atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs tevi pieņem un mīl uz tā pamata , ko Viņš ir izdarījis tavā labā, bet nevis uz tā pamata, ko tu dari Viņa labā
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.24 11:25:09
Dieva mīlestība pret tevi nemainās un nemainīsies, pat ja tu līdz mūža galam vairs nelasīsi Bībeli, neiesi uz Baznīcu un nedarīsi labus darbus. Viņš tevi mīlēs ar pilnīgi vienādu , nemainīgu un mūžīgu mīlestību neatkarīgi no tā ko tu dari! Tas ir evaņģēlijs, ko Dievs pavēsta cilvēkam caur Jēzu Kristu! Tev nav vairs jāgŗēko, jo Dievs tevi mīl un nemaina savu attieksmi pret tevi, kad tu esi sagrēkojis - tā ir vienāda arī tad, kad tu esi sagrēkojis, kaut 1000reižu, vienāda ar to it kā tu nekad nebūtu grēkojis/usi!
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:30:03
Tā ir labā vēsts! Dievs nav dusmīgs uz mani, pat ja es sagrēkoju, jo visu sodu ir uzlicis Jēzum, tāpēc es esmu laimīgākais cilvēks uz pasaules, mani grēki ir piedoti, un es eju uz debesīm, lai būtu ar Jēzu kopā mūžīgi
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:31:58
Svētais
Bet ne, ja tu turpini priecīgs mierīgā garā grēkot................
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:35:24
Balss Ja turpini grēkot ( apzināti, un izvēlies nepaklausīt Dieva evaņģelijam) , tad briesmīga soda un tiesas diena tevi gaida. Bet, ja cīnies ar grēku, tad lai tevi nenomāc tas ja klūpi ( sagrēko), jo Jēzus ir uzvarējis!
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:41:32
Svētais
Zinām, zinām.... Bet tu tomēr palasi, ko teica Trilobīte...
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:45:27
Svētais
Kā Tavuprāt, vai šīs dzīves laikā cilvēks var sasniegt bezgrēcīgu stāvokli?
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.24 11:51:40
Raimonds Nē, jo tam, kas zina labu darīt un nedara, tam tas ir par grēku. Un, ja kas izpildītu visu bauslību, bet grēkotu pret vienu bausli, tas būtu apgrēkojies pret visiem.

Bet tieši to es arī uzsveru, ka tāpēc man ir Glābējs Jēzus, un Dievs nav dusmīgs uz mani, ja sagrēkoju vai paklūpu, jo Dievs man ir piedevis Jēzū, bet ne tāpēc, ka es varu sasniegt bezgrēcīgu stāvokli!
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:53:06
Svētais
Dievs tevi mīl un nemaina savu attieksmi pret tevi, kad tu esi sagrēkojis - tā ir vienāda arī tad, kad tu esi sagrēkojis, kaut 1000reižu, vienāda ar to it kā tu nekad nebūtu grēkojis/usi!

Šis tavs izteikums ir drusku kontraverss...
Tad jau visas vietas Bībelē par grēku un Dieva dusmām ir bleķis?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:55:59
Balss Grēku Dievs ir notiesājis un nosodījis Jēzū, tāpēc man ir dota glābšana. Dievs joprojām ir pret grēku, taču grēks ir uzvarēts un man piedots Jēzū. Dieva dusmas nāks pār cilvēku( pēdējā tiesas dienā), kas nav pieņēmis Jēzu Kristu kā šo grēku izpircēju, un par šo vienīgo grēku Dievs tiesās cilvēku!

Jāņa 16:9 Grēku - jo tie netic Man.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 11:58:16
Dievs tevi netiesās par taviem laulības pārkāpšanas, melošanas, zagšanas u.c. grēkiem, jo visus grēkus Viņš ir uzlicis pie krusta uz Jēzus. Bet tas, ka tu ( ja tu) netici tam, ka Dievs ir samaksājis izpirkuma maksu par tevi nododams Jēzu nāvē, tad gan tas tev pieskaitīsies kā grēks un pārkāpums par ko tiksi notiesāts uz mūžību.

Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:01:36
Svētais
Tā viš ir! Lai gan ļoti ātri arī mēs (kristieši) varam iestigt tādā garīgi pašpietiekamā stāvoklī, ka esmu pietiekami labs un Dievs mani pieņem tāpēc, ka esmu labs un daru labas lietas. Un šīs domas par savu nemaldību var pārņemt pilnīgi nemanāmi.

Kā Tu saredzi, kādu lomu spēlē Bauslība? Varbūt kristiešiem tā nav vajadzīga?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:04:00
Raimonds Bauslība ir vecās derības iestādījums, un tā nekad netika domāta un paredzēta pagāniem. Bet bauslība spēlē lomu pie nosacījuma, lai kādam pierādītu, ka viņa "darbi" ir grēcīgi Dieva priekšā, un ka glābšanu var saņemt tikai un vienīgi ticībā uz Jēzu!
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:06:37
Svētais
Es domāju 10 baušļus. Kā ar tiem?
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:10:41
Svētais
Dievs tevi netiesās par taviem laulības pārkāpšanas, melošanas, zagšanas u.c. grēkiem, jo visus grēkus Viņš ir uzlicis pie krusta uz Jēzus. Bet tas, ka tu ( ja tu) netici tam, ka Dievs ir samaksājis izpirkuma maksu par tevi nododams Jēzu nāvē, tad gan tas tev pieskaitīsies kā grēks

Paskaidro tuvāk! Tātad ja tu tikai tici, ka tavi grēki ir uzlikti Kristum, tu mierīgi vari turpināt grēkot?! Un baušļi ir tikai tam, lai pierādītu, ka esi grēcīgs?!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:11:48
Raimonds Ja tu centies kļūt taisns ievērojot desmit baušļus, tad tu esi žēlastību pazaudējis, jo mēs kristieši topam taisnoti ticībā - uz ticības pamata. Ievērojot desmit baušļus Dieva acīs tu neesi ne par mata tiesu labāks par neticīgo, jo centies taisnošanu sasniegt paša spēkiem. Taču, ja tu esi taisnots ticībā uz Jēzu, pateicoties tam, tavā sirdī un prātā ir ierakstīti šie bauslibas likumi, kurus tu nepārkāpsi, bet ne no tās pozīcijas, ka ievērojot tos, tu izpatiksi ( izpelnīsies labvēlību) Dievam un Viņš būs labvēlīgāks pret tevi- tas tā nav!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:13:40
Balss Nē, grēkot nekādā ziņā- jo grēka alga ir nāve. Jo Dieva laipnība tevi vada uz atgriešanos. Taču, ja tu paklūpi, Dievs nav dusmīgs uz tevi un savu attieksmi un mīlestību pret tevi nemaina un nemainīs, jo Viņš jau ir nosodījis Jēzu tavā vietā!
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.24 12:16:07
respektīvi jebkura darbība no tavas puses nemaina un nemainīs Dieva mīlestību un attieksmi pret tevi, bet vai es saku, ka tāpēc tu vari brīvi grēkot? NĒ, jo tas,ka tu tā darīsi tevi izpostīs, iznīcinās un pavērs durvis velnam uz tavu dzīvi un mainīs tavu attieksmi pret Dievu, jo tu atdzisīsi un attālināsies no Viņa, bet Viņš nekad nenovēršās un nenovērsīsies no tevis, jo to Viņš ir pierādījis Jēzū, Viņš nevar pats sevi aizliegt!
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.09.24 12:17:14
Jūs sākat līdzināties tiem, kas tai klipiņā. Kādam tas jāpasaka....
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:18:16
Трилобите
Āmen!
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:19:49
Donachka,Трилобите
Esiet svētītas, māsas!!!
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:20:25
Donachka Paldies. Man nav ne mazākās vēlēšanās kādu apvainot...
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 5442