atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:14:42
Ctulhu, masiks... saproti... tiesevediiba ir ejoshss bizness...
Kas interesanti shiis tiesvediibas un gudriites saak uzdarboties tad, kad visi jau apkaart staigaa veseli un slimiiba faktiski ir stipri stipri zem kontroles padziita. 100% izaarsteet jau protams nevar... bet nu taa... kad reaalu draudu vairs nav, tad viegli peec tam teikt... a draudu jau nebija!
Vot man arii liekaas, ka pusi mediciinas, policijas un ugusndzeeseeju var nolikvideet... jo NAV JAU TIK TRAKI!

Taa teikt... maajas nedeg... tad ugunsdzeeseeji ir tikai liekeezhi un apeed nodokljus!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:19:53
Kaut kaa sanaak, ka tas ko tu paarmet MM tavaa laucinjaa izsktaaas veel chaabiigaak!
Es tik norādu, ka tava statistika grieza. Kaut gan MM tā 1/6 daļa būtu glaimojoši labs rādītājs. Ir daudz sūdīgāk.


Ctulhu
Es vienu nesaprotu - kaapeec ar to nav pilns CNN? Un kaapeec tas cilveeks ar ataugusajaam kaajaam nav pasaulslavens? Un kaapeec ap vinju nedanco visa RKB + RPC + paareejie... Tur tak visaadi Pio un Fatimas un Mezdugorjes nervozi piipeetu stuurii...
Pirmkārt, nav tā, ka par to nerunā. Par Lakeland pagājušajā adā daudz rādīja sekulārie mediji un rakstīja ar daudz ar visiem gadījumiem un krutās ASV televīzijas filmēja. So... Otrkārt, medijus interesē negatīvais - daudz krutāk ir uzrakstīt, ka no cūku gripas tur mirst tik un tik kā minēt kādu gadījumu, kad cilvēks ir dziedināts.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 16:20:50
esenif, nu paskatiisimies abos saitos "About..." daljaa

Pag es pareizi sapratu!

Tu maniem centraalaas statistikas paarvaldes datiem pretiim liec aarzeemju TV/Radio Shovu, saita lielaakaa poga ir "DONATE NOW"???

Hulji vinjam "Donate Now"... vinju tak pasaules instituuti apgaaztu ar naudas kalniem, ja kaut viens no tiem gadiijumiem buutu mediciiniski apstiprinaats! Kaut kaa tiem Harizmaatu Dievam vienmeer ir VISSS... un vinjsh var VISU iznjemot naudu... vot ar to vinjam vienmeer ir seeklis... taapee vajag donaacijas Figeju!

Labi norakstiisim, ka tev roka noraustiijaas un nepareizu saiti iemeti... Tagad aizej un savaac statistiku par Latviju, lai mums ir ar ko saliidzinaat...

esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:21:52
Ctulhu
tai linkā ir raidījumi ar konkrētiem gadījumiem, kuri ir medicīniski apstiprināti pēc Muldera formulas. Tas ko tā gribēji zināt. Bet tāpēc es ar neredzēju dižu jēgu tam visam, jo tāpat tas nebūs gana labi. Btw cik raidījumus noskatījies?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:22:59
Mulders
Nē nu Tavas manipulācijas spējas ir tiešām apbrīnojamas. vai es Tev kādu linku devu kā atbildi par LV statistiku???
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:24:40
vai es Tev kādu linku devu kā atbildi par LV statistiku???

Es tev ieliku statistikas saiti un paluudzu analogjisku no tavas puses, nu taa... lai visi redz skaidri, cik ljoti tavs Dievs labaak par MM dziedina! A tu iemeti saiti uz shovu. Nu ko man bij domaat?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:27:27
Ctulhu... vovo... lab tur Aafrikaa kaajaa atauga... nu neviens nepamaniija, ka vispaar kaadam kaaja truuka... ok. A bet amerikaa, kur tevi saskaita un monitoree visu tavu apzinaato muuzhu... kaa tur visa mediciina palaidusi garaam shitos fruktus?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:28:32
Mulders
es nekur nemanīju statistikas saiti, bet manis minētais links bij Ctulhu atbilde.

Ctulhu
Bij, bij pirmās minētās TV. Un tur par to ļoti runāja - es kā reiz biju ASV un arī presi pašķirstīju. Tas, ka te nerunā, nav arguments. Tā kā nezināšana nav rādītājs.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:30:27
Ctulhu
es ar medicīniski apstiprināti domāju to, ka ir medicīniski apstiprināti pierādījumi par situāciju pirms un situāciju pēc. Principā tais aprindās tas notiek gana bieži, lai to definētu kā neparastu parādību nevis diži pētītu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:31:03
Pareizi staav rakstiits un Jeezus teica:"

38 Tad daži no rakstu mācītājiem un farizejiem atbildēja un uz to sacīja: "Mācītāj, mēs no Tevis gribam kādu zīmi redzēt."
39 Bet Viņš atbildēja un tiem sacīja: "Ļauna un laulības pārkāpēja cilts meklē zīmes; un viņai nekāda cita zīme netiks dota kā vien pravieša Jonas zīme.

22 Daudzi uz Mani sacīs tanī dienā: Kungs! Kungs! Vai mēs Tavā Vārdā neesam nākošas lietas sludinājuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam velnus izdzinuši, vai mēs Tavā Vārdā neesam daudz brīnumu darījuši ?
23 Un tad Es tiem apliecināšu: Es jūs nekad neesmu pazinis; eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:32:07
Esenif varu atkaartot


Pag - es, protams, esmu līdz riebumam nepilnīga, bet vai Tu būtu statistika. Ar ko tavi apgalvojumi būtu vairāk vērā ņemami par maniem. Bez tam līdz šim es pamatā tik apspēlēju Tavu interesanto domu gājienu

Baidos ka shitie nav gluzhi mani izgudrojumi!
http://www.csb.lv/csp/content/?cat=2312

Tagad tava kaarta analogjiskus ciparus pa tavas draudzes liiniju, tu paarstaavi kaut ko aarpus MM!

Kas interesanti tajaa statistikaa tajaas poziicijaas, kur notiek profilaktiskaa vakcinaacija, ir ljoti zemi raadiitaaji! Hmmm!

Paskatiisimies kaa ir ar tavu statistiku, jo saprotu tev taada ir! Jeb tev ir tikai "kaut kur lasiiju" "visi tach zin" "es tieshaam zinu..."
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:34:28
Btw Muldera paustā kristīgā nostāja, ka tas nav iespējams, ka Dievs kādu šodien dziedinātu tāpat kā tas notika Bībeles laikā ir vērā ņemama. Nu i dožiļis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:35:49
Btw Muldera paustā kristīgā nostāja, ka tas nav iespējams, ka Dievs kādu šodien dziedinātu tāpat kā tas notika Bībeles laikā ir vērā ņemama.

Paraadi kur es taadu nostaaju pauzhu?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:37:44
Ctulhu
Es īsti nesaprotu, ko vēlies te panākt - tak pat ja es izrakstu kādu gadījumu, kas starptautiski izskanējis - tak tāpat nebūtu gana labs. Nekas, kas var būt pretēji Tavai pārliecībai pēc definīcijas nevar būt vērā ņemams. Kāda jēga no diskusijas? Tāds pašapliecināšanās vieds...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 16:38:26
Principā tais aprindās tas notiek gana bieži, lai to definētu kā neparastu parādību nevis diži pētītu.

Un to vinji taa saka... bet nevienam citam to nav izdevies konstateet! Nja! Slepens Dievs! Sleepj sveci zem puura... laigan pats saviem maacekljiem maaciija taa nedariit!

Toch kaa Pareizticiigie... kad shiem paluudz ko tuvaak par Briinumiem pastaastiit, taa shie saak klaareet, ka Dieva Briinumi ir domaati sugubo ieksheejai lietoshanai, nevis neticiigajai pasaulei. A vot Bazniicas saakumposmaa Dievs kaareiz otraadi visu dariija... nekautreejaas savus briinumus raadiit neticiigajiem, kuru deelj vinji par ticiigajiem tapa! A tagad...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:40:23
Ctulhu
nē, pārdabiskām dziedināšanām vispārīgi. Es jau teicu, ka Dievam nav gradācijas. Btw es esmu redzējusi tb tas notika manām acu priekšā (un ne tikai manā - tur bija daudz cilvēku no visām pusēm), kad sievietei roka, kas bija ievērojami īsāka kā otra normālā vienā mirklī izauga vajadzīgajā garumā pēc aizlūgšanas. Tas bij gadus 10 atpakaļ Rīgā.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:41:39
Ctulhu
Tā kā es ar zinātnisko literatūru neaizraujos, tad nevarēšu palīdzēt. Bet gan jau arī tad nebūtu labi.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:42:32
masiks, par galvu gruuti... shkjiet, kad shamaa ataug... tad ne ar visaam smadzeneem zheel...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:46:28
Tā kā es ar zinātnisko literatūru neaizraujos

... Nja.. Hariju Poteru palasi... muusdienu zinaatne uz sho lieciibu fona nervozi piipee stuurii!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:48:57
masiks, Ctulhu... hmmm man ir hipoteeze... Muusdienu urbaanaa un eertaa pasaule ljauj shaadiem fruktiem existeet... Cilveeki muusdienaas patieshaam var ignoreet 99% zinaatnisko faktu, jo viss jau taapat ir gatavs veikalaa nopeerkams, lifts darbojas, ja nedarbojas - ir burvju podzinja, kas izsauc meistaru... viss notiek! Kaada tur veel izpratne par lietaam... aizraushanaas ar zinaatnisko literatuuru, kuru tas shuupo!

Bet par vakcinaacijas iedarbiigumu - tur jaa... shamo kompetences un izpratnes priekshaa visa mediciina un profesori nervozi stuurii piipee!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 7113