atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:22:44
Mulders Ir lingvinistiskās valodas ( cilvēku mēles) un eņģeļu mēles, kurās tu runājot stiprini sevi.

1. Kor. 13:1 Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm ...

1. Kor. 14:2 Jo, kas runā mēlēs, tas nerunā cilvēkiem, bet Dievam; jo neviens to nesaprot, viņš garā runā noslēpumus.

Neviens domāts tu pats ar, bet lai tu saprastu, tu lūdz izskaidrojumu, lai prāts būtu auglīgs.

1. Kor. 14:13 Tādēļ, kas mēlēs runā, lai lūdz Dievu, ka viņš to var arī izskaidrot.

Bet es ar tevi par šo tēmu vairs nestrīdēšos, jo mīlestība pārāka par atziņu. Man ir šī atklāsme, un es ar to dzīvoju, un man tas ļoti palīdz nebūt depresijā, nomāktībā un tml. Mēles man dod atpūtu un atjaunotni Dievā.

Pāvils runājot par mēlēm min pravieti Jesaju.

1. Kor. 14:21 Bauslībā rakstīts: svešās mēlēs un ar svešu cilvēku lūpām Es runāšu uz šo tautu, un tomēr tā Man neklausīs, saka Tas Kungs.

Šī ir rakstu vieta, ko viņš min.

11 Tiešām, ar ļaužu starpniecību, kam pinas lūpas un kas šļupst ar svešādu mēli, Viņš runās uz šo tautu,
12 Viņš, kas tiem sacījis: "Šeit ir dusas vieta! Dodiet atdusu piekusušiem; šeit ir miera vieta!" Bet tie to negribēja dzirdēt.

Es saņemu to visu lūdzot Dievu mēlēs, un esmu laimīgs par to.



Mirga
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:46:57
Svētais

Es jau sapratu, ka tā,- neapvainojos.

a_masiks

Tu gribi atkal lēkšus kaut kur ielekt.
Ja salīdzinājuma sekas ir skaidras, tālākais ir secināms.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 15:16:19
Ir lingvinistiskās valodas ( cilvēku mēles) un eņģeļu mēles, kurās tu runājot stiprini sevi.

Beidz fleiteet? Domaa ka Engjelju Valodas ir mazaak valodas kaa cilveeku valodas? Kaapeec taads uzskats? Taas ir taas pashas valodas... tikai sveshas, aciimredzot Enghjeljiem arii ir savas valodas... nu un?

Es saņemu to visu lūdzot Dievu mēlēs, un esmu laimīgs par to.

Kaa tu zini ka tu luudz Meelees... kaa tu zini, ka taa nav psiholingvistiska reakcija, gljuks smadzenees, ko panaak arii Shamanji dzhungljos?
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.22 17:15:08
Hei, atgriezīsimies pie oriģinālās tēmas - pie pirmās mīlestības, labi?
Mirga
# Iesūtīts: 2009.09.22 21:12:05
a_masiks
kā reizi par sekām - nekas nav skaidrs....

Ar šādu Tavu izvirdumu nevaru neko iesākt.
Mana doma bija vienkārša: Kamēr dāvana paliek neatvērta - nepieņemta, Tu mēģini dzīvot it kā tās nebūtu. Viss.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.22 23:00:48
Mirga
Kamēr dāvana paliek neatvērta - nepieņemta, Tu mēģini dzīvot it kā tās nebūtu. Viss.
Un tad? Kā jau mēs zinām - no tā Dieva mīlestība nemainās. A jums taču centrālā figūra ir Dievs, nevis ticīgā "ES PATS"?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.22 23:47:27
Tb - Mulders Dieva darbos un brīnumos iekļauj arī mūsdienu medicīnu (kas jāsaka tiešām brīžiem spēj brīnumus). Pretī tam, ka vienkārši skaitīsim lūgšanas un gaidīsim nereālus brīnumu - ka sastrutojušs apen
Redz, es jau iepriekš rakstīju, ka pēc viņa apgalvojuma viņa Dievs ir Mūsdienu Medicīna. Un tas kā reizi radīja manu neizpratni. Nē, nu ja vienīgais veids, kā zin risināt savas veselības problēmas ir MM, tad var saprast. Bet tas tomēr ir dīvaini ņemot vērā kristīgo kontekstu (Bībeles laikā Dievs tomēr dziedināja, nereti un visdažādākajos veidos un Kristus apsolīja, ka viņa sekotāji darīs lielākus brīnumus nekā Viņš pats)...
Piebildīšu, ka Tu ļoti centies pavilkt uz galējībām - es nekur nenoliedzu to, ka cilvēks var saņemt savu problēmu risinājumu arī ar MM palīdzību. Jāatzīst esmu tajā pasmagi vīlusies pa lielam, bet tas visbiežāk saistīts ar mediķu paviršo attieksmi vai komerciālo ieinteresētību. Tomēr man nav klaji negatīvas nostājas pret to - tik iegūta apziņa, ka paļauties nevar. Bet kā jau minēju - MM lai cik ar nebūtu attīstīta, ir limitēta. Tā spēj piešūt norautus pirkstus, bet nespēj palīdzēt AIDS slimniekam. Tāpēc neredzu jēgu to glorificēt aspektā MM vs Dievs, jo pēdējais nav limitēts un palīdzēt spēj jebkurā gadījumā, kam arī gana medicīniski atzīti apliecinājumi. Droši vari aiztaupīt savas neinformētības publiskošanu...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.22 23:55:19
esenif
Kāds daunis ir izārstēts, tb - savestas kārtībā jamā hromosomas ar bezlimita Dieva palīdzību? kaut viens?

Droši vari aiztaupīt savas neinformētības publiskošanu...
dzelžains arguments.... naf ko iebilst, sēžu stūrī, nervozi pīpēju un baidos izblamēties un tapt sodītam no esenif bezlimita visvarenā aizbildņa.
Sieviete
# Iesūtīts: 2009.09.22 23:57:43
masiks [159.148.73.94] vo tas pēdējais par p`ipēšanu stūrī ir laps!!!!!!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 00:01:13
masiks [159.148.73.94]
Jap - par Dauņa dziedināšanu ir lasīts. Mātes acu priekšā bērna specifiskie vaibsti kļuva normāli.

dzelžains arguments....
es galīgi neredzu jēgu turpinājuma a la konkrētus piemērus, kuri Tev tāpat nebūtu pa prātam, jo pozīcija neļautu izrunāties/domāt savādāk. Ta priekš kam tēmu piesārņot...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.09.23 01:13:39
esenif
Jap - par Dauņa dziedināšanu ir lasīts. - nav pārāk pateicīgs darbs kopēt al-drsa "pacienta" stilu un NEargumentu metodes.
Bet... ja jau na to pošlo, es ar iemetīšu rimeiku:
"Abet es kaut kur dzirdēju, ka tas ko tu kaut kaur lasīji ir fufelis..."
nu, tā kautkā...
/ps - ne par vaibstiem, par hromosomām jautāju, IMHO tev taču būtu jāsaprot atšķirība?/
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 09:38:10
masiks [159.148.73.94]
Bet Tu tak lasi, ko raksta - vai tad ne? Cilvēks ar aci nevar redzēt hromosomu izmaiņas (to apliecina medicīniski izmeklējumi pēc tam), bet to sekas gan var redzēt un to es ar minēju. Loģiski, ka hromosomas ar izmainījās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 09:54:14
Redz, es jau iepriekš rakstīju, ka pēc viņa apgalvojuma viņa Dievs ir Mūsdienu Medicīna.

Tas ir pēc tavas izpratnes par manu apgalvojumu. Mans apgalvojums ir tāds, ka mans Dievs citastarpā kā dāvanu cilvēkiem ir devis arī moderno medicīnu un vispār zinātni vispār... Kā Kristus teica, Dieva žēlastībā lietus līst pār taisniem un netaisniem, tieši tāpat arī šie Dieva dāvātie labumi nāk visiem... pat tiem, kas netic, ka Dievs ir... nu un tad, mīlošs tēvs palīdzēs arī saviem bērniem, kas ar viņu ir sastrīdējušies... kāmer vien varēs!

Mans Dievs nav medicīna, bet Dievs man ir devis prātu, lai tad, kad man sāp zobs, es ietu pie stomatologa nevis zilā kalna martas vai cita Jencīša!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 09:59:34
(Bībeles laikā Dievs tomēr dziedināja, nereti un visdažādākajos veidos un Kristus apsolīja, ka viņa sekotāji darīs lielākus brīnumus nekā Viņš pats)...

Un tu netici, ka mūsdienu medicīna varētu būt šo vārdu piepildījums?

Jāatzīst esmu tajā pasmagi vīlusies pa lielam, bet tas visbiežāk saistīts ar mediķu paviršo attieksmi vai komerciālo ieinteresētību.

Bet Baznīcas medicīniskajās spējās neesi vīlusies? Atved vienu, kas vīlies MM un es tev atvedīšu 10, kas vīlušies Baznīcā! Esi ar mieru?

Tāpēc neredzu jēgu to glorificēt aspektā MM vs Dievs, jo pēdējais nav limitēts un palīdzēt spēj jebkurā gadījumā, kam arī gana medicīniski atzīti apliecinājumi. Droši vari aiztaupīt savas neinformētības publiskošanu...

Tas tu jau nostādi MM vs Dievs... Interesanti, ka tu pretstati MM failures pret Dievišķiem brīnumiem. Esi godīga... salīdzini lielākos MM sasniegumus un lielākos Jencīšu sasniegumus... gan kvalitātē gan apjomā, un tad salīdzin abu failures... Godīgi sakot, ja Dieva lietderības koeficients ir tāds kāds tas novērojams pie Harizmātiem, tad es tomēr labāk palieku pie MM... Tik redzi, man nav problēmas ticēt, ka mans Dievs dod mums arī MM, jo Dievs 99.99% gadījumos Vēsturē ir darbojies caur cilvēkiem!

Savukārt ja tu kritizē MM jo tai ir failures, tad varbūt esi godīga un sāc ar pašu Kristu, galu galā viņam 1/12 daļa apustuļu atrkita... bet 1/6 daļa Apustuļu viņu nodeva... hmmm vai MM ir 1/6 failures?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:27:24
masiks [212.93.96.2]
to vari pats meklēt - pilns nets ir. Tā kā es Tev tāpat neizdabāšu, lai ko pasniegtu, tad man nav motivācijas pat censties. Es esmu gana redzējusi papīrus, lai nebūtu vajadzīgs ko pierādīt.

Mulders
Dievs man ir devis prātu, lai tad, kad man sāp zobs, es ietu pie stomatologa nevis zilā kalna martas vai cita Jencīša!
tas ir vērā ņemami prast izvēlēties starp medicīnu vs okultismu

tu netici, ka mūsdienu medicīna varētu būt šo vārdu piepildījums?
Kristus teica, ka viņa sekotāji brīnumus darīs Viņa vārdā. Neesmu manījusi, ka MM strādātu, apliecinot Kristu kā savu spēju avotu.
To tīri loģiski rodas jautājums ar ko MM ir tuvāka Dievam nekā tā Zilā kalna Marta - ja reiz pēc rezultāta spriež par dāvanas izcelsmi.


Bet Baznīcas medicīniskajās spējās neesi vīlusies?

Labs Tā kā nekad neesmu tās pārbaudījusi tas vilšanās tiešām izpalikusi. Dieva medicīniskajās spējās gan nekad nav nācies vilties.


Esi godīga... salīdzini lielākos MM sasniegumus un lielākos Jencīšu sasniegumus... gan kvalitātē gan apjomā, un tad salīdzin abu failures...

Par Jencīti nespēšu pateikt, bet kopumā, jā - Dievs ir labāks dziedinātājs kā MM. Tur nav šaubu. Bet to salīdzināt nebūtu vietā, jo pamatā cilvēki pie Dieva vēršas tad, kad izrādās bezcerīgi MM. Un tie ir miljoni, starp kuriem ir ne tikai dziedinātie, bet arī tādi, kas no nāves augšām cēļušies. Kad MM spēs iepuvušu mironi atmodināt, tad ar spēšu saskatīt jēgu Tavam salīdzinājumam. Tiesa, ja viss, ko zini ir Jencītis, tad pieļauju, ka tiešām pagrūti būs to aptvert.

hmmm vai MM ir 1/6 failures?
Tu tā utopiski dzīvo laikam??? MM ir stipri vairāk failures - ta tā ne tikai bieži nepalīdz, bet nereti rada problēmas tur, kur to nemaz nav. Piem. zīdaiņu pēkšņās nāves sindroma viens no galvenajiem iemesliem ir vakcinācija tb medicīna laicīgi daļu nogriež. Japānā kopš bērnus vakcinēt sāk tikai no 2 gadu vecuma, tāda problēma ir praktiski izzudusi. Bet pie mums reāla - liela daļa īpašo bērnu vecāku problēmas sākas kad viņu veselajam bērnam iegrūž MM izgudrojumus.

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 10:43:56
Kristus teica, ka viņa sekotāji brīnumus darīs Viņa vārdā. Neesmu manījusi, ka MM strādātu, apliecinot Kristu kā savu spēju avotu.

A ko MM ir kaut kaads Pops, kas var to pateikt... Vai tu tieshaam domaa, ka lietus paarstaas liit, ja lauksaimnieks to vairs neatziis no Dieva naakoshu? Un jautaajums bij mazliet cits... vai tu netici, ka MM vareetu buut Kristus apsoliijuma piepildiijums? Shodienas MM dara lielaakus briinumus, nekaa to dariija pat Kristus... kaut vai taa pati lepra! Shodien taa pat vairs nav probleema, ja neielaizh!

To tīri loģiski rodas jautājums ar ko MM ir tuvāka Dievam nekā tā Zilā kalna Marta - ja reiz pēc rezultāta spriež par dāvanas izcelsmi.
Ar izdoshanaas procentu un savu nesavtiibu... vismaz tajaa, kas ir MM ideaalos iestraadaata. To ka arii MM civleeki izmanto biznesa un visaadaam citaadaam netiiraam intereseem, tas nav Dieva vaina!

Labs Tā kā nekad neesmu tās pārbaudījusi tas vilšanās tiešām izpalikusi. Dieva medicīniskajās spējās gan nekad nav nācies vilties.
Man arii Es gan Dievu nemeegjinu ierobezhot vinja izpausmees... man nav probleemas iet pie zobaarsta kaa Dieva iestaadiitas kaartiibas zobaarstnieciibaa. Bet tu, protams, driixti sevi aarsteet kaa tev labaak un eertaak...

Dievs ir labāks dziedinātājs kā MM. Tur nav šaubu. Bet to salīdzināt nebūtu vietā, jo pamatā cilvēki pie Dieva vēršas tad, kad izrādās bezcerīgi MM. Un tie ir miljoni, starp kuriem ir ne tikai dziedinātie, bet arī tādi, kas no nāves augšām cēļušies. Kad MM spēs iepuvušu mironi atmodināt, tad ar spēšu saskatīt jēgu Tavam salīdzinājumam.

Hmmm... te aizvakar viens viirelis autokatastrofaa mira, jo MM nepaspeeja pei shamaa aizbraukt... luudzu! Cel vinju augshaa!

Tas ko es tev saku - saliidzini shodien - cik dziedinaatu cilveeku latvijaa iznaaks no Bazniicaam un cik no Slimniicaam! Jaa Dievs var gan mironjus celt gan iesnas izaarsteet... tikai shkjiet, ka Dieva zheelastiibu tu speej ieraudziit tikai tad kad iepuvushi mironji celjaas, bet kad cilveekam zobaarsts salabo saaposhu zobu, tas tev taa... fignja... Dievs tur klaat nav staaveejis un nemaz nevar staaveet, jo Dieva slimniicaas neesot peec tevis sanaak! Sorry... bet shie briinumu un mironjcelshanas liecinieki sit sev pie kruutiim un gatavi zem vilciena gulties apgalvojot kaadi shie ticiigi un Dievu neierobezhojoshi, tikai tad kad jaaierauga Dievs siikumos... pie parastas gripas dziedinaashanas caur MM... tad taa visa lielaa bravuura, ticiiba un paljaaviiba uz Dievu izkuup... jo... izraadaas vinja kaut kad esot MM viilusies... Cik viegli tevi no Dieva noveerst... pietiek kaadam cilveekam ar liikaam rocinjaam Dieva zheelastiibu sachakareet, Dieva daavanu neizsainjot, kad esenif visa ticiiba uz Dievu izpleen... un tagad par Dievu tiek pasludinaats jebkura dziedinaashana kas ir aarpus MM... Bet... hmmm... nu vot aizej uz shiem harizmaatu dievkalpojumiem, paskaties, cik invaliidu tur ieiet un cik iziet! Cik mironjus ienes un cik mironjus iznes! Tad arii runaasim...

Un tad saliidzini, cik invaliidus ienes MM slimniicaas un cik iznes. Cik mironjus ienes slimniicaas un cik iznes!

Piem. zīdaiņu pēkšņās nāves sindroma viens no galvenajiem iemesliem ir vakcinācija tb medicīna laicīgi daļu nogriež. Japānā kopš bērnus vakcinēt sāk tikai no 2 gadu vecuma, tāda problēma ir praktiski izzudusi. Bet pie mums reāla - liela daļa īpašo bērnu vecāku problēmas sākas kad viņu veselajam bērnam iegrūž MM izgudrojumus.

Jaa labi... pret "kaut kur lasiiju..." argumentu nav! Shiten viss skaidrs!

Esmu vakcineejis visus savus beernus... aug veseli kaa rutki... Paldies Dievam!!!

Interesanti, tu saliidzini cik beerniem rodas sarehzgjiijumi no vakcinaacijas. Godiigi buutu, ja tu blakus uzliktu nelielu ciparinju, kas paraada, cik nevakcineetie beerni iedziivojas visaadas beernu triekaas, tuberkulozees, stingumkrampjos etc.

Dzirdeet to ko grib dzirdeet mees visi maakam... Un viena maate, kas viilusies MM var sacelt pietiekoshi lielu jezgu, lai muljkji saaktu to uztvert par vispaariigu probleemu... jo tie vecaaki, kuriem shii vakcinaacija neko vinju beerniem nav kaiteejusi un beerni nav saslimushi ar visaam taam slimiibaam pret kuraam vakcinee, vinji klusee... jo viss ir kaartiibaa!

Takaaa es tev saku - atved man vienu iistu dziivu (nevis kaut kur lasiiji) sievieti, kuras beernam ir sarezhgjiijumi deelj vakcinaacijas un es tev atvediishu 30 kuriem sarezhgjiijumu nav!

Tieshi taapat... atved man vienu apustuli-nodeveeju, un es tev atvediishu 11 apustuljus, kas ir uzticiigi Kristum!

Tu tagad tieshi taa pat par MM spried kaa spriestu neticiigais par Kristietiibu peec Inkviziicijas, Krustneshiem, Juudasiem u.c. meergljiem...

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:51:26
Mulders Jo es dzīvoju to , tā arī zinu . Un man kalpo tas, ka esmu kristīts Svētajā Garā! Tas ir spēks būt par Jēzus liecinieku.

Ap. d. 19:2 viņš tiem sacīja: "Vai jūs dabūjāt Svēto Garu, kad jūs kļuvāt ticīgi?" Tie viņam atbildēja: "Mēs pat neesam dzirdējuši, ka Svētais Gars ir."

te ir piemērs par jaunpievērstajiem kristiešiem, kuri pat nezināja, ka ir tāds Svētais Gars .Pāvils kalpoja tiem ar roku uzlikšanu un viņi to saņēma. Tā ir atsevišķa pieredze ar Kungu Jēzu. Tāču, ja kāds no hariķiem apgalvo to, ka ja tu neesi kristīts Svētajā Garā, tad tāpēc neesi glābts-tad tās ir absolūtas muļķibas! Taču, ja Dievs ir paredzējis kristību Svētajā Garā tavā labā, tab savukārt būtu muļķiģi to neizmantot .

Apustuļu darbos ir ļoti daudz piemēru tam, bet es uzsveru, ka nevēlos strīdēties ar tevi, jo atziņa dara uzpūtīgu, bet mīlestība ceļ .
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 10:58:21
te ir piemērs par jaunpievērstajiem kristiešiem, kuri pat nezināja, ka ir tāds Svētais Gars .Pāvils kalpoja tiem ar roku uzlikšanu un viņi to saņēma.

Kas veelreiz paraada, ka Kristus Paveeletaaa Kristiiba dod tieshi to ko Peeteris Ap.D 2:38 apsoliija... Dievs savas Bazniicas saakumaa darbojaas ljoti uzskataami, lai visi redzeetu kontrastu starp VD un JD, lai redzeetu atshkjiriibu starp Jaanja Kristiibu un Kristus paveeleeto un iestaadiito Kristiibu! Taa Dievs apsitprina arvien no jauna, ka Kristus Kristiiba ir shii iistaa... apsoliitaa Kristiiba.

Redzi... tur arii 3ais pants ir... kur Maaceklji staasta, ka vinji ir kristiiti ar Jaanja Kristiibu... un tad Paavils vinjus kristiija taa, kaa Kristus bij paveeleejis... un logjiski, ka shii Kristiiba dod Sveeto Garu, taa arii ir shii "Viena Kristiiba"

Taču, ja Dievs ir paredzējis kristību Svētajā Garā tavā labā, tab savukārt būtu muļķiģi to neizmantot
Es sho kristiibu esmu sanjeemis... apmeeram pirms gadiem 34 Kaa Ziidainis! Tieshi sho VIENU Kristiibu! Un taa bij Kristus paveeleetaa Kristiiba, kuraa cilveekam ir apsoliita greeku piedoshana un Sveetaa Gara daavana...

Apustuļu darbos ir ļoti daudz piemēru tam, bet es uzsveru, ka nevēlos strīdēties ar tevi, jo atziņa dara uzpūtīgu, bet mīlestība ceļ
Apustulju Darbos nav neviena gadiijuma, kad kaads buutu Kristiits ar Kristus paveeleeto Kristiibu un nesanjemtu to, ko shii kristiiba apsola - greeku piedoshanu un Sveetaa Gara daavanu... ko Dievs apsola ikvienam Kristuu ticiigam... kad un kaa gribeedams!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:20:15
Mulders Labi kā jau teicu nestrīdēšos. Zinu, ka tā ir atsevišķa pieredze ar Kungu, ko esmu savā dzīvē piedzīvojis un saņēmis. Turklāt apustuļu darbos ir ļoti daudz piemēru tam, ka saņemot kristību cilvēki sāka runāt jaunās mēlēs ( un absolūti bez jebkādas nepieciešamības tai brīdī izpausties lingvinistiskajā valodā) Ja runa ir par zīdaiņa vecumā kristības saņemšanu, tad Kristus pie kristības ( ūdens), ir noteicis , ka kristīties var tikai tie, kas tic! Ja neievēro šo nosacījumu, tad pārkāpj Jēzus iestādīto! Mazi bērni nevar ticēt un tapt kristīti. Te tikai divi piemēri, bet nav neviena gadījuma Bībelē, kur tiktu ūdens kristībā kristīti bērni!

Marka 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.

Ap. d. 8:37 Bet Filips sacīja: "Ja tu no visas sirds tici, tad to var." Un viņš atbildēja: "Es ticu, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls."


Ap. d. 8:38 Viņš pavēlēja apturēt ratus, un viņi abi, Filips un galminieks, nokāpa ūdenī, un viņš to kristīja.

Līdzību par mēlēm varu iedot šādu: Tev kāds uzdāvina braucienu uz Ameriku, un tu esi ļoti par to laimīgs. Nonākdams tur, tu izsaucies O, Amerika, es tā vēlējos to redzēt. Tavi biedri, kas uz kuģa tev ceļoja līdzi tev jautā, kāpēc tu nenāci pie mums uz kl`;aja un neizmantoji visu to, ko kuģa serviss piedāvā? Tu atbildi, man tikai uzdāvināja biļeti uz Ameriku ?! Tavi draugi tev atbild, bet biļetes cenā taču ietilpa viss šis serviss, tu vienkārši to nezināji, tāpēc neizmantoji. Bet protams, ka Amerikā nonācāt Jūs visi!

Zinu, ka tu nepaliksi bez atbildes , bet es gan vairs nediskutēšu par šo. Tas, ka esi mans brālis Jēzū un ej uz debesīm man ar to pietiek. Tas, ka ir atšķirības atklāsmē, atziņā utt, tas mani netraucē tevi mīlēt .
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 11:21:30
masiks [212.93.96.2]
Pag - bet Tev tak interesē tie pierādījumi, vai tad ne???? Es atbildēju jau uz Tavu iepriekšējo jautājumu - ar to nepietika. tagad gribi ārstu slēdzienus klāt medicīniski dokumentētus. Pēc tam gribēsi varbūt apčamdīt dziedināto un vēl pēc tam lai dziedināšana Tavā acu priekšā notiek tb noorganizēju. Es par to, ka ne jau paši fakti Tevi interesē. Un man nav kaut kā vēlme tagad cītīgi ko pierādīt, jo tas priekš manis ir pašsaprotami un Tevi tāpat īsti neinteresē... Bez tam man dators mirst nost - es ir laimīga, ka vēl te ko varu ierakstīt, kur nu vēl ko meklēt. ja tiešām interese vari pameklēt žurnālu Tikšanās - ir netā atrodami vecie numuri un tur daudz bijuši stāsti par dziedināšanām ar visiem ārstu parakstītajiem papīriem pievienotiem.

Mulders
Shodienas MM dara lielaakus briinumus, nekaa to dariija pat Kristus...

Ir kāds pūt sācis mironītis atdzīvināts un izārstēts tb lielāks par Lācara gadījumu??? Es ko esmu palaidusi garām?


To ka arii MM civleeki izmanto biznesa un visaadaam citaadaam netiiraam intereseem, tas nav Dieva vaina!

Dievišķais dziedināšanās plāns pelnot naudu? Tak sen zināms, ka MM nav ieinteresēta pilnīgā pacienta izveseļošanās gadījumā, jo ar to nevar turpināt pelnīt... Btw kaut tā pati aklā zarna - ne jau problēmu radīšanai Dievs to iedizainēja cilvēkā, bet vienīgais, ka MM var atrisināt problēmas ir, to izņemot. Tāds interesants Dieva plāns sanāk...

Tas ko es tev saku - saliidzini shodien - cik dziedinaatu cilveeku latvijaa iznaaks no Bazniicaam un cik no Slimniicaam!
manā baznīcā ir gana gadījumu - un es jau teicu, ka tas uzstādījums ir kreiss, jo pamatā kristieši nemēdz noliegt MM derīgumu, bet brīžos, kad tā nespēj palīdzēt tomēr gūst risinājumu Dieva dziedināšanā. Gada laikā, kopš esmu draudzē, kur esmu, zinu divus bezcerīga vēža dziedināšanas gadījumus un viena C hep. Divi gadījumi, kad cilvēks nedabiski ātri no reanimācijas izlīda tb ārsti nespēj izskaidrot tik spēju izārstēšanos. Draudze nav liela un slimīga. Cita problēma, ka Kristus baznīca diemžēl pa lielam ir pārāk aizņemta ar sevi un savām programmām, lai dzīvotu tā kā Dievs to bij paredzējis un ja slimnīcās cilvēki vairāk atgūst veselību kā baznīcās ir vien pēdējās nolaidības sekas. Btw ir pienākuši laiki, kad medicīna kļūst par priviliģēto iespēju un daudzi to vairs nespēj atļauties finansiāli... Tā teikt izrādās, ka dievišķais MM ne visiem aizsniedzams.

bet kad cilveekam zobaarsts salabo saaposhu zobu, tas tev taa... fignja... Dievs tur klaat nav staaveejis un nemaz nevar staaveet, jo Dieva slimniicaas neesot peec tevis sanaak!
Pag- es jau nenoliedzu Dieva visuresamību. Un tādās galējībās kā Tu ar nebraucu. Bet jāatzīst, ka zoba labošanā brīnumu neredzu - brīnums būtu tad, ja zobārsts spētu cauru zobu padarīt par tik veselu kā svaigi izaugušu nevis defektīvu labotu ar plombi, kas pēc laika tāpat būs jāmaina. spēj saskatīt atšķirību? Ja cilvēkam nav zoba, tad MM var ielikt protēzes - labāk, protams, kā nekas, bet to nevar salīdzināt ar Dieva spēju ielikt jaunus dzīvus zobus.

Jaa labi... pret "kaut kur lasiiju..." argumentu nav! Shiten viss skaidrs!

Esmu vakcineejis visus savus beernus... aug veseli kaa rutki... Paldies Dievam!!!

Ko nozīmē kaut kur lasītu. Tak info par to ir gana. Man prieks, ka Tev ir viss labi. Man pašai ir divi bērni un savā laikā, domājot par šo aspektu, daudz literatūras palasīju un arī citu pieredzes - izsecināju, ka ar bērnu veselību krievu ruleti spēlēt nevēlos.

Godiigi buutu, ja tu blakus uzliktu nelielu ciparinju, kas paraada, cik nevakcineetie beerni iedziivojas visaadas beernu triekaas, tuberkulozees, stingumkrampjos etc.
Kā ļoti zinošam, Tev būtu jāzin, ka vakcinācija nevienu no slimības nepasargā - patiesībā man zināmie gadījumi slimo smagāk kā nevakcinētie aiz tam, ka imūnsistēma ta sačakarēta. Deviņdesmito beigās bij tak gadījums ar kadetiņiem Daugavpilī, kas difteriju noķēra un smagi paslimoja - visi bija kārtīgi vakcinēti un revakcinēti. Mājas lapā, kas propagandē vakcīnas pret ērču encefalītu ir ielikts vienas sievietes dienasgrāmata - kā viņa to briesmīgo slimību pārslimoja. Tika aizmirsts piebilst, ka viņa bija vakcinējusies pret to...

Takaaa es tev saku - atved man vienu iistu dziivu (nevis kaut kur lasiiji) sievieti, kuras beernam ir sarezhgjiijumi deelj vakcinaacijas un es tev atvediishu 30 kuriem sarezhgjiijumu nav!
Cāļa īpašo bērnu sadaļā tādu tādu ir gana - reāli cilvēki ar reālām problēmam. Ja ir vēlme vari uzmeklēt un satikties.

Tu tagad tieshi taa pat par MM spried kaa spriestu neticiigais par Kristietiibu peec Inkviziicijas, Krustneshiem, Juudasiem u.c. meergljiem...

Atļaušos jau kuro reizi atkārtoties, ka MM nenoliedzu, bet arī neglorificēju un zinu, ka uz to paļauties nedrīkst. Tā kā galējības man piesiet nav īsti taisnīgi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 167 , pavisam kopa bijuši: 3973