atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Musulmanis kļuva par Kristieti
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.10.19 23:35:51
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:04:35
armilo
Daži gan apgalvo, ka biedēšana ar elles liesmām esot ne mazāk efektīva, kā Evaņģēlija un Augšāmcelšanās cerības pasludinājums. Varbūt abdullam tāda komunikācija šķiet pārliecinošāka? Bet man gan liekas, ka kareivīgie letiņu muslimi ir grupa, ko drīzāk raksturo rainiskais `visam pretnis`, kas spēku smeļas `kristīgās pasaules` kritikā, nevis gaišā aizrautībā par Korāna dāvātu `apgaismību`.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:09:00
Aivars
Daži gan apgalvo, ka biedēšana ar elles liesmām esot ne mazāk efektīva, kā Evaņģēlija un Augšāmcelšanās cerības pasludinājums.
tie dazhi smagi kljuudaas, ibo nav veesturi maaciijushies.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:13:54
masiks [159.148.73.94]
Nu, man personīgi arī tā pieeja kaut kā ne visai, bet nevaru aizliegt cilvēkam savas domas paust.
Kombuļu fans [65.60.37.195]
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:54:53
Vismaz kāda patīkama pārmaiņa, kad šeitan ieklīdis musulmaņu brālis - sludināt kristiešiem Islama vēsti
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 14:47:52
http://www.youtube.com/watch?v=wcs1xX_-j1g

liecības no mozuss dzimtenes
Akebono
# Labojis Akebono: 2009.10.25 16:54:06
Sabiedrību visefektīvāk demoralizē sieviete pie stūres
Sabiedrību pie stabilitātes uztur sievas sišana
Kā musulmanim pareizi jānogalina sieva
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:10:55
akebono paldies par sakarīgiem video.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:15:34
sieviete kristīgajās valstīs

http://www.youtube.com/watch?v=LtW7n0750Ts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:19:17
abdullāh
Par ko Tu nodevi balsis pēdējās vēlēšanās?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:21:25
http://www.youtube.com/watch?v=LbSOvS8MFuQ
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:22:07
muslimiem ir aizliegts piedalīties neticīgo vēlēšanās,
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:25:00
abdullāh
Vai tādā gadījumā tas video ar dāmu, kura šķendējās, ka lēdijām nav bijušas tiesības piedalīties vēlēšanās, (ok. šī tēma par `tiesībām` jeb racionālo ekonomiju vēl var tikt izvērsta), nav bišķi absurds?
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:27:17
Aivars, piekrītu, kaut kāds mazvērtības kompleks tam "visam pretnim" ir apakšā. Iespējams, ka abdullāh bērnībā kāds ir ļoti darījis pāri, un islāms dod viņam iespēju sajusties varenam un visiem atriebties. Kristietība viņu tapēc neapmierina, jo māca piedot. Katrs izvēlās sev ticību pēc savas iekšējās būtības. Tomēr es priecājos kopā ar Kombuļu fanu, ka viens muslims pie mums ir ieklīdis. Tas nav tā pat vien. Allahs viņu šeit ir atsūtījis pēc evaņģēlija atziņas par pestīšanu Isā Mashiahā. Būsim pacietīgi un iemīlēsim mūsu abdullāhu, un pēc kāda laika kāds atvērs tēmu:"Kā abdullāh kļuva par kristieti"
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:33:10
armilo
Arī es tā ceru.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:36:03
no kalpības Radītājam uz kalpību radībai ??naivas cerības,tas apmēram tas pats ,kas gaidīt kad Jēzus sāks pielūgt Ādamu,kuram nebija ne tikai papa,bet arī mamas.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:40:48
abdullāh
Protams, Jēzus Ādamu nepielūgs. Bet Tevis dēļ Viņš, Dievs būdams līdz krustam gāja, mīlēdams dvēseli, ko vēlējies mūžam savā priekšā redzēt svētītu.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:41:42
jauka pasaka,bet mēs muslimi vairāk koncentrējamies uz patiesību
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:43:18
Narrated AbuHurayrah: The Prophet (peace_be_upon_him) said: There is no prophet between me and him, that is, jesus (peace_be_upon_him). He will descent (to the earth). When you see him, recognise him: a man of medium height, reddish fair, wearing two light yellow garments, looking as if drops were falling down from his head though it will not be wet. He will fight the people for the cause of Islam. He will break the cross, kill swine, and abolish jizyah. Allah will perish all religions except Islam. He will destroy the Antichrist and will live on the earth for forty years and then he will die. The Muslims will pray over him.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:55:46
abdullāh
Tavu pasaku nesapratu. Bet Kristus par Sevi ir sacījis: `ES ESMU ceļš, patiesība, un dzīvība ...
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.25 18:05:01
Agrīnie Jēzus sekotāji arī bija ļaudis, kas pakļāvās Dievam (muslimi). Bet vai var teikt, ka mūsdienu kristieši ir Jēzus sekotāji? Kā gan viņi seko? Vai viņi ievēro Jēzus ceļu?

Jēzus viņam saka: "ES ESMU ceļš, patiesība un dzīvība; neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani.
7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."
8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?
10 Vai tu netici, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī? Vārdus, ko Es jums saku, Es nerunāju no Sevis; bet Tēvs, kas pastāvīgi ir Manī, dara Savus darbus.

Tā ir Islāma doma, ka pravietis parāda ceļu pie Dieva - kā praktizēt reliģiju, uz kādu raksturu tiekties, kādiem ir jābūt sociālajiem un pielūgsmes likumiem un noteikumiem. Jēzus norāda, ka viņš esot pravietis parāda reliģiju un nekur citur nav jālūkojas, un ja lūkojas kur citur kā vien pie tevis atnākušā pravieša, tad tā ir Dieva noliegšana, jo noliegt Dieva pravieit un viņa nesto vēsti ir noliegt Dieva sūtījumu, - reliģiju. Atteikties no Dieva. Jēzus 10.tajā pantā norāda, ka ne jau viņš no sevis māca cilvēkus, bet gan no viņā ieliktās Dieva vēsts.
Kristieši kļūdaini šo fragmentu izmanto lai mēģinātu atbalstīt Pāvila izdomājumu, ka Jēzus ir Dievs, trešdaļa Dieva un Dieva dēls. Ņemot vērā, ka tas ir pāvila izdomātās kristietības pamatuzskats nevis Jēzus vēsts, kristieši vispār ir lielās sprukās, jo nekur evaņģēlijos Jēzus nesaka šo nepatiesi piedēvēto ideju, ka Jēzus ir Dievs vai ka cilvēkiem ir jāpielūdz Jēzus . Kristieši, neapvainojaties uz maniem paskarbajiem tekstiem, bet padomājiet, kā tas var būt, ka centrālā kristietības dogma nekur Bībelē neparādās un tā ir atvasināta no Jēzus nekad nesatikušā Pāvila apgalvojumiem un viegli apgāžamām evaņģēliju fragmentu INTERPRETĀCIJĀM. Vai tad varbūt, ka galvenā reliģijas doma ir nav īsti skaidri pateikta? Lai jūs nemulsina "Tēvs - Dēls". Vecākajā (Marka) evaņģēlijā šādi izteikumi ir ļoti maz, bet pilns ir vēlākajā un nomaļus stāvošajā Jāņa evaņģēlijā. Jāsaprot, ka ebreju un sengrieķu valodā "Tēvs - Dēls" var nozīmēt arī "Kungs - Kalps". Vecajā Derībā ir ļoti daudzi pravieši un cilvēki nosaukti par Dieva dēliem, gluži tāpat kā JD, arī Ādams ir nosaukts par Dieva dēlu. Šajos fragmentos kristieši piekrīt, ka domāts ir "Dieva kalps", bet norāda, ka Jēzus ir Dieva "pirmdzimtais" dēls. Nu ko, tad tiek pieminēta vieta no JD, kuras vārds "pirmdzimtais" tiek vērtēts kā vēlīns iestarpinājums un mūsdienu protestantu Bībelēs neesošs. Tomēr Bībelē ir vieta, kurā ir teikts, ka Izraēls ir Dieva pirmdzimtais dēls...
Tas tā - lai apdomātu baznīcas dogmas un meklētu patiesību.
Muslimi ne uz brītiņu neaicina noliegt Jēzu , gluži otrādi, aicinu atklāt ko Jēzus , nevis kādi melnsvārči, teica. To var atklāt pat caur sagrozītajamiem atstāstiem par Jēzus dzīvi (četri anonīmie evaņģēliji, kuri nosaukti Marka, Mateja, Lūkas un Jāņa vārdā).

Islāmu zinoši un praktizējoši cilvēki zina savus ticības uzskatus un pierādījumus, ka šie ticības uzskati un prakse ir no Dieva sūtītajiem avotiem, nevis no cilvēku sagrozījumiem, kas pārņēmuši iepriekšējos Dieva sūtījumus vai kādām tradīcijām, kas nav pamatojamas pat šajos sagrozītajos tekstos.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 71 , pavisam kopa bijuši: 34163