atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Anno Domini vaardi
Mulders
Iesūtīts: 2009.10.02 15:03:32
Tauta, kaads var shitam vaardus izsniegt, mosh zin kur ir? Anglju versiju tieshi ko te dzied!

http://www.youtube.com/watch?v=Pam0mFO423I
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.04 09:10:42
Nu gan tēmiņa . Laikam pļaujas svētki mudina CD un LP apcirkņus pārlūkot.
Merlins
Kāpēc lai šāda patikšana būtu nekristīga? Šķiet rokā šad un tad tīri sakarīgu bauslības pasludinājumu var atrast. Reiz, vērojot svētdienas skolas skolotāja, kurš dzimis kā Vincent Damon Furnier, muzikālu priekšnesumu, atskārtu, ka tik trāpīgu sprediķi par grēka atpazīšanas tēmu ne no viena mācītāja neesmu dzirdējis. Manuprāt, tad jau drīzāk nekristīgi ir promotēt dažu labu `kristīgās mūzikas` gabalu, kas nopietnas tēmas padara piedauzīgas vai smieklīgas caur dīvainiem tekstiem.

Balss
Par to `žestu` runājot, leģendas jau ir daudz. Persona, kas mēģina pretendēt uz to, ka to ieviesis uz roka skatuves ar nozīmi "long live rock`n`roll", gan atzīstas, ka patapinājis to no savas vecmāmiņas, kura mēdzusi ar šo žestu stilīgi atvairīt `ļauno aci`, ja kāds šķībi paskatījies. (Mīloši mazbērni mācās)
Vien esmu dzirdējis, ka kurlmēmo valodā šim žestam ir pavisam cita nozīme.
Bet Andersona kunga izpildījumā, nepamanīju, kur tad tas `žests` īsti redzams.
Balss
# Labojis Balss: 2009.10.04 11:32:29
Aivars
Un kāda ir tā žesta nozīme kurlmēmo valodā?
Andersons to novicina neilgi pirms dziesmas beigām.
Vai vari ielikt saiti uz Vincent Damon Furnier muzikālo priekšnesumu?
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.10.04 13:18:30
Balss

Te iesākumā būs tā mācītāja puikas priekšnesums par mantkārības tukšību - http://www.youtube.com/watch?v=zfljDzIoi6E&feature=related

Par to `žestu` runājot - http://asluniversity.com/asl101/topics/ily.htm
Savādi ne?
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.10.04 17:39:49
Daži šo žestu skaidro kā burtu M = metal. Pagriežot `radziņus` uz leju līdzība ir. Par tekstiem - nekristieši bieži dzied pat to ko patiesi jūt, atšķirībā no daaaaudziem kristiešiem, kas dzied to, ko it kā vajag. Man personīgi patīk Nujorkas hārdkors - Madball, u.c.
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.10.04 17:54:22
bitukas
Manos jaunekļa gados tas nozīmēja H- `Heavy Metal` , bet 90jos šis žests kļuva par `kruto jaunkrievu` pazīmi.
(Bet vai Tev šķiet, ka tikai `nekristieši` dzied par to, ko domā? Man rodas iespaids, ka ir diezgan daudz kristiešu, kā jau minētais sv. skolas skolotājs, kuri vienkārši necenšas palīst zem `zīmola` `kristīgā mūzika`. )
karrr [81.198.137.75]
# Iesūtīts: 2009.10.04 20:09:56
bitukas
un kas tu pats būtu? kristietis? dziedi to, ko liek un vajag?
p.s. jautājums retorisks... zini brāl` , šajā forumā tu pie katras izdevības "noliec" savus brāļus kristiešus, un no malas izskatās, ka viens pats gudrs un pareizs esi
sorry par publisku uzbraucienu, vnk zem četrām acīm man tevi laikam tuvākajā laikā nesatikt...
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.10.04 23:00:33
karr
Jāatzīst, ka dažreiz tiešām dziedu to, ko vajag, bet ar to nelepojos. Atvainojos, par atbildi, kuru, Tev nevajadzēja P. S. Ja tiešām ir tā, ka mani komentāri aizvaino kristiešus, tad nav labi. Vairāk komentārus nesniegšu un diskusijās neiesaistīšos. Čau visiem - bija jautri un interesanti
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.04 23:13:28
bitukas
Cmon! Esi vismaz vienu e-mailu parādā. Kur tad nu grasies `notīties`? Kas Tev liek domāt, ka anonīmā karr aizrādījumi ir iemesls pakārties `kristiešu saudzēšanas` vārdā?
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.04 23:14:04
bitukas
Neņem pierē katras vārnas ķērcienu! Come back!
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.10.05 10:00:42
bitukas
Atstāsi mani par vienīgo Liepājā dzīvojošo bapisti šajā lapā? Fū, cik nedžentlmeniski
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 11:21:31
Tātad beigu rezultāts oriģinālajam jautājumam

He was born in `62 AD
Normal child Like me and you, AD
He came to school in 68, AD
And his name was Denny Keith AD

He left school in `77 AD
Thought it was the seventh heaven AD
But he couldn`t find a job, AD
Cought red-handed by a car, AD

Prisoned then in `78 AD
Where Denny learned to fight and hate AD
He broke out in `81 AD
And he bought himself a gun AD

Barely twenty in 82 AD
Hunted down and hated too AD
Killed in april 83 AD
Once a child like you and me. AD
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:13:43

Tā dziesma šķiet drusku tāda kā apsūdzoša. Kas vainīgs pie jauna cilvēka izniekotas dzīves? Sabiedrība? Kapitālisms? Ģimene? Baznīca? Dievs? Pats?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 17:17:45
Merlins... nee... Es domaaju, ka vaardus var interpreteet ljoti pat dazhaadi!

Es pat teiktu ljoti vienkaarshs skumjsh - "shit happens..." staasts!

Varbuut rindinja "Where he learned to fitght and hate" ir key message... Taa teikt... aprakstiita vide, kas kaa butterfly effekts eskaleejas par tragjeediju!


Veel, protams, var panjemt taadus augstumus kaa piesieties centraalajai teemai "Anno Domini" kas neuzsver "After Christ" AD un AC... atshkiriiba tikai vienaa burtaa, bet saturiski... ja tas nebuutu Anno Domini, bet After Christ, mosh Denijam buutu cits liktenis!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 18:03:44
Mulders
AD tieši nozīmē to, ko apzīmēji ar AC. Anno Domini Nostri Iesu (Jesu) Christi
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 18:27:52
Merlins
Nu, ja tur tiešām ir bijusi doma iepīt tik dziļu psiholoģisku analīzi, tad varētu domāt, ka vainoti top `džungļu likumi`.
Bet liekas, ka toreiz kāds bija vienkārši Paula teātra meldiņu iemīļojis, un angliskojot izvēlējies sekot `burlakbalāžu` kanoniem.
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.05 22:28:35
Aivars
Vai tu gribi teikt, ka šī dziesma ir no Paula melodijas aizgūta??? Var jau gadīties šā un tā.
Būtībā melodija ir ļoti vienkārša - tā pat nebija jāaizgūst. Oriģinalitāti nosaka instrumentācija un izpildījums.
Tieši tā, Mulder, - shit happens ... it īpaši, ja cilvēks dzīvo bez Dieva.. Ar Dievu arī shit var galu galā beigties labi.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.10.05 22:39:52
Šeit ir vēl viena dziesmiņa, kas veltīta cilvēkam, kas "had only seen the dark side of life" un "who was born to be hunted like a wild animal." Tā arī neesmu uzzinājis, ko nozīmē "el lute". Nekas, gan jau kaut kā to pārdzīvošu. Kādreiz kļūdaini domāju, ka tas ir cilvēka vārds - Els Luters. ... . Liekas, ka dziesmiņa ir ļoti skaista, tajā vienlaicīgi skan gan protests, gan dziļa mīlestība un mierinājums.

http://www.youtube.com/watch?v=BfVeA5NdOcQ

This is the story of el lute
A man who was born to be hunted like a wild animal
Because he was poor
But he refused to accept his fate
And today his honor has been restored

He was only nineteen
And he was sentenced to die
For something that somebody else did
And blamed on el lute
Then they changed it to life
And so he could escape
From then on they chased him
And searched for him day and night
All over spain
But the search was in vain for el lute

He had only seen the dark side of life
The man they called el lute
And he wanted a home just like you and like me
In a country where all would be free
So he taught himself to read and to write
It didnt help el lute
He was one who had dared to escape overnight
They had to find el lute

Soon the fame of his name
Spread like wild fire all over the land
With a price on his head
People still gave him bread
And they gave him a hand
For they knew he was right
And his fight was their fight

No one gave you a chance
In the spain of those days
On the walls every place they had put up
The face of el lute
And he robbed where he could just like once robin hood
They finally caught him and
That seemed the end
But they caught him in vain
Cause a change came for spain
And el lute

He had only seen the dark side of life
The man they called el lute
And he wanted a home just like you and like me
In a country where all would be free
And then freedom really came to his land
And also to el lute
Now he walks in the light of a sunny new day
The man they called el lute
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.10.05 23:05:12
Balss
Laikam kāds 80tajos nebūs Latvijā dzīvojis.
Toreiz vēl kā LIELS notikums tika uzlūkots šis mūzikas `eksports`, ka ĀRZEMĒS padomju Latvijas komponista dziesma tiek dziedāta. (Kā rādās, tas dziedonis viendienīte vien bijis)
Bija pat kaut kāda teātra izrāde bērniem ar šito mūziku, kur Petera teksts sākās `Apakš zemes , pazemē.. Anno Domini..." (tālāk neatceros)

Aizgāju pats pameklēt interneta resursus, un izrādās, ka vēl var atjaunot zināšanas par šo mūziklu (tagad gan tikai leļļu izrādē) - http://www.puppet.lv/index.php?1&9&view=view-show&show_id=75
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 23:11:42
*Duksis
Nu ja reiz burlakbalādes, tad burlakbalādes..
Tā kā "Meži, meži, tumšie meži" jūtūbā nav, tad lai iet http://www.youtube.com/watch?v=iyJEytBlp1I par nabaga zēnu, kurš apsūdzēts nepatiesi, bet attaisnoties nespēj, jo diemžēl grēkojis ar labākā drauga otru pusīti. Pat pamācoša!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.10.05 23:32:10
Domājot par "el lute", atcerējos vienu (talnmudisku) patiesību: "Kas cilvēku nemīlēts, to arī Dievs nemīl." Vai var arī teikt: kas Dieva mīlēts, to arī cilvēki mīl (?). Bet, tas nu tā ... .

Kas attiecas uz "aivara" pienesumu burlakbalāžu festivālā, tad iespējams, ka šoreiz dominē (bez anno) "far away" motīvs, t.i. atšķirtība no mīļotās. Attālums spēcīgas jūtas padarot vēl stiprākas, bet nelielas dzēš. Kā krievi saka,- s glaz doloj, iz serdca von! Minētā dziesmā atšķirtība uzjundī jo spožu liesmu.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 35468