atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Sektu un "viltus guru" atmaskošana.
Kundali
Iesūtīts: 2009.09.21 16:25:53
Sektu un "viltus guru" atmaskošana.VIDEO.Liecības.Paša pieredze.Publikācijas.
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:28:51
Krievijas filma - Ekstrasensa atzīšanās - viņš kalpoja sātanam. Un viss iesākās ar Džūnas Davitašvili kursu apmeklēšanu. Parapsiholoģija, bioenērģētika utml. Kur tas viss noved. Sagrautas ģimenes, nelaimes. Šo cilvēku izglāba lūgšana, kuras skaitīja Pareizticīgo baznīcā, par viņu.
PS Vienu kursu vadītājs - beidza savu dzīvi pašnāvībā, pametoties zem vilciena.
http://www.viddler.com/explore/SYL/videos/3/
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:39:05
Vienīgi pareizticīgā baznīca pati ir māņticības pilna
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.23 12:42:53
Viss, kas ir pretrunā ar Dieva Vārdu un nav saskaņā ar to ir māņticība
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:43:36
Svētais
Āmen
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:56:09
masiks [212.93.96.2]
pēc bībeles to var izvērtēt
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:00:26
masiks [212.93.96.2] Atkarīgs no tā, cik daudz tev ir atklāsmes par Dieva Vārdu . No tā tu arī dzīvo. Ja tu piem.nezini, ka būs lielā tiesas diena, kurā tiksi tiesāts, tad tas kaitē tev pašam, jo tu nezini kā dzīvot. Bet tas nenozīmē to, ka tas nenotiks.

Hoz. 4:6 Un Mana tauta iznīkst kopā ar viņiem aiz atziņas trūkuma, un tā negrib neko mācīties...

Taču es tev saku, ka tavi grēki ir piedoti, tici Jēzum, kas nomiris par tevi un augšāmcēlies un iegūsti mūžīgo dzīvību !
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:00:30
Ctulhu
Es tevi pazīstu un zinu, ka nav jēgas šobrīd ar tevi par to runāt redz problēma ir iekš tā, ka Dievs tev nav autoritāte, nedz Viņa Vārds, līdz ar to visa tālākā diskusija manā skatījuma ir bezjēdzīga. Kad būsi kļuvis par kristieti tad tu mani sapratīsi
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:07:01
Ctulhu
Es esmu bijis ateists un es ļoti labi saprotu tevi no tavas pesrpektīvas. Nedomā, ka es esmu kaut kāds šiziks cirvis, kuram ir taisnvirziena domāšana - es protu iejusties otra cilvēka ādā Tici man - es saprotu un zinu kā tu domā
Kundali
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:08:37
No Krievijas Pareizticīgo foruma: "viltus sai baba" , radžnišs

Прикрываясь духовностью и верой в Бога, люди нередко на самом деле занимаются духовным и физическим растлением. На этом форуме уже обсуждалась в этом контексте тема Саи Бабы. Могу дать еще одну ссылку, где приводятся многочисленные примеры его сексуальных домогательств к мальчикам и мужчинам:
http://www.saiguru.net/russian/index.htm
И про Ошо (Раджнеша) есть воспоминания пострадавших от его "духовных" практик:
http://www.sunhome.ru/journal/11112/p1
Некоторые люди, занимаясь разными практиками, развивают в себе способности манипулировать другими людьми с целью обогатиться (если бы только это!) или удовлетворить свои сексуальные потребности (или и то и другое) ну и повысить свою значимость в собственных глазах, потешить свое самолюбие. И не все могут отличить духовного человека от псевдодуховного манипулятора.
***************************
BBC videofilma: The secret svami - par "sai babas"aizraušanos ar jauniem zēniem :
http://video.google.com/videoplay?docid=2669244558061506436#..
Ir krievu valodā tulkojums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:29:13
masiks [212.93.96.2] Mirsi savos grēkos, ja neticēsi Jēzum, un tā nav dezinformācija. Taču Dievs tevi mīl un vēlas, lai tu ticētu Jēzum un nemirtu
Kundali
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:31:16
Masiks vismaz nav nevienā sektā. Tā ka cerības viņam ir
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:33:17
Kundali Interesants viedoklis . Piekrītu, ka grūtāk ir iemācīt kādu par Dieva Valstību, ja viņš kaut ko par to, jau greizi samācījies citur
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:55:59
Kundali
Par Sai Babu tur ir tāds paskaidrojums:
"Учителя, гуру, в качестве составной части своих наставлений втирали некоторое количество масла в … верхнюю часть… правой рукой и … спускались вниз к чакре… позади семенников, чтобы… исправить… чакру там. Это обычное дело. И это, как я полагаю, Баба также делает, потому что это часть его работы. Вот и все."

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 3855