atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kāpēc šodien mūsu baznīcās ir tik maz pārdabisku Dieva brīnumu?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.28 14:55:05
Runāju par tiem brīnumiem, kurus darīja Jēzus, pārdabiskas dziedināšanas, finansu brīnumi un tml. Aicinu diskutēt kristiešus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:07:50
Ingars Brāli, Jēzus pie krusta izpirka mūs no grēkiem (1. Jāņa 2:2 Viņš ir mūsu grēku izpircējs...), slimībām (1. Pēt. 2:24 ...ar Viņa brūcēm jūs esat dziedināti.) un trūkuma (2. Kor. 8:9 ...ka Viņš, bagāts būdams, ir tapis nabags jūsu dēļ, lai Viņa nabadzība kļūtu jums par bagātību.)

Es nepaaugstinu izpirkuma maksu par slimībām virs izpirkuma maksas par grēkiem un dvēseles pestīšanu, bet arīdzan nesamazinu to! Tas viss ietilpst Kristus izpirkuma upura maksā!

Jēzus ir teicis, ka mums pasaulē būs bēdas ( likstas), bet tas nenoliedz Viņa izpirkuma darbu pie krusta.

Atgriežoties pie vēstules ebrejiem, uzsveru, ka mums katram ir dota izvēle kā nodzīvot savu ticības dzīvi. Ja es Dieva Valstības dēļ nesu kādus upurus sev kaut ko atraudams, tad tā ir mana izvēle. Piem. Es pārdodu savu īpašumu, lai ziedotu līdzekļus Valstības izplatībai. Pats sāku dzīvot sliktākos apstākļos dēļ tā. Tas nav tas uz ko mani Dievs ir piespiedis, bet es pats to esmu izdarījis savas ticības un pārliecības dēļ. Jēzus man ir labklājību nodrošinājis turklāt ar uzviju ( Marka 10:30 kas nedabūtu simtkārtīgi jau šinī laikā namus un ...tīrumus... ) Mozus rīkojās līdzīgi (Ebr. 11:24 Ticībā Mozus, liels izaudzis, liedzās saukties par faraona meitas dēlu...26 par lielāku bagātību turēdams Kristus negodu nekā Ēģiptes mantas..)

Pāvila dzelonis miesā ir vajāšanas Kristus dēļ, nevis slimība. Pāvils šajā pantā uzreiz to arī uzsver, ka tas ir sātana eņģelis , kas viņu sit, lai viņš nepaliek iedomīgs, nevis kaut kāda slimība vai fiziska kaite.(2. Kor. 12:7 Lai es nepaaugstinātos īpašo atklāsmju dēļ, man ir dots dzelonis miesā, sātana eņģelis, lai tas sistu mani, ka netopu iedomīgs.)

Dažus pantus tālāk viņš paskaidro, kas ir šis dzelonis.(10 Tādēļ man ir labs prāts vājībās, pārestībās, bēdās, vajāšanās un bailēs Kristus dēļ..)

Pāvils evaņģelizēdams par Kristu darbojās varenā Dieva spēkā (12 Apustuļa zīmes jūsu vidū ir izpaudušās visā izturībā ar zīmēm, brīnumiem un vareniem darbiem. ) Tā pārvietodamies un mantodams dvēseles Jēzum viņš sastapās ar lielu pretspiedienu ( vajāšanām) no velna puses ( sātana eņģelis) caur cilvēkiem ( pārestības utt)

Mēs kristieši cietīsim un ciešam vajāšanas Jēzus dēļ, no tām mēs neesam atbrīvoti.

Lūgt pēc Dieva gribas lai notiek var divējādi-1) Lūgt saskaņā ar Dieva prātu, kas ir Dieva griba atklāta un zināma caur Rakstiem 2) Lūgt lai notiek Dieva griba, kad tā nav zināma.

Piem. Ja es būtu zaglis, un lūgtos, lai Dieva griba šodien notiek, un lai viņš mani pasargā no zādzības, tad ja es neizdarītu zādzību vai Dieva griba būtu notikusi?, un ja es izdarītu, vai Dieva griba tad arī būtu notikusi, jo es taču lūdzos, lai notiek Dieva griba?! Šāda attieksme no manas puses būtu nepareiza, jo Dievs skaidri rakstos norāda, ka zagt ir grēks, un tādējādi tā nav Dieva griba.

Tāpēc es ticībā pieņemu Dieva gribu izprazdams Rakstus , un cenšos saskaņā ar to dzīvot ( uzvarēt grēku, slimības utml.)








Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.05 12:32:29
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Bībele māca, ka vara valsts kontekstā - ir zobena nesēja.

Rom. 13:4 jo tā ir Dieva kalpone tevis labā. Bet, ja tu dari ļaunu, tad bīsties; ne velti tā nes zobenu, jo tā ir Dieva kalpone, atriebēja un soda nesēja tam, kas dara ļaunu.

Nu piem. ja tu gribētu sacelties pret valsts varu, tad tevi iespundētu cietumā.Ja valstij uzbruks ienaidnieks, tad armijā cīnīties un aizstāvēt savu brīvību ir normāli.

Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:39:43
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Es ticu, ka kara apstākļos, ja tu karo, tad tu izpildi Dieva gribu. Gadījumā kad kāds saceļas pret tavu valsti, lai apdraudētu valsts iedzīvotāju brīvību. Ja valsts iekšienē notiek sacelšanās pret valsts iekārtu, tad tas ir pretēji Dieva gribai.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:40:10
Pāvila dzelonis miesā ir vajāšanas Kristus dēļ, nevis slimība. Pāvils šajā pantā uzreiz to arī uzsver, ka tas ir sātana eņģelis , kas viņu sit, lai viņš nepaliek iedomīgs, nevis kaut kāda slimība vai fiziska kaite.

A ja lasa kontextaa, no kuriem var kaareiz noprast ka Paavilam kaareiz bij kaada kaite, kas visiem bij redzama... un cilveeki no vinja tomeer nevariiijaas, vinjsh uz to referenceejas kaut kur savaas veestulees. Kaa arii vinjsh pats savas veestules nerakstiija, bet tikai taas parakstiija... kas liekas diivaini, bet visai skaidrs, ja vinjam bij kaada kaite, kas ierobezhoja vai nu kustiibas vai redzi!

Savukaart tas Saatana Engjelis ir Dieva Suutiits un dots vinjam... taatad Dievs kaarteejo reizi demonus iejuudz kaut kaadaa darbaa... izmantojot pat Velnu buutiibaa vajadziigai lietai un Paavils to saprot un akceptee!

Un es reiz skaidroju kaa ir jaaizprot Marka 10:30, bet tu to vienalga liec pa savam, nesaprazdams, ka cilveeks zaudeejot individuaalo labklaajiibu to atguust caur kolektiivo labklaajiibu kaa kristietis, jo Kristuu vinjam pieder viss, kas pieder Kristieshiem (liidziigi kaa to meegjinaaja Jeruzaalemes Draudze, tik kaarteejo reizi paarcentaas)... Shii rakstu vieta NAV apsoliijums, ka tad, ja tu esi bijis materiaals nabags, jeb kljuvis materiaali nabadziigaaks/slimaaks Kristus deelj, tu noteikti atguusi kaut kaadus laiciigos procentus vai veseliibu... Protams, to driixt luugt, peec taa tiekties... bet ja tev piemetamaas lietas kljuust svarigiaakas par Debesu Mantiibu, tu taas neieguusi... jeb taas ieguustot, zaudeesi Debesu Mantiibu... Briidinaajums par kalposhanu diviem kungiem vienalga paliek!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:46:10
masiks, karaviira sirdsapzinja ir saistiita ar savas valsts paveelnieciibu pirmkaart, taakaa vinjam nepieskaitiis likumiigas Valsts Varas gaashanu oponenta pusee, ja vinjsh paklausa likumiigaas Varas paveeleem!

Principaa ja taa ar lupu saak skatiities, tad kaareiz kari izceljaas taapeec, ka vienaa vai abaas pusees kaada no Valsts Varaam kljuust nelikumiiga... pat attieciibaa pati pret saviem likumiem!

Taakaa, ja tu esi karaviirs savaa armijaa un seko likumiigas Varas ieceltai likumiigai Armijas Paveelnieciibai, kas ir sapraatiiga... Tb ja ir paveele shaut uz pretinieku, tad shauj... Bet ja paveele ir njirgaaties un izvarot... baidos, ka taa NAV likumiiga nevienaa normaalaa valstii pat kara apstaakljos! Taadeejaadi PAT Kara laukaa ir iespeejams paarkaapt likumu un pakljuut zem Valsts un Dieva nosodiijuma!

p.s. Atziistot, ka buutiibaa kristiesha sirdsapzinjai tas ir liels paarbaudiijums buut shajaa dilemmaa... klaustii Valsts Varai vai Dievam, kur ljoti gruuti ir jo beigaas vienalga buus personiigaa izshkjirshanaas sirdsapzinjai... Shii teema NAV viegla pat muusdienaas un nav "atrisinaama formaali", lai arii daudzi sektanti to visai vienkaarshi trivializee neiedziljinoties... To arii paraadi tu a_masik, jo buutiibaa ar dupsi saproti, ka probleemai apakshaa vienmeer buus iespeejama situaacija kas ir moraala dilemma un kaa jau esmu teicis... Kristietiiba nav rozhu daarzs, bet paarsvaraa kaareiz ikdienas moraales dilemmu risinaashana... Tas ir miits, ja mees iedomaajamies, ka Kristietiiba dod formaalu formulu, kuraa ievietojot mainiigos var izreekjinaat viennoziimiigi riiciibu pareizo ikkatraa situaacijaa! Vienmeer ir faktors - "cilveeks, ego"
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:47:16
Mulders Nav nekur kontekstā teikts par Pāvila slimību, izņemot gadījumu, kad viņš pēc Galatijas ( Listra, Ikonija, Derbe)draudžu apmeklējuma sludināja Galatiešu draudzei.

Gal.
14 Un jūsu pārbaudījums, kas jums cēlās ar manu slimību, nenoveda pie nicināšanas, nedz riebuma, bet jūs uzņēmāt mani kā Dieva eņģeli, kā Kristu Jēzu.

Tā arī ir vieta, kurā Pāvils sludināja pēc viņa nomētāšanas ar akmeņiem. Šeit traumas un slimība Pāvila miesā bija acīmredzama.

Ap. d. 14:19 Bet no Antiohijas un Ikonijas atnāca jūdi un, pierunājuši ļaudis un apmētājuši Pāvilu akmeņiem, vilka to ārā no pilsētas, domādami, ka viņš ir miris.

Turklāt viņš uzsver, ka pārbaudījums, kas cēlās ar Viņa slimību bija Galatiešiem, nevis Pāvilam pašam.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:50:51
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Tu izpildi valsts prasības pret savu valsti. Tā arī ir tava atbildība Dieva priekšā. Ja valsts vara tevi piespiež rīkoties grēcīgi, vai pret Dieva Vārdu tu pakļaujies Dievam, un neievēro valsts varas norādes.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:52:35
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Dievs mīl un vēlas katram cilvēkam plaukt uz zelt ( gan emocionāli, gan finasiāli) Bet Dievs neļaujas apsmieties, ko cil`veks sēj, to viņš pļauj. Ja cilvēks vai valsts ir kļūdījusies un finansu sektorā sasējusi nezāles, tad to arī viņa šobrīd nopļauj. Dievs nav pie tā vainojams.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 12:59:48
masiks, nu redzi... Arii 1aaa Jeruzaalemes Templja nopostiishana un Babilonas Guusts Izraeelim bij Dieva Griba... faktiski sods par izlaidiibu, un muusu ekonomiskaa kriize saliidzinot ar veselu Valsts nopostiishanu un Trimdu ir fignja!

Taakaa... neliela pedagogjiska pamaaciiba ekonomikaa shai Valstinjai (un Pasaulei) dereetu gan... Ij kazi varbuut shiis valsts pilsonjiem (vismaz daljai) iepraviis mozgas attieciibaa uz to, par ko balso naakamreiz... laigan maz ticams! Jau esmu visai droshi noleemis, ja TP tiks ieveeleeta veelreiz, tiishos prom no shitaas muljkju zemes!

Taakaa... labaaku skolu nemaz no Dieva nevareeja gaidiit...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:01:39
Pie kam glumi izvairoties neatbildēji uz vienkāršu jautājumu - KURA no karojošām vastīm pārstāv Dieva gribu? Ņe už ta abas divas? (zinot ka vēsturē iz bijis dafiga kariņu starp 2 un vairāk visnotaļ kristīgām valstīm)

Kudii smiekliigaak, ka Veesturee ir gadiijumi, kad Dieva Gribu implementee izteikti ateistiska (pret Izraaeela Dievu noskanjota) valsts attieciibaa uz formaali Dieva Izredzeetajiem Vot kur liiklochi sanaak... ij shai zinjaa man patiik kaa muusu pacifistiskie braalji -Jona- ieskaitot meegjina izlociities, kad vinjiem uzraada VD kaujas un to paveeles, kas no Dieva naak!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 13:01:56
Ctulhu, neko dariit... to pagaidaam tu mainiit nevari! Demokraatiajs Imperatiivs naak no Romas un USA independence declaration un Britiskaas Demokraatijas... kas pagjeer ikviena cilveeka ekvivalenci citu viduu... tb cilveektiesiibu pamats, ka prasts traktorists kas apstraadaa savus 3ha ir tikpat tiesiigs gan veidokli gan existenci gan visiem citiem demokraatijas privileegjijiem kaa valsts prezidents!

JO pat vis vis vis gudraakie un shkjietami moraalaakie vadonji ir ar savaam prichudaam un ierobezhojumiem, nav mums taadu gjeeniju kas speetu visu vienlaiciigi redzeet gan kontextaa gan lokaali... izprast visas saiknes... Taapeec, lai nodroshinaatos no gadiijuma, kad Ctulhu deelj savas aprobezhotiibas neko nesajeedz no maaxlas un taapeec nolaizh kultuuru dibenaa, mees dodam gan kjiimikjiem gan aktieriem vienaadas balss tiesiibas! Tas nodroshina tieshi stabilitaati uz efektivitaates reekjina... rezultaats tiks sasniegts, bet ilgaakaa laika periodaa un ar mazaak negatiiviem satricinaajumiem! Nookraatija prasa citu sabiedriibu principaa... ko nevar ieguut vienas dienas laikaa, pat vienas paaudzes laikaa to nevar...
(*;*) [81.198.35.7]
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:03:30
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] pat tiesā slepkavības izpildītājs saņem mazāku sodu nekā tās pasūtītājs
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:07:57
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Mulders it kā paskaidroja, tāpēc nevēlējos atkārtoties. "Principaa ja taa ar lupu saak skatiities, tad kaareiz kari izceljaas taapeec, ka vienaa vai abaas pusees kaada no Valsts Varaam kljuust nelikumiiga... pat attieciibaa pati pret saviem likumiem!"

Bet es savukārt izskaidroju personisko attieksmi pret to atrodoties kara laukā.

Ja tu pakļaujies valsts varai nogalinot ieneaidnieku, kas uzbrūk, tad tu nepārkāp Dieva likumu "Tev nebūs nokaut", jo šis valsts varas likums pakļauj otru likumu "Tev nebūs nokaut". Ja valsts vara tev piespiež ienaidnieku saņemt gūstā un izvarot viņu sievietes, tad tu pārkāp Dieva likumu, kas ir virs valsts varas likuma ( arī Dieva iestādītas varas), tāpēc tu nedari šo grēku, un pakļaujies Dieva likumam, nevis valsts varas likumam. Grūti to ir izskaidrot, bet mēģināšu ar piemēru.

Pēterim ailziedza toreizējā reliģiskā vara sludināt un dziedināt Jēzus vārdā. Pēteris ( tas pats, kas uzrakstīja, ka jāpakļaujas jebkurai iestādītai valsts varai) , tomēr šim uzstādījumam nepakļāvās, jo tas bija pretrunā ar Dieva likumu sludināt, dziedināt un apliecināt Jēzus Kristus evaņģēliju.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 13:09:46
nu, tas laikam taču nozīmē, ka daža laba mordoboiņa, da galvu apciršana ir visnotaļ Dieva griba... neskatoties ka jamais ir visu mīlošs un piedodošs....

Hmmm kaa lai saka...
Dieva griba, protams, ir miers un saticiiba un agape... Bet dazhreiz, lai to sasniegtu, vieniigais efektiivais celjsh ir mordoboinja... Aceries kaa es kaadreiz staastiiju - dazhreiz, lai nokomuniceetu kaadu svariigu messagi, taa ir jaakomunicee tajaa formaataa, kuru adresaats vislabaak saprot...

Ja adresaats nesaprot ekonomikas atskaites, ekonomikas expertu briidinaajumus, visaadu Banku Prezidentu (es te abstrakcijaas runaaju) u.c. kompetentu organizaaciju briidinaajumus, ka naudas nebuus... ka buus suudi... tad Adresaatam empiiriski paraada ko noziimee termini "nebuus nauda" un "buus suudi..."
Peec shaadas skolas naakotnee shai sabiedriibai vaardu salikums "Paarkarsusi Ekonomika" vismaz asocieesies ar taustaamiem meesliem... nevis buus tikai tuksha gaisa molekulu vibraacija!

Esmu jau teicis un piekriitu... shajaa pasaulee ir divi celji - Dieva celjsh un empiiriskais celjsh Abi ved pie visai labaam atzinjaam, tachu otrais ir nepatiikamaaks!

Tieshi tas pats par to komunikaciju bij Janvaaris (muusu tautai tusinjiem bagaataakais laiks) - Nu nesarpata valsts vara kad ar vinjiem runaaja ar piketiem, petiicijaam etc. Kad runaaja ar kjirbaaljiem, tad UZREIZ naakamaa dienaa message aizgaaja liidz pareizajaam ausiim un pat kaut kaada riiciiba uzziimeejaas...

Man, protams, ir ljoti ljoti skumji, ka LV 21 gadsimta valsts peec savas buutiibas nav tikusi taalaak par akmens laikmetu, kad vardarbiiba bij vieniigaa valoda kuru vara un sabiedriiba saprot!
Dazhreiz arii Dievs uz mums runaa metot mums kjirbaaljus, ja esam paaraak stulbi un vieniigais ko nozheelojam (kaa Daudze toreiz teica) - ka mums ir stikli maajaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:09:56
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Dievs ir sevi ierobežojis, nepārkāpt mūsu brīvo gribu un mūsu izvēles tāpēc tā notiek.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 13:12:55
masiks, veel bik par shito "Dievam vairaak jaaklausa nekaa cilveekiem" konfliktu ar "Ikviena Vara ir Dieva iecelta".

Man maaciitaajs iedeva labu principu, kursh biezhi (ne vienmeer) paliidz! To pirmo var attiecinaat tieshi uz Sludinaashanas Darbu... to otru uz visu paareejo. Tas ir... JA Valsts Vara kaut kaa aizliedz Dieva Vaarda pasludinaashanu... pasludina to aarpus likuma, tad kristietis sacelsies pret varu!

Savukaart ar " Dievam vairaak jaaklausa" aizbildinaat pasham savu slinkumu, stulbumu vai nolaidiibu neizdosies ja runa nav par Dieva Vaarda sludinaashanu!

Taakaa... kaameer muusu Valsts Vara nav Kristietiibu pasludinaajusi aarpus likuma, sekulaaraa dziivee Kristietim buus buut ieveerot likumus... neaizmirstot, ka tie arii LIKUMIIGI pieljauj sho likumu nomainju un pat varas nomainju bez asiniim - likumiigi, taatad nekaadiigi ne pret Dieva Gribu un veselo sapraatu!


Taapat Kristietis driixt acereeties, ka varbuut kaadreiz Valstiski ljoti nepatiikama riiciiba var buut Dieva riikstes manifestaacija... kad Dievs paarmaaca savus beernus... paarmaaca vinjiem par labu!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:14:37
Mulders piekrītu visam pēdējam apgalvojumam
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:15:29
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Mulders labi izskaidroja man tur nav vairs ko piebilst
(*;*) [81.198.35.7]
# Iesūtīts: 2009.10.05 13:19:26
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] a ko Tu gribi? cilvēkam ir standartfrāzes, Bībele pie rokas un tā tas notiek (t.s. evaņgēlija pasludināšana)...
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.05 13:20:00
masiks ieinteresējas [212.93.96.2] Viens likums pakļauj otru likumu. Izsvērt kurš likums kāpēc pakļauj otru likumu var tikai cilvēks, kas pazīst Jēzu un ir Svētā Gara vadīts. Jo Dievs nekad nav paredzējis jaunajā derībā cilvēkam atskaitīties likumu priekšā, bet dzīvot no žēlastības, kas parādīta Jēzū. Tādējādi, ja tu centīsies ievērojot kaut kādus likumus izpelnīties labvēlību Dieva priekšā, tad tas nav iespējams. No otras puses nav iespējams arī tas, ka tu varētu visu dzīvi nodzīvot nepārkāpjot nevienu likumu, jo tad jau tu būtu taisnots pēc likuma, nevis pēc ticības un no Dieva žēlastības, kas atklājusies Jēzū.

Tāpēc dots ir Glābējs Jēzus!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 1761