atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:33:09
masiks [212.93.96.2]
paskaidroju vēlreiz, ka slimnīcas mikrobi ir stipri agresīvāki un stiprāki kā dabīskā vidē asošie. Un cilvēki slimnīcā neiet kā uz kūrortu atpūsties - viņiem jau ir pavājināta imūnsistēma. Parasti šito atklājot klapē ciet un dezinficē.

Ctulhu
es jau iepriekš minēju, ka katrs pats izvērtē savas prioritātes un fobijas un izrietoši pieņem lēmumu. vakcinācija ir pārāk labs bizness, lai to aizklapētu. Ne velti mūsu jaunā ministre laicīgi sāk runāt par kalendāra papildināšanu un izrietoši parūpējas par savu rūpalu.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:34:55
masiks [212.93.96.2]
es jau uz tavu jautājumu atbildēju - ja nespēj sagremot (kā redzams ne to vien) tad diez vai spēšu palīdzēt. Lētas provokācijas nav manā gaumē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:36:59
iešām zinu ļoti daudz gadījumus, kad cilvēki ir miruši vai kļuvuši slimāki dēļ MM darbības.

Izlasīju! Problēma, ka TU neesi statistika! Tu esi selektīvs sievišķis, kas visu redz, tā kā grib redzēt. A vot... ņem un noliec auxtu statistiku... izveseļojušos cilvēkus ar MM un failures no MM un pretīm izveseļojušos tavā baznīca un tos, aks tavā baznīcā nav izvseseļojušies ar Dieva tiešu iejaukšanos. ŠOS ciparus salīdzināsim, nevis tavus elektīvo "tiešām zinu". Es arī "tiešām zinu" ļoti daudz lietas... nu un? Tevi tas nepārliecina...

Bet fakts, ka Dieva darbība ir pilnīga - ja Viņš dziedina tad tā, ka cilvēks ir vesels nevis salāpīts. Un slimība ir pagātne bez atstātajām sekām. Un to dara daudz vairāk kā spēj vispār iedomāties un apjaust. Tāpēc viennozīmīgi - Dievs šai salīdzināšanās ievērojami apsteidz MM. Nu nevar salīdzināt cilvēku ar Dievu...

Bet kāpēc nekur un nekad neviens, kas sludina šo Dieva tiešo dziedināšanu, nespēj parādīt nevienu pašu cilvēku, kurš būtu izdziedināts no REĀLAS slimības. Tobiš slimību, kura
a) MM ir konstatējusi
b) MM atzinusi par savā kompetencē neārstējamu
c) Dievs ir izdziedinājis
d) MM ir atzinusi, ka cilvēks tiešām ir vesels!

Visu laiku visi jūs refrencējaties uz kaut kādiem "ej tak i-netā lasi" - da es i-netā tev varu sarakstīt dajebko, Ctulhu jau teica... arī citplanētiešu uzbrukumi tur ir pa pilno! Nu un tad!
Gaņī da kaut 3-5 dokumetnētus gadījumus, kas atbilst tiem a,b,c,d

Jo ja jau Dievs tik ļoti darbojas, tad kā tas nākās, ka neviens nekur neko par to nezin... bet to klibo MM un tās ne visai labos rezultātus bet TOMĒR rezultātus mēs varam redzēt viselementārākajās statistikās par medicīnu! Bet statistika par Dieva medicīnisko darbību ir kaut kāda apslēpta!

Tāpēc... labi ja Dievs izdziedina vienu cilvēku pilnīgi, bet MM 100 cilvēkiem sagādā māxlīgo nieri... nu labi 1:100 ja šis viens ir tavs bērns, skaidrs, ka tu priecāsies... Tas kas mani mazliet šokē, ka tu netici, ka arī tos 100 Dievs stāvējis klāt viņu dziedināšanā...

Acīmredzot tu uzskati, ka likvidējot MM pasaule kļūs labāka! Es tam neticu! Dievs cauri vēsturei ir darbojies pakāpeniski... un ja mēs mērītu Dieva darbu pēc tevis pašas kritērija, tad Dievs īstenībā visai slikti pārvalda šo pasauli, jo tājā joprojām ir grēks, nāve un ciešanas! Ja tu uzskati, ka MM nekādīgi nav Dieva inspirēta... kas neierobežo viņa suverenitāti... tad ir apšaubāms vai vispār šī pasaule ir Dieva radīta JO ja tu nepilnīgu MM noraksti uz to, ka Dievs tur klāt nav stāvējis, tad arī šī pasaule nav Dieva interešu lokā... viņš tad kaut kā selektīvi darbojas tikai tavā draudzē, kur acīmredzot, visi kas nāk, top dziedināti - gan sirdslimnieki, gan nieru slimnieki, gan vēža slimnieki, gan aklie, tizlie... nu kā toreiz Palestīnā! Man prieks, ka tas pie jums notiek... pie mums te cilvēks ir ja`ved uz Gaiļezeru vai Stradiņiem, citādi tas tavs Dievs ir pārāk aizņemts jūsu draudzē, un mums uzmanību nepievērš, mēs lāpāmies kā mākām... ar MM

Btw intersanta nianse - vai MM tik plaši praktizētie un ieteiktie aborti (bieži tie ir medicīnisku iemeslu dēļ) ar būtu Dieva gribas apliecinājums?
Aha... aizleigsim cirvjus, jo ar tiem mēdz cilvēkus nogalināt! Ij vispār Dievs ir ļauns, jo ar viņa radīto cilvēki mēdz viens otru nogalināt - teixim ar klints bluķi! To, ka loģika nav tava stiprā puse jau sapratām! Nevajag jau to uz katra stūra tik uzskatāmi parādīt! Prosto kaut kā... hmmm... ne nu gluži kauns, bet skumji, ka mani ticības brāļi un māsas var tomēr būt tādi tumsonīši - īpaši tālāk par viduslaikiem tiešām nav tikuši!

Tur prasās izdalīt. Bet ja reiz runā par higiēnu, tad kā zināms liela daļa mūsdienu slimību ir pārlieku sterilās vides sekas. laikam jau veselīgais balanss nav gūts...

Tad varbūt nevajag visu MM mest vienā katlā... šo aborti, šo higiēna šo vakcīnas... Un varbūt tad arī vakcīnas nevajag mest vienā katlā? Un tad varbūt arī nevajag vienu vakcīnu tipu mest katlā? Un tad varbūt - būsi pavisam gudra - un spēsi ieraudzīt, ka cilvēki ir dažādi un ne visas zāles 100% darbojas visiem cilvēkiem, kāds % failures vienmēr ir... kā jau teicu... ja šādi tu mērīsi, pac Dievs ir visai čābīgs Dievs, ja 1/12 daļa mācekļu atkrita un 1/6 daļa viņu nodeva pēc visa tā ko viņš bij darījis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:37:28
Bērnu trieka joprojām pastāv kā slimība. Zinu konkrētus bērniņus (pie tam vakcinētus)

Un es zinu daudzuz vakcinētus, kas ir veseli!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:43:39
masiks, shitie frukti ir lieli vaardos liidz nonaak fakta priekshaa... tad ir taada situaacija
a) Shie tomeer iet pie taa MM un tad nu aarsteejas, un peec tam par to kluse
b) Shie baigi konsekventi luudz Dievu un ja beerns noliek kjeseli, tad atkal klusee, jo vai tad ies Dievu blameet, ka shis njeema un nedziedinaaja!

Kveic tikai divos citos gadiijumos
ja A gadiijumaa neizdodas izaarsteet, tad MM vainiiga, un B gadiijumaa, ja tomeer dziedina, tad breec, kaa Dievs dziedinaaja, kur MM nebij speejiiga dziedinaat (a to jau parasti nemaz nepaarbauda... kas visdriizaak ir taa... bij iesnas, beernu pie daktera neveda, shis 7 dienaas vesels... uiss MM ir suuckautkaads bet ticiiba rulz)
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:44:23
Trakumseergas potes ir taas pasas vakciinas. Sakodiis tavus beernus kaads aizdomiigs dziivnieks - ko dariisi?
Ja to piedāvātu bez iemesla es neņemtu - bet ja sakož suns un man nebūtu pamatotu iemeslu to nedarīt (enģelis apciemo un pasaka :D), es protams vestu bērnu pie ārsta. Redz, tā jau ir reakcija pie paaugstināta riska. Bet profilaktiskā pote ir pie mītiska iespējamā nākotnes riska, izrietoši ir lielāka iespējamība iedzīvoties problēmās dēļ pašas potes kā sastapt slimību. Un man pati ideja par kaut kā lietošanu uz fobiju pamata šķiet kas ļoti nekristīgs. Nu nav bailes ar Dieva gribu savienojamas.

masiks [212.93.96.2]
Tu manā skatījumā esi visnotaļ cienījama persona, bet tā kā cienu arī sevi un argumentētu diskusiju vērtēju augstāk kā izteiktus personīgos apvainojumus, tad man sāk zust motivācija atbildēt Tev ko.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:44:36
masiks, prosto... hmmm... beernu zheel, ja shos tieshaam sakodiis kaads lapsa... nu tak shitaada maate nevediis beernu uz slimniicu... un beerns chabash... jo mamma dura!

Stulbuma deelj imo pasaulee mirst daudz daudz vairaak nekaa vakciinu defektu deelj!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 15:45:51
esenif, nu redzi... te ir rulete

vai nu shaut ar pistoli kur ir 1 patrona uz 100000 vai shaut ar citu pistoli kur patrona ir 1 uz 10 Tu izveelies nezkamdeelj to otru Nu ok! Tava izveele!


Un ar ko tu atshkjiries no tiem, kurus pati apkaro!

VIeni vakcinee potenciaala riska saslimt ar smagu slimiibu deelj!

Nu tu nevakcinee potenciaala riska deelj, ko var izraisiit vakciina!

Abos gadiijumos kaads kaut ko dara vai nedara kaut kaada riska deelj, kursh ir tikai potenciaals!

Nu un te der saliidzinaat statistiku - cik saslimst nevakcineetie un cik smagi slimo ar shiim slimiibaam un cik saslimst un ciesh vakcineetie no vakciinu komplikaacijaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:52:56
esenif, pietam... pie profilaktiskas potes organismam ir kontroleetaa videe laix izstraadaat imunitaati... bet tad kad kaite jau ir reaala... tad organismam taa ir liela slodze un papildus stress!

Vai taa nav tas, ko Kristus teica... ka tu cel maaju neizreekjinot vai pietix resursu? Tu paljaujies uz savu imunitaati nezinot, vai taa speej tureet to, ko tu tai liec tureet!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:56:06
Problēma, ka TU neesi statistika! Tu esi selektīvs sievišķis, kas visu redz, tā kā grib redzēt.
Pag - es, protams, esmu līdz riebumam nepilnīga, bet vai Tu būtu statistika. Ar ko tavi apgalvojumi būtu vairāk vērā ņemami par maniem. Bez tam līdz šim es pamatā tik apspēlēju Tavu interesanto domu gājienu.

Bet kāpēc nekur un nekad neviens, kas sludina šo Dieva tiešo dziedināšanu, nespēj parādīt nevienu pašu cilvēku, kurš būtu izdziedināts no REĀLAS slimības. Tobiš slimību, kura
Pirmkārt, skumji ir fakts, ka cilvēks, kas ir kristietis un ne pirmo dienu un apmeklē baznīcu (es pieņemu, ka aktīvi) nezin dzīvē nevienu vai tik dažus zin gadījumus, kad Dievs dziedina pa tiešo. Tak šādas izdarības bij Kristus un pirmo kristiešu ikdiena.
Otrkārt, es zinu konkrētus cilvēkus un jau minēju, kurā avotā var palasīt arī vairāk tādus gadījumus. Kā Tu iedomājies to konkrētā gadījuma parādīšanu? Man viena draudzene piem. ir dziedināta no iedzimtas sirds kaites, kas viņas dzīvi jūtami bojāja. Tad ko - man viņu pie Tevis stiept? Es personīgi esmu pilnībā dziedināta no migrēnām un bija problēmas ar vēdera sāpēšanu - kad pēkšņi savelk stipras sāpes un līdz samaņas zaudēšanai. ārstiem diagnozes bija katram savas - no tā ka man ir klejojoša niere, liedz uzaugumam uz nieres, tad vēl ka ir tikai viena niere, tad par žulti pāris variācijas. Līdz man apriebās tas teātris un vienkārši sadzīvoju ar savu problēmu līdz Dievs mani pilnībā dziedināja vairākus gadus atpakaļ pēc aizlūgšanas. Vēl ir vairākas lietas, bet par tā publiski neizteikšos.

Gaņī da kaut 3-5 dokumetnētus gadījumus, kas atbilst tiem a,b,c,d

es jau minēju, ka LKR arhīvos ir gana šādu stāstu. Man PC mirst un reti kaitinoši bremzē. Rīt no darba PC varu pameklēt.


esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:02:02
Tas ir OK, bet nesapratu - ar ko pote reāla riska apstākļos ir LABĀKA par profilaktisko poti? Pie tam tik labāka ka pirmo bez ierunām darīsi, a no otrās atteiksies?
Reāla riska apstākļos tā jau ir kā ārstēšana nevis zāļošana pret iespējamu slimību. Bez tam, ja runā kaut par tiem stingumkrampjiem, tad reālas problēmas apstākļos tāpat iepotē to poti. tad nafig bez vajadzības zāļoties. Apmēram kā pie nopietna bakterioloģiska iekaisuma antibiotikas lietot ir o.k. nevis tās dzert ik pa laikam profilaktiski. tas paskaidrojot kā līdzība nevis pēc būtības.

Ir varianti, kad vakcineeties labaak ( polimieliits, hepatiits, H1N1)
par hepatītu - vienmēr paliek neatbildēts jautājums kāpēc zīdaiņi pret šito ir jāvakcinē, ja viņiem iespēja to noķert ir kataklizmai pielīdzināma. tad jau pret krītošu ķieģeli ar jāvakcinē. Es vēl saprastu, ka riska kategorija to izmanto, bet visiem grūst iekšā tāpēc ka it kā vajag...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:03:29
Ctulhu
Latvijā neesmu dzirdējusi, bet aizrobežā ir dzirdēti. Pēc būtības jau nav atšķirība starp ekstremitātes uzrašanos vai dziedināšanu no iesnām... Tb Dievam nav gradācijas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:04:27
Pag - es, protams, esmu līdz riebumam nepilnīga, bet vai Tu būtu statistika. Ar ko tavi apgalvojumi būtu vairāk vērā ņemami par maniem. Bez tam līdz šim es pamatā tik apspēlēju Tavu interesanto domu gājienu

Baidos ka shitie nav gluzhi mani izgudrojumi!
http://www.csb.lv/csp/content/?cat=2312

Tagad tava kaarta analogjiskus ciparus pa tavas draudzes liiniju, tu paarstaavi kaut ko aarpus MM!

Kas interesanti tajaa statistikaa tajaas poziicijaas, kur notiek profilaktiskaa vakcinaacija, ir ljoti zemi raadiitaaji! Hmmm!

Paskatiisimies kaa ir ar tavu statistiku, jo saprotu tev taada ir! Jeb tev ir tikai "kaut kur lasiiju" "visi tach zin" "es tieshaam zinu..."
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:05:33
ja šādi tu mērīsi, pac Dievs ir visai čābīgs Dievs, ja 1/12 daļa mācekļu atkrita un 1/6 daļa viņu nodeva pēc visa tā ko viņš bij darījis!
Uz Tavām spekulācijām atļaušos netērēt savu laiku, bet par šito piebildīšu, ka 12 bija tuvākie mācekļi - patiesībā to bija stipri vairāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:05:55
Latvijā neesmu dzirdējusi, bet aizrobežā ir dzirdēti.

Nuvo... dzelzhains arguments.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 16:07:08
Uz Tavām spekulācijām atļaušos netērēt savu laiku, bet par šito piebildīšu, ka 12 bija tuvākie mācekļi - patiesībā to bija stipri vairāk.

Nu taatad... ja no tuvaakajiem 1/12 dalja atkriit, cik atkrita no ne tik tuviem? Cik no taa visa melnaa tuukstosha bij pie vinja krusta? Kaut kaa sanaak, ka tas ko tu paarmet MM tavaa laucinjaa izsktaaas veel chaabiigaak!

Ilji pret maniem argumentiem driixt pielietot - redzkaa nepilniigi dziedina, bet pret tevi nedriixt... jo Dievs pa tiesho!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:10:29
esenif, pastaastiishu tev anekdoti... jo pagaidaam tu peec taa izklausies

Pie daktera atnaak viirelis taa ap gadiem 80 un saka,
- Dakter man nestaav
Dakters atbild:
- Nuu miiliit, tev jau vecums ko ta tu gribi
Vechuks atkal:
- Nu bet man kaiminjsh staasta, ka vinjsh savos 85 katru dienu divas reizes opaajas
Aarsts... hmmm... izbaazhiet meeli. Taa... hmmm... mhm viss sakidrs
- Neredzu juusu gadiijumaa shkjeershljus - staastiet juus arii!

esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:11:45
Ctulhu
Tur pat nelūdza, vk cilvēks sludināja par ticību un norādīja kā uz piemēru uz ratiņkrēslā sēdošu vīrieti, ka ja viņš ticēs, tad varēs piecelties no krēsla. Tik pēc tam sludinātājs pamanīja, ka tam kāju (viena vai abas trūkst) un sajutās gaužām nelāgi. Bet tas invalīds rezultātā tika pie kājām. Šito stāstīja Patricia King par savu vīru (sludinātāju). Tēma bija dzīvā ticība, bet avotu tieši neatradīšu. Tas bija raidījums un to ir daudz. ja tiešām ir interese tad var rakstīt viņiem meilu un prasīt aprakstu. Viņiem vispār daudz interesantu raidījumu par pārdabiskajām lietām. Vēl par pārdabisko daudz interesantu raidījumu ir Sidam Rotam (sidroth.org) - tur vienmēr ja par dziedināšanām ir ar visiem medicīniskajiem pierādijumiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:11:46
Ctulhu... sorry... veci... pie mums taa ir... ja kaads kristietis to dzirdeeja, tad tas ir kaa bankaa... un ja kaads neticiigais vai pasarg Dievs kaads cits ticigiais tam neticees - jo taa tachu ir lieciiba tad usjo... neticiigs Sv. Gara zaimotaajs tu mums! Takaa... piipee stuurie vien tu pats... Esenif dzirdeeja... znach ir!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:12:27
http://www.sidroth.org/site/PageServer?pagename=tv_archives..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 16760