atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kristīgajai pasaulei ir bijuši +/- 2000 gadu...
pich007
Iesūtīts: 2009.10.15 12:50:52
...lai ar neapstrīdamiem faktiem pierādītu dieva esamību. Tik daudz gadu, lai sniegtu pārliecinošus pierādījumus un nevienam(!) nerastos absolūti nekādi jautājumi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 16:50:30
Ctulhu, jebkura kārība ir un paliek kārība...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.23 17:01:37
Ctulhu... elkdievība un lepnība

Ja pac "agape" kļūst par tavu centru, nevis hmmm ietvaru... Cilvēkam, kas praktizē agapi, viņa dzīves centrā ir citi cilvēki.. .šīs agapes mērķauditorija!

Bet nu labi... es skaldu matus! Tu mani saprati un imo es tevi arī!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.11.23 17:32:43
Ctulhu, principā jā Augustīns kaut kur mokās pārdomās, vai viņa "pazemība" un Dievbijība pati par sevi nav netikums, ar kuru viņš pats sevi māna - sak - redz kāds es Dievbijīgs... imo Augustīns īsti uz to neatbild, bet parāda praktiski šādu iespējamību arī... ka Lepnības gars var slēpties arī aiz pazemības maskas... laigan imo ne ilgi... Augustīns parāda, ka cilvēks sevī nevar atrast mierinājumu un stabilitāti, ja pats sevi uzskata par atskaites sistēmu... tāpēc nekas cic neatliek kā ticēt un uzticēties, ka Dievs gan zin kas un kā, pat ja mēs paši ko sačakarējam, lai arī ar vislabākajiem nodomiem!

Tāpēc patiess ticīgais prot klausīties un klusēt... klusumā ar atvērtām ausīm un acīm visvairāk var dzirdēt un redzēt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:40:20
pich007 ...lai ar neapstrīdamiem faktiem pierādītu dieva esamību. Tik daudz gadu, lai sniegtu pārliecinošus pierādījumus un nevienam(!) nerastos absolūti nekādi jautājumi.

Bībele saka, ka Dievu var uztvert tikai un vienīgi caur ticību, nevis caur jebkāda veida citiem pierādījumiem. No šī aspekta pierādījumi nav vajadzīgi, jo tie personai nepalīdzēs, ja/jo nav ticības.

Ebr. 4:2 Jo arī mums evaņģēlijs ir pasludināts tāpat kā viņiem. Bet dzirdētais vārds tiem nepalīdzēja, tāpēc ka klausītājos nebija savienojies ar ticību.

Ebr. 11:3 Jo ticībā mēs noprotam, ka pasaule ir radīta Dieva Vārda spēkā, ka no neredzamā cēlies redzamais.


Svētais
# Labojis Svētais : 2009.11.23 19:53:44
Piemēram, neviens cilvēks nevar redzēt otrā cilvēkā grēku( varbūt var redzēt grēka sekas, bet ne pašu grēku), un redzēt kad tas ir vai nav piedots. Šo faktu ticīgais pieņem ticībā un uz ticības pamata Jēzum top taisnots un šķīstīts. Pierādījumu tam nav nekādu, taču fakts ir tas, ka grēki man ir piedoti un Jēzus ir mans kungs. To man neviens nevar atņemt, jo es dzīvoju šai ticībā un pārliecībā, tāpēc man nav vajadzīgi pierādījumi, un arī citu pierādījumi par maniem grēkiem vai tie ir vai nav piedoti, man arī nav vajadzīgi, jo šo piedošanu esmu saņēmis ticībā.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.24 08:48:00
pich007
tiem, kam ir interesējis jautājums par Dievu, tie arī ir aizmeklējušies līdz savai atbildei. Ir gana daudz to pašu zinātnieku un pētnieku, kas ar uzstādījumu pierādīt, ka Dieva nav, ir nonākuši pie secinājuma, ka ir gan.
Bet vispār ideja par informācijas apriti un vienoto pārliecību izraisa smaidu.
Vēl pārsteidz pārliecība, ka kristiešu skaits nepieaug - pieaug un diezgan lielos apmēros. Cits jautājums, ka par kristieti nepiedzimst un nekļūt arī kristiešiem iekarojot valstis - izrietši šobrīd islāms ar savu augsto dzimstību pārspēj kristietību.
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 09:03:26
Adonika

tiem, kam ir interesējis jautājums par Dievu, tie arī ir aizmeklējušies līdz savai atbildei
mani tas interesē, pat ļoti, bet atbildi atradis vēl neesmu.

Ir gana daudz to pašu zinātnieku un pētnieku, kas ar uzstādījumu pierādīt, ka Dieva nav, ir nonākuši pie secinājuma, ka ir gan

ir pieejama atsauce uz pētījuma procesu un rezultātiem vai secinājumiem?

nekļūt arī kristiešiem iekarojot valstis
vari pastāstīt par kristietības ienākšanu Latvijā?
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.24 09:27:44

atbildi atradis vēl neesmu.
tad vēl procesā esi. Te gan radies iespaids ka pārstāvi opozīciju nevis meklē atbildi.

ir pieejama atsauce uz pētījuma procesu un rezultātiem vai secinājumiem?

Piemēram, intervija ar cilvēku, kurš uzskatīdams, ka kristietība ir safabricēta, uzsāka personīgu pētījumu kampaņu, lai diskreditētu Baznīcu un kristietību.

vari pastāstīt par kristietības ienākšanu Latvijā?

Vai tiešām uzskati, ka kāds piespiedu kārtā nokristīts kļuva par kristieti???
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:02:30
Adonika

Te gan radies iespaids ka pārstāvi opozīciju nevis meklē atbildi
arī tā ir atbildes meklēšana. vairāk gan es pētu- kāpēc cilvēki tic dievam (ne tikai jūsu dievam).

intervija ar cilvēku
kad būs laiks, palasīšu par šo Josh McDowell

Vai tiešām uzskati, ka kāds piespiedu kārtā nokristīts kļuva par kristieti???
un tu par to šaubies? protams- mūsdienās tas nenotiek fiziskā piespiedu kārtā, bet agrāk? ko tu vari pastāstīt par krusta kariem, piemēram?
bifri [80.232.253.110]
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:05:12
pich007 vai tad daudzie mazie bērni, kas vēl neko lāgā nesaprot, neskaitās?
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:09:02
bifri [80.232.253.110]
kādi bērni un kur neskaitās?
bifri [80.232.253.110]
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:10:25
pich007 tie, kuri kristīti kā zīdaiņi, neprasot viņiem, vai viņi vēlas šo religjiju vai nē.
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:14:23
bifri [80.232.253.110]

piekrītu- skaitās! starp citu- Lielbritānijā tagad rit miermīlīga kampaņa, kas uzrunā vecākus. ideja ir tāda, ka vajag ļaut bērnam pašam izlemt (kad pieaugs)- kristīties vai nē
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:34:15
un tu par to šaubies?
Es zinu ka tā neviens par kristieti nekļūst. Ne jau rituālu pildīšana kādu padara par Kristus sekotāju - tā ir sirds izvēle.

vai tad daudzie mazie bērni, kas vēl neko lāgā nesaprot, neskaitās?
neviens bērns nekļūt par kristieti tāpēc, ka vecāki viņu nokrista. tas tāds rituāls vecāku apziņai, bet tikai no bērna personīgās izvēles atkarīgs tas vai kļūst par kristieti.

Tapēc nav iespējams nevienu piespiedu kārtā padarīt par kristieti.
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:34:50
ideja ir tāda, ka vajag ļaut bērnam pašam izlemt (kad pieaugs)- kristīties vai nē
Atgriežamies pie Bībeliskajām vērtībām.
pich007
# Labojis pich007: 2009.11.24 10:53:30
Adonika
tā ir sirds izvēle

ja mazam bērnam pasaka, ka viņš sadegs elles ugunīs, ja nepielūgs dievu- tā ir brīva izvēle? tajā vecumā bērns nemeklēs atbildes uz jautājumiem, bet gan paklausīs autoritātei.
daži no šīm domām tiek vaļā, bet lielākā daļa netiek. es tiku
Adonika
# Iesūtīts: 2009.11.24 11:11:36
pich007
šķiet Tu nesaproti - kristietības pamatā ir personīgās attiecības ar Kristu. To nevar iedot no malas nekādi motivējot. Motivējot var panākt, ka bērns dzīvos reliģiski, bet tas viņu par kristieti nepadarīs. Attiecības nāk tikai no personīgas pazīšanās - sastapšanos ar Kristu no malas iedot nevar.
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 11:20:24
Adonika

tur jau tā lieta- ja mums neviens nebūtu "iedevis" kristietību, tad latvieši pielūgtu Laimu, Pērkonu utt. kāpēc kristus pats neatnāca pie mums, bet gan šī reliģija tika šeit ievesta ar krusta karotājiem?
fukuyama [90.130.168.157]
# Iesūtīts: 2009.11.24 11:30:29
Pilnīgas muļķības un iracionals wishfull tinking par bērniem. Mani kristija jau 3 nedēļā pēc dzimšanas un bērnībā ticīgo radu flangs iepotēja kristietību. Un es no sirds ticēju man iepotētajai informācijai, bija "attiecības ar jēzu" un visas lietas. Tikai apzinīgos gados, kad pārāk jau nu prāts pretojās teisma iekšējo pretrunu norīšanai un nāca atklāsme no kurienes ticībai pārdabiskajam aug kājas, ticība ir pilnīgi dabiskā un normālā veidā atkritusi. Vai visiem tiem musulmaņu bērniem, kas izaug par īstenticīgiem muslimiem, nav attiecību ar allahu? Un kā tad vispār rodas ticiba, ja ne no malas? Ticība=apkārtējās vides blakusprodukts. Eiropā kristietība, tuvajos autrumos islams, āfrikā - šamanisms, utt.
pich007
# Iesūtīts: 2009.11.24 11:33:38
Adonika
sastapšanos ar Kristu no malas iedot nevar
kā tu uzzināji par kristu? atklāsmes vai tomēr iedeva no malas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 38 , pavisam kopa bijuši: 33979