atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Meklēju sievu!
Noor Mohammed
Iesūtīts: 2009.09.26 22:59:52
Kā piemeklēt vīru, kā piemeklēt sievu? Kā nodibināt veiksmīgu ģimeni? Vai vispār tāda "piemeklēšana" ir iespējama?
Vai tas notiek pats no sevis, ļaujoties instinktiem?

Dieva pravietis Muhameds (saas) norādīja: ~"Sievieti laulībām var izvēlēties 4 iemeslu dēļ: viņas skaistuma, bagātības, izcelsmes, vai viņas ticības (uzskatu un praktizēšanas) dēļ. Pēdējais (stipra ticība) ir pareizais."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.27 18:50:27
Donachka
tieši tas ar aizķer, ka neatkarīgi no tā, ko es te uzrakstu, jūs izlasat to, ko gribat izlasīt un vēl kaismīgi sākat protestēt kaut bieži pret to, ko neesmu teikusi. Masikam pozīcija neļauj mainīt taktiku. Un ar viņu ir ļoti daudz runāts, lai tas pat nepārsteigtu.
Es sevi gluži nepieskaitītu harizmātiem, un ar tādiem diez vai esi saskārusies. Te gan vispār tāda izplūdusi izpratne daudziem par harizmātiem bieži saliekot vienā putrā visus, kas nav pamattradicionāļi. Bet ticība nav nedz harizmātu nedz kā cita izdomājums - par to runā Bībele un ļoti daudz un uzsverot. Tāpēc man principā vienalga kādas kam ir mācības (katrai ir sava daļa patiesības un nepilnības) - imho daudz noderīgāk ir runāt pēc būtības par kopīgo: un kristiešiem tā ir Bībele. Tāpēc, ja Tev ir pretenzijas pret manu pārliecību, ka ticībā uz Kristu nav robežu starp iespējamo/neiespējamo, tad ar to varētu argumentēt ar rakstu vietām nevis vispārīgiem apvainojumiem (a la ja nedomā kā es tad esi no harizmātu muļķiem)...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 18:52:51
Solveiga
bet labi tak ir apzināties, ka Tas, kurš zina, kas priekš mums ir vislabākais pilnībā spēj kontrolēt tik svarīgu lietu kā bērnu skaits. Man gan šitas skaidri parāda manu nespēju pilnībā paļauties un tas nav iepriecinoši.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 18:57:01
esenif
Nu, mana raibā dzīvīte šobrīd ir izplūdusi tādā ielejā, ka top gauži skaidrs, kāpēc mums Dievs tos bērnus laulībā nedeva...
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:00:01
esenif
Nekur nav atcelts Dieva noradijumsk ka sievai buus saapees beernu jaadzemdee un viiram buus vaiga sviedros jaastradaa. Ka jau masiks tev teica, tad shiim saapeem ir fiziologjiska noziime. Un to, kaa viirieshi muusdienaas biezhi vien vaiga sviedros maizi neveelas pelniit un gariigi degradeejas, to laikam esi pamaniijusi.
Finish, es beidzu! Rakstuvietas meklee pati! Biibeli lasa arii mormonji, jehovisti, hariki un veel visaadi, taa kaa tikai Biibeles lasiishana prieksh manis nav arguments.
aaa, un man nav pretenziju pret tavu parlieciibu, vienaa maajaa ar tevi nav jaadziivo, taa kaa turpini vien tadaa garaa. bet vislabaak iesaku tev izdariit, ko jau masiks tev ieteica dariit - piedzemdeeet pashai un tad aprunaties par sho temu.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:11:23
Nekur nav atcelts Dieva noradijumsk ka sievai buus saapees beernu jaadzemdee un viiram buus vaiga sviedros jaastradaa. Ka jau masiks tev teica, tad shiim saapeem ir fiziologjiska noziime. Un to, kaa viirieshi muusdienaas biezhi vien vaiga sviedros maizi neveelas pelniit un gariigi degradeejas, to laikam esi pamaniijusi.
Ja būtu lasījusi, ko es rakstīju , būtu pamanījusi, ka es jau ar to iesāku sakot, ka Kristus ir salauzis visus lāstus - arī tos, kurus Dievs izteica par cilvēkiem.
Bet tas par degradāciju ir interesanta doma. Godīgi sakot, pirmo reizi ko tādu dzirdu, bet es ar nezinu nevienu, kas nestrādātu. Bet mani personīgi savā laikā uzrunāja tas, ka Tā Kunga svētība dara cilvēku bagātu bez īpašām paša pūlēm (tulkojums ir sūdīgs, bet mani tas uzrunāja) - un manā dzīvē tas tā arī darbojas. Es gan neesmu vīrietis. Mož tas ir galvenais riska faktors. Bet vispār arīšī atziņa ir nozīmīga, jo ir gana daudz kristiešu, kas ar trūkumu mokās un vēl to par svētību atļaujas pasludināt...

Biibeli lasa arii mormonji, jehovisti, hariki un veel visaadi, taa kaa tikai Biibeles lasiishana prieksh manis nav arguments.
es ar neteicu (pat mājienu neizdarīju), ka Bībeles lasīšana būtu arguments - arguments ir Bībelē rakstītais tb rakstu vietas. Cilvēki ir daudz un dažādas mācības izdomājuši un nevienai mācībai nav nekādas vērtības, ja tai nav pamatojuma Bībelē (un ne jau vienā no konteksta izrautā pantā, kurš ir pretrunā baram citu) - tā ar nesapratu, kur Bībelē var rast pamatojumu Dieva mazspējai darīt ko pārdabisku???
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:15:37
esenif
Dievs var dariit paardabiskas lietas, tachu Dievs pirmaam kaartaam ir radiijis DABISKAS lietas un DABAS likumus, kurus Vinsh neparkaapj un, ja paarkaapj, tad tikai savaa kaadaa iipashaa nodomaa. Un dzemdiibu saapes ir dabisks likums.
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:15:43
Es gan vairs nemeklēju sievu
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:17:58
Džonijs
Oj, mums ir kas kopīgs... es arī nē
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:20:04
Un dzemdiibu saapes ir dabisks likums.
Kas Tev tā liek domāt? Tak tas bija lāsts - vismaz es nekādi nespēju iedomāties sāpes un slimīgus simptomus (tas drīzāk par grūtniecību) Ēdenes dārzā. Tas, ka lāsts izmainīja pasauli, to nekādi nav padarījis par dabas likumu. Kaut gan pats formulējums: DABAS likums kaut kā izslēdz pašu Dievu...
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:21:43
Hm, vai dzīvnieki (kuri nekrita grēkā) dzemdējot cieš sāpes? Atceros: nolādēta lai ir zeme, kas izdos ērkšķus un dadžus, bet lopiņi?
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:22:33
esenif
nu skaidrs, ja tev Dabas likums izsleedz Dievu, tad laikam nebija pat verts saakt ar tevi par sho teemu spriest....
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:23:49
Solveiga
Tu ko - arii uzskati, ka Dabas likumi nav Dieva likumi?
Nee, dziivnieki neciesh saapes.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:27:54
Donachka
Nu, cik noprotu, Dievs dabu radījis... Vienkārši te bija interesanta doma par to, vai grēkā nekritušā pasaulē ir sāpes vai nav. Ja pieņem, ka dzīvnieki nav krituši, tad, ja tie necieš (nu bet Dublinas Zoo tā polārpūce izskatījās visai mokoties), tad sanāk, ka sākumā tas tā nebija paredzēts.
Tiesa, kad mēs atgriežamies, Dievs var pieļaut jau nožēlota grēka sekas mūsu dzīvē. Pat visai ilgi. Var jau būt, ka dzemdību sapes arī ir kas tāds.
Turklāt šajā pasaulē, kas vēl nav pārradīta, cik saprotu, šīs sāpes ir nepieciešamas kā dzemdību norises signāls.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:33:09
Solveiga
sāpes ir nepieciešamas kā dzemdību norises signāls.
Nu ta beidzot viens cilveeks to pateica iisaa un konkretaa definiicijaa
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:36:58
vai dzīvnieki (kuri nekrita grēkā) dzemdējot cieš sāpes?
Tiešām nezinu. Asistējusi esmu tik kaķei un viņai tas neizskatījās smagi.

ja tev Dabas likums izsleedz Dievu
parasti neticīgie atsaucas uz māti dabu, bet kristieši uz Dievu...
Bet vispār paturpinot par dabas likumiem - laikam jau Dievam patīk ar tiem spēlēties - ja paskatās Bībelē ir daudz gadījumi, kad tos pārkāpa. Kaut saules apstādināšana vai pat laika pagriešana atpakaļ. Spēles ar rasu un zvērādu. Mirušo augšāmcelšana utt. Visa Bībeles vēsts ir par pārdabisko, kas nereti ir smagi pretrunā Dieva likumam.

Tiesa, kad mēs atgriežamies, Dievs var pieļaut jau nožēlota grēka sekas mūsu dzīvē. Pat visai ilgi. Var jau būt, ka dzemdību sapes arī ir kas tāds.
Ar lāstu nereti ir tā, ka ja tas netiek salauzts, tad ietekmē mūsu dzīvi. Un daļa salūzt automātiski. Tur sava mistērija (man trūskt pilnīgas atziņas tb izpratnes), bet tas nu ir skaidrs, ka lai arī kristiešiem daudz kas ir pieejams, ne visu saņem automātiski. Apsolītā zeme ar bija jāiekaro...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:38:18
sāpes ir nepieciešamas kā dzemdību norises signāls.
tas ir viens no signāliem - kā zināms ne pats pilnīgākais, jo var būt arī viltus kontrakcijas. Tad jau daudz pilnīgāks signāls ir augļūdeņu noiešana un kas tur vēl.
Donachka
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:41:47
esenif
Tieshi taa, Dievs var ietekmeet DABAS LIKUMUS, tikai cik reizes Biibelee piemineeta saules apstaadinaashanas, rasa, degoshie ceplji un tamliidziigas lietas? Tie visi bija IZNJEEMUMI ar konkretu meerkji!!!
Dievu dabas likumiem pretnostata nedomaajoshi kristieshi.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:45:53
Donachka
Visa Bībele pamatā sastāv no tiem izņēmumiem. Ja tos izņems ārā, tad tur radu raksti paliks un vēl drusku. Tāpēc man galīgi nav pamata domāt, ka tas būtu kas rets un ārkārtējs. Drīzāk reta parādība ir cilvēks, kas tiešām nodevies Dievam nevis tā ir kultūras sastāvdaļa dzīves dažādošanai. (lai nebūtu kārtējo pārpratumu, nekā personīga un konkrēta - vien vispārīgi novērojumi) Bez tam - vai nesāpīgas dzemdības nebūtu pietiekoši labs mērķis. Vai tiešām tas kas pašsaprotams, ka cilvēks mokās un cieš. Es teiktu ka tās ir tikai grēka sekas.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.27 19:46:23
esenif
Asistējusi esmu tik kaķei un viņai tas neizskatījās smagi.
Nu jā, šī jau pateikt nevar. Varbūt ka sāp ar, bet ne tik ļoti, ka jābrēc

Donachka
A vot es domāju: nav tā, ka mūsdienās mediķi dažādu iemeslu pēc bieži lieto stimulēšanu? Jo, cik saprotu, jo ātrāk, jo sāpīgāk, tā nevarētu būt?
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.27 19:49:17
Jo, cik saprotu, jo ātrāk, jo sāpīgāk, tā nevarētu būt?
es ar, cik esmu lasījusi, ka stimulēšana procesu padara ātrāku un sāpes tiek koncentrētas īsākā laika posmā izrietoši nereti ir tādas, ka sevi vairs nespēj kontrolēt. Un bieži tas stimulēšanas pamatojums tāds ļoti pievilkts (kafiju gribas iet dzert, vai maiņa drīz jānodod).

Varbūt ka sāp ar, bet ne tik ļoti, ka jābrēc
Atcerējos, ka mana kaķene murrāja. Neslikti. Es gan viņai to prieku (bērnu gādāšanas) piegriezu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 147 , pavisam kopa bijuši: 838