atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:34:01
esenif
man vismaz ir pirmās puses pieredze (tas, ka sastāv no ticības un tā kas tās rezultātā materializējas)
esi kaut ko pa pusei dzemdējusi??????? Jeb vienkārši uz vakaru sapīpojies kautko?

Ja reiz atļaujies pasludināt par nepamatotu manu apgalvojumu, kas vismaz uz novērojumiem balstās,
Tava zajava, ja NEPAMANĪJI - balstās novērojumu skaitā. Ko arī es tev prasu uzrādīt. Ja nevari - ņefig vēlamo par realitāti zīmēt! Tb - fuflogonu dzīt!
Laila [85.15.213.235]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:34:41
Ceturtdien, 1. oktobrii, Cafe an Noor (Kaleeju 52) plkst. 18.00 aicinu visus interesentus us lekciju par gimeni Islaamaa. Pastaastiishu par viira/ sievas piemekleeshanas kriteerijiem, par lauliibu ceremoniju Islaamaa, par viira/ sievas tiesiibaam un pienaakumiem Islaamaa. Atnaaciet, lai rastu atbildes uz saviem jautaajumiem par sho Islaama teemu, kas tik biezi tiek nepareizi uztverta!
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:37:07
esenif
Uz zemes viņš bija arī cilvēks (sevi dēvēja par Cilvēka dēlu) - kur tad Tava izslavētā teoloģiskā izpratne un zināšanas.
tak jūsējie kā reiz pinās savās zajavās - cilvēks viņš vai Dievs. Ja cilvēks- ir ok... taču ņefig par Dievu saukt. Ja Dievs - dafiga smieklīgi sanāk: Dievs, kas pārmīzis no nāves, lūdz pats sev piedošanu un palīdzību, pats sev pārmet pamešanu da novēršanos pašam no sevis. Es tādam pat omleti neuzticētu pagatavot, kur nu vēl pasauli radīt...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:39:05
esenif
PS - vispār, Jēzu par Dievu kurais tur koncils 300 gadus pēc jamā nāves iebalsoja... tā, ka Jēzus tev ir samērā demokrātiski iebalsots Dievs, ja kas...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:39:57
Laila [85.15.213.235]
Pastāsti labāk par šķiršanās ceremoniju islamā! Un tepat, uz vietas!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:42:11
esi kaut ko pa pusei dzemdējusi??????? Jeb vienkārši uz vakaru sapīpojies kautko?
joprojām nespēj uztvert galveno??? diskusijas (principā jau off topic) būtība jau par ticību (pārdabiskajam) nevis tās izpausmi. Man kā kristietei ticības pieredze ir gan.

Ko arī es tev prasu uzrādīt. Ja nevari - ņefig vēlamo par realitāti zīmēt!
lai apgalvotu, ka man nav taisnība, Tev būtu jāspēj pierādīt pretējais. Redz, mani pamatojumi jau Tev tāpat neder pēc definīcijas, jo mani. Es gana minēju. Zin, ja cilvēks pieprasa statistiku par enģeļu vizitāciju dinamiku laika griezumā, tad viņam javna problēmas. Un nespēja sadzirdēt, ka tas balstās uz cilvēku liecībām, to tikai apstiprina.
Btw joprojām nesaprotu Tavu cepšanos par lietām, kuras nejēdz un pēc definīcijas nespēj jēgt, jo neesi kristietis.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:42:37
esenif
A vot es nerunāju par pestīšanu, tas ir vienreizējs akts, bet par svēttapšanu
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:50:49
esenif
oprojām nespēj uztvert galveno??? diskusijas (principā jau off topic) būtība jau par ticību (pārdabiskajam) nevis tās izpausmi. Man kā kristietei ticības pieredze ir gan.
āaaaaaaa.......nu beidzot skaic. Lieta nav bezsāpju dzemdībās (pilnīgi pofig, vai dzemdības ir ar sāpēm, vai bez) - būtība ir TICĪBĀ pārdabiskajām bezsāpju dzemdībām! Kā izpaudīsies dzemdības - pie kājas. Būs sāpes, vai nebūs - galvenais ticēt ka bezsāpju dzemdības ir Jēzus apsolīta balva par labu ticēšanu! Spēcīgi, neko teikt...

lai apgalvotu, ka man nav taisnība, Tev būtu jāspēj pierādīt pretējais.
tu ar galvu draudzējies? Tu neko neesi pierādījusi, neko neesi uzrādījusi, a man jāmetas pierādīt ka tev nav taisnība? Nu a kapēc gan tev neapgalvot, ka esi redzējusi neredzamos rozā unikornus?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:51:34
tak jūsējie kā reiz pinās savās zajavās - cilvēks viņš vai Dievs. Ja cilvēks- ir ok... taču ņefig par Dievu saukt. Ja Dievs - dafiga smieklīgi sanāk
Dzīvojot uz zemes viņš bija Dievs cilvēka veidolā un tāpēc sevi dēvēja par Cilvēka dēlu un nespēja neko vairāk kā Tēvs uz to brīdi deva. Tai pat laikā ir daļa no trīsvienības: apmēram kā trīsstuŗa viens stūris: atsevišķā bet nenodalāma daļa.

Par Nīkajas koncilu:
Diskusijas bija saistītas ar Kristus dievišķību, taču
jautājums bija par to, vai Jēzus ieņēma zemāku stāvokli nekā Tēvs, proti,
vai Viņš bija pastāvējis mūžīgi kopā ar Tēvu. Neviens neuzskatīja un
neapgalvoja, ka Viņš bija tikai cilvēks vai pravietis.
un balsojums bija 300 pret 2
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.09.27 21:52:46
> ... cilvēks viņš vai Dievs (?)

Paradokss ir apstāklī, ka pie helēņu kultūras piederīgajam, kas ir pieradināts pie orfiskiem kultiem un nemirstīgo Olimpa dievu, ar tā saimnieka, uz smukām meitām kārā, Zevu priekšgalā, pīšanos ar cilvēkiem un kopēju pēcnācēju radīšanu, viens jēzuliņš vairāk, vai viens jēzuliņš mazāk nekādas uztveres problēmas nerada. ... . Toties īstenticīgam jūdam, kurš bīstas pat Dieva vārdu izrunāt un neatļaujas Dieva tēlu konkretizēt jebkādā ārējā materiālā veidolā, tāds - Dieva Dēla eksistences pieļāvums - ir aloģisks, augstākā mērā absurds un zaimojošs. Tas nevar būt tapēc, ka tas nevar būt. Un viss.
armilo
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:53:54
1kaza, vīri jāmeklē pēc balss. Reiz man viena mīļa vecmāmiņa stāstīja stāstu, kā satikusi savu izredzēto. Pie viņas tēva bija atnācis ciemos kāds jauns cilvēks un tie sarunājās savā starpā. Jaunā meitene, otrā istabā izdzirdusi viņa balsi, sajuta karstumus un tirpiņas skrienot cauri visai miesai. Tajā pašā momentā viņa skaidri apzinājās, šis būs mans vīrs. Un tā arī notika. Jauki, vai ne?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:53:58
esenif
Tb - kamēr tu pati neesi spējīga pierādīt SAVU zajavu patiesumu - MAN nav nekas jāpierāda. Tu par nevari pamatot savu zajavu - brīnumu vai vienalga kādu pārdabisku parādību skaita palielināšanos no gada uz gadu. Tev, godīgi sakot - nav pat nojausmas, cik to brīnumu gada laikā vispār ir. A zajavas tev tas netraucē generēt... par brīnumu skaitu!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:54:25
Solveiga
Bet Tu tak par derībām jautāji. Svēttapšana jau imho neveidojas no pareiziem darbiem, bet gan tie ir tās atspoguļojums - mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:57:43
esenif
un balsojums bija 300 pret 2
nuja : kā nobalsoja - tā arī pieņēma! Visnotaļ demokrātiski, pēc vairākuma gribas.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:57:50
esenif
Jā, bet tam Garam mūsu miesa tomēr pretojas, vai ne?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.09.27 22:28:22
> ... kā nobalsoja - tā arī pieņēma! Visnotaļ demokrātiski,
> pēc vairākuma gribas.

Viena nelaime: balsojot patiesību nenosaka... . Tas principiāli nav iespējams. Protams, ja patiesība nav saprotama kā konvencijas (savstarpējas vienošanās) rezultāts.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 23:32:28
Būs sāpes, vai nebūs - galvenais ticēt ka bezsāpju dzemdības ir Jēzus apsolīta balva par labu ticēšanu! Spēcīgi, neko teikt...
Gaužām pieticīgi... Ideja par balvu gan velk uz VD domāšanu. Būtība ir tajā, ka JK ir salauzta jebkāda lāsta vara un to atziņu satverot ticībā cilvēkam tas ar attiecīgi materializējas dzīvē. Tā ir daļa no mantojuma tb tas kas pienākas, nevis kas būtu jānopelna.

Tu neko neesi pierādījusi, neko neesi uzrādījusi, a man jāmetas pierādīt ka tev nav taisnība?

sorry, bet Tu defaultā apgalvo, ka man nav taisnība un tagad taisnojies, kad izrādās, ka to vajadzētu arī pēc savas saprašanas pierādīt - to pliki apvainojumi un skaļa demagoģija...


esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 23:33:36
Solveiga
tā ir ikdienas izvēle kam padoties - garam, kas ir labprātīgs, vai miesai, kas ir vāja.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.09.28 01:10:23
Šo ceturtdien,1.oktobrī ,2 lekcijas latviešu valodā
2009
Kalēju iela 52, Vecrīga,Cafe AnNoor
sākums 18.00
tālrunis uzziņām 67227611
---------------------
1.Ģimene Islāmā (ģimenes veidošanās - kā piemeklē vīru, sievu; Nikah (laulību) ceremonija un ar to saistītās lietas; vīra un sievas tiesības un pienākumi; par šķiršanos) / Laila /(Pakistana)

2.Vīriešu un sieviešu ārējais izskats /Safija/(Latvija)
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.28 07:55:54
Tas, tjipa - tev pienākas bezsāpju dzemdības? Mhm... nevāji... nez kā attaisnosies, ja tas tā tomēr nenotiks?
Kāpēc vispār par kaut ko vajadzētu ataisnoties?

Sorry, bet tu pat nevīžoji pamatot AR KAUT KO savus vārdus. Nosauc kaut vienu iemeslu, lai varētu uzskatīt ka tu runā taisnību?
Es minēju, bet kāda jēga man vispār Tev ko atbildēt, ja Tu izlasi vien tik daudz, lai sagrābstītu, pret ko protestēt nevis lasi pēc būtības.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 7527