atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:28:27
Donachka
Mūsdienu Medicīna.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:30:21
Dievs dara mūsdienās tādus pašus brīnumus, kā tad, kad Viņš staigāja pa zemi! Tas , ka mēs tos savā dzīvē maz piedzīvojam, tas gan ir skumji , lai gan patiesība. Bet daži piedzīvo
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:39:56
Donachka Es tev piekrītu, jo tu caur savu ticību, kam tu tici, tu arī saņem sev nepieciešamo! Es ticu, ka mani ir dziedinājis Jēzus, un tāpēc saņemu savu dziedināšanu caur Viņu. Tāpēc tur nav nekādu pretrunu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:53:13
Ir kāds pūt sācis mironītis atdzīvināts un izārstēts tb lielāks par Lācara gadījumu??? Es ko esmu palaidusi garām?

Tas bij vieniigais ko Kristus Dariija? Jeb Kristus meloja, sakot, ka tiks dariiti veel lielaaki briinumi nekaa shie?

Tak sen zināms , ka MM nav ieinteresēta pilnīgā pacienta izveseļošanās gadījumā, jo ar to nevar turpināt pelnīt...

"Tas ir sen zinaams..." "Visiem zinaams..." "Izlasi, visi raksta..." -> Sofistika, argumetns, ko izmanto, kad argumenta nav.
Es tev pajautaashu KAM zinaams? Es to nezinu! Peedeejo reizi, kad pie daktera biju... hmmm cik 50 santiimi tas maxaaja... Kaut kaa uz taa fona Bazniica izskataas ka Bazniica nav ieintereseeta pacienta dveeseles pestiishanaa!

Btw kaut tā pati aklā zarna - ne jau problēmu radīšanai Dievs to iedizainēja cilvēkā, bet vienīgais, ka MM var atrisināt problēmas ir, to izņemot. Tāds interesants Dieva plāns sanāk...
Eeee... taatad tev ir iebildes pret to, ka Dievs no cilveeka iznjem sabojaajushos orgaanu, lai civleeks dziivotu? Tas ir... izskataas, ka Dievs tev ir kaut kaads tavs wishmeikers, ja shis neriikojas peec tavaam iegribaam, tad tu vinju pasuuti ar visu gludekli? Hmmm nezinu par aklo zarnu bet mans Dievs man visu veco greeciigo buutiibu amputeeja, lai es dziivotu! A tu par zarnaam uztraucies... kaa jau teicu... shie lielie Dieva briinumu mekleetaaji ir neticiigaaki pat par ateistiem... ja neredz, tad neticees! Un pat tad, kad redz... tad tomeer saka... jaa bet Juuda tomeer neticeeja un gaaja bojaa!

manā baznīcā ir gana gadījumu
Ko noziimee GANA? Gana lai kas... lai MM klapeetu ciet? Nu burviigi, pasaki kur ir taa bazniica, kuras izdziedinaashanas % ir lielaaks par, piemeram Gailjezera vai Stradinju izdziedinaatajiem un neizdziedinaato skaits ir mazaaks par sho slimniicu failureem! Pasaki hotj nummuru, lai zin kur zvaniit 112 vietaa... kad kaut kas uz celja notiks, saprotu, juus tur arii uz izsaukumiem braucat uz autokatastrofaam un neizgaazhaties kaa MM te aizvakar uz Tallinas shosejas? Burviigi! Neturi sveci zem puura bet raadi Dieva darbus, lai visi redz, ka tie Dievaa dariiti!

un es jau teicu, ka tas uzstādījums ir kreiss, jo pamatā kristieši nemēdz noliegt MM derīgumu, bet brīžos, kad tā nespēj palīdzēt tomēr gūst risinājumu Dieva dziedināšanā.
Pamaataa jau vispaar cilveeki neiebilst pret Dieva darbiibu kaameer Dievs riikojas saskanjaa ar vinju veelmeem. Bet liidzko Dievs kaut kaa atljaujas nedancot peec cilveeku iedomaataas noshu rindas, taa redz kas sanaak... Dievu ar visu vinja MM pasuuta bekot... un tad "manaa bazniicaa ir gana" Nu labi! Man prieks, ka tev taada drosha apdroshinaashana... vai tad man zheel!

Gada laikā, kopš esmu draudzē, kur esmu, zinu divus bezcerīga vēža dziedināšanas gadījumus un viena C hep.
Un neviens no vinjiem nelietoja nedz zaales, nedz MM terapiju?

Divi gadījumi, kad cilvēks nedabiski ātri no reanimācijas izlīda tb ārsti nespēj izskaidrot tik spēju izārstēšanos.
A jums tur ko bazniicaa ir reanimaacijas zaales? Super... toch kas par draudzi un bazniicu taa taada... AAAAAAAAAAAAAAAA Taatad, ja nevar izskaidrot tad Dievs darija. A ja var izskaidrot tad Dievs tur ne tuvu nav staaveejis!
Hmmm tad izskataas, ka Dievs leenaam sho pasauli pamet, njemot veeraa! Jo cilveeki gudraaki un vairaak speej saprast un izskaidrot, jo mazaak Dievam vietas... Diivains tev tas Dievs! Njuutons, piemeeram, jo vairaak saprata no debess kjermenju mehaanikas un Gravitaacijas jo vairaak un tuvaak Dievu redzeeja! Laikam mums ir dazhaada izpratne par to, ko Dievs dara!
Un tagad, kad mees saprotam un varam izskaidrot lietus veidoshanos... tad Kristus Vaardi par to, ka Dievs suuta lietu paar taisniem un netaisniem vairs nav speekaa... izskaidrojaam un viss Dievs nervozi stuurii seezh un piipee, nabagu bez darba atstaajaam?

ja slimnīcās cilvēki vairāk atgūst veselību kā baznīcās ir vien pēdējās nolaidības sekas.

Nee tas paraada to vietu kur Dievs dziedina! Bazniicas nav domaatas dziedinaashanai, bet Dieva Vaarda dzirdeeshanai un sakramentu sanjemshanai. Bet aarsteejas cilveeki slimniicaas, automashiinas remontee autoservisos! Juus mosh arii tur auto labojat ar briinumiem?

Btw ir pienākuši laiki, kad medicīna kļūst par priviliģēto iespēju un daudzi to vairs nespēj atļauties finansiāli... Tā teikt izrādās, ka dievišķais MM ne visiem aizsniedzams
Hmmm to ka Dievs var dziedinaat tam tu tici, bet to ka Dievs vareetu sagaadaat liidzekljus prieksh MM tu netici? Atkal tev kaut kaads selektiivs shaurs Dievs... plaans kaa librese. Mans Dievs gan var dziedinaat briinumaini, gan caur MM, gan sagaadaat liidzekljus daargaam operaacijaam un ja vajag, pat izgaadaat labu autoservisu automashiinas kjibelju remontam! Mans Dievs nepaarstaaj darboties tikai taapeec, ka kaads ir sapratis kaadu lietu mehaanismus!

Bet jāatzīst, ka zoba labošanā brīnumu neredzu - brīnums būtu tad, ja zobārsts spētu cauru zobu padarīt par tik veselu kā svaigi izaugušu nevis defektīvu labotu ar plombi, kas pēc laika tāpat būs jāmaina. spēj saskatīt atšķirību?

Speeju! Ja tu kaut ko saproti, tas nav briinums. Bet ja tu kaut ko nesaproti, tad tas ir briinums. Rezultaataa... tavas pashas intelekts ir Dieva darbiibas meers! Tad es tev ieteiktu Saalamanu ar visu vinja "Dievbijiiba ir visas atzinjas saakums..." pasuutiit 3 maajas taalaak un palikt par muljkji, jo, tad jo mazaak sapratiisi, jo vairaak tev briinumi reegosies un vairaak Dievu tu redzeesi... Vispaar joociigs kristietis tu izraadies, sanaak... jo pac dumjaaks, jo Dievu vairaak redz. Bet pareizi... Dievs tach miil garaa nabagos! Un hmmm... atkal... ja Dievs riiklojas taa kaa TU gribi, tad jaa tad Dievs ir malacis... a ja Dievs neriikojas taa kaa TU gribi... tad kaa jau teicu - vinjsh var iet kopaa ar Saalamanu ar visu savu gludekli!

Ko nozīmē kaut kur lasītu. Tak info par to ir gana. Man prieks, ka Tev ir viss labi. Man pašai ir divi bērni un savā laikā, domājot par šo aspektu, daudz literatūras palasīju un arī citu pieredzes - izsecināju, ka ar bērnu veselību krievu ruleti spēlēt nevēlos.
Kaada Info... Es izveerteeju gan par gan pret info. Shkjiet tu tikai pret info izveerteeji. Labi tavi beerni tava izveele... Mani beerni mana izveele. Un atkal... paldies Dievam, ka tavi beerni veseli bez vakcinaacijaam! Noveelu vinjiem taa turpinaat! Lai eed daudz vitamiinu un lai imunitaate ir stipra! Malachi!

Kā ļoti zinošam, Tev būtu jāzin, ka vakcinācija nevienu no slimības nepasargā - patiesībā man zināmie gadījumi slimo smagāk kā nevakcinētie aiz tam, ka imūnsistēma ta sačakarēta
A vot nezinu! Tu te daudz infas esi sagraabusies... nu tad vot jautaaju, cik daudz nevakcineetie slimo ar taam kaiteem pret kuraam vakcinee. Un cik daudz vakcineetie slimo ar to, pret ko ir vakcineeti!

visi bija kārtīgi vakcinēti un revakcinēti.
Ja tu papeetiisi, tad visi shie beerni savaa laikaa ir eedushi svaigus gurkjus. Iistais iemesls ir paaraak liels svaigu gurkju racions! Savukaart statistika liecina, ka neviens nav miris eedot zupu no purva orhidejaam!
Statistikjis tu muusu... vot un shitaadiem "matemaatikjiem" peec tam veel par Dievu kaut ko ieboreet... izraadaas, ka Dievs vinjiem ir krukjis vinju pashu... mmmm... ne paaraak augsti attiistiitaam praata speejaam. Bet kaa jau teicu - arii taadus Dievs miil!

Mājas lapā, kas propagandē vakcīnas pret ērču encefalītu ir ielikts vienas sievietes dienasgrāmata - kā viņa to briesmīgo slimību pārslimoja. Tika aizmirsts piebilst, ka viņa bija vakcinējusies pret to...

Teicu, pret shaadu logjiku nekas nepalidiz!
Vot kad tur buus 1000 sievieshu lieciibas no 2000 vakcineetiem, kas ir vakcineetas un vienalga saslima... tad buus jeega satraukumam! Un... kaa tev shkjiet, shii sieviete buutu paardziivojusi sho slimiibu BEZ vakciinas?
Tagad godiigi buutu blakus jaanoliek, cik ir saslimushi ar sho encifaliitu to, kas NAV vakcineejushies, un cik to, kas IR vakcineejushies!

Manam beernam pirms paaris meeneshiem bij eerce piesuukusies... Vinjsh IR poteets pret eerchu encifaliitu... Un veel shoriit mani modinaaja pa mani riktiigi leekaajot un bljaujot ausii "Chau"
Tatad tev ir VIENA nezinaama sieviete ar jakobi nokluseetiem faktiem. Man ir VIENS mans personiigais beerns, kura vakcinaacija paraada, ka nekas vinjam no taa pret ko vakcienets, nekjeraas klaat... NU
Hmm tu spried par nepazistamaam kaut kaadaam "viena tante teica..." es spriezhu peec personiigaa! Un kaut kaa man tas nesagadaaa probleemas tajaa saskatiit Dievu un vinja ruupes par mani! Tev... aciimredzot... vajag, lai Dievs darbojas peec tavaam iegribaam un galvenais, lai neviens nevar izskaidrot... tad jaa... tad tur Dievs klaat bijis... Velns, ja darbojas, tad visu izskaidro Bet kad Dievs, tad taa slepeni... klusu, lai neviens nesaprastu! Pasarg Dievs, ka kaads no Dieva beerniem saprastu kaa Dievs darbojas... Velnam gan nav ko sleept... vinjsh darbojas atklaati un visiem redzamaa veidaa!

Cāļa īpašo bērnu sadaļā tādu tādu ir gana - reāli cilvēki ar reālām problēmam. Ja ir vēlme vari uzmeklēt un satikties.
Nuja... un blakus ir Caalju sadaljas, kur ir daudz veselu beerninju un nesuudzaas par vakcinaaciju! Tad varbuut nevis vakcinaacija bet tie gurkji vainiigi... jeb meenes faazes, jeb varbuut paaraak neirotiskas mammas?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:55:16
Dievs dara mūsdienās tādus pašus brīnumus, kā tad, kad Viņš staigāja pa zemi!


Veel vairaak... Taa pati Spitaaliiba, Jeezus Laikaa dziedinaashanas bij retas... Shodien taa vispaar nav probleema - visai nepatiikam aaarsteeshanas, bet taa nav probleema. Mirstiiba Jeezus laikaa bij daudz augstaaka... shodien... pateicoties Dieva dotajaia MM stipri stipri zemaaka!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:06:03
Nav runa par to, ko Dievs spēj dziedināt vai nē. Dievs spēj un ir dziedinājis Jēzū Kristū visas mūsu slimības un kaites. Jautājums ir par to, kam mēs ticam, tas mums arī notiek. Dievs ,protams, ir devis ārstus, un tie , kas tic medicīnai saņem no tās arī kādu labumu. Tāču Dievs ir paredzējis labāku veidu, saņemt dziedināšanas Jēzus vārdā caur ticību.

Līdzība: es nekad nevedu savu suni pie veterinārārsta. Tu varētu jautāt, kā tad tā? Tas ir tāpēc, ka man nav suņa. Tāpēc es ticu, ka Jēzus brūcēs esmu dziedināts un man nav jāslimo! ( Tas nenozīmē, ka slimības man neuzbrūk!, bet es cīnos ar tām un uzveicu tās!) Tu varētu man iebilst, es neticu tam, nu tieši tāpēc jau arī tavā dzīvē tas nedarbojās . Bet Dievs tevi mīl vienlīdz vai esi slims vai vesels, tikai jautājums vai tu pieņem no Dieva visu Viņa palīdzību un žēlastību, ko Viņš tev Jēzū ir dāvājis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:19:22
Tāču Dievs ir paredzējis labāku veidu, saņemt dziedināšanas Jēzus vārdā caur ticību.

Nu paredzeet paredzeeja... Bet shodien es eju tomeer pie stomotogloga kad saap zobs! Ticu, ka Dievs to taa ir gribeejis un iestaadiijis!

Un ne vienmeer tas kam tu tici arii notiek Dievs nav Dzhins, kas izpilda tavas veelmes tikai tapeec, ka tu tici, ka tas ir labi un pareizi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:20:09
Ctulhu, pietam 21 hromosomas defekts... dubultkopija laikam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:21:56
masiks, brrrrr... nu redz, esenif, ko es saku - mans Dievs pat neticiigus masikus chinjii un nekautreejas, ka taadi netiiri neticiigie vinja sveeto MM lieto
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:23:47
Es arī eju pie zobārsta, jo mani zobi nolietojās, kā ikvienam cilvēkam, bet Dievs manā dzīvē ir brīnumdaris, un ja mani grib pārspēt slimība, tad es to nepieņemu un nostājos tai pretim, jo Jēzus man ir sagādājis veselību caur savu upuri!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:27:37
Tas bij vieniigais ko Kristus Dariija? Jeb Kristus meloja, sakot, ka tiks dariiti veel lielaaki briinumi nekaa shie?
Pag - tu apgalvoji, ka MM dara lielākus brīnumus kā Kristus darīja un kad nu es minu, ko tādu, kas imho nav gan, tad Tu sāc jautāt vai tas bija vienīgais un par sekotāju lielākajiem darbiem. Kaut kā nespēju vairs domu gājienam izsekot... Tad vai tā MM ir izdarījusi ko lielāku par Lācara augšāmcelšanu, lai Tu varētu apgalvot, ka tās sasniegumi pārsniedz Kristus veikto???


Es tev pajautaashu KAM zinaams? Es to nezinu! Peedeejo reizi, kad pie daktera biju... hmmm cik 50 santiimi tas maxaaja... Kaut kaa uz taa fona Bazniica izskataas ka Bazniica nav ieintereseeta pacienta dveeseles pestiishanaa!

Tomēr kaut ko nezini. Tā ir sabiedrībā zināma sakarība - diez vai tas, ka neslimo tb neesi uz āķa uzsēdināts ir arguments tai. mani sajūsmina Tava argumentācija, ko tur slēpt.


taatad tev ir iebildes pret to, ka Dievs no cilveeka iznjem sabojaajushos orgaanu, lai civleeks dziivotu?

tad MM tomēr ir Dievs??? mani pārsteidz Dieva nespēja cilvēkam salabot detaļu, kas sabojājusies, zinot, ka viņam nebija problēmu cilvēku uzmeistarot. Un jautājums, vai cilvēks bez kādas detaļas (kura taču ne smukuma pēc iemontēta) spēj pilnvērtīgi dzīvot? tad tomēr tā Dieva dziedināšana caur MM tāda pagalam nepilnvērtīga pielāpīšana sanāk.



Mans Dievs gan var dziedinaat briinumaini, gan caur MM, gan sagaadaat liidzekljus daargaam operaacijaam un ja vajag, pat izgaadaat labu autoservisu automashiinas kjibelju remontam!

labs Tavs Dievs līdzekļus var sagādāt priekš graizīšanas, bet izdziedināt bez tās tomēr nespēj. Vareni!!! (Operācijas ar protams ir kā vitamīnu kūres - bez organismu graujošām blakusparādībām un riskiem)

ja Dievs riiklojas taa kaa TU gribi, tad jaa tad Dievs ir malacis... a ja Dievs neriikojas taa kaa TU gribi... tad kaa jau teicu - vinjsh var iet kopaa ar Saalamanu ar visu savu gludekli!
manas personības apspriešanu atļaušos izlaist. Bet šitas atkal ir interesanti - tā ideja, ka cilvēku dziedināt bez defektīvām darbībām un veselību ietekmējošām blakusparādībām izrādās nevar būt Dieva griba. Pa manam tas Tava Dieva tēls tāds stipri nespējīgs sanāk - Jams labākajā gadījumā var sarūpēt Tev $$$, ko ārstam sapiķot medicīnisko eksperimentu veikšanai (kā zināms medicīna ir eksperimentāla zinātne a la standarta frāze: ja nelīdzēs šīs tabletītes tad nāciet un jums citas izrakstīšu :D)

cik daudz nevakcineetie slimo ar taam kaiteem pret kuraam vakcinee. Un cik daudz vakcineetie slimo ar to, pret ko ir vakcineeti!
Pirmkārt, nevakcinēšana ir reti izplatīta kopumā - vairums akli paļaujas ārstu ieteikumiem. kaut vai ārstē vīrusu izraisītas slīmības ar antibiotikām, kaut zināms, ka tās vīrusus neietekmē, bet nogalina baktērijas. Otrkārt, pilnas slimnīcas ar vakcinētajiem bērniem - es par attiecīgo slimību nodaļām te saku - diez kāda bij jēga no tās vakcīnas... Treškārt, vakcinētajiem tiešām ir sliktāka imūnsistēma, aiz kam vairāk slimo vispār. Bet, protams - slimošanas iemesli ir pārāk kompleksi, lai vienu no cēloņiem pasludinātu kā galveno un uz to iepringtu.

Teicu, pret shaadu logjiku nekas nepalidiz!
a Tu lasi ar pirms atbildi? Kāds tam sakars ar loģiku, ka vajadzētu tagad statistiku pievilkt - es par to, ka infu izvērtēt nav īsti reāli, jo tā nemaz netiek sniegta. Sabiedrība tiek apzināti maldināta pat līdz tam ka aizcina vakcinēties pret slimību biedējot ar tās izraisītajām sekām un minot gadījumu, kurā tās sekas bija vakcinētam cilvēkam.


Man ir VIENS mans personiigais beerns, kura vakcinaacija paraada, ka nekas vinjam no taa pret ko vakcienets, nekjeraas klaat... NU
Tādu sīkumu, ka inficētas ir tikai 5-10% ērču laikam esi palaidis garām. Ij tad vēl ir organisma dabiskā aizsargspēja tb inficēta ērce nenozīmē, 100% saslimstību. Btw interesanti, ka panika ērču sakarā raksturīga izteikti tieši LV. Blakus kaimiņi uz šito neiespringst - piem LT. Diez kāpēc...?


Tad varbuut nevis vakcinaacija bet tie gurkji vainiigi... jeb meenes faazes, jeb varbuut paaraak neirotiskas mammas?
Tu tagad citu vietā ņemies izspriest? Tavai zināšani citās valstīs tiek ierosinātas tiesvedības par šo jautājumu. Nez kāpēc? Vakcīnas tiek uzskatītas ar kā viens no biežākajiem autisma iemesliem. Bet lai jau tas paliek - vai esi kādreiz izlasījis vakcīnas lietošanas instrukciju (šitas interesanti ar personīgās atbildības aspektā - vai mēs vispār painteresējamies par to, ko lietojam) un minētās iespējamās blakusparādības, kuru saraksts ir gana garš tai skaitā nāves iespējamība pieļauta. Bet ideja par neirotiskajām mātēm, kuru bērniem pēc potes sākās nopietnas veselības problēmas, attīstības regress kā rezultātā piem. bērns pārvēršas par mērenu dārzeni ir mēreni nekaunīga jāatzīst.


esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:35:05
Tikai tavs komentārs aļa - "es kautkur lasīju" - neir ne pierādījums, pat ne argumets. Ibo skaļa un ambicioza,/savā būtībā/, zajava par dauna sindroma izārstēšanu prasa pierādījumus kudi vairāk par noairēšanu apšaubāmās interneta dzīlēs.
Cilvēk mīļais - es 11 gadus esmu ticīga un šajā laikā esmu dzirdējusi, lasījusi, redzējusi, piedzīvojusi personīgi daudz dziedināšanas gadījumus - atzīstos, ka katram neesmu skrējusi klāt un prasījusi medicīnisko apliecinājumus kopijas, kuras tagad varētu Tev gar degunu vicināt. Bez tam ne visi skrien pie ārsta lai apliecinātu savu izveseļošanos, ko nedaru arī es pati. Tāpēc es minēju, ka informācija un konkrēta ir atrodama, ja vien ir vēlēšanās. Iemeslus kāpēc uz paplātes tos nepasniegšu jau minēju. Mani argumenti ir līdzvērtīgi Taviem - rakstīti vārdi internetā. Un man nav mērķis, ko pierādīt vai pārliecināt. Tā kā ieņemtā pozīcija velta...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:38:58
masiks [212.93.96.2]
Manā izpratnē imūnsistēma ir spēja pretoties un uzveikt slimības. Vakcīnas un citi medikamenti satur daudzus organismu graujoši ietekmējošas vielas - bieži vien tās ir papildvielas, kas negatīvi ietekmē imūnsistēmu tb mazina organisma spēju aizsargāties, kā rezultāts bieži vien ir slimīgums. Tiesa mūsdienās tiek uzskatīts, ka bērnu slimošana ir normāla parādība tb cilvēki jau sekas par normālām uzskata un pat gaida.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:42:58
Ctulhu
Vai tiem gadījumiem par kuriem lasīji bija pievienotas ārstu izziņas??? Es kā reiz minēju, ka netā ir atrodami gadījumi ar visām izziņām. Es kā jau minēju nekolekcionāju izziņas par citu dziedināšanām. Un personīgajām ar ne, jo riebjas iet pie ārstiem un galu galā, kad esi saņēmis dziedināšanu tad vismazāk jau pašam vajadzīga izziņa par to, jo svarīgs ir rezultāts.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:47:10
Donachka
Tieši tā - mediķiem ir dažādi skatījumi uz to un es ar nevienu tagad nedomāju pārliecināt kā rīkoties vien minu, ka nekas nav tik viennozīmīgi, kā reklāmās min. Es par šito esmu arī ar infektoloģi runājusi, kura uzskata, ka vakcinēties ir svarīgi, bet beigās atzina, ka vairums vakcīnu ir bezjēdzīgas. Un lielākā problēma tai visā ir ka bērni netiek izmeklēti pirms to veikšanas - tb tikko dzimušam jau ko potē, kaut nav ne jausmas kā viņš uz to var reaģēt. Dabiskā izlase.
Bet principā ne jau par to es gribēju vispār te runāt - minēju tik kā vienu no veidiem, kādā MM arī veselu cilvēku spēj padarīt slimu.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:52:07
kā pontus bīdīt - tā abām rokām, kā pontus pamatot - tā "ai, priekš kam, man tas nav svarīgi..."
Pag - es tik atbildēju uz uzdoto jautājumu. vai man to vajadzēja ignorēt vai melot???
Un es jau teicu, ka pierādījumu ir daudz un arī norādīju vienu no avotiem - ar to tak atkal par maz... Tāpec jau es neredzu jēgu tai spēlē.

es pat pieņemu, ka ja būtu papētīti un dokumentēti tie "bezgala daudzie" gadījumi - lauvas tiesa no viņiem atbirtu hipohondrijas vai pozitīva rezultāta neesamības dēļ.
Tb dziedināšana kas beidzas ar nāvi būtu uzskatāma par dziedināšanu??? savdabīga loģika.

Pārtika arī. Mums vairs neko neēst, nomirt badā, lai mēs nenomirtu no saindēšanās?
Hmmm... diez pārtika un medikamenti būtu līdzvērtīgi vērtējami. Un izvēles iespējas ir gan - ja vien ir vēlme pielietot. Rezultāts proporcionāls ieguldījumam.

ir aarsta izzinja: peec dievkalpojuma simptomi mazinaajaas. Un taalaak? Varbuut peec meenesja audzeejs jau bija neoperabls.

Savdabīga variācija par ārsta izziņu Diez kur tādi ārsti atrodami?


esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:54:22
vakcīna pret bakām - kā grauj imūnsistēmu?
Mums būtu pieejama vakcīna pret bakām??? Pirmā dzirdēšana. Imūnsistēmu grauj tieši tāpat kā citas vakcīnas.

tu jau neko neatbildēji ne par imūnsistēmu, ne graušanu... tikai liriku un emocijas pavicināji...
Es atbildēju gan par savu izpratni. kuri burti tur bij neizlasāmi?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:58:59
Pag - tu apgalvoji, ka MM dara lielākus brīnumus kā Kristus darīja un kad nu es minu, ko tādu, kas imho nav gan, tad Tu sāc jautāt vai tas bija vienīgais un par sekotāju lielākajiem darbiem.

Nu tātad, tu uzskati, ka Kristus meloja apsolot lielaakus darbus? Vinjsh jau nereferenceejaas uz vienu darbu... bet uz daudziem saviem. Galu galaa, ja mees paskatamies uz pashu Pestiishanu, tad neko lielaaku arii Dievs nav dariijis. Tak kaut ko tachu Kristus domaaja, sakot, ka tiks dariiti veel lielaaki darbi par shiem - kas bij "shie"
Jaanja 14:
11 Ticiet Man, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī; bet, ja ne, tad vismaz šo darbu dēļ ticiet!
12 Patiesi, patiesi Es jums saku: kas Man tic, tas arī tos darbus darīs, ko Es daru, un vēl lielākus par tiem darīs, jo es noeimu pie Tēva.

Nu un ko Kristus dariija... vinjsh referenceejas uz daudziem darbiem... Nevis vienu! Kur ir "shie darbi"? Tie daudzie? Vai tikai uz mironju augshaamcelshanu? Jeb varbuut uz visiem kopumaa?

Un atbildi uz shaadu jautaajumu - kas ir lielaaks darbs - piecelt mironi, vai dziivajam neljaut nomirt?

Tā ir sabiedrībā zināma sakarība - diez vai tas, ka neslimo tb neesi uz āķa uzsēdināts ir arguments tai. mani sajūsmina Tava argumentācija, ko tur slēpt.
Taatad, tavupraat tam, ka es neslimoju nav nekaada sakara ar MM?

tad MM tomēr ir Dievs???
Tu to saki!

mani pārsteidz Dieva nespēja cilvēkam salabot detaļu, kas sabojājusies, zinot, ka viņam nebija problēmu cilvēku uzmeistarot.
Citiem vaardiem, tevi parasteidz Dieva nedancoshana peec tavu veelmju stabules! Ja Dievs neriikojas taa kaa tu iedomaajies, kaa Dievam buutu jaariikojas, taa viss... Dievs var atpuusties. Kaapeec tavupraat Dievam buutu kaa iipashi jaaruupeejas par kjermeni, kas aiziet bojaa... iipashi, ja dveesele ir pazudusi?

Un jautājums, vai cilvēks bez kādas detaļas (kura taču ne smukuma pēc iemontēta) spēj pilnvērtīgi dzīvot?

Dziivoju bez mandeleem... jau ljoti sen! Nepilnveertiibu saskata varbuut kaads, kursh ar " dziivot" saprot tikai fizisku labklaajiibu! Dievs ja grib speej dariit pilnveertiigu dziivi pat tiem, kas peec muusu - veseli meera - ir pavisam nelaimiigi.
tad tomēr tā Dieva dziedināšana caur MM tāda pagalam nepilnvērtīga pielāpīšana sanāk.
A ja paskataas kaa Dievs ljaava dziivot un ciest vinja pasha apustuljiem un maacekljiem... hmmm... sanaak ka Dievs veel suudiigaak par saveejiem ruupeejas pasaulee nekaa MM... Tas taa... ja mees saaksim piesieties katra darbiibas rezultaatiem bez razboru!

Tavs Dievs līdzekļus var sagādāt priekš graizīšanas, bet izdziedināt bez tās tomēr nespēj. Vareni!!! (Operācijas ar protams ir kā vitamīnu kūres - bez organismu graujošām blakusparādībām un riskiem)
Mans Dievs no nekaa var radiit Visu! Un izdziedinaat cilveekus PAT ar kaitiigu un indiigu vitamiinu kuureem un esenifai riebiigaam operaacijaam. Mans Dievs nav "sterils Dievs" kas kaa VecaasDeriibas priesteris baidaas kaut kam pieksarties, ka tik neapgaaniitos... mans Dievs var izmantojot pat visbriesmigiaakaas vakciinas un MM indes speej dziedinaat cilveekus! Tavs Dievs shkjiet darbojas dikti slepeni, lokaali, nevienam nesaprotami un bez jebkaadas atbildiibas par failureem!

Bet šitas atkal ir interesanti - tā ideja, ka cilvēku dziedināt bez defektīvām darbībām un veselību ietekmējošām blakusparādībām izrādās nevar būt Dieva griba.
A kaapeec tu taadu Ideju izvirzi?

Otrkārt, pilnas slimnīcas ar vakcinētajiem bērniem - es par attiecīgo slimību nodaļām te saku - diez kāda bij jēga no tās vakcīnas... T
Pilnas slimniicas ar baltiem beerniem - rase vainiiga - geeni taadi
Kaada jeega... tu kad peedeejo reizi esi redzeejusi kaadu baku slimnieku? Cik biezhi tu sastopies ar tuberkulozes slimniekiem?
Kaut kaa tajaa Mexikaa kur nevienu nekur iisti nevakcinee tie ljautinji no cuuku gripas mirst kaa mushas... A riebiigajos Rietumos kur pretgripas potes ir ipzlatiitas, tur kaut kaa hmmm... tikai dazhi gadiijumi... tie pashi ir mazaak kaa to, cik mirst pasliidot uz ziepeem vannasistabaa!

. Treškārt, vakcinētajiem tiešām ir sliktāka imūnsistēma, aiz kam vairāk slimo vispār. Bet, protams - slimošanas iemesli ir pārāk kompleksi, lai vienu no cēloņiem pasludinātu kā galveno un uz to iepringtu.
Shkjiet ka tu vispaar nesajeedz kas ir vakcineeshanaas tad!
Vakcineeshanas ir imuunsisteemas mobilizaacija, kaareiz pasha organisma imuunissteemas ierosinaashana, lai taa izstraadaa pretindi... Un ja tavs beerns smagi reagjee uz NOVAAJINAATU slimiibu, tad priecaajies, ka tu to uzzini laiciigi... jo ja vinjsh saslims ar iisto nenovaajinaato viirusu, tad vinja imuunsisteema neko vinjam nepaliidzees. Ja taa netiek galaa ar novaajinaatu viirusu, tad ar origjinaalo iisto viirusu ne tik netiks un bez vakciinas tava briinumbazniica varees nodarboties ar mironju augshaamcelsahnos 24x7

Kāds tam sakars ar loģiku
Vovo nekaads... taapee saku, bezjeedziigi ir striideeties ar taadiem ljauzhiem. Bet nekas... mediciinas budzhetam vieglaak bez jums, var novirziit liidzekljus tiem, kas noveertee mediciinu...

Sabiedrība tiek apzināti maldināta pat līdz tam ka aizcina vakcinēties pret slimību biedējot ar tās izraisītajām sekām un minot gadījumu, kurā tās sekas bija vakcinētam cilvēkam.
Taatad tas ka mani beerni un es pats esmu vesels, jo esam vakcineeti, taas ir bleenjas... Sabiedriibas maldinaashanas. IISTAA patiesiiba ir taa VIENA sievietes dienasgraamata un tava milziigaa purga forumos?

Un sabiedriiba tiek maldinaata par to, ka bakas ir uzvareetas TIESHI ar vakcinaaciju? Iisteniibaa pilnas slimniicas ar baku slimniekiem, tik nevienu zhurnaalistu tur nelaizh un baiga cenzuura... tik tev vienai zinaama patiesiiba?

Tādu sīkumu, ka inficētas ir tikai 5-10% ērču laikam esi palaidis garām. Ij tad vēl ir organisma dabiskā aizsargspēja tb inficēta ērce nenozīmē, 100% saslimstību.
Nu okey... tu vari speeleet sho ruleti! Tavi beerni tava izveele!

Tu tagad citu vietā ņemies izspriest?
Jaa! Tu tachu to dari. Nu vot es arii! Bet nu ja... par tevi gudraaks neviens nevar buut... jo tev jau viss skaidrs!

Tavai zināšani citās valstīs tiek ierosinātas tiesvedības par šo jautājumu.
Un... Tur tiek ierosinaatas arii tiesvediibas par paraaak karstas kafijas tirgoshanu McDonaldaa! Muljku ir pilna pasaule! Un vienmeer atrodaas vecaaki, kas uz savu beernu nelaimeem grib iedziivoties uz nodoklju maxaataaju reekjina! Ja cilveeki var izmest beernu miskastee un pa logu, tad kaapeec lai nevareetu uz saslimushu beerninju reekjina uzvaariities to visu nomaskeejot zem vakciinu breismiigaa bubulja!

Vakcīnas tiek uzskatītas ar kā viens no biežākajiem autisma iemesliem.
Nu un zili seshrokaini briesmonji ar zilonja galvu tiek uzskatiits par Dievu - pietam vienaa no blivaak apdziivotajaam pasaules daljaam - Indijaa. Un melni kakji tiek uzskatiiti par nelaimes neseejiem!

Bet lai jau tas paliek - vai esi kādreiz izlasījis vakcīnas lietošanas instrukciju (šitas interesanti ar personīgās atbildības aspektā - vai mēs vispār painteresējamies par to, ko lietojam) un minētās iespējamās blakusparādības, kuru saraksts ir gana garš tai skaitā nāves iespējamība pieļauta.
Jaa es vienmeer izlasu visu zaalju lietoshanas instrukcijas un blakusparaadiibas! Un?

Bet ideja par neirotiskajām mātēm, kuru bērniem pēc potes sākās nopietnas veselības problēmas, attīstības regress kā rezultātā piem. bērns pārvēršas par mērenu dārzeni ir mēreni nekaunīga jāatzīst.

Ne mazaak nekauniiga kaa ideja, ka MM neko nav devusi, tik naudu kaash!
Profilakses noluukos tu vareetu patuseeties pa kaadu viduslaiku ciematinju... diez cik ilgi izdziivotu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:03:03
Mums būtu pieejama vakcīna pret bakām??? Pirmā dzirdēšana. Imūnsistēmu grauj tieši tāpat kā citas vakcīnas

A tavupraat aiz ko bakas pasaulee vairs neexistee?
Tjipa taa... pashas izkuupeeja?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:04:28
Ctulhu, jaa shitais teikums man visu pasaka par esenif mediciinisko "izgliitotiibu"... blaaa... nabaga vinjas beerni... nu cereesim, ka shiem tieshaam dabiigaa imuunsisteema stipra! a to izskataas, ka shiem mediciinu neredzeet kaa savas ausis!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 1608