atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Izvēles brīvība Nr.2
Brīvā meža govs!
Iesūtīts: 2009.10.22 09:17:13
atvainojos visiem, kuri bija iesaistījušies diskusijā nr.1. bet man tās attīstība(pareizāk teikt, nobīde no tēmas) šķita vedam prom no GJ, tādēļ to klapēju ciet.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Brīvā meža govs!
# Labojis Brīvā meža govs!: 2009.10.23 09:37:42
EzītisMiglā
lūdzu,lūdzu. diskusija ir jūsu rīcībā. ceru, kādu labas atziņas graudu šeit vēl atrast.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 10:27:41
Tad tavs piemērs ar vēstuli neder, jo nekādas vēstules mēs nejūtam.

Dieva Darbs kaareiz darbojas nejuutami!

Skat shito ko Kristus saka:

Marka 4:
26 Un Viņš sacīja: "Tāpat ir ar Dieva valstību, kā kad kāds cilvēks sēklu iemet zemē
27 un guļ un ceļas, nakti un dienu; un sēkla uzdīgst un uzaug, tā ka viņš pats to nenomana.
28 Zeme pati no sevis nes augļus, papriekš stiebru, tad vārpu, tad briedušus graudus vārpā.

Tava apzinaashanaas saakaas kaut kur ap to vaarpu un briedushu vaarpu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 10:29:20
bet kā ir patiesībā? kas to pilnīgi droši var pateikt?

Dievs pats... taapeec te tika teiktas daudzas Rakstu vietas!

Taapeec jautaajums nav par to vai tu to saproti. Jautaajums ir vai tu tici tam, ko Dievs saka shajaa jautaajumaa?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 10:31:05
Mulders
Dieva Darbs kaareiz darbojas nejuutami!
Tad daži staigā ar vēstulēm rokās un tās pat nejūt?
Starp citu, ja nevar izdomāt piemēru, tas liecina, ka iespējams doma av pareiza.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 10:34:33
Tad daži staigā ar vēstulēm rokās un tās pat nejūt?
Starp citu, ja nevar izdomāt piemēru, tas liecina, ka iespējams doma av pareiza.


Izlasi Marka 4 nodalju no saakuma, tur ir liidziiba par seejeeju, kas seej seeklu... kas kriit dazhaadaa zemee... Visa zeme sanjem seeklu, bet ne visa zeme ir laba zeme!

Tieshi tas ko es teicu... Dievs savu zheelastiibu daavaa visiem, bet daudzi to noraida... vinju zeme ir vai nu ciets akmenaajs, vai eerkjshi vai celjmala...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:48:09
Brīvā meža govs! Vienīgais, ar ko es nekādi nevaru samierināties ir doma, ka kāda daļa cilvēces netiks pestīti. un atkal, Dievam tas noteikti rūp vēl vairāk.

Dievam tas noteikti rūp vēl vairāk. Dievs ir uzlicis atbildību uz mums pasludināt evaņģēliju, un ja mēs to nedaram, tad mēs par to nesīsism arī atbildību. Tas nav Dievs, kas neglābj "vairāk" vai "mazāk" cilvēkus mums visapkārt , tie esam mēs, kas neliecinam, nepasludinam un nepievedam cilvēkus pie Kristus. Tā ir mūsu atbildība, jo Dievs savu ir paveicis. Dievs pateikdams pasludiniet evaņģēliju deleleģējis šo varu cilvēkam. No šī brīža Viņš par to nenes atbildību. Pat eņģelis vairs nevar pasludināt evaņģēliju, bet tikai cilvēks ( Kornēlija gadījums)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:50:31
Mulders
tur ir liidziiba par seejeeju, kas seej seeklu...
Nu bet tad mēs esam atpakaļ sākumā. Dievs dod spēju, bet dažiem tā spēja ir par švaku?
Skumā bija bars ar nespējīgiem cilvēkiem, tad iedeva spēju, bet dažiem tā bija nepietiekama? Kāpēc tad nedeva visiem pietiekami? Durakiem vienkāršāku vēstuli?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:59:21
EziitisMiglaa... kaareiz duraki buus pirmie Debesu Valstiibas iemiitnieki... kaareiz vinji to veestuli apeed nezhagojoties, kaareiz tie "krutie" sevi par tik krutiem uzskata, ka pashi miljonu sapelniis! Nu vot ij lai pelna...

Incanti, kad tu sapratiisi elementaaru lietu... ka pasaulee ir cilveeki kas NEGRIB Dievu pienjemt... prosto Dievs var vinju priekshaa kaut uz ausiim dancot... vinjiem hotj bi hni... Nu vot tu... n-tos gadus jau te bazaree, bet kaa seedi tais krustcelees taa seedi... A vaino Dievu, ka shis tev pa pakalju neiedod...

A kad iedos, tad kvieksi, ka nepareizaa virzienaa aizspeera!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:12:00
Mulders
ka pasaulee ir cilveeki kas NEGRIB Dievu pienjemt...
Nu un kur viņi vainīgi? Tādi defektīvi jau piedzima. Ne jau paši sevi veidoja.

prosto Dievs var vinju priekshaa kaut uz ausiim dancot...
Nedanco, ja dancotu, atd arī pie Ctulhu uz tējas namiņu būtu atnācis.
parasta govs:))
# Iesūtīts: 2009.10.23 15:53:57
EzītisMiglā
nu jau tu ironizē. Dievs jums nav nekāds ampelmanis , kurš lēkās kur katram sadomāsies.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 15:58:34
Nu un kur viņi vainīgi? Tādi defektīvi jau piedzima. Ne jau paši sevi veidoja.

Bet vainiigi tajaa, ka vinji grib palikt shaadi defektiivi! Tatad ja tu gribi buut defektiivs, tad kaapeec chiixti, ka tevi nepienjem kaa nevainojamu? Tad arii tevi filmee kaa defektiivu! Pac vien vainiigs... jo tu esi gan aicinaats, gan tev priekshaa paklaajinjsh noklaats un pat kaads taisnais par tevi ir miris, lai tev buutu shii iespeeja... atteikties no sava defekta.
Ja tu to nedari... tad tu esi vainiigs tajaa, ka paliec savaa kropljojumaa!

Cilveeks kas sliikst, jo neprot peldeet, bet vinjam pasniedz glaabshanas rinkji un kursh saka... es nav vainiigs, ka nemaaku peldeet, taapeec man skuju tavs rinkjis... nu vinjsh nosliiks... SAVAS vainas deelj, nevis mammas vainas deelj, ka shii neiemaaciija vinjam peldeet!

Nedanco, ja dancotu, atd arī pie Ctulhu uz tējas namiņu būtu atnācis.
Kaa redzi... EM tu pat negribi tik valjaa no taas netaisniibas par kuru te iidi... Taakaa... vaina ir tevii nevis Dievaa! Kaameer to nesapratiisi... uvi... paliksi kuukojot savas 1000 dziives... bet ja tu to nespeej saprast shajaa dziivee, nesapratiisi arii naakamajaas 999aas


Nesaprotu tos greeciniekus... kaapeec vinjiem vinju greeks ir tik miiljsh, un tai pat laikaa ciixt uz Dievu, ka shis shos taadus greeciigus radiijis... Nu ja nepatiik, tad tach iespeeja tikt no taa valjaa... a nee... pashi nezin ko grib, tad citus vaino!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:03:46
Mulders
vainiigi tajaa, ka vinji grib palikt shaadi defektiivi!
Bet grib palikt, jo neapzinās defektu. Defekta dēļ neapzinās defektu

Cilveeks kas sliikst, jo neprot peldeet, bet vinjam pasniedz glaabshanas rinkji un kursh saka... es nav vainiigs, ka nemaaku peldeet, taapeec man skuju tavs rinkjis... nu vinjsh nosliiks... SAVAS vainas deelj
Parasti tādus glābj pret viņu gribu, ibo viņiem ir kaut kāds defekts.

tu pat negribi tik valjaa no taas netaisniibas par kuru te iidi...
Netaisnība ir tavas sistēmas pamatā, un kāda man tur tikšana vaļā?

bet ja tu to nespeej saprast shajaa dziivee, nesapratiisi arii naakamajaas 999aas
Bet 1001 varbūt sapratīšu
parasta govs:))
# Labojis parasta govs:)): 2009.10.23 16:16:12
EzītisMiglā
tu gan esi pacietīgs!
lai veicās!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 16:18:40
Bet grib palikt, jo neapzinās defektu. Defekta dēļ neapzinās defektu

Taapeec jau Dievs dod bausliibu... Dod moraales spoguli kuraa ikviens ierauga sho defektu!

Man iisti nav naacies satikt cilveekus, kursh piekristu apgalvojumam, ka existee ideaali cilveeki. Tieshi otraadi - ateisti ljoti labi apzinaas, ka ideaalu nav. Taatad apzinaas ka ir defektiivi... PAT ateisti! Tu tad laikam buusi pirmais, kas to neapzinaas peec n-tajiem gadiem Kristieshu forumaa...

Parasti tādus glābj pret viņu gribu, ibo viņiem ir kaut kāds defekts.
Nuja... vot painformee glaabeejus, lai shie neuzdod stulbus jautaajumus, bet dara kas daraams? Ok? A to peec tam tak breeksi, ka tu maacijiies peldeet, a tevi izvilka sausumaa!

Netaisnība ir tavas sistēmas pamatā, un kāda man tur tikšana vaļā?
Aaa nu es nezinaaju, ka tu no Paraleelaa universa chato Hehe un taa sisteema pastaaveeja veel 2000 gadi pirms manis!

Bet 1001 varbūt sapratīšu
Aha... muuzhiiga dveesele, kas peec bezgaliigi ilgas existences veel shitik stulbi spriezh... diez vai veel peec naakamaas muuzhiibas iipashi gudraaka buus tapusi... Tas hinduistiskais KPD dveeselei ir tuvs nullei ja peec bezgaliigi ilgas existences mums ir vieni 7 miljardi nekam nederiigu dveeselju
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.10.23 16:21:36
EzītisMiglā

Atbilde ir "spēj". Jo, ja nespētu, tad cilvēks būtu marionete Dieva rokās


Vai tevi uztrauc, ka esi marionete Dieva rokās? Bet vai tevi neuztrauc, ka esi varbūt marionete velna rokās?

Atbilde ir šāda: pēc grēkākrišanas / pirms atdzimšanas cilvēks pats ar saviem spēkiem nemeklē Dievu, netic Kristus Evaņģēlijam un tāpēc neatgriežas no saviem grēkiem. Grēcinieka atgriešanos veic Svētais Gars, kā līdzekli lietodams Dieva vārda sludināšanu un uzklausīšanu. Cilveķa atgriešana ir pilnīgs Dieva darbs no sākuma līdz beigām.

Atgriezies cilvēks tic, ka Krisus ir viņa Pestītājs. Atgriešanās brīdis ir tas, kad "Svētais Gars rada ticību grēkus nožēlojošā cilvēka sirdī". Atgriezies cilvēks tic, ka Kristus nopelna dēļ Dievs tam ir piedevis visus grēkus.

Vai atgriezies cilvēks ir marionete? Atbilde: nē! Ja cilvēks arī pēc atgriešanās būtu marionete Dieva rokās, tad viņš ticētu Dievam piespiesti, bauslības brīdinājumu dēļ. Atgriezies cilvēks uzticas Dieva žēlatībai caur Jēzu Kristu. Atgriezies cilvēks uzticas Evaņģēlija apsolījmam nevis piespiesti (tad tā būtu bauslības darbs, nevis Evaņģēlija; bauslība nevar darīt nevienu ticīgu), bet brīvi. Tā ir viņa brīva izvēle. Tas nozīmē arī to, ka var arī atteikt Dieva žēlatībai. Bet tas ir nedaudz cits jautājums.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:23:12
Uldis, vinji to nesaprot
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:25:23
Mulders

Ceru, ka kādreiz sapratīs.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:31:37
Vēl ko šajā sakarā vēlētos pateikt: šī mācība par cilvēka izvēles brīvību / nebrīvību ir ārkārtīgi svarīga. Luters ir ļoti kategorisks šajā ziņā: kas noliedz mācību par cilvēka izvēles nevarību (De Srvo Arbitrio), tas nav kristietis. Protams, šis apgalvojums prasa komentārus, bet īsumā tas tāds ir. Es gan neatceros precīzi šo viņa izteikumu, bet doma ir tāda.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:35:39
Ctulhu

Nu jā! Tas par to saprašanu nav gluži pareizs vārds. Tad, kad to rakstīju, man jau bija šaubas. Es vienkārši mēģināju atbildēt tieši uz Muldera skumjo atziņu. Domāju, ka MUlders jau saprata, ko es ar to domāju. Bet es biju aizmirsis, ka bakus ir Ctulhu, kas ļoti egoistiski sarā savu prātu, domāšanu un saprašanu>

Ir pilnīgi iespējams saprast ar prātu. Runa ir par ticību Evaņģēlijam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.23 16:38:34
Mulders
Taapeec jau Dievs dod bausliibu... Dod moraales spoguli kuraa ikviens ierauga sho defektu!
Bet ja defekts ir tāds, ka netic Dievam, tad jau arī tiem baušļiem netic.

Taatad apzinaas ka ir defektiivi... PAT ateisti!
Nē. Piemēram, skolēnu es nesauktu par defektīvu. Nepilnīgs vēl nenozīmē ka defektīvs.

A to peec tam tak breeksi, ka tu maacijiies peldeet, a tevi izvilka sausumaa!
Nu bet tas tak labāk nekā būt noslīkušam, jeb mūžīgi slīkt!

Aaa nu es nezinaaju, ka tu no Paraleelaa universa chato
Ne jau no paraēlā, bet ir citas sistēmas, kas šo visu skaidro savādāk, un tur mūžīgās mocības izpaliek.

Hehe un taa sisteema pastaaveeja veel 2000 gadi pirms manis!
Vai tad vecums nosaka kvalitāti? Piem, šamanisms ir vēl kudī vecāks!

Tas hinduistiskais KPD dveeselei ir tuvs nullei ja peec bezgaliigi ilgas existences mums ir vieni 7 miljardi nekam nederiigu dveeselju
Ā, tu zini kopējo dvēseļu skaitu?
Un dvēseles tak nāk jaunas klāt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 9828