atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:51:50
Solveiga
stimulēšanai ir cits iemesls. Ja auglis gatavs- viņam sāk pietrūkt skābekļa. Attiecīgi - ja gaidīs par ilgu - vai nu piedzims līķītis, vai radījums ar mirušām smadzenēm. Par nožēlu - tādi arī tagad dzimst...

Donachka
šausmas, es bezmaz vai sakautrējos - tas, ka masiku citē vai piesauc viņa textus ticīgo forumā... ak, šausmas, es pat negribu domāt, par ko tas liecina!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:53:21
ak, šausmas, es pat negribu domāt, par ko tas liecina!
Apkaunojums, vai ne! Laikam formu esi zaudējis.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:53:45
esenif
Ja cilveeks ciesh meerkja vardaa, tad pieljauju, ka tas ir labi gan. Tajaa pashaa Biibele ir rakstiits, ka tad kad sieva dzemee, tad ir saapiigi un gruuti, bet kad piedzemdeejusi, tad atnaak prieks, tieshi, kur tas rakstiits, gan nevaru pateikt, bet tads pants ir.
Godiigi sakot, esmu nogurusi no sarunaam ar tevi. Varetu jau te daudz sarakstiit par fiziologjijaam un psihologjijam, bet tad jaacelj augshaa maaciibu materiaali un man ir slinkums. bet tevi jau taapat tas neparliecinaas, jo, cik saprotu, tava augstaakaa autoritate ir pashas sapratne par to, ko izlasi Biibelee.
Solveiga
Nu nee, nedomaaju gan, ka taa ir. Domaa, ka agraak dzemdiibu saapees bija mazaakas?
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:54:37
masiks [159.148.73.94]
ar ticiibu nekaada sakara, tikai fiziologjija
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:54:44
esenif
Un bieži tas stimulēšanas pamatojums tāds ļoti pievilkts (kafiju gribas iet dzert, vai maiņa drīz jānodod).
es tevi ĻOTI lūdzu - neesi al-drs, un neizsakies par lietām, kuras TIEŠĀM nepārzini! Da vēl ar stereotipiskiem aizspriedumiem...
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:56:00
esenif
starp citu, par kakjiem. kakjiem ir tada diivainiiba, ka dazhreiz vinji murraa pie saapeem un mirshanas, kaut kur lasiiju viena vetaarsta rakstu. Bet nav teikts, ka tas attiecas uz dzemdeejoshaam kakjeneem, man liekas, ka shiim gan nekas tur nesaap.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:57:04
masiks [159.148.73.94]
ij neluudzies, sheit ir varda briiviiba, driikst runaat visu, kaa gars vada
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:57:27
esenif
Apkaunojums, vai ne! Laikam formu esi zaudējis.
ja godīgi - laikam jau nē. Drīzāk kompliments Donachka un man pašam, par kopīgi rasto racionālo (uz fizioloģijas/medicīnas bāzēto) diskusiju bāzi.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:58:32
Donachka
ij neluudzies, sheit ir varda briiviiba, driikst runaat visu, kaa gars vada
jāa..... velti lūgties, velti...

esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:01:28
Ja cilveeks ciesh meerkja vardaa, tad pieljauju, ka tas ir labi gan.
varbūt pie adekvāta mērķa. JD gan manu tik norādes par ciešanām Kristus vārda dēļ...

Tajaa pashaa Biibele ir rakstiits, ka tad kad sieva dzemee, tad ir saapiigi un gruuti, bet kad piedzemdeejusi, tad atnaak prieks, tieshi, kur tas rakstiits, gan nevaru pateikt, bet tads pants ir.
Ir tāda vieta - bet es gan tur redzu tik to, ka prieks liek aizmirst par skumjām, kas bija pirms mirkļa. Un tas dots kā salīdzinājums par tām skumjām, kas mācekļiem bija Kristu zaudējot. Bet man galīgi nav pamata domāt, ka bez tām sāpēm un izmisuma nebūtu prieks par bērniem, lai varētu to minēt kā vajadzību pēc tām (fizioloģisku vai psiholoģisku).

bet tevi jau taapat tas neparliecinaas, jo, cik saprotu, tava augstaakaa autoritate ir pashas sapratne par to, ko izlasi Biibelee.

Nu, ja - izrādās, ka Bībelē atrodamais ir mazsvarīgāks par medicīnas studiju materiāliem. A es te tik par Bībeli. Ko nu padarīsi - esmu ticīga.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:03:00
esenif
A no otras puses. Ja jau Dievs lika sievietei dzemdēt sāpēs - kāpēc viņam tas būtu jāatceļ? Dievs taču savas pavēles, rīkojumus da lāstus taču neatceļ? A Jēzus ko? Kaitnieks Dievam kaut kāds tavuprāt? Pa kluso atceļ Dieva lāstus, sačakarē visu Dieva labi iecerēto kārtību?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:03:46
masiks [159.148.73.94]
noprotu, ka ir dimplomēts dzmedību speciālists ar lielu pieredzi kolēģu darbības novērošanā un citu dzemdētāju pieredze (tā nezilā, ko esmu lasījusi) ir stereotipiski aizspriedumi. eh... ko nu tur.

Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:04:27
esenif
es arii esmu ticiiga, tikai es savu saprashanu par Biibelee rakstiito necelju par augstako autoriaati, bet painteresejos ko par to saka gudraaki cilveeki par mani un njemu veraa arii Dieva iestaadiitos dabas likumus, lai kaa dazhiem fanatiski ticoshiem, tas nepatiktu.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:06:59
kāpēc viņam tas būtu jāatceļ? Dievs taču savas pavēles, rīkojumus da lāstus taču neatceļ? A Jēzus ko? Kaitnieks Dievam kaut kāds tavuprāt? Pa kluso atceļ Dieva lāstus, sačakarē visu Dieva labi iecerēto kārtību?
No kurienes rāvi, ka neatceļ? Tak atšķirības starp VD un JD principiem ir būtiskas un pat ļoti. Ne velsti tā ir jaunā derība, kas atceļ veco. Kaut tajā, ka JD pestīšana ir pieejama visiem neatkarīgi no nacionālās piederības, izcelsmes un fiziskā veselības stāvokļa. Neatkarīgi par no darītā/nedarītā. Kas ir stipri pretrunā VD vēstij. Ne velti ebrejiem grūti sagremot Kristus vēsti bij un ir. Un lāsts bija grēka sekas, bet Krisus samaksāja par VISIEM grēkiem un atcēla ar to jebkādus lāstus.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:07:27
esenif
Nu, skatoties ko tu esi izlasījusi diplomētu speciālistu darbos. Ja par atsevišķiem netipiskiem gadījumiem un tos tagad vispārini kā dzelžainu likumsakarību... nū... tad es ņemu tos 2 tirliņus Ēriku un Danielu, ij paziņoju, ka visi bez izņēmuma kristieši ir TĀDI.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:09:05
masiks [159.148.73.94]
ak diezs...BHIESMAS!!!!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:10:10
tikai es savu saprashanu par Biibelee rakstiito necelju par augstako autoriaati
Tb Dievs Tavā hierarhijā ieņem vieno no apakšpozīcijām. Skumji, bet tas tiešām visu izskaidro... Ne velti kad pasaule ar savu gudrību Dievu Viņa gudrībā neatzina, tad Dievam labpatika izglābt ticīgos ar muķīgu sludināšanu un šīs pasaules gudrība ir Dieva priekšā ģeķība. Jo ir rakstīts: Viņš satver gudros viņu viltībā, un atkal: Tas Kungs pazīst gudro domas, ka tās ir tukšas. - Tamdēļ neviens, lai nelielās ar cilvēkiem.
Donachka
# Labojis Donachka: 2009.09.27 20:11:36
esenif
iZLASI VEELREIZ UN LEENAAM:
es arii esmu ticiiga, tikai es savu saprashanu par Biibelee rakstiito necelju par augstako autoriaati.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:14:18
Ja par atsevišķiem netipiskiem gadījumiem un tos tagad vispārini kā dzelžainu likumsakarību...
Es neko nevispārinu - es runāju par iespējamību. Un Kristū tāda pastāv. Cits jautājums, ka iespēju izmantošana ir nepopulāra, jo Bībeles vēsts ir mazāk autoritatīva par mediķu utt. teorijām. Bet atkārtošu vēlreiz (tiem, kas lasa pa diognāli, mož uzķers tagad) - es nekur nesaku, ka visiem tas ir jādara vai būtu kristiešu ticības etalons, es saku, ka tāda opcija ir pieejama. Pārējais pašu ziņā daļēji - tb vai izvēlas tam noticēt.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 20:16:48
Donachka
Diez kā lai nosauc Tavu šeit pausto viedokli??? Kā saprašanu šeit un tagad mēģini pacelt augstāk par kaut manis teikto, ko es vismaz cenšos pamatot ar Bībelē minēto (nevis pievilktu skaidrojumu) nevis medicīnas teorijām. Vai Tavs viedoklis ir balstīts un kāda cita saprašanu un atreferējumu nevis pašas???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 606