atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par bērnu radīšanu
esenif
Iesūtīts: 2009.10.19 11:32:35
Tēma no ikdienas sarunām: par to, cik liela loma tajā procesā ir Dievam un cik kristīga ir cilvēka iejaukšanās tajā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.10.21 11:42:06
Dona Ribaka
nu tad lai iet 2 X mūžā.... mošs trapīsies ar otro reizi. ja nea jāskrien uz templi un jāprasa kam tur padoms.... jo 3X mūžā jau būs biki par daudz.
jā aparātu obligāti vajag.. ja nesanāk aparātam jāpērk īpašais termometrs un pašam shēma jāzīmē
Brīvā meža govs!
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:43:27
Dona Ribaka
ir tāds aparāts, kurš nosaka auglīgo dienu?
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.10.21 11:44:07
Brīvā meža govs!
nu ja? a kas tu nezināji? paskaties iepriekš vilks iekopēja
reku ir
http://www.ladycomp.lv/online_veikals.html
esenif
# Labojis esenif: 2009.10.21 11:45:12
Bet tā IR laba metode, pietam... vai dzemdēt bērnu, ja ar veselību pašai viss nav ok atkal nav kārtējā bezatbildība? Ilji pīpēsim un dzersim, Dievs lai pas tad gādā par bērnu veselību?
laba, laba tikai neefektīva un daļai sabiedrības tikai pielietojama. Diez tos pārējos Dievs ar savu atklājumu ir diskriminējis?
Galējību piesaukšana vispār nevietā...

Tā kā tava sofistika, ka Dievs, ja gribētu, tad sievieti padarītu neauglīgu pēc vajadzības, ir aplams. Dievs dod cilvēkiem pavēles un arī sapratni šīs pavēles pildīt... tas ka cilvēki ir neprātīgi, tā nav Dieva vaina... be tas neatceļ prāta pareizu lietošanu.
Joprojām rinķī apkārt bet ne pēc būtības: tātad vēl vienreiz - vai var rasties bērns bez Dieva līdzdalības un ne pēc Dieva prāta. Kā zināms cilvēks sastāv no gara dvēseles un miesas - vai cilvēki var radīt arī dvēseli un garu. Un tad jau Dāvids varēja iet staigāt ar savu tumsonīgo pārliecību, ka Dievs viņa īkstis radīja mātes miesās... Tātad - bērnus rada cilvēki pēc Dieva pavēles un bez Dieva līdzdalības (tak tā nav iespējama pret Viņa gribu), Tavuprāt???

Redz, nav ko teikt... tāpēc izvairies.

vai neizdabāšana Tev nozīmē manu nespēju atbildēt. Atļauju tā domāt - man saturīga diskusija ir svarīgāka par Tavu vēlmi skaldīt matus...

Redzi pat raksti noraada ka beerni var dzimt no viira un miesas iegribaam, bet Dieva beerni dzimst no Dieva gribas!
Hmmm... vai Tev ir saprašana par to, kas ir Dieva bērni un kā tie dzimst???? kaut kā galīgi nevietā šitas pants. Mēs te par fizisku bērnu rašanos ne garīgu runājam.

man buutu gruuti ticeet Dievam, kursh GRIB, lai beerninji ienaak postaa, badaa un slimiibaas...

Tb visi tie, kas tādā vidē dzimuši (manus ieskaitot) būtu definējami kā Dieva negribēti un pret Viņa gribu radīti???


Man neviens nav pilnvarojis, bet Dieva Vaards gan var spriest tiesu, un tas visai konkreeti spriezh tiesu par vecaakiem, kas neruupeejas par saviem beerniem !

tad esi tik laipns un nelien svešā kompetences lauciņā un sašaurini savus tekstus, izslēdzot visas personālijas. Atgādināšu, ka diskusija ir argumentu apmaiņa un tajā uzvarēt (ja tā notiek) var tikai arguments nevis persona, kas to pauž.
Brīvā meža govs!
# Labojis Brīvā meža govs!: 2009.10.21 11:45:54
Sicilia Lemingoviča
nezināju gan. es tante no laukiem.

oi, padārgs gan.
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.10.21 11:46:59
Brīvā meža govs!
lūdzu. tu tač mums esi izglītota tante. mums bija saderināto kursos par to lekcija (speciāli apmācīts pāris brauca ar slaidiem un aparātiem un termometriem un bukletiem un stāstīj rādīj stāstīj stāstīja) tāpēc es zinu, citādi es ar no laukiem un visādus smalkumus nepārzinu
Brīvā meža govs!
# Labojis Brīvā meža govs!: 2009.10.21 11:49:08
Sicilia Lemingoviča
nu, mums lekcijās stāstīja tikai par auglīgās dienas noteikšanas metodi, bet tā ir tik sarežģīta. ufff.... galvu var izmežģīt.
esenif
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:50:36
Normalu svarstiibu robezhaas 24 - 28 dienas ir ljoti pat drosh.
cik esmu lasījusi ginekologu izteikumus par regulāru ciklu, tad nobīde pieļaujama līdz divām dienām. Un tas jau to metodi padara par vēl neefektīvāku.

Sicilia Lemingoviča
tā mana paziņa ar kā reiz vada katoļiem tādus kursus.
esenif
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:50:59
Brīvā meža govs!
tas pats jau vien ir tikai aparāts to pats izdara tavā vietā.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:51:23
esenif
nja un viņai ir daudz bērnu?
ja jau viņa vada katoļiem kursus, ko ta viņa kursos citu ko stāsta
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:51:51
"Cik liela loma tajā procesā ir Dievam un cik kristīga ir cilvēka iejaukšanās tajā."
Dieva loma ir liela, jo Viņš vienīgais ir dzīvās dvēseles Radītājs. Cilvēks nevar radīt dvēseli. Vienīgā, cilvēka iejaukšanās šajā procesā ir gaužām negatīva, proti, neļaut Dievam radīt. Par lami cilvēks nenosaka Dieva ceļus, bet otrādi. Tapēc arī mēs šeit esam un sarunājamies. Jo, ja mūsu vecāki būtu "ģimenes plānošanas" filozofijas piekritēji, tad iespējams šodien šis forums būtu tukš.
esenif
# Labojis esenif: 2009.10.21 11:52:36
Sicilia Lemingoviča
seši, ja nemaldos. Viņa dziedošajās ģimenēs piedalījās.
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.10.21 11:54:33
esenif
tā ir cita. esmu viņas tekstus lasījusi.
mums bija cits pāris. no rīgas. sieviete pašlaik par vecmāti mācās un pati 16 gadus šo metodi izmanto he he he bet vispār konsultantu ir daudz.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:55:46
Dona Ribaka
nu pašam taisot tabulas ar paiet vairāki mēneši.
un tāpēc arī iesaka doties pie konsultanta vai speciāli apmācīta ginekologa kas ar to visu palīdzētu tikt galā, jo pašam ņemoties ātri var tikt pie bērna un tad protams vainūiga būs METODE< kas NAV droša
esenif
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:58:41
iesaku palasiities ko par to saka pashas litotaajas un no taa izdariit secinaajumus.
nedaudz esmu lasījusi (man nav aktuāli lai ļoti iedziļinātos) - saka to, ka jābūt gatavam palikt stāvoklī tb metode neder tiem, kas nekādā ziņā negrib vairs bērnus.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.10.21 11:59:55
esenif
nu atkal jāsaka, bet mums mācīja ko citu:d protams primārais metode virzīta uz tiem, kas pie bērniem nevar tikt, bet tikpat sekmīgi izmantojama - lai netiktu
esenif
# Labojis esenif: 2009.10.21 12:05:41
Dona Ribaka
auglīgās dienas 99% es ticu. Bet par neauglīgajiem gan šaubos... Bet lai jau - ne jau par kontracepciju bija tēma un ne tās efektivitāte/neefektivitāte ir rādītājs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.21 12:26:49
Njā, var aizrunāties ļoti tālu...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.21 13:23:00
Mulders
12 Bet, cik Viņu uzņēma, tiem Viņš deva varu kļūt par Dieva bērniem, tiem, kas tic Viņa Vārdam,
13 kas nav dzimuši ne no asinīm, ne no miesas iegribas, ne no vīra gribas, bet no Dieva.

Redzi pat raksti noraada ka beerni var dzimt no viira un miesas iegribaam, bet Dieva beerni dzimst no Dieva gribas!


Bet sakumā taču "tie, kas Viņu uzņēma", piedzima visādos veidos, arī no miesas iegribas. Un tad šādi piedzimušie kļuva par Dieva bērniem. Te drīzāk runā par "otro piedzimšanu", piedzimšanu kā garīgas būtnes.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.21 13:42:04
EM, nu pareizi... tachu tie no miesas un no viira iegribas dzimushie - tie ir tie, kas dzimst peec cilveeka gribas! Tas ir... veelreiz paraada, ka cilveekiem ir dota autonomija attieciibaa uz reprodukciju!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 33550