atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Zatlers
Mulders
Iesūtīts: 2007.05.31 15:56:32
Ikviens lai ir paklausīgs varām, kas valda. Jo nav valsts varas, kā vien no Dieva, un tās, kas ir, ir Dieva ieceltas.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.31 22:02:29
A kaadi man pienaakumi un tiesiibas?
Andis Atvars [87.110.131.195]
# Iesūtīts: 2007.05.31 22:12:57
Viktorija, neredzu nekā šokējoša Zatlera izvirzīšana... mani gan šokēja tas, kas notika šodien jau pēc Zatlera ievēlēšanas...Man nav īsti skaidrs, ko tas aurojošais pūlis gribēja pateikt pasaulei- nomelnot savu valsti???...
Andis Atvars [87.110.131.195]
# Iesūtīts: 2007.05.31 22:15:30
Mulder, būs jāsēž biktskrēslā, jo tādā vecumā jau neko citu arī nespēsi....
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.31 22:31:16
Mulders Tev gudrāka galva - domā nu pats, kā izpausties! Valdi mūs, ja reiz esi prezidents!!!
Bet par savām tiesībām iztaujā redaktoru - ko es tur zinu? Nāk prātā veca anekdote, kur bērns stāsta par savas ģimenes struktūru - atceros, ka vecmāmiņa ir kā arodbiedrība, kas sēž kaktā un purpina, bet ko neviens tāpat neklausa. Tad nu vai prezidents, vai vecmāmiņa - kas izšķirs?
viktorija
# Labojis viktorija: 2007.06.01 09:13:33
Andis Atvars [87.110.131.195]
Mani, pirmkārt, pārsteidza Zatlera steidzamā izvirzīšana neskatoties uz to, ka partijas katra jau bija nominējušas pa kandidātam šim augstajam valsts amatam. Otrkārt, nu man liekas, ka deputātu rīcībā jābūt ļoti spēcīgiem argumentiem, lai stātos pret valsts iedzīvotāju vairākuma viedokli attiecībā pret Prezidenta amata kandidātu. Protams, tie bija tikai sociologisko aptauju rezultāti, bet arī tie parāda tautas viedokli. Es diemžēl tādus spēcīgus argumentus nedzirdēju izņemot to, ka Zatlers ir "labs organizators" un labs ārsts. Atvainojos, tad pusi no šī foruma dalībniekiem varētu virzīt par Prezidentiem
Treškārt, aploksņu skandāls pār Zatlera galvu- lai nu kur, bet Rietumu valstīs ar tādu "skeletu"skapī kandidēt uz šādu amatu nevarētu. Ceturtkārt, Zatlera nenoteiktā pozīcija attiecībā pret drošības likumu grozījumu atcelšanu- šis ir ļoti labs piemērs, kas parāda vai viņam ir "mugurkauls" vai nē. Tāpat nezināšana, kas ir "oligarhi" un vai tie vispār ir Latvijā. Vai Tev Andi liekas, ka šāda "bagāža" ir normāla jaunievēlētajam prezidentam, kas ir Valsts augstākā amatpersona un reprezentē valsti un tās tautu visā pasaulē?
luteranis to A.Atvars [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2007.06.01 09:21:40
Nu par steidzamo izvirzisanu andzam un kalvitim bus maciba ka nevar ta peksni no nekurienes ne politisku cilveku izvirzit un ka tudal vins tiks noliets ar dubliem un nespes isti cinities preti.
Zatleru ar Endzinu ir gruti salidzinat jo pa Zatlera turpmako politisko kursu mes praktisko neko nezinam lidz ar to nav pamata salidzinat abus kandidatus.
Nu mugurkauls vinam likas ka truks, bet man liekas driz ka problema ir taja ka vins vel pats nesaprot uz ko ir parakstijies nu kuat vai pilniga oligarhu ignoresana nu ta vel nevienam nav izdevusies kapec lai zatlers butu iznemums???
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.01 09:27:25
Viktorija, būšu Zatlera advokāts, lai arī pats personīgi esmu visai neitrāls, man abi kandidāti šķita gan ar + gan ar -.
Taču... 1) Viņš nav politiska figūra un politikā ir "zaļš", tādējādi ir nekorekti no viņa prasīt jau Prezidenta cienīgus viedokļus par jautājumiem, par kuriem varbūt šis nemaz nav domājis! Par "skeletiem"... CNN korekti bij piebildis, ka tāda prakse bijušajās kom-valstīs ir normāla jo ārstiem te maksā baigi hrenova... Tb es nezinu vai var saukt par korupciju, ja tu dari visprestižāko darbu pasaulē, bet tev par to maksā kā santehniķim... laigan nu bij Zatleram jārēķinās ka viņu "ēdīs".
Tak kas galvenais, ne jau pret Zatleru tautai iebildumi, bet pret to, ka to izvirzīja koalīcija. Tb pretestība Zatleram īstenībā ir pretestība koalīcijai un protests pret valdību.
Bet mums kaa Kristieshiem gan vajag zinat to Romieshu 13 nodalju un tamdeelj jaabuut mieraa ar Zatleru, jo zinaam ka visa vara no Dieva naak... redzeesim ko Dievs ar Zatleru gribeeja mums pateikt.
viktorija
# Labojis viktorija: 2007.06.01 09:51:08
Mulders

OK, pieritu, ka abiem kandidatiem bija savi "skeleti", bet tad nu nonemiet pashi savas kandidaturas un neejiet uz sho amatu, kur netiraa vela tiks mazgata visas tautas priekshaa!!Par aploksnem - ok, piekritu, algas mazas, bet nu tad maksaa par shiem ienakumiem nodokļus. Bet jautājums jau ir pavisam cits- vai Prezidenta amata kandidātam der šāda "slava".
Man tomer nav saprotams, kaa var kandidet uz shadu amatu (abi pretendenti), ja par abiem ir KNAB lietas uzskatas. Man liekas, ka tad vajadzeja sho steigu atlikt un meklet vel kandidatus, jo tadi patiesham bija.
Bet, tas ir tikai emocijas Patiesham novelu visu to labako Zatleram- lai vinam pietiek speka un gribas vadit sho valsti pec vislabakas sirdzapzinas. Lai Dievs vinam palidz!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.01 09:52:14
viktorija, vot tādā Valstiņā dzīvojam... vēlētājiem derēu šo visu acerēties nākamajās vēlēšanās!
viktorija
# Iesūtīts: 2007.06.01 09:54:36
Mulders

Zini Mulder, šī būs man personīgi laba mācība kā uzticēties partijām un kā tās pēc tam "uzmet" vēlētājus
koments [81.198.248.99]
# Iesūtīts: 2007.06.01 10:43:19
Tas arī ir Zatlera uzdevums - būt koalīcijai ērtam prezidentam, kurš nolaiž acis no tās darījumu aizkulisēm.Aploksnes ēna viņiem nodrošina Zatlera kontrolējamību, jo vienmēr Zatleram iespējams aizbāzt muti.
Viktorija, neesiet naiva - politiķi sen sapratuši, ka viņu vienotība un nesodamība ir spēks pret tautu. Bet pārpolitizētā tauta ir programmējamu aunu bars, kuriem pirms vēlēšanām "pieliek pilnas ausis ar batoniem" un viņi "laimē diedami" dodas pie urnām. Starp citu te var saskatīt paralēles ar notikumiem Krievijā, gan daudz sīkākā mērogā un zināmā Eiropas uzraudzībā.
diletants
# Labojis diletants: 2007.06.01 11:58:27
Te rakstīja citātu, ka kauja ir galā, sākas darbs. Lai prezidentam veicas...

Nu nez vai kāda kauja bija. Vājas opozīcijas mēģinājumi izvirzīt alternatīvu kanididātu. Apelēt pie sirdsapziņas, goda , tautas atbalsta utt. Dažādu organizāciju sašutums par procesu- lai gan- ja kandidāts būtu bijis pieņemams, diez vai "process" būtu tas sliktais. Ja pareizi dzirdēju un atceros- V.Zatlers neilgi pēc oficiālās izvirzīšanas intervijā iekš "100.panta" ar lielu varbūtību pieļāva atbalstu viendzimuma laulībām . Ņemot vērā, ka LPP visai aktīvi šo jautājumu ir izmantojusi savās kampaņās-šoreiz par to ne vārda, viss klusi un mierīgi. Nav jautājums par to, ka uzreiz būtu kādam par to jāuzbrūk- tomēr pietrūkst konsekvences.
Domāju, ka V.Zatlers ar administratīvā darba pieredzi vairāk varētu veikt ministra vai premjera amatā- prezidents tomēr vairāk "politisks" amats. Kā arī -lai arī "neitrāls" ,tomēr - ir zināma saikne ar TP. Tad jau labāk ir skaidri un nepārprotami zināt konkrētā cilvēka politisko piederību un uzskatus. Tomēr šie uzskati tiek uzskatīti par lielu ļaunumu un piederība kādai partijai šajā gadījumā "nenāca" par labu ne S.Kalnietei, ne M.Riekstiņam vai K.Pētersonei (nez kāpēc citi izvirzītie steigšus steidzās atsaukt savu līdzdalību).
Pāvils
# Iesūtīts: 2007.06.01 12:23:23
Vai nevienam nav palicis atmiņā, kā notika VVF izvirzīšana un ievēlēšana? Ja tajā laikā būtu pastāvējusi tāda atklātība prezidenta izraudzīšana, ja tad būtu dota iespēja tautai izteikties - tā to "trako tantiņu no ārzemām, kas grib mūs mācīt" būtu noēdusi bez sāls. Mums nekad nebūtu VVF par prezidenti. Saeima izdarīja nepopulāru soli un viņu ievēlēja. Šobrīd tautas balss patiesībā nav "tautas", bet gan manipulēta"pūļa" balss. Lai to saprastu, atliek tikai paskatīties uz tracinošajiem Dienas rakstiem, kas iziet no jebkādiem profesionālas žurnālistikas un ētikas rāmjiem. Tautas balsi mēs dzirdēsim tad, kad tauta būs nomierinājusies un tai būs izveidojies savs viedoklis par jauno prezidentu. Tauta šobrīd ir deleģējusi šo svarīgo izšķiršanos izdarīt Saeimai. Tā šo atbildību arī uzņēmās, neskatoties uz to, cik skaļi tajā brīdi sevi pieteica mediju manipulētais pūlis.
diletants
# Iesūtīts: 2007.06.01 12:43:56
Par visu tautu nezinu, tomēr -toreiz sekojot līdzi prezidenta vēlēšanu procedūrai nebūt nebiju pret V.Vīķes-Freibergas ievēlēšanu. Bija -nosauksim "sajūta""-ka konkrētajā brīdī un konkrētajā situācijā ir atrasts labākais pretendents (par spīti visiem iebildumiem- nepazīst Latvijas apstākļus utt.). Un V.Vīķi-Freibergu ievēlēja ne jau tāpēc , ka būtu bijusi nopietna izvērtēšana utt., bet- partijas īsti nespēja vienoties, un kā paši politiķi atzīst- jau pēc nerezultatīvajām pirmajām kārtām ,Bojārs piegāja pie Šķēles un viņi vienojās. Katrs droši vien savu motīvu vadīts. Un var teikt, ka valstij -kā arī "nesaprotošajai tautai" savā ziņa paveicās. Bet tik pat labi šie kungi varēja vienoties arī par kādu citu kandidātu- ne būt ne jauku un pūkainu. Arī viņi- analogi kā tauta -var kļūdīties. Viņi nav "pārcilvēki". Un kā mēdz teikt- divas reizes vienā upē iekāpt nevar. Jā, tauta ir deleģējusi tiesības. Bet kā ir ar ievēlēto deputātu atbildību? Līdz vēlēšanām- arī pašvaldību vēl dikti tālu. Vienmēr ir izdevīgi teikt- tauta muļķe, uz Īriju brauc, lielāka algas prasa un inflāciju "kurina". Nebija jau normāla diskusija- vieni visu izlēma, otri sāka nelabā balsī kliegt, pirmie arī pieklājības pēc mazliet ar dubļiem pamētājas un viss. Nedēļas laikā jautājums tika oficāli "sakārtots". Ar "muļķa tautu" jau ātrāk sākt runāt nedrīkst.
viktorija
# Labojis viktorija: 2007.06.01 12:46:57
Pāvils
Ļ.Cien.Pāvil- atļaušos Jums iebilst par to "satracināto pūli", jo personīgi mani ļoti aizvainoja Ministru Prezidenta teiktais par tiem dažiem "vauksķiem", kuri nav apmierināti ar viņu izvirzīto kandidātu. Tā bija tieša valdošās koalīcijas attieksmes izrādīšana pret tautu, tādējādi daļēji pašiem izprovocējot pret sevi negācijas. Manuprāt līdzīgs variants kā ar V.V.F. būtu bijis, ja vēlēšanu dienā izvirzītu vēl vienu-trešo kandidātu, pie kam bija jau arī reālas personības, piem.E.Levits, par kura pagātni vismaz nebija zināmi nekādi kriminālu "skeleti"
Pāvils
# Iesūtīts: 2007.06.01 13:16:19
viktorija, es gan to nedzirdēju par "vaukšķiem", bet ja tā Kalvītis teicis, tad patiešām tas nav bijis ne gudri, ne labi tā runāt. Un tomēr, to neteica Zatlers.

Es jau arī būtu bijis priecīgāks, ja vakar nebūtu ievēlēts neviens no abiem kandidātiem un tad, līdzīgi kā pagājušā reizē nāca VVF, tā nāktu Egīls Levits. Viņu jau ilgus gadus pazīstu personīgi un mana sirds būtu mierīga, ja viņš saimniekotu Rīgas pilī. Tomēr, ir tā, kā ir un lūgsim Dievu par savu jauno prezidentu un centīsimes viņam atvieglot to uzdevumu, kas viņam uzticēts, lai Dieva svētība varētu nākt pār mūsu tautu un valsti!
Balss
# Iesūtīts: 2007.06.01 13:48:07
Tieši tāpēc jau mēs par viņu lūgsim, Ctulhu!
viktorija
# Iesūtīts: 2007.06.01 14:26:48
Pāvils

Pilnīgi Jums piekrītu- lai Dievs palīdz mūsu jaunajam Prezidentam tikt pāri visām negācijām un vadīt valsti pēc vislabākās sirdsapziņas.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.06.01 15:17:04
Ctulhu, vēl jau nav vakars!
Kristofers
# Iesūtīts: 2007.06.01 21:58:13
Cik man zināms, visas tradicionālās konfesijas, to skaitā LELB, izteica atbalstu Zatleram. Vai tas nozīmē, ka ikviens LELB loceklis, kam šķiet, ka Zatlers ir absolūti nepiemērots šim amatam un Endziņš bija labāks, ir grēkojis?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 23 , pavisam kopa bijuši: 34015