atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:07:15
Donochka, bakas imo kaadu laiku nepotee... jo nav jau vairs pashu baku! Tb baku vakciina bij buutiibaa viena no lielaakajaam MM uzvara paar kaadu varenu slimiibu, no kuras liela dalja Indiaanju nolika karoti!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 13:07:57
baku poti var atrast vecaaki cilveeki sev uz kreisaa pleca... reetinja!

Ja esenif ir vecaaka par cik... hmmm 30 gadie, iespeejams vinjai arii taada ir... tik vinja to nezin!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:09:48
Ctulhu, a kaa tu domaa... shitaadi friiki kaareiz uz taadaam esenifaam arii uzseezhas... Ja vinji pashi sevi mushii nost... lai... bet ko dariit ar nevainiigiem vinju beerniem un tuviniekiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:27:00
Ctulhu, taapeec esenif ljoti negrib izsniegt mums to vinjas briinumdraudzes statistiku par FAILUREEM!

Sist plauxtas ka kaads cilveeks bez MM ir izdziedinaats to vinji visi prot... un kursh no mums par to buus beediigs... forshi. Bet pirms klupt kraagaa cik MM ir kaitiiga, dereetu tad paraadiit to bildi pilniigu... a to... aizberga augsha ir virs uudens un tur sauliitee viss skaisti... a kaa ir zem uudens? MM vismaz nesleepj savas failures... taas ir apskataamas visiem un no taam varaam maaciities un tieshi taapeec MM shodien ir labaaka nekaa vakar!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:32:29
Mulders
tava spēja drukāt palagus ir apbrīnojama. nebūtu es iesaistījusies sarunā, nekad nelasītu - mani nesaista daudz burtiņi.


Nu tātad, tu uzskati, ka Kristus meloja apsolot lielaakus darbus? Vinjsh jau nereferenceejaas uz vienu darbu...
Pag - Tu tā ar neatbildēji, kas no MM ir lielāks par Kristus veiksto Lācara uzmodināšanu.???
Bet ja palasām Tevis citēto rakstu vietu, tad tur skaidri minēts: kas Man tic , tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs.
neesmu manījusi, ka MM ticētu Dievam - tieši pretējo uzskatu pauž un apliecinājumu cilveķa spējām pašām par sevi.


Un atbildi uz shaadu jautaajumu - kas ir lielaaks darbs - piecelt mironi, vai dziivajam neljaut nomirt?

Gribi teikt, ka MM ar sīkumiem nekrāmējas? Tā kā spēja izārstēties bieži vien ir pašā cilvēkā tb imūnsistēmas spējā uzveikt ienqaidnieku, tad miruša un jau trūdēt sākuša cilvēka atdzīvošanās imho tomēr ir kas lielāks, jo jau pēc būtības ietver izdziedināšanos no nāves iemesla ne tikai atjaunošanos.

Taatad, tavupraat tam, ka es neslimoju nav nekaada sakara ar MM?
vai Tava stiprā imūnsistēma ir MM darbības rezultāts? Loģika savdabīga vispār - ārstus neapmeklē, bet savu veselīgumu saisti ar viņu nopelniem.

Dziivoju bez mandeleem... jau ljoti sen! Nepilnveertiibu saskata varbuut kaads, kursh ar " dziivot" saprot tikai fizisku labklaajiibu! Dievs ja grib speej dariit pilnveertiigu dziivi pat tiem, kas peec muusu - veseli meera - ir pavisam nelaimiigi.
diez kāpēc Dievs uzreiz neradīja defektīvu cilvēku, ja reiz tā ir labāk - interesanti cik tālu var aiziet, noliedzot pilnīgi vesela cilvēka priekšrocības. Nojaušu, ka Tev tā atbrīvošanās no mandelēm bij Dieva svētība jeb Viņa radīšanas kļūdas labojums.

A kaapeec tu taadu Ideju izvirzi?
Tāpēc ka tas ir tas, ko man te centies iestāstīt - tb ka MM (kuras darbība ir defektus radoša pēc būtības) ir dievišķāka izpausme un atzīstamāka par Dieva dziedināšanu pa tiešo.

Kaut kaa tajaa Mexikaa kur nevienu nekur iisti nevakcinee tie ljautinji no cuuku gripas mirst kaa mushas... A riebiigajos Rietumos kur pretgripas potes ir ipzlatiitas, tur kaut kaa hmmm... tikai dazhi gadiijumi... tie pashi ir mazaak kaa to, cik mirst pasliidot uz ziepeem vannasistabaa!
Starp citu tais rietumos tie gadījumi nemaz nav tik daži un reti. Tas viens - otrs tas, ka liela loma ir cilvēku dzīves līmenim un izrietoši higiēnai utt., ko laikam ērti ignorēt, galvenais tik vakcīnas piesaukt. Treškārt - rietumiem patīk ar savām vakcīnām bāzties tur, kur to neprasa un daudzās atpalikušās valstīs tas ir tik vairojis problēmas - konkrēti par bērnu vakcināciju. Ir tak akcijas kur vāc tam līdzekļus un tad tur sapotē.

Un ja tavs beerns smagi reagjee uz NOVAAJINAATU slimiibu, tad priecaajies, ka tu to uzzini laiciigi... jo ja vinjsh saslims ar iisto nenovaajinaato viirusu, tad vinja imuunsisteema neko vinjam nepaliidzees.
Tu joprojām ignorē, ka vakcīnas sastāv ne tikai no novājinātas slimības - papildvielas ir bīstamas indīgas vielas. Jāpiezīmē, ka tā pēdējā ir bijusi ar ne vienam vien par iemeslu saslimšanai. Un smagai slimošanai, jo imūnisistēma ta novājināta ar indēm.
Bet vispār - neredzu jēgu turpināt par vakcīnām, ja elementāras lietas nezini. Ne jau par to bij viss stāsts. Un es neesmu drukāšanas fanāte.
ja Tev medicīnas Dievam alternatīva ir dieveklis ar ziloņa galvu, tad nav brīnums par informētības līmeni pretēji vēlmei argumentēt un izteikties.

Profilakses noluukos tu vareetu patuseeties pa kaadu viduslaiku ciematinju... diez cik ilgi izdziivotu!

ja reiz par to, atļaušos ieminēties, ka ebreji tai laikā daudziem šķita bīstami, jo viņus pārsteidzošā kārtā neskāra tā laika mēri un tml. likstas. Un tāpēc, ka viņi ievēroja higiēnu un veselīga uztura diētu (Bībeliskos norādījumus). Pret netīrību vakcīnas nav izgudrotas.





esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:39:58
vispār nē. Tu teici lai meklēju pats. Es gan nezinu, varbūt tu runā vienu bet ar to domā ko citu.
Es Tev teicu kur meklēt. Izdarām secinājumus par to kā lasi...

protams, jo nāves gadījums būtu tā vakcīna , ko tu būtu piemirsusi pieminēt.
Kāds dziedināšanai sakars ar kaut kādu nepieminēto vakcīnu - ar dziedināšanu saprot pilnīgu izveseļošanos un bieži vien bez jebkādām slimības pēdām.

Tie kas ēd tikai tīru un dabisku pārtiku - slimo ne sliktāk par citiem. Maxā 2 un 3 x vairāk, bet nedzīvo 2 vai 3 x ilgāk. tā, ka prporcionalitātes tur nav.
Reti slikti informēts esi...

Ctulhu

Tajās valstīs, kas paļāvās vienīgi uz potēm, neko kardināli nemainot higiēnas un sanitārajā jomā (piemēram, Japānā, Meksikā, Anglijā līdz 19. gadsimta pēdējam ceturksnim u. c.), bakas ne tikai neizzuda, bet baku epidēmijas kļuva spēcīgākas un biežākas — jo vairāk potēto, jo vairāk bija upuru.
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/61663
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.23 13:44:20
baku poti var atrast vecaaki cilveeki sev uz kreisaa pleca... reetinja!

Ja esenif ir vecaaka par cik... hmmm 30 gadie, iespeejams vinjai arii taada ir... tik vinja to nezin!


pat nezinu ko atbildēt. Diez mūs kāds pret bakām potē? Vispārzināms, ka rēta uz rokas ir no tuberkalozes potes un tā joprojām tiek potēta. Pre bakām taču nevienu nepotē vairs jau labu laiku.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:49:44
Ctulhu
Tad ticība tam, ka Dievs var dzieidnāt cilvēku ir mānticība. Nē nu saprotu, ka Tavā izpratnē tā varbūt ir un lai jau - bet kad to pauž kristietis, tas pārsteidz... Ko tur liegties.

masiks [212.93.96.2]
Māmiņas nerada teorijas - vien palasa zinātniskos pētījumus. Kā jau te iepriekš tika minēts mediķu vidū nav vienprātības šajā jautājumā un ir ļoti daudz zinātnisku medicīnisku pētījumu par pošu kaitīgo ietekmi un lomu daudzu slimību veicināšanā un attīstībā. Spēja izlasīt reklāmas man galīgi nešķiet argumentu vērta.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:53:56
masiks [212.93.96.2]
vai Tavuprāt bērnus joprojām potē pret bakām. maniem abiem bērniem ir šī rēta un tā ir no tuberkalozes vakcīnas. Tāpat kā man un citiem zināmajiem cilvēkiem.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:02:50
masiks [212.93.96.2]
kas liek domāt, ka mediķiem nav skaidrības par kādām vielām??? Un kas vispār liek domāt, ka vidusmēra mediķis vispār diži iedziļinās tajā visā - apmeklē pāris seminārus par vakcīnu ieteicamību un tad saņem naudiņu par vakcinētajiem. Mediķu speciālizācija nav visas medicīnas jomas aptveroša.

Holera un meeris ir bakterialas infekcijas, pret ko darbojas epidemiologiski pasaakumi ( taa pati higiena, deratizacija) un antibiotikas. Ar vakciinaam tam nav nekaada sakara.


Par to jau tas stāsts, ka arī bakām ar vakcināciju sakara nebija.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:04:02
Pag - Tu tā ar neatbildēji, kas no MM ir lielāks par Kristus veiksto Lācara uzmodināšanu.???

Nu teixim, ar to, ka neljauj taadiem Laacariem nomirt pirmkaart jau! Kristus dziedinaaja 10 spitaaliigos, MM dziedina VISUS spitaaliigos.

neesmu manījusi, ka MM ticētu Dievam - tieši pretējo uzskatu pauž un apliecinājumu cilveķa spējām pašām par sevi.
Redzi tu jau MM uzskati kaa kaut kaadu personu. MM nav nekaada persona kas kaut ko apliecina vai noliedz. Bet ja tu paveerosi kaa MM ir veidojusies, tad redzeesi, ka visur apakshaa staav kaareiz kristietiiba. Pat vaards "Lazarete" naak no Laacara vaarda... Pasteers, kuram pateicoties mediciinaa ir sterilizaacija, bij kristietis. Taa tur maasa, kas lika pamatus muusdienu mediciinas un slimniicu higieenai (raksts par to bij vienaa no peedeejiem Ilustreetajiem Zinaatneem/Veestureem) bij kristiete!
Dona - TIC Dievam!

Taakaa... visvariaak MM ir devushi kaareiz tie ticiigie, kas sho mediciinu ir veidojushi. To ka MM viduu ir civleeki, kas nav ticiigi... tas nemazina Dieva nopelnu MM veidoshanaa! Arii Bazniicaa ir neticiigie... un pat vadoshos amatos nereti... veesture pilna ar taadiem Biiskapiem!

vai Tava stiprā imūnsistēma ir MM darbības rezultāts? Loģika savdabīga vispār - ārstus neapmeklē, bet savu veselīgumu saisti ar viņu nopelniem.

Jaa mana imuunsisteema pa daljai ir MM darbiibas rezutlaats, esmu poteets pret visaadaam kaiteem. Man ir izrautas mandeles... liidz tam es katru gadu slimoju ar angiinaam! MM ir glaabusi man redzi, kad bij savainota acs un viduslaikos es buutu palicis ar vienu aci akls! Pateicoties MM un Fizikai man ir brilles ar kuraam es varu redzeet deelj savas vaajaas redzes tomeer...
Bez MM visticamaak es shodien buutu slimiigs invaliids... un savu apteiciibu es dodu Dievam savam, ka vinjsh man devis sho MM!

diez kāpēc Dievs uzreiz neradīja defektīvu cilvēku, ja reiz tā ir labāk - interesanti cik tālu var aiziet, noliedzot pilnīgi vesela cilvēka priekšrocības. Nojaušu, ka Tev tā atbrīvošanās no mandelēm bij Dieva svētība jeb Viņa radīšanas kļūdas labojums.
Neviens nenoliedz pilniigi vesela cilveeka priekshrociibas. Tikai tu kaut kaa par pilniigi veselu uzskati tikai to, kuram visi orgaani vietaa... nav taalu liidz Nacismam shitaa aiziet... veel definee arii Rasi... jo galu galaa... neegjeri tas ir Noasa deelu greeka sekas!

Tāpēc ka tas ir tas, ko man te centies iestāstīt - tb ka MM (kuras darbība ir defektus radoša pēc būtības) ir dievišķāka izpausme un atzīstamāka par Dieva dziedināšanu pa tiešo.
Tu joprojaam neesi saliidzinaajusi MM veixmes ar Dieva tieshaas dziedinaashanas veixmeem un MM neveixmes ar Dieva tieshaas dziedinaashanas neveixmeem Taakaa taa esi TU, kas apgalvo, ka MM nav Dieva iestaadiita un gribeeta... jeb citiem vaardiem MM ir Saatana Darbs pret Dieva gribu!

reškārt - rietumiem patīk ar savām vakcīnām bāzties tur, kur to neprasa un daudzās atpalikušās valstīs tas ir tik vairojis problēmas - konkrēti par bērnu vakcināciju. Ir tak akcijas kur vāc tam līdzekļus un tad tur sapotē.
Tad varbuut brauc uz Aafriku un atnjem turienes iedziivotaajiem to Rietumu riebiigo pretmallaarijas poti.

Tas viens - otrs tas, ka liela loma ir cilvēku dzīves līmenim un izrietoši higiēnai utt., ko laikam ērti ignorēt, galvenais tik vakcīnas piesaukt
Un to, ka sho higieenu Rietumu modernajaa mediciinaa ieviesa kristiete Krimas kara laikaa no kaa arii dzima MM slimniicu prakse... to jau tu nepieskaiti pie MM daljas?

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:07:23
pat nezinu ko atbildēt. Diez mūs kāds pret bakām potē? Vispārzināms, ka rēta uz rokas ir no tuberkalozes potes un tā joprojām tiek potēta. Pre bakām taču nevienu nepotē vairs jau labu laiku.

Jaa nepotee... un kaa tev shkjiet... kaapeec nepotee?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:15:48
Mulders, es jau nestriidos... arii appendiciits izraadiijies imunitaatei svariigs orgaans un mandeles... bet ja tie saiet tuutaa un sabojaajas un pashi kljuust par riska faktoru, tad vajag likvideet!
vilks
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:47:41
masiks [212.93.96.2]
jā, poliomelīts bija/ir baisa slimība, mans vectētiņš pārslimoja to 14 gadu vecumā un uz mūžu kļuva invalīds.
es domāju ar tām vakcīnām tā - ja nedaudzi vecāki bērnus nevakcinēs, iespējams, ka tie nedaudzie arī nesaslims, jo, kā rakstīts tai rakstā, 96-98% ir vakcinēti, līdz ar to tiem pāris % bērnu nebūs kur inficēties. Tomēr masveida vakcinēšanas pārtraukšana gan varētu radīt bīstamas situācijas.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:55:07
vilks, stingumkrampi var ieraut arī ikdienā pa smiltiņām rušinoties...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:14:10
Ctulhu
Tu vari tos uzskatīt par meliem, bet valstu pieredze apliecina ko citu...

Mulders
Nu teixim, ar to, ka neljauj taadiem Laacariem nomirt pirmkaart jau! Kristus dziedinaaja 10 spitaaliigos, MM dziedina VISUS spitaaliigos.
Tb apgalvo, ka mūsdienās no slimībām neviens nemirst - visus dziedina varenā MM? Tik tāda nianse, ka kopš Kristus laikiem paralēli medicīnai ir attīstījušās slimības (diez kāpēc?) un tā laika lepru var pielīdzināt mūsdienu problēmām ar vēzi, AIDS. Diez kāpēc Dievs no šīm slimībām nedziedina visus ar varenās MM palīdzību. Vai slimības būtu ātrāk attīstījušās kā Dieva spējas dziedināt?

Redzi tu jau MM uzskati kaa kaut kaadu personu. MM nav nekaada persona kas kaut ko apliecina vai noliedz. Bet ja tu paveerosi kaa MM ir veidojusies, tad redzeesi, ka visur apakshaa staav kaareiz kristietiiba.
Es nepersonificēju MM. To veido mediķi cilvēki, kas darbojas ticībā un paļāvībā uz saviem spēkiem nevis Dievu (kristieši, protams, neskaitās, jo kā zināms neveido īsti pamatmasu). vari veikt eksperimentu, apstaigājot ārstus un pajautājot kāda bij Dieva loma konkrētas kaites izārstēšanā ar medicīnas palīdzību - kaut savas angīnas problēmas atrisināšanās izraujot mandeles. Kā domā cik daudzi teiks, ka tas ir Dieva brīnums??? Un cik daudzi sāks apsvērt domu par Tavu prāta spēju izvērtēšanu?

esmu poteets pret visaadaam kaiteem. Man ir izrautas mandeles... liidz tam es katru gadu slimoju ar angiinaam!

Interesanta sakarība...

Pateicoties MM un Fizikai man ir brilles ar kuraam es varu redzeet deelj savas vaajaas redzes tomeer...
Njā, neapšaubāms Dieva dziedināšanas piemērs. Tik pat skaidri saskatāms kā protēze cilvēkam, kam daļa kājas amputēta.

Tikai tu kaut kaa par pilniigi veselu uzskati tikai to, kuram visi orgaani vietaa... nav taalu liidz Nacismam shitaa aiziet... veel definee arii Rasi... jo galu galaa... neegjeri tas ir Noasa deelu greeka sekas!

sajūsminošas manipulācijas spējas. Diez ko vēl piesiesi? Interesanti, ka neatbildi pēc būtības, bet izraujot no konteksta piekabini sazin, kur sagrābstītus secinājumus. Nē, nu viennozīmīgi - tas ir talants. Žurnālistikā būtu veiksmīgs...


Tu joprojaam neesi saliidzinaajusi MM veixmes ar Dieva tieshaas dziedinaashanas veixmeem un MM neveixmes ar Dieva tieshaas dziedinaashanas neveixmeem Taakaa taa esi TU, kas apgalvo, ka MM nav Dieva iestaadiita un gribeeta... jeb citiem vaardiem MM ir Saatana Darbs pret Dieva gribu!

Tu neizlasīji??? Es tak jau iepriekš minēju. Tiešām zinu ļoti daudz gadījumus, kad cilvēki ir miruši vai kļuvuši slimāki dēļ MM darbības. Zinu gadījumus, kad ir izveseļojušies, bet ar sekām (apmēram kā Tu, paliekot bez mandelēm) - protams, uz problēmas fona tās sekas ir sīkums, bet pēc būtības tā dziedināšana nav uzskatāma par pilnīgu. Protams, tas ir labāk, kā mocīties ar slimību vai nomirt un tāpēc es nekur nesaku, ka MM pēc būtības ir kas slikts. Bet fakts, ka Dieva darbība ir pilnīga - ja Viņš dziedina tad tā, ka cilvēks ir vesels nevis salāpīts. Un slimība ir pagātne bez atstātajām sekām. Un to dara daudz vairāk kā spēj vispār iedomāties un apjaust. Tāpēc viennozīmīgi - Dievs šai salīdzināšanās ievērojami apsteidz MM. Nu nevar salīdzināt cilvēku ar Dievu...

Taakaa taa esi TU, kas apgalvo, ka MM nav Dieva iestaadiita un gribeeta... jeb citiem vaardiem MM ir Saatana Darbs pret Dieva gribu!
Atgriežamies viduslaikos! Vajag jau mācēt šitā pagriezt.
Btw intersanta nianse - vai MM tik plaši praktizētie un ieteiktie aborti (bieži tie ir medicīnisku iemeslu dēļ) ar būtu Dieva gribas apliecinājums?
P.S. lai nebūtu lieku spekulāciju par tēmu - es cilvēku rīcību mēdzu piedēvēt arī tikai cilvēkiem - ne obligāti tai ir jāatspoguļo Dieva vai velna griba. Dievs cilvēkiem deva brīvo gribu. Luterāņiem bij laikam cits ieskats tajā, bet tas būtību nemaina. Mans personīgais viedoklis ir ka cilvēkam ir jādzīvo pēc personīgas Dieva vadības nevis formulas - un tā ir specifiski atbilstoša situācijai tb var būt gadījumi, kad risinājums nāk caur MM, bet var būt gadījumi, kad Dievs liek rīkoties pavisam neloģiski, bet tas nes sev līdzi vajadzīgo rezultātu.

Un to, ka sho higieenu Rietumu modernajaa mediciinaa ieviesa kristiete Krimas kara laikaa no kaa arii dzima MM slimniicu prakse... to jau tu nepieskaiti pie MM daljas?
Es tiešām nespēju novērtēt higiēnas ieguvumus kā vakcīnu ieguvumus. Tur prasās izdalīt. Bet ja reiz runā par higiēnu, tad kā zināms liela daļa mūsdienu slimību ir pārlieku sterilās vides sekas. laikam jau veselīgais balanss nav gūts...



esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:15:28
Bez bakām vēl ir bērnu trieka, kas tika likvidēta ar vakcīnu palīdzību.
Bērnu trieka joprojām pastāv kā slimība. Zinu konkrētus bērniņus (pie tam vakcinētus)
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:19:37
Tomēr masveida vakcinēšanas pārtraukšana gan varētu radīt bīstamas situācijas.
Es jau te minēju, ka slimības tās kuras pastāv - joprojām arī ir un slimo, protams, pārsvarā vakcinētie (jo to otru ir maz)
Vēl tāda nianse, ka slimības laicīgi diagnosticētas (un normāli vecāki to nevar palaist garām) nav nekas briesmīgs un bieži tiek viegli pārslimotas. Man draudzenei meitiņa ar garo klepu saslima (daktere gan to kategoriski noliedza, jo tas nav iespējams, jo neslimo bērni vairs ar to it kā, bet gana citi mediķi apliecināja diagnozi) un bez īpašām problēmām izslimoja.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:22:15
masiks [212.93.96.2]
neatceros nosaukumu, bet viena no slimībām, ko var gūt slimnīcās ir tieši tāda, jo dēļ ļoti sterilās vides slimības ierosinātāji diezgan neuzveicami kļūst - ja gadās to noķert tad cerības mazas. Btw alerģijas ar sterilitātes sekas. Sadzīves ķīmija, kas visu iznīcina, antibakteriālas ziepes utt.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:25:08
masiks [212.93.96.2]
Vakcinēti pēc grafika - tur jau pēc piedzimšanas uzreiz sāks vakcīnas. Un šie bērniņi apliecina vakcīnas bezjēdzīgumu.
Nez kāpēc tiek uzskatīts, ka visi tie, kas kļuva par invalīdiem, kas saslima ar slimībām, pret kurām tika potēti un izslimoja smagi, kas nomira ir adekvāts upuris to dēļ kurus vakcīna nav ietekmējusi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 36962