atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kāpēc šodien mūsu baznīcās ir tik maz pārdabisku Dieva brīnumu?
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.28 14:55:05
Runāju par tiem brīnumiem, kurus darīja Jēzus, pārdabiskas dziedināšanas, finansu brīnumi un tml. Aicinu diskutēt kristiešus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 00:49:58
Svētais
Vai nu mums pietrūkst ticības to izdarīt vai saņemt, vai mēs neprotam pielietot Dieva valstības likumus šajā sfērā,...........
vai nu esat īpaši dumji, izlasīdami Rakstos apliecinājumu ka spējat dajebko dziedināt un.... tiešām tā arī sākot domāt.

Kā domā - KURŠ variats ir ticamāks vairāk tbilst patiesībai?
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.03 00:57:24
Aicinu diskutēt kristiešus.
Priecājos, ka ctulhu, pich007, un masiks sevi uzskata par kristiešiem!
(Lai šis kļūst par pašpiepildošamies pareģojumu!)
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:06:47
Balss
a mēs kā jau nezāles - ne lūgti, ne aicināti : tut kak tut.
Ibo paši kristieši par roku/kāju ataugšanu, da hromosomu izlabošanos dziedināšanas ietekmē ne visai pārliecināti. IMHO pat esenif kaut kur zemapziņā netic, ka viņas mazā meitiņa no hepatīta izārstējusies.... tb - IR izārstējusies, bet no tā hepatīta, kas bija uz papīra, audžu vecāku atbaidīšanai...
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:21:49
masiks [159.148.73.94]
Tu pravietis, ja zini, ko kurš zemapziņā tic!
Davai, papravieto par mani ar - ko es ticu, ko nē!
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:42:16
Balss
es neteicu, ka zinu. Žīdiskā Kristus stilā varētu teikt - tas Tu, ne es tā saki...
paskaties wiki, ko nozīmē IMHO.
par esenif - spriežu pēc darbiem. Tb - atceros ka krietnu laiku iepriekš tika par Dieva brīnumu pasniegts fakts, ka meitiņai bija diagnoze - kuraistur hepatīts. Bet stipri lūdzoties un pēc tam izveicot analīzes - viss bija OK.
Tagad, pēķšni, stāstot Trilo par bērnunamu viltībām, viņa pati pieminēja falšu medicīnisko diagnožu rakstīšanu bērnu medicīnas kartēs, lai atbaidītu audžu vecākus.
Es vienkārši šos 2 faktus saliku kopā, ANULĒJOT nenotikušo brīnumu. Bet, takā esenif turpina fleitēt par dziedināšanas brīnumiem - esmu pārliecināts ka APZINĀTI viņa joprojām uzskata ka ar viņas meitiņu IR noticis brīnums.....
tā, lūk....
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:44:46
PS - tas kuraistur hepatīts bija tas heptīts, kuru nevarot izārstēt. Vai arī mazs izārstēto procents pēc ilgas terapijas...
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:54:34
masiks [159.148.73.94]
Bet varbūt viņa to diagnozi bija pārbaudījusi ar analīzēm, ne tikai kartiņā izlasījusi? Tādu varbūtību nepieļauj?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 01:59:34
Balss
a to, ka varētu būt tā, kā es teicu - tu to nepieļauj? Tas ir tik neticami, ka nemaz nav iespējams?
Balss
# Labojis Balss: 2009.10.03 02:02:34
masiks [159.148.73.94]
Iespējami abi varianti. Tikai diez vai viņa, zinot par papīra hepatītu, būtu Dievam lūgusi dziedināšanu, vai ne?

P.S. Esmu jau kaut kad pasen agrāk šeit stāstījusi par vairākiem man personīgi tuvu pazīstamiem cilvēkiem, kas tikuši dziedināti lūgšanu rezultātā (resp., bez medikamentozas ārstēšanas), bet tev jau liecības par faktiem neinteresē...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 02:09:16
Balss
Tikai diez vai viņa, zinot par papīra hepatītu, būtu Dievam lūgusi dziedināšanu, vai ne?
?????????? kāpēc ne? Tu, saņemot bērnu ar visiem dokumentiem - kaut ko apšaubītu no dokumentos rakstītā???? Tik ļoti apšaubītu, ka atteiktos aizlūgt par bērna veselību?? Nu, matj, dajoš...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 02:11:13
Balss
pie kam - to ka hepatīts varēja būt TIKAI uz papīra - viņa zin tikai tagad. Toreiz par šādu variantu VIŅA pat neieminējās.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.10.03 02:12:59
Balss
Esmu jau kaut kad pasen agrāk šeit stāstījusi par vairākiem man personīgi tuvu pazīstamiem cilvēkiem, kas tikuši dziedināti lūgšanu rezultātā
No iesnām? jā.... lūgšanas tas ir lielāks spēks par koldreksu...
A moška izauga jauna amputētā roka vai kāja?...
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.03 02:36:11
masiks [159.148.73.94]
Es jau saku, ka tev ir selektīvā dzirde un atmiņa. Un ierosinājumi tev līdzīgi kā Ctulham...
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.10.03 06:26:48
Svētais
Jēzus apsolījums bija vispārināts un Viņš neteica, ka visi spēs dziedināt, kā arī to Pāvils retoriski jautā - vai visiem ir dāvana dziedināt, uz ko skaidra ir atbilde - nē, tā nav.

29 Vai tad visi ir apustuļi? Vai visi ir pravieši? Vai visi ir mācītāji? Vai visi ir brīnumu darītāji?
30 Vai visiem ir dāvanas dziedināt? Vai visi runā mēlēs? Vai visi tās var iztulkot?

Un es vēlrezi tev saku - ir cilvēki, kuri ticībā lūguši un nav saņēmuši, tad tu vari droši teikt, ka vainīga ir viņu mazticība? Vai tu pateiktu šim cilvēkam, kam nav roku un kāju, bet kurš ir lūdzis ticībā un nav saņēmis, ka viņam ir maza ticība? Es tev saku - viņa ticība varbūt ir lielāka par tavējo, Dievs caur viņu ir darījis lielas lietas, neskaitāmas atgrieztas dvēseles.

Par citām likstām vispār labāk nerunā, jo ij nabadzība, ij nelaimes ir notikušas arī bībeles varoņiem, ieskaitot pašu Jēzu.

Dievs ir devis saviem mācekļiem varu dziedināt.

Kas attiecas uz mācekļiem, tas tiešām attiecas tikai uz mācekļiem

Ja mēs šo varu neizmantojam, vai neprotam izmantot-tā nav Dieva vaina, ka kāds cilvēks netop dziedināts.
Ja nenotiek dziedināšanas ir viegli uzvelt atbildību par to Dievam sakot, ka nu ja Dievs gribēs, tad taču dziedinās.

Nevis Dieva vaina, bet Dieva prāts un tas nevienmēr ir tāds, kā mēs gribam

Jēzus kalpošanā Viņš dziedināja visus cilvēkus un parādīja mums piemēru, sacīdams, ka darīsim tos pašus darbus, ja ticam Viņam.

Kā jau teicu - tas nav viennozīmīgi attiecībā uz visiem kristiešiem un visos gadījumos, jo dieva vārds arī saka, ka ne visiem ir tāda dāvana - tātad nav visiem

Vai nu mums pietrūkst ticības to izdarīt vai saņemt, vai mēs neprotam pielietot Dieva valstības likumus šajā sfērā, bet Dievs ir izdarījis visu Jēzū dāvādams mums dziedināšanu 100% mērā, un arīdzan parādījis skaidri savu gribu Rakstos apliecinādams, ka vienmēr un visur Viņš ir tas, kas 100% dziedina visos gadījumos, izņemot reizes, kad tam traucē mūsu neticība .

Nez kāpēc šitie lielie dziedināšanas sludinātāji tad nu neiet un nediedina visus pēc kārtas? taču tik daudz vajadzību, tik daudz slimu bērnu, ej un dziedini, svētais, ko tu vēl gaidi? Ej un sludini tām mātēm, kurām bērni miruši, ka viņām nav ticības, ej un sludini tiem slimajiem, ka viņiem nav ticības, saki Jēzum - nokāp no krusta, tad es Tev ticēšu

Es nesaku, ka Dievs nedziedina un nedara brīnumus, bet gan, ka VIņš to dara pē Sava prāta. Tava problēma ir tā, ka tu neskaidro Rakstus kontekstā, bet gan izrauj pantus un tad iedomājies, ka tev ir tiesības pieprasīt

Un ja tev vēl pietiek nekaunības turpināt runāt tādas lietas, tad iečeko caur googli vai youtube par sludinātāju Nick Vujicic - life without limbs un pasaki, ka tam cilvēkam ir maza ticība

Un neskaitāmi ir tādi, kuri lūgūsi pēc brīnuma un nav saņēmuši, jo Dievam ir plāns viņu dzīvēs, bet tu būtībā pasaki, ka šo cilvēku ticība ir nekam nederīga un viņu ciešanām nav nekādas jēgas, bet tā ir tikai viņu pašu vaina

arī vēstulē ebrejiem parādās tas, ka brīnumu attiecināšana nav viennozīmīga, bet vispārīga - kā nu kuro reizi ir Dieva prāts

.........
28 Ticībā viņš izpildīja Pashā svētku ieražu un slacīšanu ar asinīm, lai pirmdzimušo maitātājs tos neaiztiktu.
29 Ticībā viņi izgāja cauri Sarkanajai jūrai kā pa sausu zemi, ko mēģinot ēģiptieši noslīka.
30 Ticībā sabruka Jērikas mūri pēc tam, kad septiņas dienas tiem bija gājuši apkārt.
31 Ticībā netikle Rahāba negāja bojā līdz ar neticīgajiem, draudzīgi uzņēmusi pie sevis izlūkus.
32 Un ko vēl lai saku? Man pietrūktu laika stāstīt par Gideonu, Baraku, Sampsonu, Jeftu, Dāvidu, Samuēlu un praviešiem,
..............

Un te atkal kontrasts

35 Sievas savus mirušos atguvušas ar augšāmcelšanos. Bet citi tika mocīti, nepieņemdami atsvabināšanu, lai iegūtu augšāmcelšanos.
36 Citi izcietuši izsmieklu un pātagu sitienus, pat arī važas un cietumu.
37 Viņi tika akmeņiem nomētāti, pārbaudīti, sazāģēti, mira no zobena, staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami, spaidīti, mocīti;
38 viņi, kuru pasaule nebija cienīga, maldījās pa tuksnešiem un kalniem un alām un zemes aizām.
39 Un šie visi, lai gan ticības dēļ viņi ir saņēmuši liecību, nesaņēma apsolīto,
40 tāpēc ka Dievs mums kaut ko labāku bija paredzējis, lai viņi bez mums nesasniegtu pilnību.


Svētais - vai pēdējo ticība ir bijusi švakāka, kā pirmajo? Vai Stefans un Pāvils velti un savas mazticības dēļ miruši mocekļu nāvē? Un nesāc te tagad tik sacīt, ka ir atšķirība - NĒ NAV NEKĀDAS ATŠĶIRĪBAS, BRĪNUMS IR UN PALIEK BRĪNUMS, TAS VAI NU NOTIEK, VAI NENOTIEK Bet vienmēr tas notiks pēc Dieva prāta

arī Jēzus lūdza - ņem šo kausu no manis, bet tavs prāts, ne Manējais lai notiek.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.10.03 19:24:20
Ingars Dāvanas dziedināt un uzlikt rokas, lai neveselais taptu vesels ( zīme, kas nāk līdzi ticīgajiem) ir divas atšķirīgas lietas. Pirmajā gadījumā darbojas Svētā Gara dāvana, otrajā gadījumā darbojas abu divu ticība vai neticība Jēzus Kristus krusta upurim par dziedināšanu. Svētā Gara dāvana tiešām nav katram dota, kas pārdabiski paveic dziedināšanas darbu pie cilvēka. Savukārt ticēt un saņemt ir dots katram, bet jautājums vai mēs to zinam, vai mēs to izmantojam, vai mēs protam saņemt, vai mēs ticam ( te varētu daudz turpināt) . Neskatoties uz mums apkārtējiem piemēriem, kur cilvēki nesaņem dziedināšanas, es apgalvoju, ka Jēzus ir paveicis visu pie krusta , lai mēs būtu veseli, un ja nesaņemam tā ir mūsu problēma, nevis Dieva prāts lai notiek. Jo Dieva prāts un griba ir skaidri izteikta Rakstos dziedināšanas jautājumā - turklāt tā, ka nešaubīgi ir skaidrs un zināms, ka Dievs dziedina 100% visos gadījumos. Bet tas, ka nesaņemam uzsveru - tā ir mūsu vaina, nevis Dieva suverēnā griba vienreiz vienam saņemt , bet otrreiz citam nē!

Par vēstuli ebrejiem, ir skaidrs, ka jādzīvo ticībā vai tu apsolītās lietas saņem vai nesaņem šeit virs zemes, un Dieva acīs viņi visi ir vienādi. Bet dziedināšanas jautājumā tāpat ir skaidrs, ka Jēzus ir visus dziedinājis, bet ir tikai jautājums vai mēs to saņemam vai nē. Tas , ka mēs aiziesim uz debesīm slimi vai veseli, tas ir fakts, bet es uzstāju vēlreiz- Jēzus ir dziedinājis visus cilvēkus, bet mēs nemākam to saņemt!
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.04 22:52:42
Balss
`Priecājos, ka ctulhu, pich007, un masiks sevi uzskata par kristiešiem!`

nu... vispār pēc dokumentiem es skaitos kristietis (savādāk mācītājs negribēja laulāt baznīcā.. bet nekas- trīs mēneši lekcijas un papīrs rokā), tā ka bez sirdsapziņas pārmetumiem piedalos šajā diskusijā
Balss
# Iesūtīts: 2009.10.04 23:17:25
pich007
Jā, jā tava profila bilde ļoti atbilst kristieša imidžam!
Vai tu arī PSKP iestājies bez sirdsapziņas pārmetumiem kaut kādu labumiņu dēļ?
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.05 00:04:27
Balss
profila bildē ir balons- kāpēc piesienies?
kas ir PSKP?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.10.05 08:46:59
Svētais
1) atšķirība tiešām ir, jo var arī lūgt tāds, kuram nav dāvana dziedināt, un Dievs šo lūgšanu piepilda. Tādi gadījumi ir zināmi un to visu es ticu

2) Ko Jēzus paveica pie krusta? Vai mūsu atbrīvošanu no laicīgajām problēmām? Nē viņa veikums atteicas tikai un vienīgi uz dvēseļu pestīšanu. Miesas dziedināšana nav primārais, primārais ir grēku piedošana un mūžīgās dzīvības dāvāšana.

Kurā vietā ir rakstīts, ka vienmēr visi ticīgie tiks dziedināti un atbrīvoti no laicīgām likstām??? Šādas lietas sludina cilvēki, kuri ir vāji ticībā un nespēj panest grūtumu Dieva valstības dēļ. UN kas notiek tad, kad viņi nesaņem lietas, pēc kā lūguši? Viņi sāk šaubīties par savu ticību un līdz beidzot velns gūst virsroku un sākam jau domāt šādi - ja man nav pietiekama ticība dziedināšanai, tad tā nav arī pietiekama pestīšanai

Truklāt es tev lieku priekšā reālus piemērus, kamēr tu turpini vienu un to pašu.

Par vēstuli ebrejiem ir runa tieši par to pašu - vai tā ir šo cilvēku ticības vaina? Godības teoloģija ir lepno teoloģija, kuri negrib iet caur "Golgātu". Bet stāv rakstīts, ka tie ir nelikumīgi bērni, kurus Dievs nepārmāca. Tu tik ļoti baidies par savu miesu un tās ērtībām?

Bet vēlreiz izlasi šo rakstu vietu vēstulē ebrejiem un beidz mānīt cilvēkus. Pēc brīnuma ir jālūdz un jātic tam, ka Dievs to spēj izdarīt, taču tev ir jābūt pazemīgam un jāska - Tavs prāts lai notiek, ne manējais. Nevajag Dievam diktēt, ko Viņam darīt, bet atstāt to Viņa Paša ziņā. Brīnumi notiek, taču tikai vai nu pēc Dieva, vai pēc velna prāta. Un ko tad darīt, ja Dievs nedziedina? Sacīt, ka cilvēkam vāja ticība? Un kā tad ar šiem

35 .... Bet citi tika mocīti, nepieņemdami atsvabināšanu, lai iegūtu augšāmcelšanos.
36 Citi izcietuši izsmieklu un pātagu sitienus, pat arī važas un cietumu.
37 Viņi tika akmeņiem nomētāti, pārbaudīti, sazāģēti, mira no zobena, staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami, spaidīti, mocīti;
38 viņi, kuru pasaule nebija cienīga, maldījās pa tuksnešiem un kalniem un alām un zemes aizām.
39 Un šie visi, lai gan ticības dēļ viņi ir saņēmuši liecību, nesaņēma apsolīto,
40 tāpēc ka Dievs mums kaut ko labāku bija paredzējis, lai viņi bez mums nesasniegtu pilnību.

Es nenoliedzu - daudzos gadījumos cilvēki nesaņem tāpēc, ka netic, bet nekur nav minēts, ka tas ir viennozīmīgi, ir arī tādi, kuri apsolītās lietas nesaņem šajā dzīvē par liecību tādiem, kā tu, ka šī dzīve nebūt nav tā labākā daļa

Bet nevajag nodalīt slimības no citām problēmām, tu taču sākumā runāji par visādiem brīnumiem - arī finansiāliem. Nu tad ko darīt ar tiem, kuri tic, bet dzīvo nabadzībā, kuri tiek pārbaudīti?

2.Korintiešiem 12. nodaļa
7 Lai es nepaaugstinātos īpašo atklāsmju dēļ, man ir dots dzelonis miesā, sātana eņģelis, lai tas sistu mani, ka netopu iedomīgs.
8 Tādēļ es To Kungu trīs reizes esmu lūdzis, lai tas no manis atkāptos.
9 Un Viņš ir sacījis: "Tev pietiek ar Manu žēlastību; jo Mans spēks nespēkā varens parādās." Tad nu daudz labāk lielīšos ar savu nespēku, lai Kristus spēks nāktu pār mani.
10 Tādēļ man ir labs prāts vājībās, pārestībās, bēdās, vajāšanās un bailēs Kristus dēļ. Jo, kad esmu nespēcīgs, tad esmu spēcīgs.

Vai Pāvilam bija vāja ticība? Nē, bet Dievs viņu vienkārši kontrolēja. Jo ko tavu prāt nozīmē "dzelonis miesā"? Uzsveru "miesā", nevis garā. Tā, ka nevar šeit interpretēt, ka viņam šī bijusi kāda garīga problēma, bet miesīga.

Tāpēc es saku - vajag lūgt pēc miesas dziedināšanas un darīt to ticībā, taču tā ir tikai piemetamā tiesa
Galvenais pēc kā jālūdz ir grēku piedošana

Ir jāsaprot arī konteksts - Jēzus darīja tos brīnumus nevis brīnumu pēc, bet tāpēc, lai parādītu Savu autoritāti. Viņš nedziedināja kādā miestā nevis tāpēc, ka tie neticēja brīnumiem, bet gan tāpēc, ka tie neticēja, ka VIņš ir Mesija. Jēzus arī mācekļiem teica - pasaulē jums būs bēdas, bet neraizējieties, jo Es pasauli esmu uzvarējis.

Rom. 5:3 Bet ne vien par to: mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada izturību,

Ingars
# Iesūtīts: 2009.10.05 09:28:48
Ko nozīmē lūgt un palikt Kristus vārdos? Tas nozīmē lūgt pēc Viņa prāta, tāpēc melo tie sludinātāji, kuri saka, ka lūgt pēc Dieva prāta ir tikai vājas ticības atruna. Bet vai nav tā rakstīts - Rom. 12:3 Tad nu es ieteicu ikvienam starp jums tās žēlastības vārdā, kas man dota: netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.

Jā mums ir visi priekšnoteikumi dziedināšanas un citu brīnumu saņemšanai, taču ne vienmēr tas ir pēc Dieva prāta. Reizēm tādiem pārgalvjiem tiešām jāsaka - atkāpies sātan (Dieva pretiniek), jo tu nedomā, kas Dievam, bet gan kas cilvēkiem patīk.

35 .... Bet citi tika mocīti, nepieņemdami atsvabināšanu, lai iegūtu augšāmcelšanos.
36 Citi izcietuši izsmieklu un pātagu sitienus, pat arī važas un cietumu.
37 Viņi tika akmeņiem nomētāti, pārbaudīti, sazāģēti, mira no zobena, staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami, spaidīti, mocīti;
38 viņi, kuru pasaule nebija cienīga, maldījās pa tuksnešiem un kalniem un alām un zemes aizām.
39 Un šie visi, lai gan ticības dēļ viņi ir saņēmuši liecību, nesaņēma apsolīto,
40 tāpēc ka Dievs mums kaut ko labāku bija paredzējis, lai viņi bez mums nesasniegtu pilnību.

Un pie tiem arī pats Pāvils pieskaitāms, jo neskaitāmas reizes Dievs viņu izglāba no laicīgām briesmām, taču (bībelē nav minēts, bet ir vēsturiskas liecības) Pāvils tika sodīts ar nāvi, tāpat arī Stefanu nomētāja ar akmeņiem - vai svētais apgalvos, ka šiem vīriem bijusi maza ticība un tāpēc Dievs viņus pārdabiskā veidā nepasargāja no vardarbīgās nāves?

Kādēļ gan Dievs pārdabiski nedarīja finansiālus brīnumus priekš tiem, kuri staigāja apkārt aitu ādās, kazu ādās, trūkumu ciezdami? Vai viņu ticība bija par vāju?

kādēļ gan šis vīrs http://www.lifewithoutlimbs.org/ nav ticis pie rokām un kājām - vai tādēļ, ka viņa ticība ir maza? Vai maza ticība spētu pievest pie Dieva neskaitāmas dvēsles?

Ko svētais domā par to, ja cilvēks lūdz ticībā pēc brīnuma, bet to nesaņem? sasprindzināties, veikt kādus psihomotorus vingrinājumus, sākt smieties svētos smieklus vai krist gar zemi un raustīties krampjos, lai nāk stiprāka ticība?

Kas ir pilnais evaņģēlijs? Vai te obligāti ietilpst miesas dziedināšana un laicīgo problēmu atrisināšana? Vai nepietiek ar dvēseles pestīšanu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 5529