atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par Svēto Vakarēdienu
danar
Iesūtīts: 2009.10.05 12:04:12
Ir teikts,ka pie Vakarēdiena nepielaiž tos,kuri dzīvo atklātā grēkā un to nenožēlo.
Kas tie ir par grēkiem,kuru dēļ cilvēku nepielaiž pie Vakarēdiena?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:06:39
es īsti nesaprotu ko daru nepareizi, ja daru, bet tiešām kā es ticu, tā es daru šī Svētā Vakarēdiena jautājumā!

Nepareizais paraadiijaas tur kur tu teici, ka no cilveeka ticiibas Kristus klaatbuutne atkariiba - kas tic, tam Kristus ir, kas netic, tam Kristus nav... un tad Kristus ir un nav vienlaiciigi vienaa un tai pashaa viinaa un maizee! Pirmkaart tas ir nelogjiski... bet labi, shiten logjika feilo pati par sevi... bet otraamkaartaam, taa ir subjektiiva nevis objektiiva klaatesamiiba! Tad Paavils lieki muus briidinaaja par Vakareediena necieniigu baudiishanu... jo arii eedot puzdienaas maizi un viinu es neticu ka Kristus tur ir klaatesoshs, bet tas man nav par greeku un biistamiibu... Biistami ir savienoties ar Patieso Dievu neticiibaa... jo buut Dieva tuvumaa un tai pat laikaa buut neticiigam ir elementaari biistami dziiviibai un veseliibai - pietam nevis Dieva dziiviibai bet shii neticiigaa dziiviibai.
Tieshi taapeec... ja kaads netic, ka Kristus ir maizee un viinaa objektiivi klaatesoshs, bet vinjsh tur IR... tad var "sadegt".

Tachu ja tas "Kristus" kas ir viinaa un maizee ir tikai tavas ticiibas auglis... sak, ja ticu, tad ir... tad tur nekaa nav objektiivi... jo tu vari ticeet zaljsh palikdams, ka tev kabataa ir pieciitis, ja shamais tur nav, tad arii nebuus peec tavas ticeeshanas... Tu ar savu ticeeshanu nevari izmainiit realitaati... viss ko tu vari... ir "savienoties" ar sho realitaati! Tachu neticeeshana realitaatei var beigties fataali...
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:07:27
Svētais
Starp konfesijām atšķirības ir un saistībā ar Sv.V, tās visizteiktāk parādas. Luterāņiem Sv.v ir fundamentāls jautājums. Bet es pieņemu, ka Latvijā lielu lomu spēlē tomēr luterāņu faktors.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:08:47
Sveetais, tagad tev atliek pie sava maaciitaaja noskaidrot vai juusu Draudzee tieshaam juus savaacaties ap objektiivo Kristus miesu un asiniim... jo kaa redzi, ja tas taa nav, tad nav pamats domaat ka Kristus tur ir, pat ja tu tici, ka ir! Un tad tas nav vakareediens, bet parastas puzdienas, kur visi tic, ka Kristus ir klaatesoshss... bet vinjsh no taa nav viss! VInjsh gan var buut klaatesoshss citu apsoliijumu deelj... kaut vai Sava Vaarda deelj... bet ne maizee un viinaa... taatad ne miesiigi... un tad savienoshanaas nebuus taada, kaa to Kristus iestaadiija vakareedienaa...
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.05 16:09:15
Mulders Pilnīgi 100% piekrītu tavam pēdējam izteikumam, kas sākas ar manu citātu. Atvainojos, ja esmu nepareiziem vārdiem to nodefinējis no savas puses!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.05 16:11:12
Mulders Mēs savācamies ap objektīvo Kristus miesu un asinīm, un es to zinu, un mūsu mācītājs to vnm. uzsver!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:12:08
Sveetais... viss kedaas... Vienkaarshi veesturiski Luterismaa shii teema tika daudz un dikti paarcilaata, un aiz katras "novirzes" kad pavilka to valdzinju, tad taa strikja galaa faktiski bij Inkarnaacijas Noliegums... Tieshi taapeec Luteraanji skurpulozi "skataas uz pirxtiem" kad runa iet par Sv. Vakareedienu, Kristiibu un Dieva Vaardu... Shiis ir tie 3 piilaari kuros visai aatri manifesteejas hereezes visaas to izpausmees un formaas!

Tieshi taapeec mees tevi te spaardiijaam... jo vajadzeeja no tevis izspiest tavas "iekshas"... Prieks, ka shai jautaajumaa tu esi "netradicionaals harizmaats"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:12:43
Mulders Mēs savācamies ap objektīvo Kristus miesu un asinīm, un es to zinu, un mūsu mācītājs to vnm. uzsver!

Malachi! Tas ir labi!
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:13:49
Mulders
Tas jau ir tas interesantais, ka evaņģēliskajās draudzēs vismaz pie mums, ir ļoti bibliska izpratne. Un nebūt visi viņi rīt būs luterāņi!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 16:15:48
Raimonds... nu vinji ir nepareizi baptisti un harizmaati Nav pat iisti ko paspaardiit... visi taadi pareizi un luteriski! A katolji leenpraatiigi un pazemiigi... neielaizhaas kautinjos... Ko tad lai sit? Jo jaasit tach ir... neba nu visi paarmaaciiti?
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:16:32
Mulders
Luterāņi pie daudz kā būs vainīgi!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:19:31
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:23:42
Mulders
Aivars, tu tomeer peec buutiibas neatbildeeji... Jo redz... ir skaisti zinaat katehismu, tachu raadaas, ka praktiski to pielietot tu iisti nemaz nevari... Jo jaa... Kristus ZIN kur vinjsh ir vai nav, bet vai TU zini?

Vai Tu vienmēr raksti ātrāk, nekā spēj izlasīt? Tev nepietiek ar Kristus vārdiem, kur Viņš solījies būt?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:24:57
nekonezinis [95.68.1.134]
Pareizi, mācītājs ir tikai instrumnets. Darītājs ir Dievs. Kur problēma? `Dievs mācītāju aicinājis to darīt.

Atvainojos, bet nesapratu, ko īsti Dievs aicinājis to mācītāju darīt?
danar
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:31:14
Jānis KalniņšJa kas,tad zinašu pie kā griezties

Jauki sadiskutējuši esat
tad es saprotu tā,ka mācītājam vara ir dota un viņš pats ari atbildīgs par to ko dara.un ja kādu nepielaiž pie Vakarēdiena,tad tas ir uz macitaja atbildības.Bet tas,ka katrs To saņemam-musu atbildība.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 16:51:20
Vai Tu vienmēr raksti ātrāk, nekā spēj izlasīt?
Jaa!

Tev nepietiek ar Kristus vārdiem, kur Viņš solījies būt?
Man pietiek.

Tagad jautaajums tev! Jo uz to tu neatbildeeji!

Tev ir Kristus Apsoliijums. Jautaajums liidz ar to... uz ko tas attiecas? Kas ir shii apsoliijuma objekts?

Ka arii tas piemeers ar RIMI ir ljoti labs, lai tu vareetu sho savu izpratni/ticiibu paraadiit... Jo shaads domas experiments izvelk to buutiibu aaraa... vai tas ir "hokus pokus" ko tu iisteniibaa domaa, jeb kaut kas cits. Jeb tas ko teica te anoniimais rakstiitaajs - uz dievkalpojumu liidzi panjemta somaa atstaata maize/viins "konskereejas"... ??? Jaa/Nee... tavupraat kaapeec?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:53:40
Apsolījuma objekts laikam šoreiz būs Kristus miesa un asinis Sv. Vakarēdienā. Vai tas bija neskaidrs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:53:52
Trilo... vot visi juus taadi... man atliek sliekas veerot un no taam leenpraatiibu maaciities
nekonezinis [95.68.5.80]
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:54:23
Aivars. es biju domājis, ka mācītājs ir aicināts būt par instrumentu Dieva rokās, caur kuru Dievs iestāda Vakarēdienu. Es līdz šim to tā esmu sapratis.

Bet kā ar to viņu rimčikā vai manā somā, kas svētdien paķēries līdz uz baznīcu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 16:56:14
Apsolījuma objekts laikam šoreiz būs Kristus miesa un asinis Sv. Vakarēdienā. Vai tas bija neskaidrs?

Eeee tagad tu muhljiI!

Tieshi taapeec es tev dodu situaaciju, lai tu to izkjidaatu... JO pagaidaam tu staigaa apkaart tam veersim nevareedams to sakjert...

Situaacija: Es eju pa celju, redzu cilveeki ir savaakushies ap viinu un maizi! Pat runaa konsekraacijas vaardus.
Jautaajums: Tur Kristus ir klaatesoshss? Kaapeec jaa vai kaapeec nee?
p.s. briidinu, varu situaaciju absurdizeet, lai izgaismotu tavu iisto nostaaju... jo man nepamet sajuuta, ka tu esi kriptokatolis ar hokus/pokus uztveri, tik shkjiet pats to neapzinies. Bet ceru ka kljuudos.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:01:29
uz dievkalpojumu liidzi panjemta somaa atstaata maize/viins "konskereejas"... ??? Jaa/Nee... tavupraat kaapeec?

Nu nekonsekrējas. Nav tur tāda maģija. Kristus ir tas, kurš definē realitāti, un solījis, ka `ņemot un dzerot` `ņemot un ēdot` šo sakramentu, mēs baudīsim Viņa miesu un asinis. PUNKTS.
Un nevajag slimot ar sholastu augstprātību, kas mācēja transubstanciācijas teoriju par ticības artikulu pataisīt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 268