atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Dievs deva bauslību, lai uzrādītu cilvēka grēku
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.25 13:54:16
Dievs deva bauslību, lai parādītu cilvēkam, ka cilvēks pats ar saviem spēkiem nespēj to piepildīt un kļūt taisns Dieva priekšā, un ka tāpēc viņam ir vajadzīgs Glābējs Jēzus!
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:33:36
Трилобите
katolis laikam var nodziedāt Nīkajas apliecību 2 naktī
Jā, mums Nīkajas dalīja, uz lapiņām uzdrukātu, lielos svētkos, to es tiešām no galvas nezinu. Bet neteiktu, ka tās atšķirības būtu ļoti lielas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:34:12
Trilo...

Es Efataa biju tad, kad shie veel nebij tik ljoti nojuugushies - tur taads gjimenju pasaaciens bij latgalee... bij feini! Dagda taapeec man tiiri miilja vieta iraid!

A mees Niikaju skaitaam tikai 3 lielajos Bazniicu sveetkos, a taa katru dievkalpojumu - Apustulju TA lasaam... Un shkjiet 1x gadaa no Kanceles tiek lasiita arii Atanaasija TA!
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2009.09.25 14:34:47
Mulders
Tu mani apvaino!!! Lai manā klātbūtnē kādā bļodā saglabātos rosols, nu vai zini!

mees Niikaju skaitaam tikai 3 lielajos Bazniicu sveetkos, a taa katru dievkalpojumu - Apustulju TA lasaam
Nebija otrādi, ko?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:35:10
incognito Pēc Jēzus atnākšanas ar bauslību neviens cilvēks nevar pietuvoties Dievam !
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:38:44
Svētais
Tam nu es neticu.
Un redzi, viens piegāja pie Viņa un sacīja: "Mācītāj, ko laba man būs darīt, lai es dabūtu mūžīgu dzīvību?"
Un Viņš tam sacīja: "Ko tu Man jautā par to, kas labs; tik viens ir Labais. Bet, ja tu gribi ieiet dzīvībā, tad turi baušļus."
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:39:34
Sveetais, kaa tas naakaas ka nemaz ne tik ticiigs incognito speej labaak saprast par Bausliibu nekaa tu, kas teic tachu ka Rakstus zin un tam tic! Luuk tev veel viesn Bausliibas Lietojums PAT SHODIEN - Moraalais Orientieris Ikdienas Dziivee, vai tad, kad tu ikdienaa pienjem leemumus tu tos pienjem metot kapeiku? Vai tad tavupraat moraales likumiem nav loma tavaa dziivee? Vai tad shodien tu nespeej atshkjirt ljaunu no laba... kaa tad tu to atshkjir?

Kaa tev shkjiet... uz kaa baazes darbojas Valsts likumdoshana, ja ne uz Bausliibas? Vai tavupraat bausliibas loma muusu likumdoshanaa ir uzraadiit greeku... vai nav taa, ka taa aareeji kontrolee greeku? Tavupraat, ja mees peec tava padoma izmestu visu bausliibu no muusu likumdoshanas... tad pasaule labaaka paliktu? Vai tad taa nav Bausliibas uzdevums - veel viens - aareeji kontrolet sabiedriibu? Veel vairaak... shii bausliiba definee veselas reaalas tautas identitaati un existenci...

Taapeec... Sveetais... tu jauki runaa... bet tu runaa gatavaas fraazees, nedomaajot ko tu runaa... bet Dievs tevi aicina arii lietot praatu... Taapeec shodien Gars man atklaajis, tev ir jaaiepaziist 119 psalms... izlasi to un izproti iisteno patieso Bausliibas noziimi PAT Atpestiita Atdzimusha Kristiesha dziivee, jo 119 psalmu dzied atpestiits ticiigais, kura Vaards Dziiviibas graamataa ierakstiits... paskaties kaads ir shaada sveetaa attiexme pret Dieva likumiem!

Jo pagaidaam tava attiexme ir taada, ka bausliibu vajag ATMEST, tai nav citas noziimes, kaa taa vieniigaa vecaa - uzraadiit greeku! Vai tad tev greeku vairs nav? Vai tad tu vari bausliibu atmest, jo esi bezgreeciigs?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:40:30
incognito Tas bija līdz Jēzus Krusta upurim!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:40:33
Nebija otrādi, ko?

Nea... Niikajas Aplieciiba ir gara un plasha - Pretariaaniska - Patiess Dievs no Patiesa Dieva... bla bla bla!


A Apustulju ticiibas apieciiba iisa kodoliiga un to katru dievkalpojumu skaita!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:41:59
Sv`etais... un SHODIEN ko... katrs var dziivot kaa grib?

Sveetais tu pats paraadi cik ljoti tu taisi doktriinas no VIENA panta... un nespeej sho vienu pantu ielikt visu Rakstu kontextaa koherenti... tu sho vienu pantu pretstati visaam rakstu lieciibaam...

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:43:40
Trilo, vot tas ka GARA tas slikti - znach bij vesels leerums hereezhu, pret kuraam bij jaaiebilst... bet nekas... Niikajas TA ir tieshaam skaista un laba... Zheel ka juuseejie ar PB nespeej saredzeet, ka iisteniibaa jau viens un tas pats ir pateikts abaas... godiigi sakot tiiri teologjiski esmu RKB pusee tajaa filque jautaajumaa... jo esmu sapratis taa konflikta shkjiet buutiibu, un taisniiba ir ABIEM, un manupraat RKB to ir sapratusi... bet PB kaut kaa pie burta turaas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 14:45:26
Ctulhu, redz... viens ir izlasiit... kaut kas cits ir izlasiito saprast... Teixim tagad skaidri var redzeet klasiku - kaa viena rakstu vieta (jaa svariiga un buutiska) faktiski strukturee un definee Sveetaa attiexmi pret visaam rakstu vietaam!

Pat incognito, kas shkjiet nav tiirs Kristietis - speej saprast bausliibas arii praktisko noziimi ticiiga cilveeka dziivee... bet Sveetajam kaa gramafonam - jaa bet tas ir liidz Krisuts Upurim!

Jociigi... jo shajaa liimeenii pat Ctulhu to saprot - un pat labs cilveeks tomeer vadaas peec moraales principiem, kuri ir labs "guide" fuzzy situaacijaas!
Solveiga
# Labojis Solveiga: 2009.09.25 14:50:22
Трилобите
apustuļu TA es no luterāņiem zināju, bet Nīkajas TA, reti dzirtdētu, nezināju gan
Nu ja, ar mani ir tieši tas pats. Bet Mulders teica, ka apustuļu lasa, bet Nīkajas skaita. Ar lasīšanu saprotu lasīšanu no lapas, bet ar skaitīšanu - no galvas

Mulders
14:34:12
A mees Niikaju skaitaam tikai 3 lielajos Bazniicu sveetkos, a taa katru dievkalpojumu - Apustulju TA lasaam
14:40:33
Apustulju ticiibas apieciiba iisa kodoliiga un to katru dievkalpojumu skaita
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.25 15:31:29
Mulders Ja Svētais nav luterānis, tad piedosim viņam, ka viņš nezināja par trim bauslības lietojumiem Par tiem var izlasīt šeit: VI. PAR BAUSLĪBAS TREŠO LIETOJUMU 3 lietojumi īsumā:

1) lai caur to tiktu uzturēta ārēja disciplīna pret mežonīgiem un nepaklausīgiem cilvēkiem. Te ir tas, ko Mulders saka, ka bauslība parādās valstu likumdošanā. Bauslība ir arī vajadzīga neatzimušajiem, kā morāles orientieris
2) lai cilvēkus tādējādi vestu pie grēku atziņas Te ir tas lietojums, par ko runā Svētais. Bauslība vajadzīga neatdzimušajiem, lai viņus vestu pie grēku atziņas un Kristus.
3) noteikts likums, pēc kura viņiem jāveido un jāvirza visa sava dzīve Šis lietojums attiecas jau uz tiem, kas ir atdzimuši ticībā uz Jēzu Kristu, lai viņi zinātu, kāda ir patiesā Dieva griba viņu dzīvē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 15:35:21
Solveiga... Nu nesapratu...!!!

Aaa tu par skaita/lasa?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.25 15:36:17
Kristofers... nu ja un pie #3 varam forwardeet jebkuru interesentu uz 119 psalmu!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.27 12:31:34
un SHODIEN ko... katrs var dziivot kaa grib?
Nekad nesapratīšu dažu ļautiņi pieķeršanos baušļu turēšanai, ja ir skaidri teikts, ka bauslības piepildījums ir mīlestība - mīli Dievu un savu tuvāko un tad par baušļiem nebūs jādomā. Ja mīlestība izpaliek, tad bauslība labākajā gadījumā palīdz neieberzties problēmās, bet tai nav mūžibas nozīmes - nedara cilvēku ne labāku ne sliktāku un netuvina Dievam.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.29 11:54:38
esenif
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 13:43:54
esenif, bet vai tad tu realizeejot miilestiibu dziivo haotiski? bezprincipu bezmugurkaulinieks tu esi!

Vai tava Miilestiiba implicee jebko... aiz miilestiibas vari veceniiti nogriezt un beernu izvarot?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.29 15:07:13
Mulders
Vai pats jēdziens mīlestība nav gana skaidrs, lai saprastu, kāda rīcība ar to nav savienojama? Un vai mīlestība ir ar uzstādījumiem tb ja mīli tad rīkojies tik konkrētu punktu ietvaros? Dīvaina Tev tā mīlestības izpratne... jau pats jēdziens, ka mīlestība ir haotiska (kaut konteksts tak bija skaidrs - Kristus to skaidro formulējis) ir savdabīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.29 15:20:48
Vai pats jēdziens mīlestība nav gana skaidrs, lai saprastu, kāda rīcība ar to nav savienojama?

Bet tātad ne jebkura? Tātad rīcība ir strukturēta... nevis haotiska... respektīvi - bauslība! Jo tu nerīkojies haotiski, bet mērķtiecīgi arī tad, kad tu esi mīlestībā... un tā ir bauslības darbs! Tikai šoreiz tev bauslība ir nevis ārēji laužņi mutē, bet būtībā tava iekšējā pārliecība - ka tā rīkoties ir labi un pareizi un saskaņā ar Dievu... tieši tas ko Dievs teica... es rakstīšu bauslību viņu siržu plāksnēs! Bauslība nekur nav pazudusi... jo tā atspoguļo Dieva raksturu... Dievs netaisās pazust, un tas, kas ir labs un slikts netaisās mainīties mūžībā... tikai Dieva cilvēkam nevajag ārējus likumus, kas viņu vada... jo viņā pašā ir iedēstīta šī bauslības pilnība - Mīlestība - kas rāda tev kas ir labs un kas ļauns! Tu taču neesi pazaudējusi spēju atšķirt labo no ļaunā tikai tāpēc, ka Kristus bauslību ir piepildījis... tieši otrādi, mīlestības gaismā tu vēl vairāk saproti kas ir labs un ļauns un pat zini, ka formāla dekaloga pildīšana vēl nepiepilda mīlestību...

Dīvaina Tev tā mīlestības izpratne... jau pats jēdziens, ka mīlestība ir haotiska (kaut konteksts tak bija skaidrs - Kristus to skaidro formulējis) ir savdabīgs.

Saule, nepiesien man savus apgalvojumus!
Prestatts kārtīgiem likumiem un kārtībai ir haoss... Tu un Svētais te jocīgi pastāvat, ka Dieva Valstībā likumu nebūs... Es saku, ka tad tas nozīmē, ka būs haoss!
Tad izrādās ka nē... ka tomēr haoss nebūs... Nu tātad BŪS likumi... Tu joprojām Dieva Valstībā nedrīxtēsi pārkāpt nevienu bausli... tik redzi... cilvēkam, kas staigā taisnus ceļus pēc savas būtīabs nav jāstāsta, ka jāstaigā taisni ceļi...

Dieva Bērns ir brīvs no bauslības nevis tāpēc, ka tā uz viņu neattiektos, bet tieši otrādi - tāpēc, ka tā ir saskaņā ar viņa Jaunizveidoto Dabu... Dievišķo Dabu... Dievs arī nekonsultējas uz ārējām plāksnēm, un tomēr viņš ir kārtības Dievs, jo viņš existē un rīkojas saskaņā pats ar savu dziļāko būtību, ko viņš dāvājis mums... kura arī nav haotiska, bet ir saskaņā ar Dieva likumiem - respektīvi bausļiem... tikai šī saskaņa ir dziļa - sirdī un mūsu būtībā ierakstīta, tāpēc nevajag likumus cilvēkiem, kas likumus nekad nepārkāpj... bet nepārkāpt likumu tu vari tikai tad, ja tu jau esi saskaņā ar šo likumu!

Es nedaru ļaunus darbus nevis tāpēc, ka existē kriminālkodex (es to pat lasījis neesmu), bet tāpēc ka manā būtībā ir nedarīt tos noziegumus, kas ir krimināllikumā ierakstīti! Ceru ka arī tev tāpat iraid!
Bet tas nenozīmē, ka šiem likumiem tavā dzīvē nav nozīmes... tieši otrādi... tieši tāpēc, ka tu tiem seko, tie izgaismo tavu ceļu, tev nav aktuāls krimināllikums!

Te tas paradox... būtnei, kas ievēro likumus, likumi nav vajadzīgi! Cilvēks, kas dzīvo saskaņā ar Dieva bauslību, Dieva bauslība nav vajadzīga! Bet tu pareizi saki - mīlēt - arī nozīmē dzīvot saskaņā ar Dieva baušļiem...

Un tomeŗ... mēs visi esam grēcinieki, mēs esam baigie maitas... un dzīvē krītam... un tad kad krītam, vienalga Dieva Balss mūsos mūs ved atpakaļ... Sv. Gars citastarpā uzrāda grēku! Ja to senāk uzrādīja akmenī kalta bauslība, tad šodien to pašu uzrāda pats Dievs mūsos... un tā nu izrādās, ka Bauslība arī šodien ir nozīme - tā nav izmesta mēslainē, tā ir tikai pārcēlusies no akmeņiem uz sirdīm - un joprojām mums rāda kurp iet, kad mēs grēka dēļ nevaram izšķirties.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 22 , pavisam kopa bijuši: 5046