atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par bērnu radīšanu
esenif
Iesūtīts: 2009.10.19 11:32:35
Tēma no ikdienas sarunām: par to, cik liela loma tajā procesā ir Dievam un cik kristīga ir cilvēka iejaukšanās tajā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:18:44
man aizdoma, ka tur ar neko nobremzēt nevar. Un vēl jautājums cik lielam procentam vispār būtu tie pieejami...

A ebt jemot veeraa ka dzimumaudzinaashana tur vispaar nenotiek, cilveeki vienkaarshi NEZIN no kaa kas rodas... Pat muusdienaas tiinji maz ko sajeedz no taa visa, tikai mums ir pieejama informaacija!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.10.19 16:20:04
Dona Ribaka
Tu pilnīgi un galīgi nesaprati manis rakstīto. Vai negribēji saprast - nevaru izvērtēt. Bet jebkurā gadījumā tas liecina par tevi.
Dzērāja vai narkomāna rīcība, bezatbildīgi drāžoties pa labi un kreisi un nerūpējoties par saviem bērniem nav Dieva iecerētā un aicinātā līdzdalība radīšanā.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:20:23
Mulders
es tieši skatījos raidījumu, ka viņi ļoti labi saprot ko kas nozīmē, bet mīlēties ar prezi nedrīkst, jo vatikāns aizliedz
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:21:43
esenif Automātiski ne, bet taču tu to vari attiecīgi regulēt vai vēlies daudz bērnus vai nē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:25:07
eu... a latgalee karinjsh notiek? ilji aiz ko shamais skaitaas nabadziigaaks zona... bezdarbs... etc?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:26:38
manupraat taa zajava, ka nabadziibu izraisa karsh ir mazliet garaam... Jaa Karsh var iedziit valsti nabadziibaa, bet 1) Kas ir kara ceelonis - vai tieshaam aiz labas dziives cilveeki karo 2) Vai tas ir vieniigais ceelonis, kas var izraisiit nabadziibu?
Kaa ar sausumu, pluudien u.c. dabas katastrofaam? Kaa ari neaugliigu zemi? Kaa ar bezatbildiigiem un slinkiem iedziivotaajiem (suunu ciemu tak esam lasiijushi)?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:28:11
Dona Ribaka
Jā, Dievs piedalās ikviena cilvēka radīšanā.
Bet ko tu vēlies uzzināt vai pateikt, šādi reaģējot uz manu komentāru? Vai tiešām tikai nicīgi izteikties?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:32:20
Dona, te arii paraadaas tas konflikts starp cilveeku bezatbildiibu par to, ko Dievs vinjiem uzticeejis un cilveeka milziigo veelmi Dievam izleekaat pakalj - sak ja jau uztcieeja, tad tik shirinku valjaa un shaujam tos astainjus dajebkur, kur kriit, tur jaatop bernelim... un tas tad buus Dievam pa praatam!

Viens ir dzirdeet Dieva paveeli, pavisam kas cits ir saprast to peec buutiibas un pildiit!

Manupraat tas ko Paps un visa RKB branzha no "Augljojieties un Vairojieties, piepildiet Zemi" ir sapratushi, ka Dievs sak - opaajies cik tev lien, es paruupeeshos par rezultaatu!

Redz... lai reguleetu zakju daudzumu Dievs mezhaa ieviesh lapsas... Tachu, kad cilveeks saak vairoties kaa trusiishi nelietojot sapraatu, tad kas atliek Dievam... ???
Gudraakie uzvelk prezhus vai paartrauc pisaaties... dumjaakie kar zobus vadzii un veero kaa vinju beerni mirst badaa vai verdziibaa!

Pareizi teica viens viirelis kas peetiija cilveeku stulbumu - stulbenji ir visbisitamaakie un viskaitiigaakie no cilveeku rases! Pret cilveeku stulbumu pashi olimpa Dievi ir bezspeeciigi!
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:35:11
Mārtiņš
Jā, Dievs piedalās ikviena cilvēka radīšanā.

ieskaidro šito tām sievietēm, kuras pēc izvarošanas ir dzemdējušas...
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.10.19 16:36:12
Nedaudz par nabadzību:
Šī cilvēku domāšana un gribiet, vai nē arī Jūsu un, protams, mana ir balstīta uz materiālām vērtībām, lai arī ko censtos stāstīt, par ticību, brāli, māsu, Dievu. Te visi ir pelnijuši ar mani priekšgalā paši zinat ko...
Vai esmu gatavs atteikties brīvprātīgi, ne apstākļu spiestam no sava labuma? Nē neesmu, es savu labumu pieskaitu par Dieva Svētību un man ir tiesības to darīt vai ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:39:13
ieskaidro šito tām sievietēm, kuras pēc izvarošanas ir dzemdējušas...

A beerns te prichom?
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:40:40
pich007 Domāju, ka Tevi varētu nolikt pie sienas un pašaut pa ābolu, kas atrodas uz Tavas galvas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:43:50
masiks, nu redzi te arii komplexa lieta...

Cilveeki dziivo jakobi visur pasaulee... Bet uz sejas noveerojam paradoxu.
1. Vienaa vietaa rijamais ir tik daudz, ka jaalej graavii, jo nav kam paardot
2. Otraa vietaa nafta no zemes naak par velti aaraa, bet nav kur shamo saliet, jo visi ir izbadeejushies
3. Citaa vietaa cilveeku ir ka biezs, bet zeme neaugliiga!

Nu tad... mans risinaajums rupjais
Njemam tos 1os, laadeejam kugjos, kurus darbinaam ar 2ajiem, un pabarojam 3os, kuri tad speeka pilni vareetu to tuxnesi par augliigu zemi paarveerst - protams ne jau uzreiz! Bet saakt no malinjas... burtiski terraformingu izveikt! Sarakt ij kanaalus, ij zemi apstraadaat! Muusdienaas technologjijas kaa smiltis par augliigu vidi paarveerst IR! Buutu gribeeshana, atrastos arii vareeshana. Tachu gribeeshanas NAV!

pich007
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:45:43
Dona Ribaka


Mulders
ko bērns pričom? iestāsti tai izvarotajai sievietei, ka tas bija dieva pirksts
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:46:17
skolniekss
???
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:47:33
ko bērns pričom? iestāsti tai izvarotajai sievietei, ka tas bija dieva pirksts

Tas ir taapeec, ka cilveeku stulbuma deelj ljopenes meedz nokrist vai tilti iegruut, taapeec Dievs vainiigs, ka Gravitaaciju radiijis?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.10.19 16:50:56
pich007Jebkura ticīga, arī neticīga sieviete, kura ir izlēmusi dzemdēt pēc šāda atgadījuma, par kuru minēji, domāju tā varētu izdarīt. Varbūt Tev paveiktos un nenošautu garām.

skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.10.19 16:56:00
masiks [212.93.96.2] tad pēc laika nebūs ražas nekādas
Pie sakārtotas loģistikas sakārtosies arī šie jautājumi. Ja būs vēlēšanās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:57:31
masiks, nu veel viens kaarteejais piemeers tam, ka lai ko dariitu... ir jaalieto taa Dieva dotaa daavana - Sapraats! Bet tak nelieto...
Otrs variants - izpildiit Dieva instrukcijas 1:1 nenovirzoties... tad ir chanci savilkt galus.

BTW palasi Mozus bausliibu - tur arii dotas instrukcijas par zemes sabatiem - tb katrs 7ais gads jaatstaaj zeme atmataa! Nu ij veel vesels leerums visai interesantu ekeonomisku noraazhu, kuras, kad iedzilinaas, var redzeet ka ir gana konstruktiivas un progresiivas tam laikmetam!

Tak cilveeki vienmeer ir paargudri, vai stulbi... kur buutiibaa atshkjiriibas nav!

Es jau teicu - daudz cilveeku nebuut nenoziimee, ka visi vinji ir lieli eedaaji. Tas noziimee arii daudz darba var izdariit... Gan jau ka ir visaadi agronomi un zinaatnieki peetiijushi cik objektiivi kaadus resursus vajag vienam degunam... un man ir pamatotas aizdomas, ka cilveeka speejas sagaadaat bariibu ir stipri lielaakas, lai nosegtu ne tikai savas bet arii paaris beernelju vajadziibas - beerni jau nemaz nav TIK rijiigi! Bet tad kad vinji paliek rijiigi (tiinja vecums) vinji JAU var iet daarzaa un dariit lietferiigu darbu!

Tatad, ja sapraatiigi organizeetu ekonomiku/rashoshanu (paartikas) un visu shito, tad man liekas izraadiitos, ka cilveeki vareetu tiiri labi dziivot...

Tachu mees labi zinaam (pat peec seviim) ka mees eest gribam daudz, bet straadaat maz... Un pat tad, kad gribam straadaat, tad nevis taapeec lai eestu, bet lai nopirktu kaarteejo buutibaa nevajadziigo daiktu...
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.10.19 16:59:37
masiks [212.93.96.2] Atvaino, ka iejaucos.
Dieva brīnums jau ir augļa veidošanās fakts. Cilvēks to var nepieņemt un Dievs sapratīs viņa lēmumu, jo Dievs ir saprotošs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 9597