atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par bērnu radīšanu
esenif
Iesūtīts: 2009.10.19 11:32:35
Tēma no ikdienas sarunām: par to, cik liela loma tajā procesā ir Dievam un cik kristīga ir cilvēka iejaukšanās tajā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.30 14:19:51
uzskaiti morāles likumus no Dieva, kas attiektos uz cilvēka uzvedību pret dzīvniekiem? Cūku neēst, kazlēnu mātes pienā nevārīt. Ko vēl? Sunim acis izdurt nedrīkst? ... Tātad - drīkst?

Tu to teici!

Masiks, izskatās ka visa tava cīņa pret kristietību ir nevis cīņa pret to kristietību kuru sludina Kristieši, bet pret tevis paša projicētiem dēmoniem... Faktiski tu cīnies pret fantomiem, kurus ģenerē nekas cic kā tevis paša sirds... jo Kristietībā nekā no tā nav, pret ko tu kaujies!

Gribi iepazīt Kristietību izlasi Rakstus un izej ticības apmācību!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:23:04
Eetikas/veerteesanas sistema izejot tikai no objekta sarezgiitiibas man skjiet vienkaarsjaaka, logiskaaka, stabilaaka.

Īpaši tad, kad sarežģītību nevar noteikt... un skalarizēt!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:25:56
masiks, es jau arī varētu visu laiku stāstīt visādus mītus par mobilajiem telefoniem... Tomēr pienāktu kāds brīdis, kad tev būtu jāatzīst, ka es no tiem neko nesajēdzu, tik kultivēju personīgās iedomas par lietām, kuras nepārzinu!

Es, protams, svētā pārliecībā ka tev nav pretargumentu paziņotu, ka tad kad tie tev beidzas, tu uzbrauc un aizej

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.30 14:32:22
Nu, kaut vai mazliet augstāk - dzīvu būtņu uzskatīšanu par biorobotiem. Tb - mehānismiem, kas nav dzīvi.

???

Par izcelto tuvaak... kur es kaut ko taadu rakstiiju?

Atkal... TU manaa textaa ielasi kaut kaadu SAVU murgu... un tad MAN piesien gljukus! Tev pasham gljuki reegojas visos stuuros...

BioRobots tieshi to noziimee, ka tas ir DZIIVS (jo BIO) un ROBOTS - jo programmeets deterministiski, bez briivas gribas un radoshas apzinjas... Dziivs organisms, kursh darbojas peec konkreetas programmas... ljoti sarezhtjiigas, tomeer gana deterministiskas un nemainiigas...

Protams, ka es tavas projekcijas neuzskatu par SAVIEM gljukiem, kaapeec lai es tavus gljukus par saveejiem ziimeetu. Bet tu gan, shkjiet, savus gljukus un secinaajumus gan neatshkjir no citu cilveeku uzskatiem!

Taatad bottomline - kur es teicu, ka dziivnieki nav dziivi? Kaa no jeedziena "biorobots" izriet, ka tas nav dziivs? Jemot veeraa, ka pats jeedziens "dziivs" ir fuzzy un vienotas definiicijas nav...
Par to jau reiz runaajaam, un tu ar tezaurusu auzaas iebrauci, tik toreiz jau negribeeji atziit, saaki izlociities!

Visas sarunas gaitaa tu visu laiku opereeji ar SAVU uzskatu par to, kas ir biorobots un nepapuuleejies man pajautaat, ko es ar to saprotu... bet tik brauci ar buldozeru uz mani projiceejot savu izpratni par jeedzienu! Un tad secinaaji ka man ir gljuki, jo redziet, es kaut kaa nerespekteeju masika uzskatus par to, kas ir biorobots... no kurienes es vareeju zinaat, ka tev shis jeedziens aasocieejas ar kaut ko nedziivu? Buutu zinaajis, buutu papuuleejies paskaidrot!

Maacies no Ctulhu, vinjsh respektee oponentu termnus un tos noskaidro, kad tie nesakriit ar vinja izpratni jeb paskaidro kaa pac tos izprot... Tu pat nepapuulies noskaidrot, vai savu oponenta teikto vispaar esi sapratis... izvelc vaali un kraamee pa galvu un tad oponentu par gljukainu sauc... Mosh tad iemaacies komuniceet... un kaadreiz iemaaciisies to, ka cilveeku lietotie vaardi termini un vaardniicas nesakriit ar taveejo, taapeec, kad kaads pasaka vaardu "Snumbzlis" tas var nenoziimeet to, ko tu saproti ar sho vaardu!

Pietam, gadiijumaa, kad no runaataa saak izrieteet, ka viens otram runaa garaam, tad respektabli cilveeki patin filmu atpakalj un pacenshas noskaidrot ko tad kursh ir ar kuru teikumu sapratis...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:36:08
Relativaas sarezgiitiibas un sarezgiitiibas klases var noveerteet.

Kas interesanti, pie sarezhtjiitiibas tu nenjem veeraa laiku...

Tb nupat piedzimis beerns un nupat piedzimis stirneens tev sanaaks, ka stirneens ir sarezhtjiitaaks... kaut vai taapeec, ka paaris minuutes peec piedzimshanas var staigaat un pac sev nodroshinaat izdziivoshanu visai augstaa liimenii, ko praktiski nespeetu nupat piedzimis cilveeks...

Tachu tai pat laikaa... ja njem veeraa laika dimensiju, un sarezhtjiitiibai laiks IR faktors, cilveeks paarspeej sarezhtjiitiibaa jebko zinaamu, kad sho laika faktoru njem veeraa...

Algoritms kas 1aa sekundee izreekjina funkciju ir sarehztjiigaaks nekaa algoritms kas izreekjian funkciju 1aa stundaa... Tachu algoritms, kas vienaa stundaa izreekjina 50 dazhaadas funkcijas buus sarezhtjiigaask nekaa algoritms kas 1aa sekundee izreekjina tikai vienu funkciju
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:36:54
Mulders
Man pietiek ar to, ka mans Dievs ir radījis daudz dažādas lietas - tai skaitā arī zvēriņus - un ir nolicis robežas ko ar šamiem drīxt darīt un ko nedrīxt darīt.
Nu bet mocīt zvēriņus Dievs tak nav aizliedzis? Tas "ne sunīti kājām spert" ir tikai pastulbās latviešu tautasdziesmas...

Ar pakaļu ateisti jūt, ka zvēriņus nevar voluntāri uzšķērst,
Ar pakaļu Mulders jūt, ka zvēriņi jūt sāpes, un nav tikai bioroboti.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:37:52
http://www.atklajumi.lv/index.php/bioloija/dzvnieku-izturans/237-prtiiem-piemt-iedzimta-morle

tas jau arī viss tika nekaušas sakritības, vai ne?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:42:46
Ir lasīts, ka daudzi pāros dzīvojošie dzīvnieki, ja viens nomirst, tad otrs var nomirt vienkārši no skumjām.

Vai, piem, tāds gadījums:

Bruņurupucis bijis ļoti nomākts un letarģisks, jo viņa paralizētās pakaļkājas padarīja viņu pārāk lēnu pat priekš bruņurupuča. ... bruņurupucis atsacījies no ēdiena, pārvietošanās un nav izrādījis pat bruņurupuča līmeņa interesi par apkārt notiekošo. Risinājums tam bijis pieskrūvēt pie bruņurupuča bruņu aizmugures riteņu pāri.
Tagad reptilis priecīgs pārvietojoties savā īpaši izgatavotajā braucamkrēslā un kontaktējas ar apkārtējo vidi, cik nu vien bruņurupučiem tas ir raksturīgi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:42:58
masiks [212.93.96.2]
Da ij uzprasās jautājums - cik (skaita ziņā) tu agapiski esi mīlējis ateistus un... nu teiksim - gejus? IMHO tu pac kā sunc esi gatavs nokost homo par to ka viņi ir homo... tik saimnieka (valsts likumīgās varas un/vai Dieva baušļi ) klātbūtne to neļauj....

Vienkāršā sarunvalodā mēdz teikt "slima suņa murgi".

Tā kā vienīgā informācija tev par mani ir no manis rakstītā šajā forumā, tad vismaz uzmanīgi izlasi, ko es rakstu, t.sk. blakustēmā par gejiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:44:19
masiks [212.93.96.2]
Mulders
Tu nekur neesi rakstījis, ka biorobots ir dzīva būtne. Un ja rakstīsi - laikam būsi pirmais tāds.
Sorry... izlasīju tālāk... mja... nu un vīrusi tavā datorā arī ir dzīvi jo ir VĪRUSI...

Te šķiet būtu svarīgs jautājums, vai Būtne apzinās sevi un sajūt sāpes. Tas tad būtu "dzīvība".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:44:53
Nu bet mocīt zvēriņus Dievs tak nav aizliedzis? Tas "ne sunīti kājām spert" ir tikai pastulbās latviešu tautasdziesmas...

Ir ir aizliedzis, un par to vareeja atrauties... Tieshi paveele par kazleena nevaariishanu maates pienaa ir ietverts aizliegums pret nezheeliibu pret dziivo radiibU!
Paveele valdiit paar dziivo radiibu ietver kaareiz miilestiibu un cienju pret paarvaldes objektu, iipashi ja tas nav tevis radiits! Ar vienu otrs tiek izsleegts... Protams domaajoshaam buutneem, kas lasa kontextaa un saprot vispaar Dieva iegribas...
Cilveeku, kuram visu vajag siiki instrueet... tam NEKAD nebuus gana labi... jo vienmeer var aizbildinaaties " A pachemu bez shljapi..."

Ar pakaļu Mulders jūt, ka zvēriņi jūt sāpes, un nav tikai bioroboti.
Aha... atkal "tikai bioroboti" taga izsleedz saapes? Kaa?
Nee nu labi... izskataas, ka jeedzienu " biorobots" te visi saprot atshkjiriigi no manis... es savu izpratni uzrakstiiju!

Un neatkariigi vai taa ir slieka vai zilonis, tas ir biorobots... "saapes" nav kriteerijs attiexmei pret zveerinjiem!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:48:59
Tu nekur neesi rakstījis, ka biorobots ir dzīva būtne. Un ja rakstīsi - laikam būsi pirmais tāds.

*****j

βίος (víos) m.

1. life (duration)


Kaa es vareeju zinaat, ka tu esi TIK dumjsh? Tev kaa ziidainim katrs vaardinjsh jaamaaca. Skolaa nemaacija ko noziimee BIO-LOGJIJA? No kaa shis vaards sastaav un ko implicee katra taa dalja... etimologs tu muusu! A man peec tam piesien gljukus!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:50:20
EEee, pag no sejienes siikaak... Kaapeec nav kriterijs?

Taapeec, ka es suniitim nespershu neatkariigi vai vinjam ir vai nav bojaats centraalais nervs, kas atbild par saapeem!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:51:19
Mulders
Tieshi paveele par kazleena nevaariishanu maates pienaa ir ietverts aizliegums pret nezheeliibu pret dziivo radiibU!
Kur tur nežēlība? Kazlēns ta jau beigts pirms vārīšanas! Nesen citā tēmā tu šito kazlēnu pasniedzi kā piemēru higiēnai, tipa, nevārīt gaļas un piena ēdienus kopā.

Paveele valdiit paar dziivo radiibu ietver kaareiz miilestiibu un cienju pret paarvaldes objektu
Nu bet, piem, pret koka bluķi kāda tur var būt cieņa un mīlestība? Cieņas un mīlestības objekti taču ir tikai saprātīgas Būtnes, t.i. dzīvība, kas izpaužās vismaz kaut kādā pakāpē.

"tikai bioroboti" taga izsleedz saapes?
Tā, ka datori neko nejūt. Tev kā programmētājam tas būtu jāsaprot. Robots pēc būtības ir tāds dators uz riteņiem. Dzīvnieki pēc tava uzskata ir tādi paši. Tur jau nav tā, kas kaut ko varētu sajust.

"saapes" nav kriteerijs attiexmei pret zveerinjiem
Kāpēc nav?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:52:42
Tas tu kulinārijas receptēs meklē morāli par izturēšanos pret zvēriņiem? Incati, ko izpīpēsi no kotlešu padatovošanas receptes...?

Nu peec tava peedeejaa izgaajiena man ir pamatotas aizdomas, ka uz tavaam speejaam izpiipeet textos kaut ko saturiigu paljauties nevar... Ar tevi kaa ar 2gadiigu beernu jaarunaa... katru vaardinju leenaam un uzmaniigi izrunaajot, lai nepaarprastu!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:53:02
Varbūt beidzam piesārņot šo tēmu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:54:42
Ctulhu
Bet, savukaart, ja tev buus jaaveic kaadi eksperimenti ar suni, Tu blokjeesi attieciigos nervus, lai vinjs saapes nejuut.
Šaubos, vai Mulders tā darīs, viņš labāk ieekonomēs uz pretsāpju līdzekļiem. Jo pati doma, ka roboti varētu just sāpes, ir oksimorons.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:57:39
Kur tur nežēlība? Kazlēns ta jau beigts pirms vārīšanas! Nesen citā tēmā tu šito kazlēnu pasniedzi kā piemēru higiēnai, tipa, nevārīt gaļas un piena ēdienus kopā.



Nu tu to neredzi! Es redzu! Neko dariit... aciimredzot shii lieta nemapojas uz tavu pasaules skatiijumu, jo nu nepastaav ateistiskajaa pasaules skatiijumaa zheelastiiba, miilestiiba u.c. lietas pashas par sevi, bet tie ir tikai racionaali mappingi uz sarezhtjiigiibaam un saapeem... Kristietiibaa pastaav gariigas lietas... taas pat es nevaru tev iedot, kaameer pac taas nepaardziivosi! Manu speeju robezha aciimredzot! Varu tikai personiigi dziivot sasaknjaa ar saviem pasaules uzskatiem... apzinoties, ka ne vienmeer tos vareeshu nomapot uz citiem nesavietojamiem pasaules uzskatiem!

Nu bet, piem, pret koka bluķi kāda tur var būt cieņa un mīlestība? Cieņas un mīlestības objekti taču ir tikai saprātīgas Būtnes, t.i. dzīvība, kas izpaužās vismaz kaut kādā pakāpē.
Atkal... secinaajumi un ierobezhojumi kas izriet no tava pasaules uzskata... Shie ierobezhojumi var nebuut saistoshi un pat var nebuut ierobezhojumi citaa pasaules uzskataa... Dzhainists iet ar slotinju pa ielu, laigan odus un kukainjus samiit nejaushi Kristietiibas pasaules uzskats nenosoda!

Tā, ka datori neko nejūt. Tev kā programmētājam tas būtu jāsaprot. Robots pēc būtības ir tāds dators uz riteņiem. Dzīvnieki pēc tava uzskata ir tādi paši. Tur jau nav tā, kas kaut ko varētu sajust.
Nu... A mees par robotiem vai par BIOrobotiem? Tevi arii jaapasuuta turpat kur masiku... Kaapeec tu domaa es sho 3 burtus tam robotam priekshaa pieliku? Aiz neko dariit?

Kāpēc nav?
A kaapeec ir?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 14:58:33
Ctulhu
Vai tas juut saapes?
Drīzāk, nē, jo to izejas signālu mēs varam saprogrammēt kādu gribam. Datoram ir tikai tāds bezkasilīgs "ja mainīgais ar nosaukumu Sāpes pārsniedz līmeni 2000, tad drukāt tekstu "man sāp". Viņš tā bezemocionāli izpilda visas komandas, viņam nav pašam savas attieksmes pret tām.

Tomēr, es "nespīdzinātu" tādu patiešām advancētu datoru (kādu
vēl mūsdienās nav).
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.10.30 15:01:54
Mulders
Nu tu to neredzi! Es redzu!
Kur ir nežēlība tieši vārīšanā?
Mums ir 2 soļi:
1) killējam kazlēnu
2) vārām kazlēnu.
Par nežēlību var runāt pirmajā solī. Otrais ir jau tikai kulinārija. Vai arī tavuprāt, var nežēlīgi izturēties pret kazlēna līķi?

A mees par robotiem vai par BIOrobotiem?
Ar ko tie atšķiras no robotiem? Parasts robots veidots no bleķiem, bet biorobots no gaļas? Te svarīgākā daļa ir "bio" vai "robots"?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 9377