kā savu tuvāko" slimību, tad kādreiz nokrist un sasist ceļus ir izdevīgi, var nokļūt ērtā gultiņā un tevi pabaros par valsts naudiņu!

Teicu jau, pēc WWII rietumu pasaulē visejošākā pozīcija ir upura poza... ja spēj to labi pasniegt (tam der labs PR), garantētas ērtības tev būs... Un cilvēki naudas, varas un statusa dēļ ne tikai kaku maisiņus pacietīs!

Zem tā var viegli noslēpt gan cenzūru, gan apziņas un arī reliģijas brīvību... pietiek tikai parādīt, kā kaut kādas ziņas, idejas vai reliģiskie uzskati ierobežo vai liek ciest visādiem frīkiem, kas savu frīkumu nav izvēlējušies, un gatavs... Uz ikvienu ziņu atradīsies kāds, kuru tā aizskar, tāpēc to nedrīxt publicēt. Labas ziņas publicēt arī nedrīxt, ja nepublicē savus reklāmdevēju vārdus...
Vēl pārdesmit gadi un Orvela pasaulīte šķitīs kā rožu lauks... bet tu runāsi standarta lozungos, kas nevienu neapvaino, domāsi pareizas domas un ticēsi tam, kas nevienu neaizvainos ar saviem uzbāzīgajiem baušļiem!
Rausītis
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:42:46
Mulders
es tev nosūtīju e-pastu, kam nav nekāda sakara ar šo tēmu. izlasīsi - sapratīsi.
enjoy!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.28 14:51:43
Starp citu.... vai tu esi i-diots? M?

Vispār jā!

masisk niekojas ar sofisma paņēmieniem, kurus Mulderis nupat lieto....

Tādējādi demonstrējot atkal savu neizpratni par cēloņseku likumsakarībām!

Jo redzi... atkal tu saputro cēloni "konfrontēt ar īpašību X" ar sekām "izraisa pretošanos"... Tu nezkamdēļ tur ieliki bijekciju, kuras tur nav... Jo pretošanos apgalvojumam X var izraisīt vismaz divi cēloņi...

a) Patiesa apsūdzība, kuras atzīšana implicē neertības, tādējādi, lai izbēgtu no neertībām, cilvēks pretojas patiesai apsūdzībai, jo tā noved pie soda
b) Nepatiesa apsūdzība... pretošanās kurai nenozīmē, ka cilvēks ir tiešām ir nelietis!



Tas ko TU dari ir ekvivokcijas sofistika, novienādo cēloņus, kuriem ir līdzīgas sekas... un pēc šīm sekām implicē tikai vienu cēloni, laigan šīm sekām var būt vairāki cēloņi!

Tomēr pārlasi loģikas grāmatiņu kādu... vienkāršāku... a to, kā loģika sarežģītāka par vienkāršu nepaplašinātu teikumu, tā tu iekāp guano!
danar
# Iesūtīts: 2009.10.28 15:07:05
Dzirdēju par kādu reālu notikumu Krievijā,kad kādā sā`džā pa kluso tika salaulati divi homosek.Kad tas nāca gaismā,tad tas macitajs tika izslēgts no baznīcas,izraidīts no sādžas un baznīca ar buldozeru nostumta.Mums luteraniem sito vajadzetu pamacities no pareizticigajiem.Stingru nostaju kādās lietās.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 22859