atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kāpēc šodien mūsu baznīcās ir tik maz pārdabisku Dieva brīnumu?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.28 14:55:05
Runāju par tiem brīnumiem, kurus darīja Jēzus, pārdabiskas dziedināšanas, finansu brīnumi un tml. Aicinu diskutēt kristiešus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:20:36
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Tāpēc tā ir automātiski mūsu ATBILDĪBA
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:25:37
masiks,

Ir nianses...

Dieva mandaats nenoziimee, ka tu esi bezgreeciigs un nekaadiigi nereabilitee tavus greekus. Tas ir, Dieva mandaats Babilonai uzvilkt Jeruzaalemi(Izraeeli) uz 70 gadiem nekaadiigi neatceela Dieva dusmas un sodu paar pashu Babilonu taas eltkdieviibas un ljaunaa paveelnieka deelj!
Atbildiiba par Varas Greekiem joprojaam ir shiis Varas paarstaavju rokaas... Dievs speelee augstaakaa liimenii! Bet svariigi arii mums Kristieshiem apzinaaties, ka Dieva mandaats greekam nekad nav bezgaliigs... Dievs vienmeer uzliek laika un telpas robezhas jebkuram greekam (pats Naaves fakts ir shaads ierobezhojums greekam) un visas shaadas Varas agri vai veelu burtiski sev galvaa ieshauj...

Dievs ir vislabaakais politikjis pasaulee! Ja mees speetu luukoties no vinja lidojuma... oi cik daudz mees sev nelaimju pataupiitu! Bet cilveeks enredz taalaak par savu degungalu... taapeec vislabaak saprot graabeklju valodu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:29:34
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Sākšu no otra gala ( vismaz mēģināšu), ja neizdosies, lai paliek kā ir.

Jēk. 4:17 Tad nu kas zina labu darīt un to nedara, tam tas ir par grēku.

Lūk, viens likums , tam kas zina labu darīt , bet nedara, tam tas pieskaitās par grēku. Tātad, ja es pietiekoši neesmu šodien mīlējis, izpalīdzējis, kalpojis, labi izturējies pret savējiem un svešiniekiem ( zinādams, ka tā ir Dieva griba priekš manis) , tad man tas pieskaitās par grēku. Tad garantēti, ka esmu pazudināts, bet paldies Dievam par Jēzu manu grēku izpircēju.

Un tagad otrs likums:

Jēk. 2:10 Jo, kas visu bauslību pildītu, bet grēkotu pret vienu bausli, tas ir noziedzies pret visiem.

es varu ievērot visus likumus, bet apzināti vai neapzināti, kādu neievērot ( kaut vai no pirmā augstākminētā likuma sadaļas), tad ko nu? Atkal man ir beigas, ja Dievs nebūtu man parādījis žēlastību Jēzū manā glābējā!

Vairs pie šīs tēmas neatgriezīšos.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:30:32
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Mans Dievs nesa atbildību, kad nomira par tevi, lai tu būtu glābts. Ja tev tas nav vajadzīgs un tu to nepieņem, tad tā ir tava atbildība.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:42:25
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Redzi problēma ir grēks, tāpēc Dievs nomira par tevi Jēzus personā. Ja tu tam netici, nepieņem, tad tā ir tava atbildība, jo pienāks diena, kad Dievs tiesās šo pasauli caur šo vīru Jēzu, ko Viņš ir augšāmcēlis no miroņiem, lai tu saņemtu glābšanu. Cilvēks un grēks bija nesaraujami saistīts un Dieva priekšā tas nevar pastāvēt ( mūžībā). Tāpēc Dievs atrisināja to grēku notiesādams Jēzus miesā uz krusta. Tu vari dzīvot savu dzīvi cik svēti vien gribi, ievērot savus standartus un kritērijus, bet tie vienmēr būs par īsu Dieva standartam un kritērijam, tāpēc Viņš deva glābēju Jēzu.

Saku to bez augstprātības un lepnības, patiešām pazemībā, bet tev vajadzētu sākt ar to, ka pieņem Jēzu Kristu par savu glābēju, tad varētu rakt un izprast tālāk lietas par Dieva valstību.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:53:22
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Ja tu tam netici, tad tur šobrīd neko nevar mainīt. Tu piedzimi grēcīgs, bet Dievs to ir atrisinājis Jēzū.
(*;*) [81.198.35.7]
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:59:15
Ctulhu 2. punktu var izlaist, ja kristīgi dalies ar policiju
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 14:01:57
tādā gadījumā ir diezgan inčīga Dieva izvēle - savas gribas izpildītāju vienmēr (tāpēc ka citus nemaz nav radījis) izvēlēties grēcīgos padibeņus, iepriekšparedzami sačakarējot pats savu gribas izpildi.
Nu, tjipa - izvēlēties dzēst ugunsgrēku ar benzīnu, vai kā pusdienu bifšteka trauku izvēlēties alus pudeli...


Nee ar benziinu gan netiek dzeests... bet cereet, ka tas vienmeer buus uudens vai putas arii nevar... Dievs pa tieshaam neierobezho savu varu un resursus un nekautreejas arii nelieshus izmantot savu plaanu realizaacijaa... Dievam ir "bezatkritumu tehnologjija" un shajaa laikaa vinjsh arii Velnam liek staipiit akmenjus... Principaa jau JD paraadaas ideja, ka Velns ir Dieva "bende"... kjeedes suns!

Bet tas ko buutiibaa gribeeju teikt - nevajag vienmeer ticeet fruktiem kas ar akmens gjiimi pazinjo, ka vinji jau nu zin kas ir un kas nav Dieva griba konkreetaa situaacijaa vienmeer... Diez vai tad kad Jeruzaalemes Templis - kuraa jakobi pashai Dieva Godiibai bij jaabuut klaatesoshai - tika nopostiits un pagaanu samiidiits, kaads tur vareeja ticeet un cereet, ka taa ir Dieva Griba (vai akcepts) - un tomeer tieshi tas taa bij! Un Izraeelim tas dabrauca tikai Babilonas upju krastos - Aceries BoniEm dziesminja "Near rivers of Babilon... Where we sat down... Yee eee ee eeeee... There we remember Zion"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:57:10
Ne vella, tad vareetu iztikt bez elles.

A bez taas arii iztiks Paradiizee shamie bijushi nebijushi...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 16:14:04
Ctulhu... shausmiigi jautri izklausaas, ka tu esi tas galvenais radioaktiivo atkritumu avots muusu okeaanos

Es jau nezinu... mosh Elle kaa endotermiska sisteema provaidos siltumu Paradiizei... kaucosho dveeselju vibraacijas tiks transformeetas konstruktiivaa eleketriibaa

Ai labi ampeleejos!
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.10.05 16:40:10
Svētais

Brāli, Jēzus pie krusta izpirka mūs no grēkiem (1. Jāņa 2:2 Viņš ir mūsu grēku izpircējs...), slimībām (1. Pēt. 2:24 ...ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.) un trūkuma (2. Kor. 8:9 ...ka Viņš, bagāts būdams, ir tapis nabags jūsu dēļ, lai Viņa nabadzība kļūtu jums par bagātību.)

Te atkal ir jāsaprot, par kādu bagātību Viņš runāja un arī par kādām brūcēm. Godības teologi vienmēr ir starp tiem, kuri gribēja Jēzu ņemt un iecelt par laicīgu ķēniņu. Lasi rakstus kontekstā, jo Jēzus ir teicis, ka svētīgi nabagi, jo tiem pieder debesu valstība (nevis, jo tie tiks darītibagāti šeit virs zemes) un daudzi ticīgi vīri un sievas ir bijuši nabadzīgi ar mantām, bet bagāti garā ar gara augļiem. Un kādas brūces tev ir svarīgāk dziedināt - miesīgās vai garīgās? Jēzum pirmāmkārtām rūp mūsu pestīšana un tikai tad miesas dziedināšana

Es nepaaugstinu izpirkuma maksu par slimībām virs izpirkuma maksas par grēkiem un dvēseles pestīšanu, bet arīdzan nesamazinu to! Tas viss ietilpst Kristus izpirkuma upura maksā!

Tad tev nav izpratnes par to, ko Jēzus īsti panāca ar Savu upuri. Slimības un citas nelaimes mums ir no tam, ka esam grēcinieki un arī pēc ieticēšanas mums vēl joprojām nepieciešama disciplīna un rūdīšana. Bet pie krusta Jēzus samaksāja par mūsu grēkiem, nevis par mūsu laicīgo labumu un miesas veselību - tās ir piemetamās lietas. Kad Jēzus runāja par Savu sūtību, Viņš runāja par pazudušo glābšanu, nevis par dziedināšanu un finansiālo labklājību

Jēzus ir teicis, ka mums pasaulē būs bēdas ( likstas), bet tas nenoliedz Viņa izpirkuma darbu pie krusta.

Tieši tā - pat slimībās un nabadzībā mēs esam tikpat pestīti, kā bagātie un veselie ticīgie

Atgriežoties pie vēstules ebrejiem, uzsveru, ka mums katram ir dota izvēle kā nodzīvot savu ticības dzīvi. Ja es Dieva Valstības dēļ nesu kādus upurus sev kaut ko atraudams, tad tā ir mana izvēle. Piem. Es pārdodu savu īpašumu, lai ziedotu līdzekļus Valstības izplatībai. Pats sāku dzīvot sliktākos apstākļos dēļ tā. Tas nav tas uz ko mani Dievs ir piespiedis, bet es pats to esmu izdarījis savas ticības un pārliecības dēļ. Jēzus man ir labklājību nodrošinājis turklāt ar uzviju ( Marka 10:30 kas nedabūtu simtkārtīgi jau šinī laikā namus un ...tīrumus... ) Mozus rīkojās līdzīgi (Ebr. 11:24 Ticībā Mozus, liels izaudzis, liedzās saukties par faraona meitas dēlu...26 par lielāku bagātību turēdams Kristus negodu nekā Ēģiptes mantas..)

Nekā, tas var būt arī Dieva uzlikts pārbaudījums, Mozus tika Dieva aicināts, nevis pats izvēlējās. Bet stāv arī rakstīts, ka neviens nevar neko labu gribēt, ja tas viņam nav Tēva dots

Pāvila dzelonis miesā ir vajāšanas Kristus dēļ, nevis slimība. Pāvils šajā pantā uzreiz to arī uzsver, ka tas ir sātana eņģelis , kas viņu sit, lai viņš nepaliek iedomīgs, nevis kaut kāda slimība vai fiziska kaite.(2. Kor. 12:7 Lai es nepaaugstinātos īpašo atklāsmju dēļ, man ir dots dzelonis miesā, sātana eņģelis, lai tas sistu mani, ka netopu iedomīgs.)

Un kas tev liek domāt, ka sātana eņģelis nesit ar slimībām? Lasi kā notika ar Ījabu. Bībelē vairākās vietās pieminēta "sišana" ar slimībām, bet par vajāšanām Pāvils runā pavisam citādāk. Turklāt ir daudz liecību, kas pierāda pāvila redzes problēmas - viņš pats nerakstīja vēstules

2.Tesaloniķiešiem 3. nodaļa
17 Šo sveicienu es, Pāvils, rakstu ar savu paša roku. Tā ir pazīšanas zīme katrā vēstulē: tāds ir mans raksts. Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība ar jums visiem!

Viņam bija grūti rakstīt un viņš rakstīja ar lieliem burtiem, jo slikti redzēja - tāds bija viņa paraksts

Gal. 4:15 Kur tad nu paliek jūsu svētais prieks? Jo es varu jums apliecināt, ka jūs, ja būtu bijis iespējams, savas acis būtu izrāvuši un man atdevuši.

Arī viena netieša norāde uz pāvila redzes problēmām

Dažus pantus tālāk viņš paskaidro, kas ir šis dzelonis.(10 Tādēļ man ir labs prāts vājībās, pārestībās, bēdās, vajāšanās un bailēs Kristus dēļ..)

tie ir vispārīgi apgalvojumi, kas neizslēdz miesas vainu. Turklāt tu taču pats arī teici, ka ne tikai no slimībām, bet arī citām problēmām pārdabiskā veidā visus izglābj

Pāvils evaņģelizēdams par Kristu darbojās varenā Dieva spēkā (12 Apustuļa zīmes jūsu vidū ir izpaudušās visā izturībā ar zīmēm, brīnumiem un vareniem darbiem. ) Tā pārvietodamies un mantodams dvēseles Jēzum viņš sastapās ar lielu pretspiedienu ( vajāšanām) no velna puses ( sātana eņģelis) caur cilvēkiem ( pārestības utt)

Tomēr gan vairāk Pāvils runā par sludināšanu ar vārdu un savu piemēru, kad piemin savus ceļojumus

Mēs kristieši cietīsim un ciešam vajāšanas Jēzus dēļ, no tām mēs neesam atbrīvoti.

Un šajā kategorijā ietilpst visas iespējamās bēdas un nelaimes, Dievs ir 100% apsolījis vienīgi mūsu pestīšanu, bet nekad labklājību, veselību un vieglu dzīvi virs zemes

Lūgt pēc Dieva gribas lai notiek var divējādi-1) Lūgt saskaņā ar Dieva prātu, kas ir Dieva griba atklāta un zināma caur Rakstiem 2) Lūgt lai notiek Dieva griba, kad tā nav zināma.

Tieši attiecībā uz konkrētiem dziedināšanas gadījumiem nav viennozīmīga Dieva griba zināma

Piem. Ja es būtu zaglis, un lūgtos, lai Dieva griba šodien notiek, un lai viņš mani pasargā no zādzības, tad ja es neizdarītu zādzību vai Dieva griba būtu notikusi?, un ja es izdarītu, vai Dieva griba tad arī būtu notikusi, jo es taču lūdzos, lai notiek Dieva griba?! Šāda attieksme no manas puses būtu nepareiza, jo Dievs skaidri rakstos norāda, ka zagt ir grēks, un tādējādi tā nav Dieva griba.

Tāpēc es ticībā pieņemu Dieva gribu izprazdams Rakstus , un cenšos saskaņā ar to dzīvot ( uzvarēt grēku, slimības utml.)


Te nu tu draugs jauc lietas - bauslības pildīšanu un Dieva palīdzību to pildīt. Bet, kas attiecas uz dziedināšanu un ticēšanu - tur cilvēks nespēj darīt absolūti neko, to spēj tikai un vienīgi Dievs

Ja tu iedomājies, ka tu esi tas, kas uzvar grēku un slimības, tad tu rūgti maldies, jo tas ir Jēzus Kristus. Bet nekur bībelē nav rakstīts, ka vienmēr visi tiks dziedināti un atbrīvoti no materiālām grūtībām. patiesībā Dieva mērķis nemaz nav miesas dziedināšana, nedz arī mūsu finansiālā labklājība. Viņa vienīgais mērķis attiecībā uz šīs zemes dzīvi ir tikai mūsu dvēseļu pestīšana. Ja Viņš grib, tad ir žēlīgs un dod vēl klāt, taču viss tas ir piemetamās lietas, pēc kurām pagāni dzenas. Bet debesu Tēvs jau zina, ka mums visa tā vajaga, atstāj Viņa ziņā arī to cik un kādā mērā mums saņemt kādas lietas. tu turies ar savu ticību, bet tavai ticībai vērtība ir tik tad, kad tava sirds paļāvībā saka - Tavs prāts lai notiek, ne manējais. Jēzus dziedina, Jēzus atbrīvo no nabadzības, bet VIņš nekad neglābs miesu, ja tās cena būs dvēsele. Ja kādam ir jābūt ratiņkrēslā un viņš vien tā spēj atgriezties, tad dziedināšana nenotiks. Ja kādam ir jāliecina par Jēzu ar savu miesas kaiti, tad tā paliks un katram būs nest savu krustu.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.05 17:12:41
Ingars Sveiks , Brāli . Mēģināju no sava skatu punkta nokomentēt.

Te atkal ir jāsaprot, par kādu bagātību Viņš runāja un arī par kādām brūcēm.

Jesajas 53.nod.pravietojums par to, ka Jēzus ir uzņēmies mūsu sērgas un slimības ir skaidri paskaidrots Mateja 8.nod.
Jesajas 53 :

4 Taču viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes viņš bija uzkrāvis sev, kurpretī mēs viņu uzskatījām par sodītu, Dieva satriektu un nomocītu.
5 Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēku dēļ satriekts. Mūsu sods bija uzlikts viņam mums par atpestīšanu, ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.

Šis ir konkrēti pravietots par fizisko dziedināšanu un ne par garīgo( tas ietver arī emocionālo un garīgo protams, bet specifiski tas tiek uzsvērts par fizisko), jo

Mateja 8 nodaļā Raksti citē, komentē un izskaidro Jesajas 53 : 4

16 Un, kad vakars metās, tie atveda pie Viņa daudzus velna apsēstus, un Viņš (ļaunos) garus izdzina ar vārdu un dziedināja visus sērdzīgos,
17 ka piepildītos Jesajas vārdi, kas saka: Viņš uzņēmās mūsu vājības un nesa mūsu sērgas.-


Godības teologi vienmēr ir starp tiem, kuri gribēja Jēzu ņemt un iecelt par laicīgu ķēniņu. Lasi rakstus kontekstā, jo Jēzus ir teicis, ka svētīgi nabagi un daudzi ticīgi vīri un sievas ir bijuši nabadzīgi ar mantām, bet bagāti garā ar gara augļiem. Un kādas brūces tev ir svarīgāk dziedināt - miesīgās vai garīgās? Jēzum pirmāmkārtām rūp mūsu pestīšana un tikai tad miesas dziedināšana

Protams, ka svarīgi ir, lai tu nonāc debesīs vienalga vai slims vai vesels šeit virs zemes savu dzīvi nodzīvojot. Bet Jēzum rūp tava miesas veselība , jo Viņš ir samaksājis cenu arīdzan par to!


Tad tev nav izpratnes par to, ko Jēzus īsti panāca ar Savu upuri. Slimības un citas nelaimes mums ir no tam, ka esam grēcinieki un arī pēc ieticēšanas mums vēl joprojām nepieciešama disciplīna un rūdīšana. Bet pie krusta Jēzus samaksāja par mūsu grēkiem, nevis par mūsu laicīgo labumu un miesas veselību - tās ir piemetamās lietas

Veselība tas nav laicīgais labums, jo Jēzus ir to ar savu krusta upuri tev iedevis kā dāvanu. Un to Viņš arīdzan ir izdarījis pie krusta. Būtu muļķīgi to nenovērtēt, neticēt tam, un nepieņemt to!


Tieši tā - pat slimībās un nabadzībā mēs esam tikpat pestīti, kā bagātie un veselie ticīgie

Protams, ka slimībās un nabadzībā mēs esam tikpat pestīti, kā bagātie un veselie kristieši.

Nekā, tas var būt arī Dieva uzlikts pārbaudījums

Dievs šādus pārbaudījumus tev neuzliek, tas ir tas ar ko tu saskaries šai kritušajā pasaulē, vai nu tas ir tavas rīcības rezultāts.


Un kas tev liek domāt, ka sātana eņģelis nesit ar slimībām? Lasi kā notika ar Ījabu. Bībelē vairākās vietās pieminēta "sišana" ar slimībām, bet par vajāšanām Pāvils runā pavisam citādāk. Turklāt ir daudz liecību, kas pierāda pāvila redzes problēmas - viņš pats nerakstīja vēstules

Ījabs bija paštaisns ( un tas ir grēks), un to Dievs norādīja viņam, arīdzan Ījabs nebija ar Dievu derībā, tāpēc velns varēja viņam piekļūt.

2.Tesaloniķiešiem 3. nodaļa
17 Šo sveicienu es, Pāvils, rakstu ar savu paša roku. Tā ir pazīšanas zīme katrā vēstulē: tāds ir mans raksts. Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība ar jums visiem!

Viņam bija grūti rakstīt un viņš rakstīja ar lieliem burtiem, jo slikti redzēja - tāds bija viņa paraksts


Gal. 4:15 Kur tad nu paliek jūsu svētais prieks? Jo es varu jums apliecināt, ka jūs, ja būtu bijis iespējams, savas acis būtu izrāvuši un man atdevuši.
Arī viena netieša norāde uz pāvila redzes problēmām!


Acis izrāvuši un atdevuši ir metaforisks salīdzinājums, kas runā par to, ka esmu gatavs kaut ko vērtīgu tavā labā atdot, un tam nemaz nav nekāda sakara tam ar Pāvila acīm. Nu piem. Ja es teiktu, ka esmu gatavs Ingara labā atdot savu labo roku, tas nenozīmē, ka man ir problēmas ar roku! Pāvils sveicina vēstulē ar savu paša roku, un tas neierindo viņu ar redzi slimo kategorijā!




Un šajā kategorijā ietilpst visas iespējamās bēdas un nelaimes, Dievs ir 100% apsolījis vienīgi mūsu pestīšanu, bet nekad labklājību, veselību un vieglu dzīvi virs zemes

Dievs ir 100% devis pestīšanu, veselību un labklājību, un nav solījis vieglu dzīvi virs zemes, jo būs vajāšanas!


Tieši attiecībā uz konkrētiem dziedināšanas gadījumiem nav viennozīmīga Dieva griba zināma

Dieva griba ir zināma attiecībā uz dziedināšanu, jo Jēzus ir perfekts Dieva būtības attēls un atspulgs, tādējādi norādīdams, ka vienmēr visos gadījumos dziedina! Turklāt dara vienmēr to, ko redz Tēvu darām, un dara to, kas Dievam labpatīk. Jēzus kalpošanā nav neviena piemēra kur kāds būtu aizgājis no Jēzus neizdziedināts. Tāpat nav neviena piemēra, kur Jēzus uzliktu slimību kā pārmācību , vai kā iemeslu tam, lai cilvēks kļūtu garīgāks vai dvēselē pestītāks, jo Jēzum rūp abi – gan dvēsele, gan miesa.

Tieši tad, ja tu netici, ka Dievs dziedina, tad tu to arī nesaņem, jo Jēzum bija šāds gadījums viņa praksē. Un tā bija vienīgā reize, kad visvarenais Dievs parādīts miesā kaut ko nespēja, un tas tāpēc, ka cilvēku neticība, un ne tāpēc, ka Dievs vai nu izvēlējās vai neizvēlējās to darīt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:13:48
Brāļi, kā var diskusiju biedra iepriekšējos citātus parādīt ieslīpus? Vai kāds var palīdzēt?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:18:11
Grieķu vārds "SOZO" ir lietots visos tajos Bībeles gadījumos, kad cilvēks tika vai nu glābts no grēkiem, vai izdziedināts, vai finansiāli svētīts. Viens un tas pats vārds!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:23:00
masiks [212.93.96.2] ā masik , paldies tev liels, tiešām nepeivērsu uzmanību pirms tam
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:24:47
masiks [212.93.96.2] es iezimeju uzspiediu, kapec man nesanak, vai man tas gabals ar jaiekope ieksa savaa ailee kur rakstu?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:27:07
masiks [212.93.96.2] bet tomer baigi gars cels, jo sanak izgriezt iekopet rakstamaja laukuma un tad ieslipi, ehh cereju ,ka var kaut ka atrak
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:27:57
Ingars, Svetais... dullie spameri Toch kaa es!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 17:32:40
masiks [212.93.96.2] nuja man vng likas cels par garu
Mirga
# Iesūtīts: 2009.10.05 21:48:17
Svētais

Mīļais cilvēk, apstājies un beidz mudžināt Evaņģēliju, mēģinot to pārtaisīt par Likumu grāmatu. – Tas ir briesmīgi(!), ja var teikt, ka Jēzus mira pie krusta, lai man nesāpētu vēders. –
Jēzus ir dzīvs, un viņa vienīgais likums – mīlestība.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 36168