atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Musulmanis kļuva par Kristieti
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.10.19 23:35:51
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:27:52
Mans iepriekšējais koments bija domāts Abdullāh
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:29:45
"patiesais islāms ir miera un tolerances reliģija".
pret tiem ,kas to ir pelnījuši un to nosaka Allāh visuma radītājs,nevis EU,NATO,ASV vai Izraēla
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:32:12
Abdullāh,
nu protams, protams "kristieši ir pelnījuši nāvi", to jau pateici, par mācību šaubu nav
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:35:12
Klau, Abdullāh, vai tā ir kāda nejauša nekonsekvence vai tomēr nogaidīšana, ka jūs šeit Latvijā jau šobrīd neķeraties pie "kristiešu sodīšanas"? Pats personīgi būtu gatavs ņemt rokās kinžalu vai aplikt jostu?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:47:20
ja tu uzmanīgi būtu lasījis par ,ko šajā diskusijā es runāju,tad būtu pamanījis,ka runa ir par muslimiem,kuri ir publiski atteikušies no Islāma.
tu latvijā daudz tādus pazīsti??
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:53:50
abdullāh

ko nozīmē- atzīties publiski? publikācija avīzē vai izkliegšana cilvēku pūļa priekšā?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:57:30
citu uzticamu muslimu klātbūtnē
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:59:52
abdullāh

kāpēc viņi tā dara, ja labi apzinās, ka tie uzticamie muslimi momentā izvilks nazīti un pārgriezīs rīkli?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 17:07:12
a kāpēc vispār cilvēki taisa pašnāvības???to tu viņiem pašiem vari uzprasīt
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.22 17:09:39
abdullāh
"patiesais islāms ir miera un tolerances reliģija".
pret tiem ,kas to ir pelnījuši

Nu tad jau jebkura, arī pati drakoniskākā, Ideoloģija ir miera un tolerances ideoloģija, izņemot kā tikai pret tiem, kas ir plenījuši (t.i. tādiem, kas Ideoloģijai nepiekrīt)!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.22 17:59:43
abdullaah... tad juusu religjija balstaas bailees... Cilveeki no taas nenoveershas, jo baidaas, ka vinju nogalinaas citi... kuri pirms mirklja pret vinju bij miilji!

Jociiga jums taa miilestiiba - miileet saveejos nav liela maaxla. Kristus miileeja un aizluudza arii par tiem, kas vinju Krustaa sita!

Juusu miilestibia nav ne divu grashu veerta... izpleen tuuliit, liidzko kaads jums nepiekriit... Bailju un Terrorisma religjija... Viens labums ar shaadaam religjijaam ir taads, ka taas kolapsee pashas sevii!
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.22 19:23:03
Sveiks abdullāh! Vai tu varētu vismaz īsi atbildēt uz maniem jautājumiem iepriekšējās lapās? Būtu ļoti laipni no Tavas puses.
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.22 19:42:35
Mulders, "Viens labums ar shaadaam religjijaam ir taads, ka taas kolapsee pashas sevii!"
Tā tas ir. Kamēr kristieši šķeļās un atkrīt, tikmēr islāmam ir sava vieta un uzdevums, kā Dieva rīkstei. Islāms - tāda ir ateistiskās un nominālkristīgās Eiropas alternatīvā reliģija. Nav jau pirmā reize vēsturē, kad tas ir noticis. Kad islāms savu soda ekspedītora darbu būs paveicis, tad tas iznīcinās pats sevi. Sunnīti un šiīti par to jau gādā.
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.22 20:39:08
Paulus, man gribētos domāt, ka islāms nav viennozīmīgi vērtējams. Tas pārstāv vismaz četras lielākas denominācijas un neskaitāmas mazākas sektas. Iespējams, ka "rīkļu griezēju un krustā sitēju" nav nemaz tik daudz. Un iespējams, ka lielākā daļa islāmticīgo nemaz neatbalsta mūsu drauga abdullāha pārstāvēto asinskāro virzienu. Mums ir paveicies aprunāties ar pašu radikālāko islāma pārstāvi. Bet tā man šķiet būtu liela kļūda, ja pēc šī viena, mēs spriestu par visiem muslimiem. Tādu pašu kļūdu dara arī abdullāh, ka pēc dažiem pedo/lezbo bīskapiem izdara vispārinātus secinājumus par visu kristietietību. Intresantu domu es dzirdēju vienā radioraidījumā, kurā runāja latviešu muslimi, un viens klausītājs piezvanīja un teica apmēram tā: Es cienu šos jaunos cilvēkus, kas deg par savu ticību, un nekādā ziņā tos nenosodu, jo katrs cilvēks izvēlās sev ticību atbilstošu savai būtībai.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 22:55:31
Islāmā nav sektu,ir sektas starp tiem,kurus `jūs saucat par muslimiem.
Islāms ir viens ,tā pat ,kā Allāh un kurāns ir viens.

muhammad teica

"Indeed those from before you from the People of the Book divided into seventy-two groups. And, indeed, this group (Muslims) will divide into seventy-three. "Everyone of them in the Hellfire, except for one group that which I and my companions are upon.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.23 00:00:44
abdullāh

Un kā Tu zini, ka esi šai vienā izredzētajā grupā?
incognito
# Labojis incognito: 2009.10.23 10:05:39
Njā, palasot Abdullāh komentārus, izliekas ka islams ir ļauna reliģija, kas izsit cilvēkam visus drošinātājus kā līdzjūtība un veselais saprāts un padara to par tupu nīdēju.

Bet man tomēr liekas, ka Abdullāh pārstāv kādu islama sektu - kas sevi protams uzskata par Vienīgo Patieso - kaut kādu vahabisma paveidu. To liecina kaut vai viņa attieksme pret šītu musulmaņiem - ka tie nemaz neesot musulmaņi un tā tālāk.
abdullah [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.10.23 22:59:59
ja kāds no maniem izteikumiem neatbilst kurānam vai Pravieša teiktajam,tad lūdzu norādiet,lai es varētu atteikties no saviem maldīgajiem uzskatiem un tikt pareizajā grupā,proti tai,kura seko tikai Kurānam ,kā to interpretēja un praktizēja Pravietis un viņa līdzgaitnieki
p.s pravieša laikā nebija neviena šiīta.
abdullah [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.10.23 23:01:01
un kā tu zini Merlim ,ka svētais Gars ir piečakarējis zviedru nevis Latvijas luterus??
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.23 23:14:13
abdullah

Tā kā es neesmu studējis Kurānu, tad dažādu muslimu novirzienu uzskatus vērtēju pēc Jēzus ieteikuma, proti: "no viņu augļiem jums būs tos pazīt". Tātad ja šie uzskati liek muslimam apkārt kādu sievieti ar sprāgstvielām un sūtīt spridzināties tirgus laukumā, lai nogalinātu pēc iespējas vairāk cilvēku, tad tas visai skaidri izsaka, ka tie [uzskati] nav no Dieva.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 60 , pavisam kopa bijuši: 35356