atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Raksts LA:"Mīlestība pret Allāhu,nevis demokrātiju"
elita
Iesūtīts: 2009.09.22 19:50:35
Visai šokējoša intervija ar tautieti Renāru Kosņikovski,kuru tagad sauc Omars Abu Safija(redzēts foruma dalībniekos).Virsraksts izsaka raksta būtību,neizplūdīšu atstāstā,tikai 1 citāts:"Šodien mēs esam 1%,bet pēc laika varbūt būsim 50% un vairāk.Tad pēc demokrātijas likumiem mēs valstī varam pieprasīt šariatu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.11 19:30:26
http://video.google.com/videoplay?docid=615104351438214780&h.. l=en#

autentiska informācija par indonēzijas kristiešiem
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.11 19:37:03
abdullāh]
Nupat tu pats biji tas, kas kristiešus pielīdzināji nešķīstām cūkām. Lai ko tagad nemēģinātu sacīt par Indonēzijas kristiešiem, esi jau sevi nodevis. Paldies par muhamedānisma posta atmaskošanu!
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.11 20:54:23
abdullāh
Es būtu piesardzīgs, vērtējot minēto informāciju. Acīmredzams ir tās propaganadas raksturs, mēģinājums saliedēt musulmaņu kopienu, ummu, radot tai ārēju ienaidnieku, šajā gadījumā kristiešus.
Lai to uzskatītu par patiesu, būtu nepieciešams apstiprinājums no neatkarīgiem avotiem.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2009.10.11 22:01:41
Indonēzijas iedzīvotāji pārsvarā ir musulmaņi, tomēr austrumu rajonos izplatītāka ir kristietība. Jāsaka, ka šeit, konkrēti Austrumtimorā, savulaik ir risinājušies visai dramatiski notikumi: "... 1975. gada 28. novembrī Austrumtimora pasludināja neatkarību no Portugāles, bet tikai 9 dienas vēlāk to okupēja un 1976. gada jūlijā kā Timor Timur provinci anektēja Indonēzija. Turpmākās divas desmitgades risinājās neveiksmīga cīņa par neatkarību, kuras rezultātā tika nogalināti 100`000 līdz 250`000 cilvēku. 1999. gada 30. augustā ANO uzraudzībā notika plebiscīts, kurā nospiedošs vairākums Austrumtimoras iedzīvotāju nobalsoja par neatkarību no Indonēzijas. Laikā no referenduma līdz ANO miera uzturētāju ienākšanai vietējie pret neatkarību vērstie militāristi, kurus organizēja un atbalstīja Indonēzija, sarīkoja plaša mēroga "izdedzinātās zemes" taktiku. Tā rezultātā 1400 cilvēku tika nogalināti, ap 300`000 bija spiesti doties bēgļu gaitās uz Rietumtimoru, infrastruktūra tika smagi izpostīta. Tika nopostītas gan dzīvojamās mājas, gan skolas, apūdeņošanas sistēmas un gandrīz 100% elektrības tīklu. 1999. gada 20. septembrī ieradās Austrālijas vadītie starptautiskie miera uzturēšanas spēki (INTERFET) un izbeidza vardarbību. 2002. gada 20. maijā Timora-L`este tika starptautiski atzīta kā neatkarīga valsts. ... ." http://lv.wikipedia.org/wiki/Austrumtimora

Kā sacīt, shit happens sometimes... . Piebildīšu, ka Austrumtimora (otra Filipīnas) ir viena no divām valstīm DienvidAustrumĀzijā, kurā dominējošā reliģija ir kristietība (katolicisms).
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.12 01:58:24
abdullāh

"autentiska informācija par Islāmu ir atrodama tikai Kurānā un Muhammada sunnā"

Es gan autentisku informāciju par Islāmu un muslimiem saņemu lidostas drošības kontrolē ik reizes, kad nedrīkstu ņemt līdzi ne ūdens pudeli, ne nagu šķērītes.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.10.12 09:20:16
Merlins
vo vo
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.12 12:00:21
http://www.youtube.com/watch?v=WpNZeOjsXSA&feature=related
Indonēzija?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.12 22:22:48
http://www.youtube.com/watch?v=rpiccERJaFk

http://www.youtube.com/watch?v=Xh9tREcjo7o

51 О те, которые уверовали! Не считайте иудеев и христиан своими помощниками и друзьями, поскольку они помогают друг другу. Если же кто-либо из вас считает их своими помощниками и друзьями, то он сам является одним из них. Воистину, Аллах не ведет прямым путем несправедливых людей. (Kurān sura 5)
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.12 22:30:01
abdullāh
oi, sauļuk, paskaties šos - http://www.islam-watch.org/iw-new/index.php?option=com_content&view=article&id=5.. 3&Itemid=60 - un izstāsti, kāpēc vairums no tiem ir nobloķēti! Tad lēnītēm atgūsties, un padomā, vai šajā versijā - http://www.youtube.com/watch?v=qy15BcK7lFI&NR=1 - nevarētu būt savs patiesības grauds.
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.12 22:32:36
pēc tām zvērībām ,ko kristieši starptaustisko krustnešu teroristu atbalstīti sadarīja Indonēzijā nav brīnums ,ka viņus neieredz
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.12 22:36:50
abdullāh
Draudziņ, paskaties, PADOMĀ, un tad parunāsim, sarunāts?
abdullāh
# Iesūtīts: 2009.10.13 02:59:57
esmu kopā mācijies gan pakistānā ,gan saudijā gan ēģiptē ar brāļiem no indonēzijas un filipīnām ,bet CNN veidīgo melu mašinērija man pagājusi secen ...
Un kā ar Irāku, Afganistānu, Palestīnu, Kašmiru un citu Indiju, Filipīnām, Arakānu, Etiopiju, utt.?
Vai neesi pamanījusi, ka muslimus visu laiku nobombardē un tiranizē ar savām armijām vai pakalpiņiem ASV un citi Rietumi?

Un pēc tam pārmest, ka redzi daži muslimi nav novilkuši bikses, bet gan tās viņiem ir kājās un virs tām ir automāts?

Kāpēc tu redzi muslimu ar automātu dziļi mežā 40km attālumā no savām mājām, bet neredzi krievu tankistu braukājam par Grozniju 3000 km tālu no savām mājām veicot noziegumus?
Un tad uzreiz šīs runas, no kurām tiek gaidīts, ka mēs uzreiz atvainosimies, ka redz Islāms īstenībā nozīmē "pīs, lov and tolereišen"... Islāmā ir miers, mīlestība un iecietība. Bet tas nav miers Tuvajos Austrumos, kad vieni bombardē, bet citiem nedrīkst pat uz skolu aiziet. Tas ir miers ar sevi un Dievu. Un tā nav mīlestība kā dziesmu "making love" vai "falling in love again". Tā ir mīlestība pret Dievu, Dieva pravieti, saviem brāļiem un māsām, sievu/vīru, bērniem un vecākiem. Un iecietība nav nemuslimu akcepts. Iecietība ir muslimu veiktā ieciešana, jo Dievs ir devis cilvēkiem visu dzīvi apdomāt savas attiecības ar Dievu. Tāpēc mēs ieciešam nemuslimus, jo tā ir viņiem dotā Dieva žēlastība dzīvoties visu dzīvi un domāt. Bet mēs neakceptējam viņus. Un mēs neakceptējam gejistus, pīrsingotājtetovētājus, transseksuāļus un transsugistus, kurpju ostītājus . Nu nav Islāms pīs, lov and tolereišen.
Nu nav Islāms "veģetārisms, pacifisms un gejisms". Un par to neatvainosimies, gluži tāpat kā par to, ka redz muslims var paņemt rokās automātu.
Aivars
# Labojis Aivars: 2009.10.13 08:43:02
abdullāh
Tādi kategoriski apgalvojumi. Kāpēc domā, ka tas krievu tankists ir neredzams? Taču viņa ēnā nepaslēpjas arī tas turks vai arābs, kas slepkavo. Tu pieej selektīvi - ASV un citi bombardējot muslimus.... vai tev šķiet, ka ir tādas bumbas, kas spēj atšķirt, kurš ir musulmanis un kurš nav? Ja būtu tomēr noskatījies to austrāliešu reportāžu par Indonēzijas notikumiem, redzētu, ka abas konfliktā iesaistītās un cietušās puses min, ka vardarbība varētu būt bijusi militāristu interesēs. Visas tevis pieminētās vietas saistās arī ar kristiešu grautiņiem un vajāšanām no musulmaņu, hinduistu, vēl kādu vienkāršu bandītu puses. Būtu labi to pamanīt. Un ja vēl kāds novērtētu, ka dzīvo zemē, kur neviens musulmanis uz mieta nav sēdināts, bet `ieciests`, un mazliet iemācītos mīlēt arī dzimto zemi un līdzcilvēkus tautā no kuras nācis, bet kuri negrasās tēlot arābus, būtu pavisam lieliski. Un ja jau tie vecāki tā tiek mīlēti, tad var jau ar godu nest arī to vārdu, ko viņi devuši, ne? Un vispār arī musulmaņiem dzīves garumā ir ļauts apdomāt ticību Pestītājam Jēzum. Varbūt, ka izdosies. Bet ar nazi pie rīkles neviens kristīties un ieiet Dieva Valstībā netiks skubināts.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.10.13 21:04:13
abdullāh

Labāk tomēr runāt vienam ar otru, ja vajag padiskutēt, bet nevis tagad sākt argumentēt un kaut ko pierādīt ar citu grēkiem. Kā Jēzus sacīja, ja kāds grib būt liels, lai ir visu kalps.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.10.15 15:12:19
abdullāh

Man liekas, ka vērtējumos vajadzētu skaidrāk nošķirt reliģiju no politikas. Ja politiku samet reliģijas katlā, ir grūti skaidri redzēt, kas tur zem vāka. Cilvēki vienmēr dzīvo un rīkojas vienlaicīgi vairāku mērķu vadīti. Pēc tā, ko rietumu valstis dara dažādos karos - bieži par spīti savas civilizācijas kristīgajām saknēm - var spriest par viņu politiku, aizsardzības vai ekonomiskajām interesēm, bet ne par reliģiju. Ir jau tā, ka dzimušam muslimam to ir grūti saprast. vēsturiski Muhamedam no paša sākuma nācās uzņemties valsts pārvaldes jautājumus, tādēļ islāmā ir daudz grūtāk nodalīt politiku no reliģijas un baznīcu/mošeju no valsts. Kristiešiem, kas sākumā un arī vēlāk bija vajātu valsts ienaidnieku statusā, tāds nodalījums izdodas daudz vieglāk.

Afganistānas vai Irākas karā nebija nekādas reliģiskas motivācijas. Tas nav kristiešu ticības karš pret islāma reliģiju tāpat kā NATO necīnījās islāma vārdā pret kristietību, kad, aizstāvot islamticīgos albāņus Kosovā, bombardēja pareizticīgo Serbiju. Redzot čečenu ar automātu pret krievu tankiem Ičkērijā, manas simpātijas vienmēr ir bijušas muslimu pusē, taču ne viņu reliģijas dēļ. Viņi aizstāv savas mājas un cīnās par savu brīvību. Tā nav tikai muslimiem raksturīga rīcība. To pašu ir darījuši daudzi latvieši, kad krievu tanki iebrauca Latvijā. Taču manī izraisa tikai nosodījumu un riebumu muslims ar bumbu pasažieru lidmašīnā un citi muslimi, kas viņu apsveic kā varoni. Kāds latviešu muslims reiz avīzē skaidroja, ka Allāhs nevainīgi nogalinātos pēc nāves palūgs piedot varonim pašnāvniekam... Svētais Jānis Pakāpnieks raksta, ka visu grēku kalngals ir savu grēku attaisnošana.

Par kristietību/kristiešiem un musulmaņiem/islāmu var spriest pēc tā, ko viņi dara savas reliģijas vārdā un saskaņā ar tās doktrīnu. Tas ir labi, ka islāms neatbalsta homoseksuālismu, pedofīliju, pīrsingus un tā tālāk. To neatbalsta arī kristieši. Taču es patiešām neredzu, ar ko pīrsingists, kas iever sev riņķi krūtsgalā, ir sliktāks par muslimu, kas kristiešu sievietēm nogriež krūtis, lai viņas nevarētu barot bērnus. Sudānā tas notiek masveidīgi. Esmu viņas redzējis savām acīm. No Taviem vārdiem noprotu, ka krūšu griezējus tu esi gatavs "ieciest" jeb tolerēt, ja viņi ir muslimi, bet ne pīrsingistus, ja viņi nav muslimi. Tas ļoti atgādina pazīstamo teicienu: "kaut arī draņķis, galvenais ka savējais." Un tieši tur ir atšķirība vērtējot kaut vai tos pašus Indonēzijas notikumus. Ja es tur redzu kristiešus, kas noslaktē muslimu bērnus, es kā kristietis saku, ka tā ir ļauna rīcība un ka šie kristieši par to var nonākt ellē. Bet kad muslims islāma vārdā uzspridzina vilcienu Spānijā, citi muslimi saka, ka viņš ir varonis un par to nonāks paradīzē.

Bet es Tev pateicos, abdullāh, par skaidru un atklātu vārdu. Man ir gadījies runāt ar daudziem musulmaņiem, tai skaitā Sīrijas lielmuftiju, Ukrainas lielmuftiju un ne ar vienu vien imamu dažādās zemēs. Galvenā vēsts, ko viņi cenšas pasaulei komunicēt, ir tā, ka islāms ir miermīlīga reliģija, kurā nav vietas naidam un varmācībai. Daži no viņiem ir stāstījuši, ka Dievs ebrējiem ir devis toru, Kristiešiem "indžiļ" jeb evaņģēliju un musulmaņiem korānu. Ka muslimi nedrīkst kristiešus saukt par neticīgajiem, bet viņi ir brālēni ticībā. Šie muslimu skolotāji ir centušies norobežot islāmu no vahabiešu sagrozījumiem un maldiem, kas ved pie varmācības un terorisma. Kad jautāju, kādēļ no islāma līderu puses gandrīz nemaz nedzird nosodījumu teroram, man atbildēja, ka arī viņiem ir jābīstās no vahabiešu atriebības un izrēķināšanās.

Kaut gan tas izklausījās ļoti neviltoti, man tomēr kaut kur palika sajūta, ka tā ir konjunktūra, ka viņi to saka tādēļ, ka tā runāt ir korekti un nāk par labu viņu interesēm. Tu un Abu Safija šo sajūtu apstiprini - islāms nevis savu sekotāju cilvēcīgo trūkumu dēļ, bet vadoties no Kurāna ir tendēts iznīcināt citticīgos un nogalināt tos, kas stājas ceļā pasaules islamizācijai. Jeruzalemes luterāņu bīskaps man teica, ka viņš par kaimiņiem labāk izvēlētos muslimus nekā dažu labu kristieti. Bet acīmreidzot gan šis bīskaps, gan tie imami, gan lielmuftiji runā par neīstajiem muslimiem un arī paši tādiem pieder. Īsti muslimi ir tādi kā jūs ar Abu Safiju, kas skaidri pasaka, ko ar mums citādajiem darīsit, ja kļūsit šeit par vairākumu un varbūt jau pirms tam. Būtu labi, ja plašsaziņas līdzekļi šo patiesību tiešām novestu līdz sabiedrības apziņai.

armilo
# Iesūtīts: 2009.10.15 19:36:05
elita, man liekas, ka Latvijai nav jābaidās no šariata, bet jābīstās Dieva, kas šariatu var uzsūtīt, ja paliksim savos grēkos un nicināsim evaņģēliju.
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.15 23:19:42
Merlin,
paldies par ļoti saturīgo komentu. Pirmo reizi redzu cilvēku, kura viedoklis ir tik līdzīgs manējam, jo par islāmu iespēju robežās interesējos un esmu daudz domājis par to, kāds tad īsti ir islāms.
Vai patiess, Kurānā balstīts islāms ir tas, ko sludina dažādās miera konferencēs dažāda kalibra oficiālie muftiji un rietumu atzītie šeihi?
Vai arī tas ko sludina dažādas salafītu kustības organizācijas, sākot ar Musulmaņu brālību, Šabāb Somālijā, vahabītiem Saūda Arābijā un beidzot ar to pašu Al Qaedu vai puštunu talibiem Afganistānā un Pakistānā.
Skatoties vēsturē, kāda tad bija paša Muhameda darbība un ko saka Kurāns, mani aizvien vairāk pārņem pārliecība, ka īstais, oriģinālais islāms tik tiešām ir tas ko sludina salafīti un kam šķiet seko arī vairums latviešu muslimu neofītu, arī šeit pat esošie Abdullah un Abu Safija. Īstais, oriģinālais ir šis agresīvais, militāru džihadu, klaju neiecietību un iespējams, arī vardarbibu pret citu reliģiju pārstāvjiem sludinošais islāms. Tās ir patiesās islāma saknes. Lai kā man to negribētos atzīt. Jo attiecībā pret citu reliģiju pārstāvjiem un līdz ar to arī pret mani kā kristieti, šādu muslimu varas iegūšanas gadījumā tiktu nepārprotami attiecināts princips - vai nu pieņem islāmu, vai arī nāve....
Viss pārējais islāms, kas ir tolerants, iecietīgs utt, tas viss ir atkāpe no oriģināla,mums - rietumniekiem - vēlams un protams, atbalstāms izņēmums. Tomēr tas nav patiesais islāms.
Šeit pilnībā jāpiekrīt Abdullāha teiktajam - islāms nav pīs end lav.
Savā ziņā man ir pat milzīga cieņa pret Abu Safiju, Abdullāhu, Ahmedu un citiem netā sastopamajiem latviešu muslimiem - par viņu stingro un nelokāmo ticību. Viņi tiešām ņem Kurānu tādu kāds tas ir un neiziet uz kompromisiem ar mūsdienu liberālo, egocentrisko un dekadentisko sabiedrību. Viņu stingrā ticība man pašam liek pārdomāt un izvērtēt manu ticību Bībelei un Trīsvienīgajam Dievam, cik daudz es izeju/neizeju uz kompromisiem ar pasauli.
Līdz ar to viņiem mana cieņa par to. Pat neskatoties uz to, ka esmu dziļi pārliecināts, ka viņu ticība ievirzīta nepareizā gultnē, jo tāda nāves, vardarbības un iznīcības sludināšana nav no Dieva...
Paulus
# Iesūtīts: 2009.10.15 23:29:20
Visu šo iepriekš minēto es reti kad stāstu citiem cilvēkiem. Tā iemesla dēļ, ka tas var vest pie vēl lielāku aizspriedumu veidošanas pret muslimiem. Jo pēc 11.septembra islāms jau tā rietumnieku acīs ticis nenormāli stigmatizēts un tagad katrs muslims tiek uzlūkots kā terorists. Bet tā protams nav! Jo absolūtais vairums muslimu pasaulē ir tālu no šīs salafītu ideoloģijas un paldies Dievam! Līdz ar to jaunu rietumnieku naida viļņu vēršana pret muslimiem noteikti nav pieļaujama!
Tādēļ es ar šīm savām domām esmu kā ar karstu kartupeli - draugiem, paziņām tās stāstīt negribas, jo tas viņos var tikai raisīt bailes no islāma. Bet no otras puses - nepiekrītu visam tam bla,bla,bla par pīs end lav reliģiju islāmu un to, ka kristietībai ar islāmu jārunā tik ilgi, kamēr abas bez maz vai saplūst un kļūst par brāļiem. ūdens ar eļļu nesajaucas...
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.16 09:36:09
Paulus, ko Tu saki par Kurānu? Tas ir "pīs and love, vai agresif van". Vai arī tas ir interpretācijas jautājums? Es pats neesmu to lasījis. Man liekas, ka, lai runātu par muslimu miermīlību vai agresiju ir vispirms labi jāiepazīst viņu uzvedības izcelsmes avots.
incognito
# Iesūtīts: 2009.10.16 09:37:43
Man liekas, "patiesa" islama meklējumi ir tikpat bezcerīgi kā "patiesas" kristietības meklējumi. Acīmredzot Kurānā, tāpat kā Bībelē, var pamatot gandrīz jebko - gan nepieciešamību nogalināt visus citādi ticīgos, gan nepieciešamību ar tiem sadzīvot un respektēt viņu ticību.
Vienkārši.. Labs cilvēks no savas labās sirds krājuma izdod labu, un ļauns cilvēks no savas ļaunās sirds krājumiem izdod ļaunu. un katrs piemeklē sev reliģijā to, kas viņam tuvāks un nosauc to kā Dieva pavēli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 12200