atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Izvēles brīvība
Brīvā meža govs!
Iesūtīts: 2009.10.20 10:41:22
vai mums tāda ir dota?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.20 11:41:35
masiks [212.93.96.2] Viņš varēja nedoties uz krusta.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 11:43:11
vai Kristus jau šobrīd mums ir atgriezis `sākotnējo brīvību` vai arī tā ir kaut kas, ko vēl neesam iepazinuši līdz galam, bet drīzāk esam ceļā uz to.

Viņš to mums ir atgriezis par tik par cik mēs to spējam satvert... Lai cik paradoxāli neskanētu, arī brīvība ir jāmācās izmantot! Arī mūsu griba ir kaut kas jauniegūts, kas ir jāmācās!

Un jā par to tavu mūziku - labi pateikts...

Es teiktu no sava pasniedzēja LU piemēra... viņš teica... es zinu, ka daudzi no jums ir spējīgi un gudri, varbūt ka kāds gudrāks par mani... bet... manā kursā jūs iemācīsieties darīt tā kā es mācu, pēc tam, kad būsiet tur - lielajā pasaulē, tad arī nodarbojaties ar māxlu un pašdarbību!

Un viņam bij taisnība... tikai tas, kas ir izmācījies pie laba meistara sekojot viņa striktajām norādēm, tas var iemantot patiesu "māxlinieka brīvību" kuras rezultāts ir labas lietas un skaistas lietas... kurpretī kāds "brīvmāxlinieks" kas ne pie viena nav mācījies, ķekselē fufeļus - brīvs, bet fufeļi ir pēc vienas šnites kā daudziem citiem tādioem "brīvmāxliniekiem"

Tas pats pie tīņiem var nomanīt - šie tiexmē pēc "brīvības" top līdzīgi viens otram kā divas ūdens lāses... tā ir pārprasta brīvība!
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.20 11:46:35
masiks [212.93.96.2]
a atbildi uz jautājumu cik liela ir brīvā griba kalpam un vergam? Lielāka, nekā brīvam pilsonim? kā parasti man nedzirdēt...
atvainojos, nelasīju visu sarunu.
ir kāda vieta Rakstos , kur Jēzus saka, es jūs nesaucu par saviem kalpiem, bet par draugiem. mēs esam Dieva draugi. ne kalpi vai vergi.
Brīvā meža govs!
# Labojis Brīvā meža govs!: 2009.10.20 11:52:48
masiks [212.93.96.2]
Viņš ir mans Kungs, Labvēlis, Pestītājs, Draugs, kurš pavisam droši zin, kas ir lielākais labums man.
protams, ir jāspēj redzēt(ticēt) mūžības perspektīvā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.20 11:57:52
masiks [212.93.96.2] uzsveru, Iekš savas brīvās gribas Jēzus izvēlējās paklausīt un doties uz krustu, bet Viņš varēja arī to nedarīt, bet tad beigas būtu ikvienam cilvēkam.
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:00:28
masiks [212.93.96.2]
nu kā, kas? tad es arī to saņemu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:12:42
nu un ja cilvēks sevi iedomājas esam ūberkruts morāles paraugs - viņa brīvo gribu diktē viņa sapratne par morāli.
Cik garš, tik plats.


Nu ja tev morāla rīcība ir ekvivalenta ar grēku... tad jā
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.20 12:13:01
masiks [212.93.96.2] Nepareizi. Piemērs: Dieva griba priekš tevis ir , lai tu tici Jēzum, un topi glābts. Tava griba ir neticēt, un izvēlēties nāvi. Ja tu notici, izvēloties pakļaut savu gribu Dieva gribai, tad tas nav piespiedu akts no tavas puses, tu brīvprātīgi esi izvēlējies savu gribu pakļaut Dieva gribai, bet tu ar savu brīvo gribu izvēlies neticēt. Tā ir tava griba. Kāda cita griba priekš manis ir kaut kas ko es akceptēju vai neakceptēju ar savu lēmumu, tādējādi parādīdams savu gribu !
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:13:44
masiks [212.93.96.2]
vistiešākais! mī un žē! klausies vēlreiz un uzmanīgi! kad es savu brīvo gribu atdodu Dievam, manā dzīvē realizējās Viņa griba. tas ir tas manas brīvās gribas akts , kurš man ir jāatkārto nemitīgi, katru dienu, katru dienu man ir izvēle, klausīt, pakļauties Dieva gribai(vislielākajam labumam) vai dzīvot savā gudrībā , kura ir tik nepilnīga, ka nevar man dot labāko no iespējamā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:14:24
Brīvā meža govs! ļoti labi pateikts pēdējais apgalvojums.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:31:12
masiks, tieshi taa BMG runaa pareizi, jo Dievs kaa muusu radiitaajs veel mums vislabaako, vinjsh vislabaak zin kas mums vajadizigs, kas muus dariis laimiigus!

Taapat arii mees - vecaaki - kaut kaadaa meeraa zinaam par muusu beerniem labaak kas vinjiem der un dariis vinjus laimiigus dziivee - taapeec dazhkaart vinju briiviibas deelj mees vinju briiviibu pakljaujam - liekam iet skolaa, piemeeram, liekam vasaraa darboties daarzaa - lai caur to vinji veidotos par labiem gudriem cilveekiem un izaugushi iemantotu to briiviibu, kuras nav neizgliitotiem un izlaidiigiem atkariibu nomaaktiem cilveekiem, kuri nereti beerniibaa ir atstaati "briiviibaa" un taadeejaadi izaugushi nevis par labiem cilveekiem bet par sau iekaaru vergiem!

Taapeec savas gribas atdoshana Kristum noziimee neko citu, kaa veeleeties sev to labaako... Un tev kaa teevam nebuutu lielaaka prieka, ja tavs beerns paljautos tavai vadiibai lietaas, kuraas tu labaak zini kas vinjam der un dara laimiigu!

Tieshi tas ko armillo teica... kristieshi ir kaa maaxlas studenti, kas sapratushi ka neko pashi neprot gleznot, taapeec nodod visu sevi varenaa maaxlinieka skolotaaja rokaas, lai tas tad muus maaca... jo taalais meerkjis ir muusu pashu labums un laime, kas naak ar shiis skolas apguushanu!

Bet "briivdomaataaju" ieguvums ir "bara identitaate" no aarienes dikteeta filosofija, drona statuss... kur tevi rausta un valkaa iegribas, kaariibas un velk arvien dziljaak un taa kaa tev gribas nav, tu nespeej taam pat pretoties... un cilveeks beidz savu dziivi kaadaa pritonaa... ar paarlieciibu ka mirst briivs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:34:29
gāja runa par ierobežojumiem un motīviem brīvajai gribai... nevis par rīcības ekvivalenci...

Nee tieshi par ekvivalenci gaaja runa

- vai tevo motivee labais vai ljaunais

Tu uzskati, ka abi gadiijumi ir vienaadi. Es uzskatu, ka, ja tevi vada un motivee ljaunais, tu esi ljaunuma vergs, bet ja tevi motivee un vada labais - tad tu jaa... var teikt esi "labaa vergs" bet tikai taada briiviiba ir laba un pareiza...
Buutiskais ir, ka tas naak no tevis pasha nevis no aarienes... Un jaa... ljaunums var buut cilveeka ieksheeja abuutiiba... tad vinjsh ir briivs taadaa noziimee, ka nekas aareejs vinju nevada, vinju vada vinja ieksheejaas paarlieciibas, bet ja taas ir ljaunas - tas ir vienkaarshi ljauns cilveeks... nekam nederiigs.
Bet ja taa pat aareeji nestuureets cilveeks ir saskanjaa ar savu labo sirdi un dara labu, vinjsh ir patiesi briivs un tai pat laikaa labs!

Ja tu uzskati, ka "dariit labu" ir ierobezhojums, tad lai taa ir tava paarlieciiba... Es uzskatu, ka taa var domaat tikai slikts cilveeks... vai cilveeks, kas ne paaraak iedzilinaas tajaa ko saka vai saklausa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:35:43
masiks, BMG atasakaas no defektiivas gribas, lai iemantotu efektiivu gribu!

Students atsakaas no saviem priekshstatiem par to kaa jaaglezno, lai iemaaciitos gleznot un peec tam vareetu patiesaa briiviibaa izpaust savas veelmes un priekshtatus patiesaa briiviibaa un tai pat laikaa - pareizi un skaisti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:41:22
masiks, vai cits citaats no Rakstiem, tas ko jau teicu...

Juus atziisti Patiesiibu un patiesiiba dariis juus briivus...

Ja tu par to pamediteesi pat sekulaaraas kategorijaas... tu sapratiisi, ka patiesiibas atzinja dod briviiibu... Bet cilveeks, kas ir maldos, vinjsh ir sho maldu vergs... vinjsh dziivo, domaa, runaa un riikojas saskanjaa ar maldiem... bet taa kaa tie ir maldi, tie agri vai veelu "noliek vinjam kaaju priekshaa" - vinjsh domaa ka ir briivs, bet visu savu muuzhu nodarbojas ciinoties ar savu maldu sekaam... taa vietaa, lai buutu saskanjaa ar patiesiibu un dziivotu nekluupot (es te idealizeeju, jo 100% saskanjaa ar patiesiibu neviens cilveeks nespeej dziivot)...
Taadeejaadi pat var teikt, mees esam par tik briivi, par cik esam atzinushi patiesiibu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:42:20
masiks [212.93.96.2] Protams, ka ir. Ja tu apskati Jēzus gadījumu, tad viņš skaidri izsakās par to.

Jāņa 10:15 Itin kā Tēvs pazīst Mani, Es pazīstu Tēvu; un Es atdodu Savu dzīvību par Savām avīm.

Jāņa 10:17 Tāpēc Tēvs Mani mīl, ka Es atdodu Savu dzīvību, lai Es to atkal atgūtu.

Jāņa 10:18 Neviens to nav Man atņēmis, bet Es to atdodu pats no Sevis. Man ir vara to atdot un vara to atkal ņemt. Šo uzdevumu Es esmu saņēmis no Sava Tēva."


Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:42:33
masiks [212.93.96.2]
mana brīvā griba ir un paliek nemitīgi ar mani - es sadarbojos ar Dievu, nevis Dievs darbojās manā vietā. bet reizēm tiek prasīta arī tāda paļāvība - sper soli bezdibenī un tici, ka tur būs cietzeme.
bet no mums katra tiek prasīts pēc spējām, ne vairāk , ne mazāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:43:00
aha.... nu, ja tu domā, ka tevi laimīgu dara atteikšanās no savas brīvās gribas - tu esi pelnījis to saņemt. man NAV ko iebilst.

Es teicu kaapeec jaatsakaas no savas defektiivaas gribas... taa nemaz tik briiva nav. Tieshi otraadi kristietis atsakaas no greekam pakljautaas gribas, lai iemantotu sho briivo gribu. Kaa jau teicu, students atsakaas no briiviibas noteikt savu dienas rezhiimu, pakljauj to skolas rezhiimam, lai iemantotu zinaashanas, lai ilgterminjaa iemantotu patiesu briiviibu, nevis savas nezinaashanas dikteetu veejaa meetaatu gribu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:44:08
Mulders Labs pēdējasi salīdzinājums!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:44:40
labi. Māksilniek... radi pasauli. Vai vismaz kādu jaunu, nebijušu radību. Pēc savas brīvas gribas, kuru tu mācījies no Lielmeistara. Ja nevari - nekuj muldēt, ka esi sapratis kā glezno.

Special Pledging... taatad jau zaudee diskusiju!
Es esmu veel beebis, kas knapi staigaat maacaas... a tu man prasi lai es tev simfonijas saceru. Pacieties!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.20 12:45:45
aha.... iedodam birciņu un domājam, ka esam atrisinājuši jautājumu? Nu.... Šiklgrūberu arī var nosaukt par labu un pareizu. Kāpēc ne? papīrs internets pacieš visu...

Ateistiskaa pasaulee jaa... jo tajaa labaa meers ir katra cilveeka individuaalais viedoklis. Teistiskaa pasaulee pastaav objektiivs labais un objektiiva moraale... neatkariiga no masika vai gruuberu iedomaam!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 36866