atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:52:59
masiks [159.148.73.94]

> Bet dažs labs nemaz netic, ka lopiņiem ir tādas ciešanas...

Katra ar sajūtām apveltīta būtne cieš. Ciešanām ir cēloņi. No ciešanām ir iespējams atbrīvoties. Tādi ir kādas dižas, bet starp Daugavu un Gauju mazpazīstamas, mācības pamatprincipi... . "Manas dzīves nolūks ir lai atbrīvotu visas dzīvās būtnes no neskaidrībām un to cēloņiem, un pavadīt viņas līdz, ne tikai pašatbrīvošanai, bet arī līdz nesalīdzināmai apgaismībai. Man pašam ir atbildība sagādāt prieku visām dzīvajām būtnēm un atbrīvot viņas no visām ciešanām. Kā to panākt? Ja es tagad radītu līdzcietību, tas radīs cēloni man dot labumu citiem... vismaz viņi nesaņems ļaunu no manis. Es esmu atbildīgs par visu dzīvo būtņu laimi tādēļ, kad vai es palīdzu jeb nodaru ļaunu viņām, galīgi atkarājās no tā, vai manā prātā ir līdzcietība vai nē. Tādēļ ka, manas dzīves galamērķis ir strādāt tikai priekš citiem, man ir jāsniedz apgaismība. Lai to panāktu, man jāveic pakāpeniskais ceļš uz apgaismību." (droši viens kāds budists, kas pēc nāves mūžīgi zilām liesmām degs elles ugunīs, ka sprakšķēs vien)

esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:53:28
Arguments ir tavas iedomas. Dzelžains arguments. Tāpēc jau arī piedāvāju no sākuma pašai dzemdēt bērnus. Taču, zinot ka nu jau otro adoptēsi - parādās nu jau PAMATOTAS bažas ka vienkārši baidies pati laist bērnus pasaulē. Tāpēc par dzemdību sāpēm atliek tev kā Briinumam - teoretizēt, da muļķības stāstīt.
ņemot vērā, ka saruna bij pamatā par Kristus paveikto, man vispār nesaprast, ko tajā jaucies ieksā un kādus argumentus izņemot Bībeli gribi dzirdēt. Bez tam - Tev nekādas nojausmas izņemot paša izgudroto versiju par manu adopcijas motivāciju nav - diez vai ir ētiski uz savu iedomu pamata izvirzīt apgalvojumus par mani. Un jā - tā kā dzemdējis neesi, tad tava pieredze uz šo mirkli ne ar ko no manējās neatšķiras.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:53:29
esenif
Par info trūkumu internetā nu gan nevar sūdzēties.
A tu nesūdzies. Uzskaiti.
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.27 20:57:03
Biežāka PAR CIK? Tev tikai TĀ LIEKAS, jeb ir PAMATS tā runāt? Ja ir pamats - ciparus studijā!
Neviens nav tik aprobežots, lai taisītu tādu statistiku, bet ar cilvēku liecībām gana pietiek, lai zinātu, ka šodien tas notiek daudz biežāk kā 100 gadus atpakaļ. Un tas atbilst arī Bībeles vēstij.

masiks
Jā, es nesūdzos. Latviski vari palasīt kaut to pašu žurnāla Tikšanās liecības sadaļu. kaut gan ne jau informācija Tevi interesē, bet iespēja ko apstrīdēt...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:00:53
esenif
Bez tam - Tev nekādas nojausmas izņemot paša izgudroto versiju par manu adopcijas motivāciju nav - diez vai ir ētiski uz savu iedomu pamata izvirzīt apgalvojumus par mani.
Es neizteicu apgalvojumu, bet gan pamatotas bažas , pie kam devu cēloni savam pamatojumam. Ne tavi vārdi, bet rīcība deva šo pamatojumu. Un lai apgāztu to, tev būtu jāmaina rīcība, nevis daiļrunības pludi. IMHO es trāpīju pareizi.

Un jā - tā kā dzemdējis neesi, tad tava pieredze uz šo mirkli ne ar ko no manējās neatšķiras.
Atšķiras gan. Vari par to pameditēt, ja vēlies.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:01:48
esenif
tā ir jaunā derība, kas atceļ veco
Ja, bet kā tad ar to: es bauslību neesmu atnācis atmest, bet piepildīt?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:06:29
esenif
Neviens nav tik aprobežots, lai taisītu tādu statistiku,
Bet lai izteiktu nepamatotas zajavas - gan....

kaut gan ne jau informācija Tevi interesē, bet iespēja ko apstrīdēt...
tev taču teica - ja jau lielies ar krāniņu (brīnumu skaita palilināšanos), tad vismaz kautkādā ciparu veidā to pamato! A to, Cth arī var teikt - NLO novērojumu skaits ar katru gadu palielinās -attiecīgi tuvojas brīdis, kad viņi patiešām atlidos...
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:07:12
*Duksis
Mēs, latvieši, nākam no Indijas. Gauja tā pati Ganga vien ir.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:11:14
masiks [159.148.73.94]
Nu, to jau nevar zināt - ja kādu laiku ir redzami n, pec tam - n + m, tad vēl pēc laika nosēžas. Nav sakara starp novērojumu skaita pieaugumu un obligātu nepieciešamību šamajiem krist mums uz galvām
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.27 21:13:13
Ne tavi vārdi, bet rīcība deva šo pamatojumu. Un lai apgāztu to, tev būtu jāmaina rīcība, nevis daiļrunības pludi. IMHO es trāpīju pareizi.
Konkretizējot - Tu apgalvo, ka es adoptēju, jo baidos dzemdēt. Nē, nu vajag ar mācēt ko tādu izdomāt... Šķiet vienīgais, ko novērtētu kā reālu pretargumentu būtu, ja es tagad mestos dzemdēt. Loģika ar plašām manevrēšanas spējām.

Vari par to pameditēt, ja vēlies.
Paldies, nē. Mani Tava vēlme izteikties par pašam nesaprotamām lietām tik ļoti neuztrauc.

Solveiga
Bauslības piepildījums ir mīlestība tb nevis pareiza uzvedība pareizas uzvedības dēļ, bet gan pareiza uzvedība kā mīlestības sekas. Pirmais nozīmē piepūli, kas nav otrajā. Bet JD būtība ir ka pestīšana ir ticībā uz Kristu nevis pildot bauslības darbus.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:14:32
Bet lai izteiktu nepamatotas zajavas - gan....
Par nepamatotām vari pasludināt, ja tās būtu pretrunā vērā ņemamai statistikai

Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:15:34
esenif
Pirmais nozīmē piepūli, kas nav otrajā
Piedošanu, kas būtu pirmais un kas - otrais: man drusku nojuka.
Bet nevar taču būt, ka Tu domā, ka mīlestība neprasa piepūli. Ģetzemanē Jēzus sviedri esot lijuši zemē kā asinis...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:26:09
esenif
Nē, nu vajag ar mācēt ko tādu izdomāt...
vispār jau jāmāk izdarīt, lai padomātu. Bet neesmu pārliecināts, ka sapratīsi.

Paldies, nē. Mani Tava vēlme izteikties par pašam nesaprotamām lietām tik ļoti neuztrauc.
nuja, tevi uztrauc tikai pašas vēlme to darīt... cik garš, tik plats.

Par nepamatotām vari pasludināt, ja tās būtu pretrunā vērā ņemamai statistikai
a ko ir tāda statiskika? Jeb es palaidu garām to mirkli, kad tu minēji ko tādu?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:26:19
Piedošanu, kas būtu pirmais un kas - otrais: man drusku nojuka.
šitas: nevis pareiza uzvedība pareizas uzvedības dēļ, bet gan pareiza uzvedība kā mīlestības sekas.

Bet nevar taču būt, ka Tu domā, ka mīlestība neprasa piepūli. Ģetzemanē Jēzus sviedri esot lijuši zemē kā asinis...

Bet no jau no mīlestības, bet no bailēm: nāves baiļu pārņemts, Viņš Dievu pielūdza jo karsti; bet Viņa sviedri kā asins lāses pilēja uz zemi
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:28:45
esenif
Bet no jau no mīlestības, bet no bailēm: nāves baiļu pārņemts, Viņš Dievu pielūdza jo karsti; bet Viņa sviedri kā asins lāses pilēja uz zemi
ņemot vērā, ka jamais pats arī bija tas Dievs - konkrēti debīls dievs jums padevies...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:30:03
vispār jau jāmāk tā izdarīt, lai tā padomātu. Bet neesmu pārliecināts, ka sapratīsi.
nu ja - es tā sliktā: ar savu rīcību piespiedu tevi tā nodomāt. Jap - Tev talants pievilkt pēc vajadzības...

nuja, tevi uztrauc tikai pašas vēlme to darīt... cik garš, tik plats.
man vismaz ir pirmās puses pieredze (tas, ka sastāv no ticības un tā kas tās rezultātā materializējas)

a ko ir tāda statiskika? Jeb es palaidu garām to mirkli, kad tu minēji ko tādu?
Ja reiz atļaujies pasludināt par nepamatotu manu apgalvojumu, kas vismaz uz novērojumiem balstās, tad jau Tev ir kāds argumentēts pierādījums pretējam un pēc Tavas pārliecības tas var būt tik statistikas veidā
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:30:45
Noor Mohammed
ko klusē? Es takš redzu, ka te esi un vismaz komentus lasi!
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:31:17
esenif
Nu bet mēs taču joprojām esam grēcīgi, pat mīlestībā uzvedība visu laiku nebūs pareiza bez gribas piepūles
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:31:17
masiks [159.148.73.94]
Uz zemes viņš bija arī cilvēks (sevi dēvēja par Cilvēka dēlu) - kur tad Tava izslavētā teoloģiskā izpratne un zināšanas.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 21:31:54
Solveiga
bet tur jau JD būtība, ka pestīšana ir ticībā nevis no bauslības darbu piepildīšanas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 2321