atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:19:12
esenif
vispar statistika rada, ka bez saapeem piedzemdee apmeram 11% sievieshu, pie tam neatkariigi no religjiskaas paarlieciibas. Tad nu es nesaprotu, kaa tad taa - shiis ne ticeejushas nekaa, ij laasts salauzts?
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:21:51
esenifDonachka
Man liekas, šī diskusija jums jāturpina pēc pirmo bērnu piedzimšanas.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:24:00
incognito
tas neko nemainīs. Man, ja tā var teikt - ir jau 3 gab. Un kas? Tas deva kādu vērā ņemamu argumentu? Priekš oponentes tā bija tukša skaņa.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:25:50
esenif
jaa, nu redz, sheit muusu viedoklji atshkjiras, es tomeer maaciitu medikju saciito uzskatu par autoritatiivu. Ko par sho teemu teikushi teologjijas autoritates es nezinu, tomeer man ir aizdomas, ka tev liidziigos viedokljus varetu klaastiit kaads harizmatisks " teologs". Un vel jau muusu viedoklji atshkjiras tajaa ka tu uzskati, ka iznjemums ir norma. taapeec es ar tevi nestriidos par fiziologjiskaam lietam ar Biibeli rokaa. Fiziologjiskas lietas ir fiziologjiskas lietas un tur ir vienas autoritates un gariigas lietas ir gariigas lietas un tur ir citas autoritates. bet ir jau cilveeki, kuri arii fiziskas likumus meklee Biibelee, kaut Biibelee rakstiits, ka saule griezhas ap zemi
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:25:53
Nu, bet kad pašas dzemdēs, tā būs laba iespēja skaisto teoriju izmēģināt praksē.
Donachka
# Labojis Donachka: 2009.09.27 20:26:53
incognito
ka jau teicu, esmu asisteejusi kaadaas 5 - 6 dzemdiibaas.
Turklaat, man nav ne mazaakaas veelmes dzemdeet tikai taapeec, lai pieradiitu, ka man ir taisniiba
Nu, bet kad pašas dzemdēs, tā būs laba iespēja skaisto teoriju izmēģināt praksē.
Nu esenifei jaa....taa kaa es dzemdiibu sapes uzskatu par normu, tad man nekas fiziski nav jaapierada.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:27:26
esenif
Es neko nevispārinu - es runāju par iespējamību. Un Kristū tāda pastāv.
jā, jā... bībelē ir tāda opcija no Jēzus puses - ūdeni pārvērst vīnā. Tikai, redz, nav populāra, ibo kristiešiem lielāka autoritāte par Jēzu ir Darvins, zinies... cik labi, ka TEV tā nav, ij tu mājās, vakaros kad gribas relaksēties - prastu krāna ūdeni pārvērt smalkā vīnā uz skaitli trīs!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.09.27 20:28:35
Atvainojos, ka iejaucos sarunā.

> kas attiecas uz dzemdeejoshaam kakjeneem...

Atcerējos vienu lietu un kaut kas tā dīvaini iekņudējās dvēselē, ja tāda vispār ir. Pats par sevi nobrīnījos... . Runa ir par kaķenīti, kura pirmo reizi gaidīja bērniņus. Bija skaista vasaras diena pirms gadiem divdesmit, es ar dēla māti kašājos pa dārzu. Mūsu kaķenīte, ko bezkaunīgi runči bija paveduši, atnāca (palīdzību meklējot!) pie mums, spēku izsīkumā nogāzās sāniski blakus un savā kaķu valodiņā sāka mums žēloties par to, cik viņai ir grūti, kā viņai sāp, cik viņa ir neizpratnes pilna par to, kam īsti jānotiek, bet notikties varot arī pats ļaunākais. ... . Naktī bija ielīdusi drēbju skapī un savas problēmas padarījusi par mūsu problēmām, kur tos un katrus nākošos kaķēnus likt. Bet tas nu tā,- visiem zīdītājiem esot līdzīgas kaut kādas pamatemocijas (bailes, rūpes par pēcnācējiem, gribētu teikt - arī mīlestība utml.). Ja tā nebūtu, tad saprašanās iespēja, zinātniskā valodā runājot - empātiskā saite - dažādu sugu zīdītāju sugu starpā, piemērām cilvēkam ar dažādiem mājdzīvniekiem, šķiet, nepastāvētu.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:28:54
masiks [159.148.73.94]
pavisam nopietni - taads kristietis - maizes un zivju pavairotaajs gan DĶ laikaa vareetu buut noderiigs.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:29:18
Donachka
Interesanta Tev tā statistika, kurai pamaz sakara ar reālo dzīvi. Un suģestējoša ir tendence, kas protestējot pret iespējamību beigās apgalvo, ka tas nemaz nav retums.

incognito
diskusija nav jau par dzemdēšanu kā tādu, bet pārdabiskā iespējamību. Principā tur var nomainīt pamattopiku un būtība nemainīsies.

masiks [159.148.73.94]
Pats savus trīs gabalus dzemdēji? tas tiešām mani iespaidotu...
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:30:11
Donachka
Nu jā. Izklausās jau labi runas par dziedināšanu ticībā. Bet tad tu satiec kādu cilvēku, kas mokoši mirst, teiksim vairākus mēnešus un neko nespēj tur palīdzēt.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:31:59
Donachka
masiks [159.148.73.94]
A kas liek domāt, ka līdzīgi gadījumi nenotiek. Neinformētība nav adekvāts pamatojums. Īstenībā pasaulē notiek reti pārsteidzoši brīnumi un tiem tendence pieaugt.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:35:20
incognito
wowo, es jau par to pashu. Un tad atnaak tads kristietis pie tada cilveka un saka - tev nav ticiibas, taapeec arii netiec dziedinaats. Skumji
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:36:11
esenif
Pats savus trīs gabalus dzemdēji? tas tiešām mani iespaidotu...
nuja, a tas ka dzemdēja mana sieva, ij vismaz vienās dzemdībās es asistēju - tas iespaidu nerada, da vispār nav pat pieredze vai statistika. Kur nu vēl arguments.

A kas liek domāt, ka līdzīgi gadījumi nenotiek.
a kas liek domāt, ka tādi notiek?

Īstenībā pasaulē notiek reti pārsteidzoši brīnumi un tiem tendence pieaugt.
Tev ir tāda droša statistika par brīnumiem, lai varētu tādu zajavu apgalvot? Tjipa - pa gadiem? Nu labi - dajoš, cik bija brīnumu 2008 gadā?
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:36:49
esenif
ja tadi briinumi buutu notikushi, tad par to buutu piebljautas pilnas interneta aviizes.
Manuprat, tu paaraak pievers uzmaniibu aarishkjiibaam. Dievs muus izglabis vispirms, lai dziedeetu muusu dveeseles, nevis, lai paarveerstu uudeni viinaa.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:40:03
*Duksis
Dažs labs par to nemaz nestridās. Bet dažs labs nemaz netic, ka lopiņiem ir tādas ciešanas...
Tb - kamēr neesi sajutis, kā dupsī ieduras miets - nemaz nespēj noticēt, ka tas ir sāpīgi...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:46:07
da vispār nav pat pieredze vai statistika. Kur nu vēl arguments.
Nav gan

Tev ir tāda droša statistika par brīnumiem, lai varētu tādu zajavu apgalvot? Tjipa - pa gadiem? Nu labi - dajoš, cik bija brīnumu 2008 gadā?

statistikas nav, bet tas ir faklts, ka kaut tie paši enģeļu apciemojumi, kas gadus simts bija stipri reta parādība šodien ir daudz biežāka. Un tā par daudz ko citu var teikt. Ir ļoti mainījusies un augusi cilvēku atziņa arīdzan - kā zināms pirms simts gadiem pēkšņi par aktivitāti un lielu jaunumu kļuva SG kristība sākoties Azusas ielas atmodai, bet šodien vairs reti kuram tas šķiet kas ārkārtējs un pārdabisks...

Un tad atnaak tads kristietis pie tada cilveka un saka - tev nav ticiibas, taapeec arii netiec dziedinaats. Skumji
Skumji ir tas, ka cilvēks mokās un nesaņem dziedināšanu - neatkarīgi kādu iemeslu dēļ, jo ir skaidri teikts, ka Kristus brūcēs mēs esam dziedināti un slimības ir uzvarētas. Bet dīvaini, ka no tā var izvilkt pārmetumu - imho kamēr cilvēks ir dzīvs viņam ir visas iespējas lūgt un meklēt savu dziedināšanu nevis meklēt par apvainoties.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:49:19
esenif
Nav gan
es jau sen to pamanīju. Arguments ir tavas iedomas. Dzelžains arguments. Tāpēc jau arī piedāvāju no sākuma pašai dzemdēt bērnus. Taču, zinot ka nu jau otro adoptēsi - parādās nu jau PAMATOTAS bažas ka vienkārši baidies pati laist bērnus pasaulē. Tāpēc par dzemdību sāpēm atliek tev kā Briinumam - teoretizēt, da muļķības stāstīt.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:50:27
ja tadi briinumi buutu notikushi, tad par to buutu piebljautas pilnas interneta aviizes.
Par info trūkumu internetā nu gan nevar sūdzēties.

Manuprat, tu paaraak pievers uzmaniibu aarishkjiibaam. Dievs muus izglabis vispirms, lai dziedeetu muusu dveeseles, nevis, lai paarveerstu uudeni viinaa.
Pirmkārt - ja Dievs ko dara, tad laikam jau lai mēs tam pievērstu uzmanību. Neba nu cilvēks to noorganizē. Un par brīnumiem un zīmēm ir teikts, ka tie apstiprinās Viņa evanģēliju tb jābūt neatņemamai tā sludināšanas sastāvdaļai.
Otrkārt - nevis es tam pievēršu īpašu uzmanību, bet gan Tev nepatīk, ka to vispār piemin (man grūti izprotamu iemeslu dēļ). Man tas viss šķiet tik pašsaprotami, ka pārsteidz tāda reakcija.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:52:26
esenif
statistikas nav, bet tas ir faklts, ka kaut tie paši enģeļu apciemojumi, kas gadus simts bija stipri reta parādība šodien ir daudz biežāka.
Biežāka PAR CIK? Tev tikai TĀ LIEKAS, jeb ir PAMATS tā runāt? Ja ir pamats - ciparus studijā!
Aiz ko tu domā ka tavs "MAN LIEKAS" ir vispār arguments, iepretim manai PIEREDZEI dzemdībās? A?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 13267