atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Musulmanis kļuva par Kristieti
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2009.10.19 23:35:51
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:17:08
abdullāh
Masiks gan izcēla to Tavu spožo frāzi, kurai līdzīgas ir lasītas agrāk. Jāsaka, reti kad nākas lasīt tik agresīvus tekstus, ko publiski raksta persona, kas pretendē uz attiecībām ar Dievu. Absolūti nepiekrītot tavai reliģijai, tomēr uzskatu, ka tu esi viens cilvēks, ko Dievs mīl un Kristus ir gribējis atpestīt. Tādēļ aizlūdzu, un iesaku nedaudz atpūsties, vai apciemot kaut ko psihologam līdzīgu.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:22:03
ja tu aizlūdz tam,kuram aizlūdz jēzus,tad tas nāks tikai par labu mums abiem,ja tu protams neprasi mani pataisīt par elkdievi-kristieti.
savukārt ja tu lūdz kaut kādam papucim,dēlēnam un svētam balodim,tad tam nav nekādas jēgas.
es gan nesen lasīju ne mazāk agresīvu tekstu publiskā vidē

4 Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
35 Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
36 Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
37 Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.(Jēzus kristus Mateja ev.)

------------------------
25 Bet daudz ļaužu gāja Viņam līdzi, un apgriezdamies Viņš tiem sacīja:
26 "Ja kāds nāk pie Manis un neienīst savu tēvu un māti, sievu un bērnus, brāļus un māsas un pat savu paša dzīvību, tas nevar būt Mans māceklis. (Jēzus Kristus lūk.ev.)
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:23:29
bet mēs jau atkal novērsamies no tēmas,kā jums manis iepriekš ieliktās ex muslimu "liecības",kā Jēzus ienāca viņu dzīvē?/
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:33:43
abdullāh
Nu gan salīdzināji.. (kur tur ir par rīkles griešanu?)
Bet aizlūdzu Trīsvienīgā Dieva priekšā, ko Jēzus apliecināja.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:39:31
Jēzus par tādu hibrīdu neko nav dzirdējis,jo pameta šo zemi,kad tāds trīsvienīgais vēl nebija izdomāts
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:54:31
neuzskatu,jo Dievs ne Torā ,ne evanģēlijā ne Kurānā ,neliek nogalināt tos,kuri atteikušies no ticības trīsvienīgā dievā.
savukārt es protams būtu tikai priecīgs mirt no kristieša rokas tikai tāpēc ,ka atteicos kalpot radībām(Jēzus,Marija,svētais gars ,svētais nikolajs u.ttt),lai kalpotu tikai un vinīgi Radīt`jam,Abrama un Jēzus Dievam.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 22:58:25
abdullāh
Kamēr nepacelsi roku pret kristieša sievu vai bērnu, diez vai kāds tev šo prieku sagādās. (bet tas kategoriski nav nekāds ieteikums!!!!) Cita lieta, lasot tavus tekstus, redzu, ka latviešu valoda nav tava dzimtā. Vai drīkst lūgt atklāt, kāda ir tava izcelsme, un vai esi musulmanis ne pirmajā paaudzē?
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:03:54
abdullāh

Kāpēc uzreiz mirt? Labāk tā, kā muhamedāņi kristiešiem dara Sudānā - amputēt roku un kāju pretējās pusēs?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:05:28
pārāk interneta vidē necenšos piedomāt par valodiskajām formām un arī skolā man latviešu valoda nebija mīļākais priekšmets,
esmu dzimis Teikā uzaudzis ādažos un latviešu valoda ir mana dzimtā.
islāmu pieņēmu 1999 gadā,pēc tam islāmu pieņēma mana nākamā sieva ,pēcāk mana māte ,pēcāk sievas māte un dažus mēnēšus atpakaļ sievas patēvs.
.kas attiecas uz kristiešiem ,tad viņi "šādu prieku"mirt mocekļa nāvē tikai tāpēc ,ka esam muslimi mums sagādā ik dienu irākā,afganistānā,indonēzijā,krievijā ,somālijā ,sudānā un citur
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:06:43
pamēģini masik pārgriez,
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:14:28
abdullāh
Ko dara Tavs tēvs?
abdullah [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:16:25
tu laikam masik neproti lasīt ,es neuzskatu,ka esmu pelnijis,jo
jo Dievs ne Torā ,ne evanģēlijā ne Kurānā ,neliek nogalināt tos,kuri atteikušies no ticības trīsvienīgā dievā.
savukārt es protams būtu tikai priecīgs mirt no kristieša rokas tikai tāpēc ,ka atteicos kalpot radībām(Jēzus,Marija,svētais gars ,svētais nikolajs u.ttt),lai kalpotu tikai un vinīgi Radīt`jam,Abrama un Jēzus Dievam.
p.s. katra islamticīgā sapnis ir mirt mocekļa nāvē.
abdullah [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:17:07
nezinu aivar,
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.10.21 23:19:31
abdullah [78.84.206.23]
Kaut kad vismaz saticis esi? (Cik saprotu, prombūtne ir ilga?)
abdullah [78.84.206.23]
# Iesūtīts: 2009.10.21 23:41:30
tāpēs ,ka evanģēlijā nekas nav teikts par trīsvienību
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.10.22 00:01:41
abdullah [78.84.206.23]

Ja par evaņģēliju, kā tas ir izlasāms Bībelē, tad Trīsvienība tur kā termins tiešām nav minēta. Šo terminu ieviesa, šķiet, Antiohijas Teofils 2. gadsimtā, lai aprakstītu no evaņģēlija tekstiem neizbēgami secināmo - ka viens vienīgais Dievs ir manifestējies trīs personās. Savukārt, ja to evaņģēliju, kuru atrodam Jaunajā Derībā Tu neuzskati par autentisku atklāsmi, tad protams tālāk nav ko runāt. Taču tad man gan jāsaka, ka visdrīzāk tieši Korāns nav nekāda Dieva atklāsme, bet labākajā gadījumā Muhameda aptuveni pārstāsti no dzirdētiem vai lasītiem Bībeles tekstiem. Lasot Korānu, man bija tieši tāda sajūta - pabāla parafrāze par Veco Derību.

Labāk palūdz Allāhu apžēloties par Ēģiptes slepenajiem dienestiem, kad viņi pārcenšas, jo Amerikas valdībai jau nu galīgi neinteresē kristieši, kas pārliecības dēļ pāriet islāmā. Cita lieta ir kristiešu vajāšanas un viņu varmācīga izspiešana no tradicionālajiem areāliem. Vai, ņemot vērā aktuālo informāciju, ir vēl kādas šaubas, ka šobrīd pasaulē nav varmācīgākas reliģijas par islamu, kuras brutalitāte izriet nevis no tā sekotāju nepilnībām un pārspīlējumiem, bet no konsekventas sekošanas islama mācībai? Tu taču arī būtu gatavs nogalināt, ja būtu iespēja to darīt nesodīti?

"katra islamticīgā sapnis ir mirt mocekļa nāvē."

Tātad islamticīgais ir tikai tas, kurš sapņo mirt mocekļa nāvē? Baidos, ka tad muhamedāņu skaits pasaulē ir stipri pārspīlēts. Vai tādēļ muhamedāņi spridzina cits citu savās mošejās?
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.22 02:58:47
abdullāh, „satiku kristiešus,kuri riskējot ar dzīvību atteikušies no Pāvila trinitārisma un pieņēmuši Jēzus un visu pārējo praviešu sludināto Islāmisko monoteismu”

Paldies, ka ienāci pie mums parunāties. Prieks Tevi redzēt. Vai varētu lūgt Tevi, iedot kādu atsauci uz avotiem, kur būtu minēts, ka kristieši pārejot citā reliģijā tiek vajāti no citiem kristiešiem, un konkrēti ir zināmi gadījumi, kad ir apdraudētas cilvēku dzīvības?
„šīs lētās bbc tipa filmiņas mūsos izraisa tikai smieklus”
Lūdzu, paanalizē diskusijas autora filmu no muslima skatījuma, un pasaki mums, kas tajā bija patiesi attēlots, un kas nebija patiess?
„vēl daži muslimi,kuri klūviši par Jēzus pielūdzējiem(patiesās liecības)”
Ja liecības ir patiesas, tad varbūt varētu ļaut tās arī noklausīties oriģinālā, nevis sagraizīt tekstu ar iestarpinājumiem un smiekliņiem.
„tan ī pašā ēģiptē,ja kāds kristietis pieņem islāmu uz viņu valsts drošības dienesti izdara spiedienu,lai viņš atgriežas kristietībā vai lai nevienam to nepublisko”
Piekrītu tev, ka spiediena izdarīšana, lai jaunais muslims klusētu, un nepubliskotu savu ticības maiņu, ir slikts piemērs. Tomēr tas krasi atšķiras no tāda paša gadījuma, kad muslims pāriet kristietībā. Te vairs netiek izteikts spiediens klusēt, bet „nesāpīgi tiek pārgriezta rīkle”. Kā tu komentētu šo atšķirību? Ko tas pasaka par abu reliģiju attieksmi pret ticības maiņu?
„ja tu aizlūdz tam,kuram aizlūdz jēzus,tad tas nāks tikai par labu mums abiem”
Āmen. Es arī pievienojos aizlūgumam, un aicinu to darīt arī pārējiem šī foruma kristiešiem.

P.S.
Kuru islāma novirzienu Tu pārstāvi?
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.22 10:03:07
Abdullāhs saka:
"spīdzināt nedrīkst ,tos ,kuri bija muslimi un publiski atteicās no Islā,ma,viņiem pienākas vienkārša un nesāpīga nāve pārgriežot rīkles,lai Allāh savā žēlastībā piedod tos brāļus,kuri pārcenšās un sit krustā šos izdzimteņus.[/b
----------------------------------------------------------------------------------
No cooments, protams, islāms ir mīlestības un iecietības reliģija.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:21:33
protams, islāms ir mīlestības un iecietības reliģija

pret tiem,kas to ir pelnījuši,tai skaitā pret Tēvu un māti atšķirībā no kristietības...
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.22 16:24:26
Paldies par atklāto valodu! Nē, tiešām paldies! Jo man apkārt ir ļoti daudz informācijas, kas to vien sludina, ka "patiesais islāms ir miera un tolerances reliģija". Jūsu - latviešu islāma neofītu - konkrētība un atklātība vieš skaidrību, kāds tad ir islāms. Paldies, ka esiet atklāti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 5539