atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par bērnu radīšanu
esenif
Iesūtīts: 2009.10.19 11:32:35
Tēma no ikdienas sarunām: par to, cik liela loma tajā procesā ir Dievam un cik kristīga ir cilvēka iejaukšanās tajā.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 10:21:54
Tu varētu minēt kaut vienu norādi Bībelē, kur būtu minēts, ka cilvēkam būs lemt par bērnu dzimšanu - tb ierobežot dzimstību.

Mees par to jau runaajaam, tikai tu spiitiigi atsakies uz to atbildeet. Dievs Rakstos nosaka aizliegumus kompetenceem, nevis pieljaavumus! Tieshi taapat Rakstos Dievs nekur nav teicis, ka zirgu vietaa var izmantot dzelzs mehaanismus, vai ka cilveekam ir ljauts lidot kaa putnam! Beidz ar sofistiku nodarboties, jo, man ir stipras aizdomas, ka tu paarkaap Dieva nostaadiitaas robezhas un lieto internetu, kuru Dievs savos Rakstos NAV tev deligjeejis un atljaavis lietot... vari taadu rakstu vietu uzraadiit?

Bet es pat VARU tev uzraadiit tevis prasiito rakstu vietu - tur kur Dievs paveel cilveekiem augljoties un vairoties un piepildiit visu Zemi... Dievs shajaa rakstu vietaa deligjee cilveekiem shiis tiesiibas radiit... Taapeec cilveeka kompetencee ir to dariit un lemt kaa, kur un kaadaa pozaa! Taapat, kaa, ja Dievs pateiktu - radi meebeles - tad cilveeks izlemj kaadas meebeles, cik daudz, ar kaadiem instrumentiem...

Dievs man ir devis gana saprātu, lai apjēgtu, ka mana spēja zināt pareizo ceļu ir stipri ierobežotāka par Viņa un tāpēc uz to paļauties ir muļķīgi.
Pat tad, kad Dievs tev kaut ko saka dariit, tu netici, ka vinjsh to dara uzticoties ka TU speesi to izdariit?

Un devis ar brīvo gribu izvēlēties: vai darīt pa savam vai tomēr meklēt Dieva prātu tajā.
Tad tu apriori uzskati, ka tu nekad nevari pati no sevis izdariit taa kaa Dievs veelaas? Nee nu labi, ka tu apjeedz, ka nekas no tevis nav peec Dieva praata... taadeejaadi mees visai droshi varam tavus visus vaardus noraidiit, jo tu pati liecini, ka nekas no tevis nenaak taads, kas vareetu buut Dievam pa praatam! Un kaa tu ZINI kad kaut kas ir Dieva praats un kad tas ir tavs praats? Kaa tu zini un atshkjir Dieva praatu no savas iedomas, ka tas ir Dieva praats?

Dievam nav nekādas intereses attīstīt mūsu neatkarību - tā jau tāpat ir pārattīstīta.
Tad tev Islaams dereetu, tur tiek maaciits, ka Dievs rada sev kalpus. Kristietiibaa Dievs rada sev beernus, Kjeeninja liidzmantiniekus, kjeenishkjus Priesterus... Valdniekus! Kristus apsola briiviibu un miilestiibu. Taakaa shie tavi vaardi ljoti pat labi izgaismo tavu neizpratni par to, ko Dievs saviem beerniem veel. Protams ne jau neatkariibu no Dieva... kaareiz Dievs maaca neatkariibu no greeka un padara muus briivus Kristuu... un to vinjsh dara ljoti pat praktiski... DODOT mums sho briiviibu, lai mees maaciitos to lietot... Tachu tu netici, ka Dievs tieshi taa vareetu riikoties... Nu okey... tad esi Hagartes kalpiibaa... ar varu jau Saaras briiviibaa tevi nevar iegruuzt!

Viņa interese ir attīstīt mūsos atkarību no Viņa (kas ir gaužām neērta miesīgajam cilvēkam un liek pielikt piepūli meklējot Dievu, ko miesīgajam cilvēkam nemaz negribās jo ir miesīga tieksme būt patstāvīgam) - tāpēc ir teikts, lai staigājam Garā nevis miesā.
Tieshi taa... bet tu nespeej ticeet, ka Gars tevii vareetu buut briiviibas gars, kursh ljauj tev lemt un piedaliities Dieva radiishanaa arii ar leemumiem kad, kur un kaa radiit! Tu joprojaam kaa miesiigs cilveeks mehaaniski izpildi Dieva Paveeli nesaprotot ko taa noziimee... gluzhi kaa VD cilveeki dariija visu paveeleeto bez izpratnes... izpildiija dekalogu un domaaja, ka nu debesiis pierakstiiti... a nekaa... Kristus taadus pildiitaajus atseedinaaja!

Tb Tu tagad noteiksi Dievam laiku, kad būs radīt bērnus.
Nee... Dievs pats man ljaujot radiit beernus to ir atljaavis izlemt!
Tieshi taapat, kad vinjsh teica - "Miili savu tuvaako..." vinjsh man ljauj izlemt ikvienaa mirklii kaa es to realizeeju! Vinjsh nediktee visas detaljas ikviena savas paveeles doshanai... bet ljauj ka Gars vada... Ja vinsjh TEV liek katru sexu paarveerst beernaa... tas nenoziimee, ka vinjsh to pashu liek citiem...

Interesanti, ka tad, kad TEV kaut kas jaadara... tad tu baigi ciitiigi te staasti, ka neko neesi kompetenta, ka esi taada pamuljkjiite un meklee Dieva Gribu - tik nepaskaidroji KUR KAA tu to meklee un kaa tu zini ka esi atradusi. Bet par CITIEM tu perfekti zini gan vinju kompetenci, gan to ko Dievs VINJIEM ir nolicis dariit vai nedariit... Iekal kaut kur sev uz deguna... ka es un citi cilveeki neesam tu... nevajag projiceet pashai savu nekompetenci uz citiem!

Tāpēc Tava teoloģija par miesīgā cilvēka nepieciešamību pieaugt ir stipri nebībeliska. Lai nu ko, bet lepnību jau nu cilvēkam nav vajadzības attīstīt...

To runaa tu no sevis, vai Dieva gribu shai jautaajumaa mekleeji? Stiprs verdikts odnako!

Vai Tu Dievam noteiksi kad un ko ieplānot? Pie tik skaļiem apgalvojumiem derētu arī atbilstoši Bībeles panti un konkrēti nevis aiz matiem pievilkti par citu tēmu.
Redzi, man nav nekaadu probleemu Dievu informeet par savaam veelmeem un plaaniem... un mans Dievs dazhkaart to respektee un par labu atziist un ljauj man pasham dziivot... Tieshi taapeec, ka es paljaaviibaa dziivoju uz savu Dievu, es varu droshi doties uz priekshu, zinot, ka Dievs neljaus man pirxtus rozetkaa iebaazt... Tevii veel ir kristiesha-iesaaceeja instinkti... buutibaa jau nav slikti, ka tu katraa punktaa un katraa pagriezienaa paarbaudi vai tas ir saskanjaa ar Dievu... tas ir labi, ka tu neuzticies savai greeciigajai dabai... bet dziive ar Dievu tur nebeidzas... bet tikai saakaas... Dziivot ar Dievu dienu no dienas cilveeku veido... un ar laiku cilveeks pats no sevis iemaacaas kaut kaados jautaajumos lemt un dziivot saskanjaa ar Dievu bez atskatiishanaas "shpikerii"... saakumaa tevi baro ar pienu... bet ar laiku tevi baro ar cietu bariibu!
Taapeec... dziivo saskanjaa ar Dievu kaa vinjsh tevi ir aicinaajis un nemaaci citus... atbildeeshu tev ar Kristus vaardiem, kad Peeteris arii baaza degunu ne savaas dariishanaas - Kadaa tev dalja? Pieluuko ka tu pati dziivo sasaknjaa ar Dievu, kad iemaaciisies staigaat Dieva celjus bez raustiishanaas... tad maaciisi citiem iet!

slimības ir grēka sekas - vadību tur piepīt vēl būtu jāmāk...Interesanti, ka Tavs paraugs ir okultie reģioni, kuriem problēmas ne jau no Dieva principiem rodas.
Mans paraugs ir regjioni kur shobriid visvairaak pieaug kristietiiba!

Mēs jau noskaidrojām, ka Tu cilvēku radīt nespēj - izrietoši tomēr atļaujies uzskatīt sevi par kompetentāku par Dievu, lai izlemtu, kad būs cilvēkam tapt.
A kaa tev shkjiet no kurienes mani beerni radaas... no gaisa nokrit?

Ja reiz Tu atļaujies noteikt, kad Dievam būs cilvēku radīt, tad Tu jau Viņa gribu ierobežo - jo notiek pēc Tavas gribas nevis Viņa.
Nee nu paldies par komplimentu... bet es palikshu tomeer pie savas kompetences... un diez vai man izdotos Dievu izkomandeet Tas tu kaut kaa esi iedomaajusies ka es to vareetu... nezinu gan kaapeec!
Veiniigais ko es varu ir tas, ko Dievs man ir deligjeejis vareet... ne vairaak un ne mazaak!

Kāds rakstu vietai sakars ar bērnu radīšanu - ne jau cilvēks spēj cilvēku radīt.
Nespeej. Bet speej nolemt kad cilveeka radiishana saakies ar ienjemshanu!

Un ne Tu spēj izspriest, kad tam pareizākais laiks būtu piedzimt.
Liidz shim ir izdevies! Kas interesanti Zibens no debesiim nav kritis!

Varbuut tu, kas neesi kompetenta nekaados jautaajumos, pat pati atziisti, arii labaak nespried par citu cilveeku kompetenci un to ko Dievs ir vinjiem devis un dariijis par iespejamu !

Mēs jau noskaidrojām, ka Tu cilvēku radīt nespēj - izrietoši tomēr atļaujies uzskatīt sevi par kompetentāku par Dievu, lai izlemtu, kad būs cilvēkam tapt.
Liidz shim man ar Dievu shai jautaajumaa nav bijushi konflikti. Es nolemju kad beerninjus ienjemt, Dievs vinjus izaudzee! Burviiga Radiishanas sadarbiiba... Dieva zheelastiiba, kad Dievs deligjee dalju savas kompetences cilveekiem un uztic to saviem beerniem... taadeejaadi Beerni var iemaaciities sava Teeva amatu! Tu, pati, atziisti ka tu to neproti veel.... bet kaapeec tu domaa, ka visi ir tik nekompetenti kaa tu? Cik gadus tu dziivo ar Kristu un cik Mulders? Neesi pameegjinaajusi padomaat... ka visi kristieshi nav tavaa liimenii? Dazhi ir tiko dzimushi, citi Kristuu dziivo jau sen un ir iepazinushi savu Teevu mazliet vairaak kaa tu? Bet to jau tu uzskatiisi par lepniibu... jo kursh gan var buut kompetentaaks Dieva Vlastiibaa par tevi? Vaine... tu mums pazemiibas paraugs!

esenif
# Iesūtīts: 2009.10.23 11:54:06
Bet es pat VARU tev uzraadiit tevis prasiito rakstu vietu - tur kur Dievs paveel cilveekiem augljoties un vairoties un piepildiit visu Zemi... Dievs shajaa rakstu vietaa deligjee cilveekiem shiis tiesiibas radiit... Taapeec cilveeka kompetencee ir to dariit un lemt kaa, kur un kaadaa pozaa! Taapat, kaa, ja Dievs pateiktu - radi meebeles - tad cilveeks izlemj kaadas meebeles, cik daudz, ar kaadiem instrumentiem...
Pirmkārt, cilvēks nav mēbele, starp citu, un ar to salīdzināt ir neētiski. Tā paša radīšanas aspekta dēļ - ja cilvēks spēj radīt mēbeli un tas atkarīgs tikai no viņa prasmēm un gribas, tad bērnus radīt jau nu gan nespēj, lai kā Tev negribētos tā domāt. Redz vk pārāk lutināts esi un viegli viss nācis acīmredzot, ja reiz domā, ka tikai no Tevis viss atkarīgs. Bet par rakstu vietām interesanti. Tātad:

Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: "Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi."

Un Dievs svētīja Nou un viņa dēlus un sacīja: "Augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi.

Bet jūs augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi lieliem pulkiem."

Pirmkārt es nekur neredzu, ka Dievs būtu cilvēku deliģējis tiesības radīt cilvēku un izrietoši spriest par to, cik daudz būs norma. Otrkārt - vārds augļojieties nozīmē praktisko pusi tb no cilvēkiem atkarīgo, bet vairojieties ir ar daudz plašāku nozīmi. Izrietoši attiecībā uz cilvēka pusi bērnu radīšanā attiecas tikai tas augļojieties.
The Hebrew word for Multiplication is 7235; Strong’s Concordance; rabah, raw-baw a prim root to increase (in whatever respect):- to bring (in)abundance (x-antly), a archer, be in authority, bring up, x to continue, to enlarge, excel, exceeding (-ly), be full of, (be- make), great (-er,ly, x-ness), grow up, heap, increase, be long, (be, give, have make, use) many (a time) (any, be, give, give the, have) more (in number)(ask, be, be so, gather, over, take, yield), much, (greater, more), make to, multiply, nourish, plenteous, process of time), sore, store, thoroughly, very.
Bez tam pat neskatoties uz visu iepriekšminēto nekur nav manāms, ka Dievs būtu noteicis limitus, līdz kuriem tas būtu darāms. Kur nu vēl to, ka tie limiti būtu cilvēka ziņā. Pilnīgi nevienas norādes par to, ka cilvēkam būtu tiesības kur nu vēl pienākums limitēt bērnu skaitu pēc saviem ieskatiem.

Pat tad, kad Dievs tev kaut ko saka dariit, tu netici, ka vinjsh to dara uzticoties ka TU speesi to izdariit?
Ja Dievs man ko personīgi saka (rema) tad man nav jādomā par to vai es to spēju - ar to jau ir izteikts, kas es to spēju. Bet paralēle ļoti neveikla, jo Dievs nekur nav licis zūdīties un vēl vairāk - nekur nav licis plānot to, cik Viņam būs cilvēkus radīt, kur nu vēl cilvēkam noteikt, cik daudz cilvēkus Dievs ir spējīgs uzturēt.

To runaa tu no sevis, vai Dieva gribu shai jautaajumaa mekleeji? Stiprs verdikts odnako!
Mīļais cilvēk - ir tāda grāmata kā Bībele, kurā JD vēstulēs ir ļoti daudz pārrunāts miesīgais cilvēks un garīgais cilvēks - ja nedaudz pastudēsi atklāsi, kas garīgais cilvēks nemitīgi karo pret miesīgo un pēdējais ir sitams krustā ik dienas nevis attīstāms. So - tas pat nav mans verdikts. Es tiešām biju labākas domās par tavām Bībeles zināšanām...

Es nolemju kad beerninjus ienjemt, Dievs vinjus izaudzee!
Izklausās Ka Dievs Tev kalps ir. Interesanti, ka Viņam jāuzņemās rūpes par Tavu augļošanos tb bērnu audzināšanu.

Dieva zheelastiiba, kad Dievs deligjee dalju savas kompetences cilveekiem un uztic to saviem beerniem...

Vispār jāmāk vēl visu tā pagriezt pilnīgi otrādi. Patiesību, ka Dievs rada bērnus un tos uztic vecākiem (audzināt un lolot) Tu veikli apmet otrādi, pasludinot, ka bērnus radi Tu, bet jāaudzina Dievam un tā esot Jūsu sadarbība. Man tiešām grūti noticēt, ka tam tiešām pats tici.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.23 12:39:13
Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: "Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi."

Pirmkārt es nekur neredzu, ka Dievs būtu cilvēku deliģējis tiesības radīt cilvēku un izrietoši spriest par to, cik daudz būs norma.
Nu ja tu pat sevis citētu textu nesaproti tad ko es te cenšos tev ieborēt... Iemācies lasīt un lasīto saprast!

Otrkārt - vārds augļojieties nozīmē praktisko pusi tb no cilvēkiem atkarīgo, bet vairojieties ir ar daudz plašāku nozīmi. Izrietoši attiecībā uz cilvēka pusi bērnu radīšanā attiecas tikai tas augļojieties.

Nezinu... tu pati citē, ka Dievs cilvēkiem deliģē "augļoties un vairoties" tātad abas puses. Tātad... KAM Dievs saka augļoties un vairoties?

Tiešām pret stulbumu paši Olimpa Dievi ir bezspēcīgi! Labi ja es būtu šo rakstu vietu citējis, tad moš tu dislektiķe... Tak pati citē... un tūlīt paziņo, ka nekur nelasi to, ko pati citē... un pat sevis citēto mēģini kaut kā saskaldīt, un izlocīties... nu sorre... Tad par ko mēs runājam, ja tu pat sevis citētu textu nesaproti?

Bez tam pat neskatoties uz visu iepriekšminēto nekur nav manāms, ka Dievs būtu noteicis limitus, līdz kuriem tas būtu darāms.
Tieshi taa... jo Dievs deligjee cilveekiem sho leemumu... vienam tas buus 1ns citam 12 Saucaas Kristiigaa briiviiba!

Kur nu vēl to, ka tie limiti būtu cilvēka ziņā.
Tieshi no taa, ka Dievs nav nolicis shos limitus BET ir deligjeejis pashu procesu cilveeku rokaas, izriet logjiski, ka cilveeks pats uzstaada limitus - peec saviem kriteerijiem... un Dievs tos respektee! Tev aciimredzot ir problemaatiski pienjemt, ka Dievs patieshaam miil savu radiibu un tai var uzticeet kaut ko izdariit! Veel jo vairaak... aciimredzot tava neticiiba neljauj tev pienjemt Dieva miilestiibu, ka tas taapat kaa Teevs var savam bernam uzticeet pats kaut ko no saviem darbiem!

Pilnīgi nevienas norādes par to, ka cilvēkam būtu tiesības kur nu vēl pienākums limitēt bērnu skaitu pēc saviem ieskatiem.
To jau mees ieraudziijaam, ka tu pat sevis citeetu textu nespeej izlasiit un saprast! Taapeec Dievs pareizi teica - redzeedami neredzees un dzirdeedami nedzirdees. Starp citu raksturiiga iipashiiba sektantiem... vinji var blenzt uz Rakstu textu... PASHI pat to lasiit skalji un citeet... bet kaa tai teicienaa... smotrish v knigu, vidish figu!

Ja Dievs man ko personīgi saka (rema) tad man nav jādomā par to vai es to spēju - ar to jau ir izteikts, kas es to spēju.
Nu tad ko tu piesienies citiem vinju attieciibaas ar Dievu par beernu radisihanas jautaajumiem? Izpildi to ko Dievs no TEVIS prasa... un ja uzskati, ka tev katram sexam jaabeidzas ar beernu... lai taa buutu... es tevi netiesaaju par to! Taa buus tava un Dieva noreekjins vai tu vinju pareizi saprati un pareizi izpildiiji saprasto. Manii arvien stipraak nostiprinaas paarlieciiba, ka saprashana ir taa Dieva daavana, kas tev veel jaasanjem!

Bet paralēle ļoti neveikla, jo Dievs nekur nav licis zūdīties un vēl vairāk - nekur nav licis plānot to, cik Viņam būs cilvēkus radīt, kur nu vēl cilvēkam noteikt, cik daudz cilvēkus Dievs ir spējīgs uzturēt.
Neviens arii nezuudaas... Praatiigi izpilda Dieva noveeleeto... Dieva dotaas kompetences robezhaas, izejot no dazhaadiem apsveerumiem... atbildiigi... reekjinot lai nenokostu lielaaku kumosu kaa speej nest... un ar Dieva paliigu audzee beerninjus... viens 1u cits 2us, cits 4us un kaads varbuut 15! Kaapeec tu gribi lai visi ir peec tava gjiimja un liidziibas? A citiem Dievs vispaar nedod beernus un ir aicinaajis celibaataa... Citi pashi sevi ir par taadiem padariijushi... tb sevi pashi kastreejushi... un Kristus neko nepaarmet... Taatad nevajag projiceet savu aicinaajumu vairoties kaa trusiitim uz citiem...

Mīļais cilvēk - ir tāda grāmata kā Bībele, kurā JD vēstulēs ir ļoti daudz pārrunāts miesīgais cilvēks un garīgais cilvēks - ja nedaudz pastudēsi atklāsi, kas garīgais cilvēks nemitīgi karo pret miesīgo un pēdējais ir sitams krustā ik dienas nevis attīstāms. So - tas pat nav mans verdikts. Es tiešām biju labākas domās par tavām Bībeles zināšanām...
Manas Biibeles zinaashanas ir taa... normaalas... uz vispaareejaa fona... Taapeec vot briinos no kurienes tev taadi verdikti attieciibaa uz maniim? Man jau likaas kaareiz, ka tu izlasiiji Rakstus... PAT nesaprati... un tomeer ciitiigi mehaaniski skrien vairoties bez razboru... sak - es opaashos, a tu Dievs tos siikaljus audzini Es to saucu par bezatbildiibu... tu par Dieva gribas mekleeshanu! Nu ok... viens no mums kaut ko nesaprot... lai tad Dievs pats izshkjir!

Izklausās Ka Dievs Tev kalps ir. Interesanti, ka Viņam jāuzņemās rūpes par Tavu augļošanos tb bērnu audzināšanu.
Zheel ka tev taa izklausaa! Man Dievs ir Teevs un es vinjam Beerns... kuram Dievs devis kaut kaadu lemtspeeju... Arii es, kad beenam savam deligjeeju kaadu uzdevumu, tad deligjeeju vinjam arii lemtspeeju par shii uzdevuma izpildi... pasham lemt KAA izpildiit, jo ja es vinjam baxtiishu ar pirxtu kur ko dariit... vinjsh neko neiemaaciisies... a ja vinjsh pats varees lemt un spriest kaa pildiit manas noraades, vinjsh iemaaciisies ljoti daudz... vienu no lietaam... atbildiibu par saviem leemumiem.
Es censhos buut atbildiigs par tiem leemumiem, ko pienjemu... Tev laikam taa... dari ko gribi... a Dievs lai peec tam visu tavaa vietaa savaac... jo tu tach dari ticiibaa... a ja dara ticiibaa dajebko... tad sho dajebko Dievs njems uz seviim? Lai tev veicas! Dievs patieshaam arii muusu sastradaaatos meeslus savaac un muusu izlaidiibas augljus var par labu veerst! Paavils gan briidinaaja ka ne taadai svabadiibai Dievs muus aicinaajis! Bet tev tas veel jaapguust!


Tu veikli apmet otrādi, pasludinot, ka bērnus radi Tu, bet jāaudzina Dievam un tā esot Jūsu sadarbība. Man tiešām grūti noticēt, ka tam tiešām pats tici.

Jei bogu... es savu sievu opaaju nevis Dievs, lai manus beernus ienjemtu... Tu pat pati citeeji, ka Dievs tieshi to ir deligjeejis cilveekiem... Bet ja tu nesaproti to ko pati citee... nevaru paliidzeet... Aciimredzot smadzenes un saprashanu Dievs ne visiem vienaadi pieshkjiiris!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:37:49
Interesants novērojums, ka daži cenšās ar savu viedokli nolikt otrus, kur citi tajā pašā laikā vienkārši izsaka savu viedokli neuzbrūkot otram.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.10.23 14:50:39
Tas ko es te runaaju ir par to, ka, ja Dievs deligjee cilveekam radiishanas aktu , tad to darot Dievs deligjee arii lemumu pienjuemshanu shai gadiijumaa... - (Pasvītrojums mans)

Tā tas tiešām ir.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.23 14:54:39
Mirga, ieboree to esenifai! Vinja sevi uztver par dzemdi, bet Dievu par visu paareejo! A viiriets tur vispaar... nejaushiiba blakus!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 12:40:05
Gnidrologs
Izlasi pirmās 4 nodaļas 1. Mozus grāmatā. Redzēsi gan Dieva pavēli, gan pārliecināsies, ka grēkā krišanai nebija nekāda sakara ar dzimumaktu utt.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:13:20
Aivars
gan pārliecināsies, ka grēkā krišanai nebija nekāda sakara ar dzimumaktu utt.
zinaama saistiiba bija gan. Savas seksualitaates (dzimuma laikam tachu) apzinaashanaas. Tb, apjausma ka cisiites abiem atshkjiras, ij ka vinas ir pavisam plikas...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:16:52
masiks [159.148.73.94]
Ja lasīsi, tad šī plikuma izjūta, šiem lika nevis mesties kaislīgā apskāvienā, bet gan braucīt kokiem lapas un taisīt bruncīti, lai viens otram spētu acīs paskatīties. Līdz `atzīšanai` šie nonāk tikai pēc izdzīšanas no Ēdenes.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:19:24
Aivars
nu a es ko saku??!! Tavupraat savas sexualitaates apzinaashanaas ir gjenitaaliju publiska izraadiishana un jaashanaas autobusu pieturaa, pa celjam uz darbu?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:23:41
masiks [159.148.73.94]
Ko tu tur murgo?
Manuprāt kauns un kailuma izjūta nav obligāti saistīta ar savas seksualitātes apzināšanos, bet tam mēdz būt arī citi iemesli.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.25 13:40:48
Aivars
Manuprāt kauns un kailuma izjūta nav obligāti saistīta ar savas seksualitātes apzināšanos,
mhh... kultuur un sexopatalogjijas specaalists atradies...
ar lielaako prieku uzklausiishu tavu versiju! Degu nepacietiibaa pasmieties...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 14:54:16
masiks [159.148.73.94]

Speciālista kungs, atceries, ka cilvēka ķermenī arī dzimumpazīmes kalpo arī kā ķermeņa daļas ar pavisam citām funkcijām, un nav uzskatāmi tikai par relišieriem. Savukārt, ja kādreiz būsi saticis cilvēku, ar kādiem apdegumiem, rētām, ugunszīmēm, neproporcionāliem locekļiem, šķielēšanu utt, varbūt esi tomēr ievērojis, ka cilvēks mēdz kaut kā piesegties pavisam citas kaunēšanās dēļ. Vai ka cilvēks mēdz nodurt acis un nolīst kaktā, ne tādēļ, ka apzinājies savu seksualitāti.
Tev jau arī tā kā būtu jābūt pāraugušam tos puišeļa gadus, kad jāķiķina par katru kailumu, starp citu.

Gnidrologs
Tieši tādēļ ka miesa nav neglīta un seksualitāte to apstiprina, tad grēkā krišanas apraksts jo vairāk nav saistīts ar dzimumattiecībām. Lai gan pats Bībeles teksts arī jau to pasaka priekšā, jo par to, ka Ādams `atzina ` Ievu, un tā kļuva grūta ir runāts tikai 4. nodaļā, pēc Ēdenes pamešanas.
Vai āfrikāņi un muslimi ar savām 20> bērnu ģimenēm skaitās varen tikumīgāki, nekā mēs, kam vidēji pa 2-3 sīči uz pavardu?
Tur nu vispirms jājautā, kas jūs tādi esat.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:16:26
Gnidrologs
Kas ir vidējā ģimene ? Kāpēc lieto vārdu mēs ?
Kontracepcija, ģimenes vērtības un homoseksuālisms, manuprāt ir dažādas tēmas, ko nevar gluži vienā maisā bāzt.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 17:37:46
Gnidrologs
Vai varētu būt tā, ka jēdziens `mēs` ne vienmēr sakrīt ar `vidējo statistisko`? Manuprāt, ir absurdi likt vienādības zīmi starp `Eiropas civilizāciju` un `kristīgo sabiedrību`, utt. Līdz ar to `mēs` ir lietojams visai specifiskā lokā. Lai nesanāk kā lāga Zatleram, par kura vaļsirdību Aglonas pasākumā ne viens vien bija `ieļaunojies`.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 18:22:25
Gnidrologs
Vai Tev šķiet, ka Vanags vai Pujāts spēj apelēt pie kā vairāk nekā kristīgu ļaužu sirdsapziņām? Neiztēlo tak no lāga vīriem kaut kādas kriminālās autoritātes!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.25 21:04:34
Gnidrologs
Nu vienkārši burvīgi! Esi pārsteigts. Un kas no tā izriet?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.25 22:01:43
Gnidrologs
Gribēju tikai rast atbildi no kurienes ir tas uzstādījums par nekontrolētu vairošanos kā labu lietu un vai cilvēki, kas taisa maksimums 2 bērnus, pārējo sēklu atstādami gumijā ir mazāk tīkami Dievam, nekā tie, kuriem sīči krīt laukā ik pēc 9 mēnešiem.

Dievam tīkami ir cilvēki, kas nožēlo grēkus un vēlas atgriezties no tiem, t.i., vēlas darīt Dieva gribu. Kā tas izpaužas attiecībā par bērnu radīšanu, skat. dažas lapas iepriekš.
Ja kas, tavs izteiksmes veids, domāju, nav Dievam tīkams.

P.S. Ik pa 9 mēnešiem nemaz nav iespējams.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.26 01:43:06
Aivars
Savukārt, ja kādreiz būsi saticis cilvēku, ar kādiem apdegumiem, rētām, ugunszīmēm, neproporcionāliem locekļiem, šķielēšanu utt, varbūt esi tomēr ievērojis, ka cilvēks mēdz kaut kā piesegties pavisam citas kaunēšanās dēļ.
Vispaar kauneeshanaas ir tieshi taa pasha iemesla dleelj. To prasa konkreetaas vides kultuuras moraal eetika. Un kaads kjermenja defekiem sakars ar Eedenes daarzu - tas vien tev zinaams. Padalies -mosh tev ir zinaams, ka Dievs Aadamu par kropli radiijis, ij taapeec vinsj kauneejaas? Mazums kas... ne pirmaa un peedeejaa reize kad Radiitaajam braakjis gadaas...
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.26 09:42:39
Bērnu skaits populācijā ir tiešā sakarībā ar bērnu/zīdaiņu mirstības biežumu. Agrāk, kad Eiropā mirstība bija augsta, eiropieši arī vairojās kā peles.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 21 . 22 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 176 , pavisam kopa bijuši: 9321