atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem cik liela ir psihes ietekme uz ķermeni?
bitch
Iesūtīts: 2009.09.27 03:11:45
sanāca nejauši uzklīst šādai informācijai. kā jums liekas, vai šo tiešām varētu izraisīt doma, ka attiecīgā slimība ir dabūta, t.i. tā ir psihosomatiska?
http://www.newscientist.com/article/mg20327246.400-13-more-things-morgellons-disease.html
http://www.morgellons.org/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:10:24
Ctulhu, Ezīt... nu vot es lieku priekšā vēl vienu visai labu nodarbi - Radīšanu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:13:29
Mulders
Vai piekrīti, ka viss, ko daram aiz intereses, bez nepieciešamības, tai skaitā arī kā treniņu kādai citai, jau nepieciešamai darbībai, ir tikai Spēle?
Tā pati Radīšana tai skaitā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:14:33
Ctulhu
Nu faktiski lielaa meeraa peetiisjana ir kaifa kersanas nepieciedsamais nosaciijums.
Nu, ja ir Dievs, tad viņam jau ir zināmi visādi kaifa ķeršanas veidi, un tie viņam ir zināmi bez pētīšanas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:15:50
Ctulhu
ja iespeejamais iformaacijas daudzums ir galiigs - agri vai veelu sanaak bezjeedziiga iesana uz rinkji. Un tad nekam naff jeegas.
Tas ir tikai tad, ja tev vienīgā jēga ir pētīt.
Kaut gan, ja pētāmā ir bezgalīgi daudz, tad tāpat nav īpašas jēgas, jo visu tāpat neizpētīsi, un agri vai vēlu tevi piebeigs "faktors X".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:21:18
Ctulhu, filosofi jaapalasa... Piekam runa jau neiet varbuut tieshaam par 20 gs krutajiem vechiem... Bet vismaz elementaari zinaat visu to domas veesturi saakot no Platona/Aristotelja liidz muusdienaam... Citaadi sanaak, ka taads Dokins izgudro divriteni kas sen jau paarmalts... pasham vinjam tas shkjiet kruta, un tas shkjiet kruta vinja auditorijai, bet pat 2aa kursa filosofijas students njirdz, jo zin ka taadi Dokinsi katru gadsimtu uzrodas... un no jauna atklaaj Vespuchiju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:23:59
Vai piekrīti, ka viss, ko daram aiz intereses, bez nepieciešamības, tai skaitā arī kā treniņu kādai citai, jau nepieciešamai darbībai, ir tikai Spēle? Tā pati Radīšana tai skaitā.

Nē!

Jo es neuzskatu, ka Dzīvot Dzīvu Dzīvi ir vienmēr tikai reaktīva darbība... tas ir - reakcija uz apkārtni, kas rada nepieciešamību. Es uzskatu, ka mēs kā Dieva radītas būtnes esam un varam būt pro-aktīvas un paši varam kaut kādā mērā būt Visuma šeiperi... un Radīšana būtu vistiešākais šis pro-aktīvais darbs...

Ja tu to sauc par spēli... hmmm nezinu... es par spēli uzskatu kaut ko, ko var nedarīt, nezaudējot existenciālas kvalitātes, tāpēc atbildēju ar Nē... ja tu savādāk uzskati, tad varbūt mana atbilde būs cita. Ko tu saproti ar spēli un kas ir tās pretstats?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:25:37
Ugu, piemeeram : Kaapeec vajadziiga dabas aizsardziiba, driiz taccu taapat pasaules gals - teicis viens no to statu senatoriem...

Nuja... jeb kaut kādi Baptisti pie kāda afganistānas/Irākas kara zaldāta kapa ar stenciliems tāvēja - no sērijas "Tā viņam arī vajag...", jo šams gejs bijis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:28:07
Savukaart filosofiem jaazina exaktaas zinaatnes + matene, citaadi taa vinju filosofija straadaa pa tukso, nu labaakajaa gadiijumaa taa ir logiska speeliite...

Fīča jau tāda, ka šodienas matene pa lielam ir iznākusi no šo filosofu roķeļu apakšas mums! Tak saku - Ņūtons, Dekarts, Paskāls... uz viņiem pa lielam stāv mūsdienu matene... un visi viņi bij izcili filosofi.

Kants, piemēram, mateni uzskata par filosofijas flagmani... un mēģina savu sistēmu veidot konsekventu un matemātiskU!

Bet ar mateni vienmēr un visur ir viens un tas pats prikols... matene ir bezspēcīga pret viņas pašas axiomām... jo tās nāk no dajebkurienes... gribi no īkšķa, gribi no vidējā-griestu faktora, gribi no empīricisma, gribi nosapņo...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:28:46
Ctulhu
Kaapeec? taisam sevis backup kopijas, peetam bezgaliigi ilgi.
Nu un X nokauj visas kopijas uzreiz. Turklāt, kopija nav tas pats indivīds, bet gan jauna Būtne. Indivīds beidz eksistēt, ar galiem. Otrkārt, nav pierādīts, ka Būtne tiešām ir tikai informācija, kuru var tā brīvi kopēt.

Nu tas ir arguments no seerijas, ja tantei buutu ritenji...
Tas par tavu hipotētisko sarunu tējas namiņā. Cik saprotu, tad Dievs tev nozīmē to, ka tev atņem iespēju pētīt? Jo izrādās, ka viss jau zināms?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:29:24
Platingas pasaules uzskats nosaka, kaa vijs redz pasauli un citaadi vinjs to redzeet nespeej, OK, logiku jams drosi vien paarzina...

Nu piemēram to argumentāciju par "Labākā pasaule ir BG SB pasaule..." es no viņa esmu paņēmis! Tas man patika un to es adaptēju. Tāpat viņa epi-stimoloģisko sistēmu par to, kad un kā mēs varam teikt, ka kaut ko zinām!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:31:07
Mulders
Ko tu saproti ar spēli un kas ir tās pretstats?
Spēles būtiska pazīme ir tā, ka to var arī nespēlēt, un nekas īpaši nemainīsies.
Pretstats ir Darbs, tā ir nepieciešamība. Darbs sagādā resursus izdzīvošanai, tai skaitā arī Darbs kā pētīšana.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:32:04
Hm. Meitene par psihosomatiku runāja. Saņēma uzskates līdzekli kā zināmi psihes procesi karpālā tuneļa sindromu un plakanu sēžamvietu attīsta
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:34:03
EM, nu lūk... es uzskatu, ka cilvēks ir tāda jocīga būtne, ka tai ir jābūt pro-aktīvai, ja tā ir re-aktīva, tā neattīstās un stagnē jeb visdrīzāk degradējas. Tādējādi... hmmm... šī radīšana un pro-aktivitāte ir paša cilvēka existencie būtiska lieta...

Ja cilvēks zaudē sevī radošo... dajebkādā formā, vai tā būtu zeķu adīšana vecai māmuliņai jeb kosmisko staciju plānošana, konstruēšana un Marsa kolonizācijas problēmu risināšana - tad viņš ir as good as dead!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:34:44
Ctulhu
Ir alternatiiva?
Es to neredzu.

Es tikai par to, ka šķiet, tu pieņem tikai pasauli, kas ir bezgalīgi pētāma?
Kas notiks, ja tomēr izrādīsies, ka viss izpētīts?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:35:33
Ugu, tikai juus abi nevarat pateikt, kas taa BG taada ir un vai vispaar pastaav.

Alvins Platinga to definē, tik sorry... jau aizmirsu Bij visai vienkārši pateikts, bet es baidos sameloties, jo man tie BG modeļi ir melnais tūxtotis galvā!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:36:48
Mulders
Kas ir pro- un re- aktīvi?

Ja cilvēks zaudē sevī radošo... dajebkādā formā,
Nē, zaudēt jau nevajag. Tais pašās spēlēs arī ir radīšana.
Ir tikai tāds moments, ka spēlējot ir klāt tāda doma, ka "šitas viss nav nopietni".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:36:51
Kas notiks, ja tomēr izrādīsies, ka viss izpētīts?

Nomierināšu - nav izpētāma. Jo ir pierādīts formāli, ka matemātika ir bezgalīga... šķiet kaut kādas teorēmas, kas to pierādīja un sagrāva vienu no Matemātikas svētajiem grāliem, kas figurēja 19 gadsimtā!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:37:52
Ctulhu
Taisiisim pasaules pasji.
Priekš kam?
Lai spēlētos? Mākslīgi apmierinātu pētīšanas kāri?
Nu, tas pats jau notiek versijā, kad Būtne ierobežojas, aizmirst, utt ...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.29 10:39:59
Mulders
Nomierināšu - nav izpētāma. Jo ir pierādīts formāli, ka matemātika ir bezgalīga...
Matemātika ir tikai rīks. Ne jau tas ir svarīgi, bet svarīgi ir izdzīvot, nu saprast, kas un kā iekārtots. Un ko var uzbūvēt. Ja to visu izpēta, tad pārējais ir nesvarīgs. Bezgalība te neko nenozīmē. Mēs varam bezgalīgi rēķināt PI zīmes, bet jēga ta kāda? Atkal spēle sanāk.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.09.29 10:40:32
Ctulhu
Nu redzi - fon Brauns, Dornbergers, Grovss un Rikovers izveeleejaas tomeer peec intelekta, lojalitaati neuzskatot par iipasji svariigu. Taapeec mees vinjus un vinju projektus tagad arii zinaam

Es biku uz zemes nolaidīšos un varu runāt par projektiem, kurus esmu vadījis, vai kuros esmu bijis iesaistīts, gan veiksmīgiem, gan neveiksmīgiem.

Atmetot vispārējos neveiksmes faktorus kā slinkums, nolaidība, stulbums utt., kopumā varu galvot, ka augstāka veiksmes (plānotā rezultāta sasniegšanas) varbūtība ir tieši komandai ar spēcīgāku lojalitāti. Pie lojalitātes pieder arī tādi praktiski faktori kā paklausība vadītājam, muļķīgu jautājumu neuzdošana, izlemtu risinājumu nesabotēšana ar "labākām" idejām, rūpība, iecietība pret kolēģu kļūdām utt., bet par profesionalitāti atbild projekta vadītājs, kas cilvēkus izvēlas nevis pēc ambīcijām, bet projekta izpildes vajadzībām. Ja sākas personīgā sacensība (uz ko naskāki mēdz būt kā reizi intelektuālākie) un ja ar to laikus netiek galā, tad beigas arī tuvu.

Nākamais līmenis ir lojalitātes cena. Sakārtotos projektos, kur cita starpā ir arī izpildītas dalībnieku personīgās vēlmes (kas nu kuram ir vajadzīgs, ar šo jautājumu nodarbojas sadarbības psiholoģija u.c. nozares), parasti ir šī lojalitāte, ka par to var pat nerunāt. Bet ideāli būtu, ja cilvēks darbotos tikai šīs projekta idejas dēļ, pie nosacījuma, ka ir izpildītas iztikšanas vajadzības. T.i., šādu cilvēku nevar pārpirkt, nevar aizvilināt, viņs vispirms pabeigs iesākto ar max. atdevi.

Dievs mūs aicina strādāt kopā, Dievs pacietīgi veido mūsu lojalitāti pirmkārt pret savu komandu - visu cilvēci, un tikai sekundāri pret sevi pašu ( Marka 9:37 "Ja kas vienu no šiem bērniem uzņem Manā Vārdā, tas Mani uzņem" ). Pagaidām mēs daļēji zinām Dieva projekta plānu, bet arī tas ir grandiozs. Sākot ar 1Moz.1:28-29, 1Moz.2:15,19-20 doto uzdevumu, kas ir spēkā arī tagad.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 33945