atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Musulmanis kļuva par Kristieti
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.10.19 23:35:51
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.10.24 00:47:59
incognito

Tā nu tas ir:
http://www.youtube.com/watch?v=0FHHZ-BOMuI
http://www.youtube.com/watch?v=lo6uRwwnFH0&feature=related
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.24 02:39:32
Šitais apdullinātais abduallāhs grib latviešiem pateikt - komunisti jūs nespēja paverdzināt. Bet sātans ir izdomājis labāku variantu - nonievāt un ņirgāties caur sagatavotiem agresīvā islama poļitrukiem. Kā komunistu poļitruki bija vājprātīgi savos uzskatos , tāpat šitais izbijušais latvietis, kam kauns rakstīt savu vārdu un uzvārdu.
Neņemiet galvā šito vājprātīgo . Viņš nav normāls. Musulmaņi nav ar tādiem uzskatiem ka jācīnās lai iznīcinātu kristiešus , atsaucoties uz Korāna rakstiem (pārprasts kalpošanas veids Dievam - kas būtībā ir kalpība sātanam, diskreditējot musulmaņus , pavedinot uz vardarbību pret kristiešiem .
šitais nejēga abdullāhs ir tāds pats kā rakstu mācītāji Jēzus laikā - manifestēt dievu caur slepkavībām. Garīgā plāksnē tas nozīmē - sātana ierocis: maldu mācības izplatītāji un reāli slepkavas.
Uz jautājumu - ko Muhameds ir pravietojis , šitais plānprātiņš paziņo , ka islamu zinās visā pasaulē. Bet protams. Ka tā ir . - Kristieši zin to jau 2000 gadus. Baigais atklājums.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.24 02:46:30
Intersanti , abdullāh. Padomā pats - ko tad lielais pravietis ir pravietojis? Nu , uzraksti kaut ko no Korāna. Uzraksti kaut ko , kas jau nebūtu rakstīts svētajos rakstos. Tad vēl ir jautājums , ja Muhameds ir kaut ko pravietojis , tad pravieša garam tas arī ir jāapstiprina. Nav nekur pravietots par Muhamedu. ,, Viņš nāks ar 10000 svētajiem,, nav apstiprinājums Muhameda nākšanai, jo svētie ir Bibliskais kopums , kas neņirgājas par Dieva Vārdu Bībeli.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.24 02:58:16
Un tas Tavs dižais atklājums ,, Es esmu nācis nest zobenu....,, izraisa diletantisma līmeni viszemākajā grafomāna statusā.
Šis Bībeles Svētais Dieva Vārda teksts nozīmē to , ka , ja kāds atgriežas pie Dieva , tad dažās ģimenēs tas izraisa ....jā pat naidu pret jauno Dieva kalpu. Rodas visādas nesaskaņas. Bieži vien tās ir pārejošas. Reti , kad naids pastāv ilgi.
Es jau Tev esmu teicis , Abdullāh, lasi savu korānu, bet , ja lasi Bībeli , tad lasi to ar vēl lielāku bijību, jo tas ir Dieva vārds pirms Muhameda. Un tas ir ļoti nopietni, jo gala rezultāts var būt graujošs. No Tevis Dievs atstāsies. Kāpēc ? - tāpēc , ka Tu nelietīgi valkā Dieva vārdu. Piem . apsmiedams Jaunās derības praviešus, izmainot loģisko domu Bībelē pret vājpātīgām vārsmām, ko var izdomāt tikai antikrista gars. To apstiprina Bībele , ka tāds būs. Nu un ir Tavā praktiskā uzbāzībā kristiešu vidē. Bet labi vien ir , ka Tu te esi, jo tad varam apstiprināt savu ticību un Svētajos rakstos pravietojumus , ka tie tiešām nemelo. ,, Antikrista gars ir izgājis pasaulē,,,..... jā ,patiešām un arī iegājis LELB forumā.
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.24 13:01:08
Aivar L."Neņemiet galvā šito vājprātīgo . Viņš nav normāls."
Nestreb karstu draugs. Lai arī abdullāh nav mūsu brālis ticībā, tomēr viņš ir mūsu brālis pēc Dieva tēla un līdzības radīts. Tapēc atgādināšu Tev Kristus vārdus: Kas uz savu brāli saka vājprātīgais, tas degs elles ugunīs. Viņš nav jucis, bet apjucis un nomaldījies. Iemācies sliktajā redzēt arī labo. Es pie abdullāh saskatu divas labas lietas 1) viņa stipro ticību 2) un klātbūtni šajā forumā. Pateicoties pirmajai labajai lietai, viņš nav jāpārliecina par ticību Dievam, bet tikai jāparāda ka Dievs ir mīlestības un žēlastības Dievs visiem cilvēkiem, bez izņēmuma. Par izņēmumiem cilvēki padara paši sevi. Otra labā lieta rāda ka Kristus abdullāhu mīl un ir atvedis viņu uz kristiešu forumu, lai mēs viņu vispirms uzņemtu kā brāli, un tad pasludinātu arī Dieva evaņģēliju par pestīšanu Jēzū Kristū. nevajadzētu iekrist uz abdullāh "kodieniem" un "skrāpējieniem". Viņš ir kā meža zvērs, kas iekļuvis lamatās, un kad kāds nāk viņu atbrīvot, tad kož tam rokā un skrāpējās. Bet tas lai mūs nebaida. Vajag atrast veidu, kā viņu no šī slazda atbrīvot. Viņa nepilnīgā ticība ir viņa slazds. Ko tu darīsi Aivar L., kad redzēsi savu cilvēk-brāli slazdā? Lūkosi to izvilkt vai paiesi garām, paštaisnīgi viņu nolamājot par prātu zaudējušu?

Tas Kungs lai Tevi svētī Aivar, visos tavos ceļos!
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.24 14:19:59
Aiva r,ne Jēzus ,ne mozus ne kāds cits pravietis nekaed un nevienā vietā nav teicis ,ka mums būtu jātic vai pat jālasa Bībeli.
Dieva vārds pirms Muhammada bija nevis bībele ,bet tora,Psalmi un Evanģēlijs,un ja tie būtu saglabājušies līdz mūsdienām to oriģinālā,tad es tos lasītu ar lielāko bījibu ,kā es to daru ar Pēdējo Derību-Kurānu
(*;*) [87.110.41.145]
# Iesūtīts: 2009.10.24 14:23:18
abdullāh un Tu domā, ka lasi originālu Korānu? kā ar tām atšķirīgām versijām, ko iznīcināja, unificējot Korāna tekstu?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.24 14:27:53
Iā nu tas ir

http://www.youtube.com/watch?v=VdlbM2BodXQ

190 Сражайтесь на пути Аллаха с теми, кто сражается против вас, но не преступайте границы дозволенного. Воистину, Аллах не любит преступников.
191 Убивайте их (многобожников), где бы вы их ни встретили, и изгоняйте их оттуда, откуда они вас изгнали. Искушение хуже, чем убийство. Но не сражайтесь с ними у Заповедной мечети, пока они не станут сражаться с вами в ней. Если же они станут сражаться с вами, то убивайте их. Таково воздаяние неверующим!
192 Но если они прекратят, то ведь Аллах - Прощающий, Милосердный.
193 Сражайтесь с ними, пока не исчезнет искушение и пока религия целиком не будет посвящена Аллаху. Но если они прекратят, то враждовать следует только с беззаконниками. (Kuran2)
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.24 18:24:03
Šito domu Tu gan atmet. Ja nav rakstīts , tad man nav jālasa... Jo Bībele ir praviešu spēkā uzrakstīta, ko tiem ir devis Dievs. Kā tad es zināšu kāds ir Dievs? Ko viņš grib. Kāda ir civilizācijas vēsture Dieva skatījumā.
Bībeli nav sarakstījuši cilvēki , bet Dievs ir inspirējis caur cilvēkiem savu vārdu - Bībeli. Un cilvēks tur neko nevar padarīt. Ja dievs grib , tad Dievs to Bībeli uzraksta.
Protams , ka ir kaut kādas lietas kļūdaini , neapzinīgi, nesvēti pamainītas Kaut kādos tulkojumos. Tās vietas es pat Tev varu uzrakstīt. Bet , lai arī kaut kas ļoti būtisks būtu noslēpts, vai pat izņemta kāda nodaļa, tas nevar sagraut ticīgu cilvēku zināšanas. Jo Tu pats saki , ka nav jālasa obligāti. Jā , to var nedarīt ļoti ekstremālos apstākļos, jo Dievs ticīgos uzrunā lūgšanu laikā , sapņos, atklāsmēs , prātā - domās, dziedinot....
Nu , ja , man te viens gudrītis Tevi piedāvā saukt par brāli. Ok. Bet tad esi korekts un nemelo, nepārraksti Denikena grāmatu. Jo to pat musulmaņi sauc par sātana vārsmām.
Un , protams, atbildi uz jautājumu - ko Muhameds ir pravietojis. Neturi sveci zem pūra.
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.24 18:37:55
"Protams , ka ir kaut kādas lietas kļūdaini , neapzinīgi, nesvēti pamainītas Kaut kādos tulkojumos. Tās vietas es pat Tev varu uzrakstīt."
Uzraksti Aivar, lūdzu.
pich007
# Labojis pich007: 2009.10.24 18:40:15
Aivars Lapšāns
Tev varu uzrakstīt

pievienojos armilo- arī labprāt redzētu
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.24 19:03:41
Aivar L., atvainojos, nepamanīju ka Tu rakstiji par tulkojimiem. Tur es Tev pilnībā piekrītu. Jo katrs tulkojums ir jauna interpretācija.
abdullāh
# Labojis abdullāh: 2009.10.24 19:17:20
aivaram mazliet izpalīdzēšu

http://www.youtube.com/watch?v=NHjVkScPbjg

http://www.youtube.com/watch?v=S2P3RKJvcqw

Akebono
# Labojis Akebono: 2009.10.24 23:28:08
Kā musulmanim pareizi jāsit sieva

Par par musulmaņiem un islamu

Āfrikā katru stundu 667 musulmaņi kļūst par kristiešiem
armilo
# Labojis armilo: 2009.10.24 23:51:54
"Kā musulmanim pareizi jāsit sieva"
Musulmanis nedrīkst sitot sievu radīt asiņojošas brūces un zilumus. Musulmanim sitot sievu ir jāizvairās no sejas un citu jūtīgu ķermeņa vietu savainošanas. Nedrīkst sievai lauzt kaulus. Ja vīrs pārkāpj šos sievas sišanas ierobežojumus, tad viņš pārkāpj Allaha likumus.
Nu re, nemaz tik cietsirdīgi tie muslimi nav. Sievu ir jāsit ar mīlestību.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.25 00:10:16
abdullāh
Klausies, es pietiekami esmu Bībeli studējis , lai uzrakstītu vēl būtiskākas kļūdas. Tās , ko Tu ietubēji, tiešām ir mazvērtīgas. Jau tak rakstīju , ka tas nemaina ticību. Šitā rakstu ,,graušana,, , urbšana, skaitīšana ...cilvēku pataisa par rakstu mācītāju un galapunts var būt graujošs - cilvēks kļūst par Mīlestības slepkavu. Jo jau Vecajā derībā Dievs teica - Man nevajag jūs sabatus...utt.
Pārfrazējot - Dievam vajadzīga mīlestība. Un to var panākt no Dieva priekšzīmes - Viņš nāca cilvēka izskatā un šitos rakstu mācītājus apsauca un nosauca par liekuļiem. Ko tad rakstu mācītāji darīja? Salīdzināja patiesības caur rakstiem un līdz ar to pazaudēja sirdi tik tāl , ka iejūtība viņiem bija fiziski jānogalina.
Tas notiek arī šajos laikos. No rakstu mācītāja mums ir tikai viens solis. Tiklīdz sākam burties pa rakstiem un meklēt mīlestību , tā savu sirdi pārvēršam par sūda gabalu.
Bībelē tas tiek teikts kā - ,,burts nogalina,,. Tāpēc , teiksim daļa kristiešu nu nekādi nespēj aizdomāties , ka pazemot kristīgās mācītājas, evaņģēlistes, sludinātājas var tikai tāds, kurš redz - Tā stāv rakstīts. Bet līdz ar to pasaka šis liekulis - Kas , Kristu, man ar Tevi, Tava iejūtīgā sirds nav pēc ne vecās , ne jaunās derības.
Kā to visu var mainīt par labu? Elementāri. Beidzot Jēzus priekšā krist uz ceļiem un pateikt - Jā, es , Jēzu, es domāju tikai par burtiem, bet ne par Tevi. Lūdzu , izmaini manu sirdi , lai es varētu mīlēt.
Tas , vecīt, ir tāpat kā skolā - Jānītis labi skolotājai atbild ko drīkst , ko ne , bet izgājis no stundas visu dara pretēji , pret likumdošanu.
Tur jau tas āķis , ka Jaunā derība izmaina rakstu jēgu. Burti neeksistē , bet Jēzus mīlošā sirds pie visām lietām, pie visām teoloģiskām apcerēm, pie visām problēmām kā baznīcā , tā uz ielas.
saproti, loģika ir loģika. Kā ir ar Tevi? Kāpēc Tu izmanto agresiju pret kristiešiem? Kā ir ar Tavu sirdi. Kristietis Tev prasa - ko Muhameds ir pravietojis. Tad atbildi....Vai Tev gads vajadzīgs lai to apstiprinātu kādi Tavi garīgie līderi? Bet kā tas nākas , ka Tu zini visu par Bībeli? Vai tad tas nav jāsaprot tā , ka Tu esi mācījies pie cilvēkiem , kuri Tevi ir sagatavojuši nemīlēt Dieva vārdu, sagatavojuši diskreditēt Dieva vārdu, ieviest neticību kristīgajā pasaulē utt... Padomā par šīm lietām.
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.25 08:45:41
Es tā padomāju.. interesanti, ka vēl 15.gs. tieši musulmaņu valstis bija miera, kultūras un tolerances nesējas. Musulmaņu valstīs bija lielas jūdu kopienas, kamēr kristiešu valstīs, piemēram Spānijā, jūdus vajāja svētā inkvizīcija.
Bet kristietība kopš tā laika ir attīstījusies. Vai ir attīstījies arī islams?
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.25 09:08:43
incognito, ja islams neattīstīsies, tad vienkārši neiegūs jaunus sekotājus un lēnam izmirs. Tā kā islamu reklamē abdullāh, ir vairāk atbaidīšana nekā interesi izraisoša sludunāšana. Viņš pats rok sev bedri.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 12:55:27
armilo
Musulmanis nedrīkst sitot sievu radīt asiņojošas brūces un zilumus. Musulmanim sitot sievu ir jāizvairās no sejas un citu jūtīgu ķermeņa vietu savainošanas. Nedrīkst sievai lauzt kaulus. Ja vīrs pārkāpj šos sievas sišanas ierobežojumus, tad viņš pārkāpj Allaha likumus.
Nu re, nemaz tik cietsirdīgi tie muslimi nav. Sievu ir jāsit ar mīlestību.

Hmm... bet sitot ar miilestiibu nekur nav aizliegts atsist nieres un aknas... tb, iisaak sakot - driikst sist taa, lai nav redzamas peedas. Un ja peedu nav - nav arii nozieguma vai greeka. Jo bez peedaam sieviete noo nepieraadiis, a tikai vinjas vaardiem - kursh tad ticees? Sievietes tachu atshkjiriibaa no cilveekiem ir meliigi un neshkjiisti lopininji... Elementaari kaa zaldaatu kjirzaviks.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 12:56:19
ups...
sieviete noo nepieraadiis -> sieviete neko nepieraadiis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 40 , pavisam kopa bijuši: 33740