atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksts LA:"Mīlestība pret Allāhu,nevis demokrātiju"
elita
Iesūtīts: 2009.09.22 19:50:35
Visai šokējoša intervija ar tautieti Renāru Kosņikovski,kuru tagad sauc Omars Abu Safija(redzēts foruma dalībniekos).Virsraksts izsaka raksta būtību,neizplūdīšu atstāstā,tikai 1 citāts:"Šodien mēs esam 1%,bet pēc laika varbūt būsim 50% un vairāk.Tad pēc demokrātijas likumiem mēs valstī varam pieprasīt šariatu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:39:02
Paulus... PAREIZI!

Es uzskatu, ka mees savaa zemee dikteejam noteikumus... un ja te IR religjiskaa briiviiba, tad taa attiecas uz visiem... pat uz Ljedaajevu! Visiem ir tiesiiabs izteikties, visiem ir tiesiibas balsot veeleeshanaas, iet politikaa, cept pankuukas un pat cuukas karbonaadi eest eedniicaa, VAI atteikties no cuukas karbonaades!

Tachu te jau taa fiicha... ka ja mums ir Religjiskaa Briiviiba, tad muusu sarkanaa liinija tur arii paliek... ka neviena religjija nedrixiteetu savus likumus izmantot lai sho briiviibu degradeetu vai ierobezhotu! Nevienai religjijai nedriixt dot ne priekshrociibas, nedz celt shkjeershljus! Un mums NAV jaaveicina citu religiju ienaakshana... viss kas mums jaadara, ir jaantraucee taam, bet nav arii jaanoklaaj sarkans paklaajinjsh! Tai pat laikaa mums ir jaapraktizee pashiem sava religjija, jaaciinaas par tiesiibaam sludinaat savu veesti... un tad lai taa teikt tas "zobs pret zobu" ir tajaa informatiivajaa liimenii...

Es uzskatu un ticu ka Kristietiiba ir Patiesiibas veests, taapeec taa uzvarees briivaa ideju tirgus apstaakljos... bet tai var naakties gruuti, ja tiek veidoti speciaali inkubatora apstaaklji konkurentiem, kuri taapeec, ka Kristietiiba ir patiesa un stipra saak zaudeet savas poziicijas!

Tas ir kaa ljaut hokejaa uznaakt papildus speletaajam taas komandas pusee, kura ir vadiibaa, jeb noraidiit vinneejoshaas komanads speeciigaako speeleetaaju, jo redziet vinjsh rada "nevienliidziibu"!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:41:36
Mulders
Bet tieshi taa Islaams darbojas shodien - militaaro iekarojumu laix ir beidzies, shodien ir ekonomisko iekarojumu laix... Latvijaa taa galjas padariishana, taa arii no taas pashas kuuts naakusi. Rietumi savaa liberaalismaa un bezmugurkaulinieciskajaa nostaajaa patieshaam jebkuru uzskatu un "pasaules viedokli" norij un ljauj vegjeteet savaa videe, neskatoties pat uz to, ka ljauj audzeet taadu pasaules uzskatu, kas savaa buutiibaa noliedz demokraatisku vaarda, religjijas un apzinjas briiviibu liidzpastaaveeshanu!

Modelis miniatūrā - a/s Diena pārdošanas skandāls. Atmetot afēru u.tml. idejas, ir skaidri redzama vilšanās ilgi kultivētajos elkos - brīvā tirgus pielūgšanā.
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:41:46
Mulders,
jā, speciālu "inkubatoru apstākļu" veidošana islāmam nav pieņemami. Tas attiecas arī uz nekontrolētas, tuvredzīgas migrācijas politikas pieļaušanu
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:48:13
Mulders, ne tā. Ja mēs viens otru labi pazītu, mēs būtu draugi, bet draugi nekaro. Draugi palīdz viens otram, un dalās labākajā, kas kuram ir dots.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:50:19
armilo, baidos, ja es iepaziitu Veezi es daudz efektiivaak to vareetu izniicinaat Taakaa... iepaziishana negarantee draudziibu!
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:52:54
M, dažreiz tavi salīdzinājumi ir neizdevušies. Arābs ir cilvēks pēc Dieva tēla radīts, nevis vēzis kas jāiznīcina. Labāk uztvert arābu par nomaldījušos brāli, nevis bezcerīgu marsieti, jo mums visiem ir viens Tēvs.
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:52:57
Armilo,
dialogs ir nepieciešams, nav šaubu! Tomēr, lai "mēs būtu draugi".... šaubos. ūdens ar eļļu nesajaucas. Kristietība un islāms var runāt cik grib, bet vienalga viss atdursies pret 2 pamata kocneptiem - vai Jēzus Kristus ir Dieva Dēls un pasaules Pestītājs un vai Muhameds ir vienīgais Dieva pravietis. Šeit pretruna starp kristietību un islāmu ir nepārvarama un nekāds sinkrētisms nelīdzēs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:56:11
armilo, a kur es ko par Araabiem teicu! Kaapeec tu saliidzini veezi ar araabiem?

Es runaaju par maaciibu - par to raugu, kas samaitaa patiesiibu! Velna maaciibu, Velna raugu... par ko Kristus jau briidinaaja. Un jaa es tev piekriitu, ka to var un vajag iepaziit, lai zinaatu kaa ar to ciiniities... Bet, protams, var arii paljauties uz Kristus apsoliijumiem un vienkaarshi uz patiesiibu... jo taa uzvarees shaa kaa taa!! Pat ja mees to nepiedziivosim!
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:57:04
Armilo,
pazīstu arī arābus kristiešus.
Jā, es arī uzskatu, ka muslimi būtu uzskatāmi par brāļiem, kuri ir nomaldījušies. Vienīgi, kāda tad var būt viņu atgriešanās? Pēc loģikas - tikai atzīstot Jēzu Kristu kā Dieva Dēlu un Pestītāju. Ne tā?
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 11:57:28
Sarunās ar muslimiem ir jāiepazīst viņu labās puses, kas noteikti ir vairāk par sliktajām. Šādā stilā, kā jūs šeit sarunājaties, kurš kuram vairāk pāri nodarījis, nekur tālu netiksiet. Abās pusēs ir nelaimīgi fanātiķi, kļūdas un pārpratumi. Bet uz apvainojumiem nevar uzbūvēt dialogu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:01:27
Paulus, veel ir otrs variants... atziit ka Muhameds bij pravietis peedeejais, bet Kristus TIKAI pravietis
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:01:29
Paulus
Jā, es arī uzskatu, ka muslimi būtu uzskatāmi par brāļiem, kuri ir nomaldījušies. Vienīgi, kāda tad var būt viņu atgriešanās? Pēc loģikas - tikai atzīstot Jēzu Kristu kā Dieva Dēlu un Pestītāju. Ne tā?

Ptotams, atzīstot, ka Jēzus ir Kristus, taču pirmkārt pēc liecības, kas konkrētos cilvēkus pavada, otrkārt - pēc mutiski paustā.
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:04:15
Mulders,
kam šis variants būtu izdevīgs ...? :/
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:05:11
Paulus, esi gudrs. Nebāzies muslimam virsū ar dogmu, un necenties piespiest atzīt Kristu ar varu. Vispirms sadraudzējies ar viņu. Pieņem muslimu ar visiem viņa maldiem. Kad jūs būsiet kļuvuši par draugiem, tikai tad var lēnām, un ar gudrību sākt sludināt evaņģēliju. Bet ja tu sāc ar "udens ar eļļu nesajaucas", tad esi sarunas nolaādējis jau saknē. ūdeni ar eļļu nemaz nevajag jaukt, jo katrai vielai ir savs pielietojums. Izmano viņu mācību savam pasludinājumam. Līdzīgi kā aikido tehnika balstās uz pretinieka neitralizēšanu izmantojot viņa paša enerģiju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:06:57
Paulus, domaaju muusu musulmanju braalji neiebilstu Tu tachu neiebilstu, ja shie konverteetos Kristietiibaa... nu analogjiski vinji neiebilstu ja tu konverteetos islaamaa!

Taakaa - tas gan vairaak armilo attiecaas - ja muusu imperatiivs ir "daviatje zhitj druzhno", tad kaapeec liekuljot - konverteejieties islaamaa, un juus savu meerkji buusiet sasniegushi!

Es neesmu par "daviatje zhitj druzhno" ar kuru katru!
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:09:16
Armilo,
"Nebāzies muslimam virsū ar dogmu, un necenties piespiest atzīt Kristu ar varu. Vispirms sadraudzējies ar viņu. Pieņem muslimu ar visiem viņa maldiem.""
----------------------------------------------------------------------------------
Jā, pilnībā piekrītu! Tāds ir arī mans uzskats
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:12:14
Mulders, "Es neesmu par "daviatje zhitj druzhno" ar kuru katru!"

Tapēc arī Tu neesi piemērots starpreliģiju dialogiem. Viss, čau!
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:15:10
Armilo,
un tomēr es uzskatu, ka iepazīstot vienam otru, draudzējoties, pieņemot vienam otru, tomēr ar laiku tiek sasniegts kāds garīgās tuvības līmenis, kad nonāktu pie šiem ticības pamatpostulātiem - vai nu Kristus kā Dieva Dēls vai Muhameds kā vienīgais pravietis... Par to es domāju, ka ūdens ar eļļu nesajaucas. Jo tad, manuprāt, paliek tikai vai nu uz vienu, vai otru pusi, jo patiesība ir tikai viena pašos pamatos. Tālāka jaukšanās vestu pie klasiska mūsdienu sinkrētisma, kad patiesību ir daudz un nevienas tad nemaz nav. "Es ESMU Ceļš, Patiesība un Dzīvība. Neviens netiek pie Tēva, kā vien caur Mani," saka Kristus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.16 12:20:00
Tapēc arī Tu neesi piemērots starpreliģiju dialogiem.

Piekriitu!
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.18 11:36:03
Paulus, valoda "vai nu tā ... vai ārī ar tevi ir cauri " ir ultimātu valoda. Tā ir varas (vardarbības) valoda. Mīlestības valoda turpretī ir pazemīga, runā tikai tad, kad kāds grib klausīties. Tā ir pacietīga un māk gaidīt. Kristum savas zemes dzīves laikā nebija dots pārāk daudz laika, tapēc viņa pasludinājums ir īss un kodolīgs. "Neviens netiek pie Tēva, kā vien caur mani." Šos vārdus viņš saka saviem mācekļiem, kas jau Viņā bija atpazinuši mesiju. Ar mācekļiem Viņš runāja tieši, bet ar tiem, kas arā - līdzībās. Vai tagad jūti atšķirību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 4903