atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:50:51
Ai kaa man ctulhu teiciens "stuurii nervozi piipee" iepaticies Vizualizeejot to baigi jautri paliek!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:54:05
Klausies, ja taa, tad kaapeec pasaulee veel niekojas ar mediciinu?

Un vispaar - kaapeec cilveeki veel reizeem slimo?


Kā dziedināšanas var atcelt slimošanas faktu? Kāpēc bez medicīnas nevar - jau var lasīt Muldera tekstos, jo diemžēl liela daļa baznīcas ir tik vāja pa lielam, ka tas tai vienīgais veids, kā iedomāties Dievu dziedinām...

Klausies, Tu tiesaam tici visam, ko pa TV raaada/staasta?
Attīstība laba. ja sākumā bij pārmetums kā var ticēt, ja pa TV nerāda, tad tagad - kā var ticēt tam, ko rāda. Es ticu Dievam un man nav problēmas noticēt Viņa spējai darīt brīnumus. ES jau minēju, ka pati esmu tos piedzīvojusi, esmu redzējusi personīgi ar savām acīm - tad kāpēc lai es apšaubītu citu gadījumus, kas turklāt ir dokumentēti un medicīniski apstiprināti...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:54:14
Ctulhu, tad hipoteeze aciimredzot aplama... aciimredzot vienkaarshi... kaa tai teicienaa... ja zaldaatam dosi 10 minuutes briiva laika, shis saaks ar muljkjiibaam nodarboties!

Nu to pashu shova saiti paskaties... nu ko tur frukts dara... saka, ka Jeezu Sludina, a lielaakaa poga uz saita "Donate Now" blja un shitaa vinji sludina! Un taadu jau Kristietiibu paarsvaraa pasaule redz un uztver... karikatuura kaut kaada!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:56:47
A vot Bazniicas saakumposmaa Dievs kaareiz otraadi visu dariija... nekautreejaas savus briinumus raadiit neticiigajiem, kuru deelj vinji par ticiigajiem tapa! A tagad...
A kurš tagad slēpj - tas es jau minēju kaut dažus avotus, kur var smelties apliecinājumu. Vai problēma tajā, ka Tavai baznīcai tb tai kurai piederi nav ar ko dalīties???
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:57:24
Ctulhu, vot nezinu... baigi svariigi kontexts, jo abus textus es varu ielikt visai sakariigaa kottextaa, kur pat Ctulhu piekritiis!

Ja tev ir angliskais texts, tad googlei vajadzeetu izdot textus, jo imo gan Augustiina gan Lutera texti pat netaa ir pilnaa apjomaa taa vai citaadi dabonami!

Luters iebilda pret praatu attieciibaa uz teologjijui, kad vinjsh pret Kalvinismu ciiniijaas... jo Kalnivisti paaraak racionalizeeja dazhaadus Rakstu aspektus un taa teikt - sapinaas savaa meistariibaa, un Luters jau vienmeer paarspiileeja un leeca uz eceeshaam...

Par Augustiinu nepateikshu, jo tas ko esmu lasiijis bij visai maz saistiits ar dabasziniibaam!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 16:59:05
A kurš tagad slēpj - tas es jau minēju kaut dažus avotus, kur var smelties apliecinājumu. Vai problēma tajā, ka Tavai baznīcai tb tai kurai piederi nav ar ko dalīties???

Paga... tava bazniica ir TV Shows? Jo dziljaak mezhaa jo resnaaki partizaani... paliek jau pavisam jautri!

Es tev noraadiiju ofic statistiku, tu man noraadiiji SHOVU! Tu vispaar filmee atshkjiriibu starp Valsts apstiprinaatu statistiku atbilstoshi likumam, un Televiizijas Shovu - izklaidi?

Mana bazniica nelielaas ar ziimeem un briinumiem... manaa bazniicaa cilveeki tic no vienas Jonas ziimes... neredz bet tic... vot tas ir briinums! Juuseejie aciimredzot netic, ja nav TV Shovu paskatiijushies! Varena ticiiba!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:59:47
Ctulhu
publikācija ir zinātniskā darbība - vienkāršs ārsta slēdziens konkrēta pacienata gadījumā tik tāpēc vien ka nav par to tapusi publikācija nav mazāk medicīniski piefiksēts.

Mulders
a lielaakaa poga uz saita "Donate Now" blja un shitaa vinji sludina!
Labs Tava sāpe joprojām struto... Tas nekas, ka poga nav nemaz tik liela un ka vispār visa kristietība ir par ziedošanas tēmu. Bet nu jā - Tavam Dievam tas par grūtu. Jams tik var sakasīt $$$ operācijai un ar ja paspēj.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 17:03:24
Ctulhu, naaa... Luters neliida dabasziniibaas... un kad tur ieliida, tad sabrauca auzaas. Bet teologjijaa vinjam bij vairaak vai mazaak viss ok... Kalvins kaa jau jurists meegjinaaja uzmaukt Dieva Vaardam cilveeciigu zekjiiti un pre to Luters iebilda! Iebilda, jo Kalvins, to kas "neliimeejaas" apgraiziija, kaameer beigaas sanaaca kaut kaads diivains teologjija!

Luters aicinaaja nepaljauties uz savu ierobezhoto praatu meegjinot aptvert neierobezhoto Dievu! Aplauziisies...

A citaata avots?

Augustiins arii rakstiija un ar retoriku nodarbojaas pirms konvertaacijas, zin var jau nejaushi traapiit kaadaas vinja zajavaas vinja pirmkristiigajaa periodaa... Ari Luters savus uzskatus modificeeja laika gaitaa... bez kontexta neiztiski!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:03:30
Es tev noraadiiju ofic statistiku, tu man noraadiiji SHOVU!
Atkārtoju vēlreiz - es Tev to linku neadresēju. Un Tu man norādīji statistiku par saslimstību ar infekcijas slimībām. vai tā būtu Tavu baznīcu raksturojošā??? Kāda tam vispār sakarība savstarpēja??? Kāds sakars kāda raidījumiem ar saslimstību iekš LV??? ja nu vien, ka tur bij tik LIELA donate poga, ka Tu neko citu nespēji saskatīt
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 17:05:26
Un Tu man norādīji statistiku par saslimstību ar infekcijas slimībām. vai tā būtu Tavu baznīcu raksturojošā???

Saule taa biji TU, kas sluidinaaja bazniicu kaa substituuciju MM. Es tev noraadiiju MM statistiku kaut kaadu nebuut... Tagad tava kaarta noraadiit tavas bazniicas veixmes statistiku! Cik tur ir saslimusho/izdziedinaato uz 10 000?

Es nemeegjinu bazniicu par miesas slimniicu padariit!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 17:06:03
Ctulhu, pag pag... ja Dokins ko citee, shamam dereetu noraadiit pasham citaata avotu! Nu tobish no kurienes vinjsh to paraavis...

Es neapstriidu, ka Augustiins vai Luters ko taadu ir teicis... svariigi uzzinaat KUR shie to teikushi, lai saprastu par ko vispaar bazars!

Augustiins tomeer ir 5ais gadsimts, kad par dabasziniibaam zinaashanas ir visai nieciigas. Piemeeram Augustiins ticeeja, ka no dubljiem rodas dziivi organismi! Nu bleenjas, protams, bet tas ir 5ais gadsimts...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.23 17:09:11
Ctulhu... ooo Luteru, kad parauj no kontexta, tur ne to vien pie vinja atradiisi... kaa shis nodod pa zhiidiem vai turkiem...

Es no augustiina divus vinja darbus lasiiju un no Lutera tik sho to taa... nedaudz... Pietam man atminja ir ljoti pat suudiiga, lai es acereetos vai to lasiiju un kur lasiiju!
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:12:56
kas sluidinaaja bazniicu kaa substituuciju MM
pirmkārt Tavs skatījums ir smagi kļūdains - es nevienā vietā nesludināju, baznīcu kā MM aizstājēju. Es noprotestēju pret ideju, ka tā ir veids (vienīgais), kā Dievs šodien dziedina cilvēkus, un principā tika pasniegta kā Dieva izpausme nostājoties noliedzoši pret iespēju, ka Dievs dziedina pa tiešo kā Bībeles laikā.

Otrkārt - ja runā par statistiku, tad tavējā ir gaužām nepilnīga tai faktā, ka informē par saslimšanu ar kāda noteikta veida slimībām. Tā pat neparāda izārstēto skaitu, kur nu vēl mirušo (kā zināms vairums mirst no slimībām nevis vecuma). Piebildīšu, ka nezinu nevienu kristieti, kas būtu miris no slimībām. Tie noteikti ir, bet izņēmuma kārtā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:13:33
Ctulhu,

Nu redzi Augustiina textu var ielikt kontextaa par beerniem... Tas ir, nevar laist beernus un vinju zinjkaari nekontroleeti apmierinaat tikai taapeec, ka gribaas... Vajag pakaapeniski... pirms laist pie dinamiita taisiishanas, jaaiemaaca kaut kas cits... Tas ir zinjkaares vektors nereti var aizvest cilveeku neceljos!

Nu un par Lutera iebildeem pret praatu jau teicu... Redz cilveeki tik ljoti paljaujas uz savu logjiku, ka pat TV Shovi vinjiem kljuust arguments un "Es tachu esmu lasiijis" vai " Pashkjristiiju ASV zhurnaalu" un viss... Nu un taadaas reizees man rodas sajuuta, ka viens naivs beerns ir gudraaks... praats ir liels ierocis, bet kad shamais saiet tuutee, vai shamo saak lietot nelietiigi - tad piekriitu Luteram... labaak taadam cilveekam to praatu amputeet!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:21:27
Es noprotestēju pret ideju, ka tā ir veids (vienīgais), kā Dievs šodien dziedina cilvēkus, un principā tika pasniegta kā Dieva izpausme nostājoties noliedzoši pret iespēju, ka Dievs dziedina pa tiešo kā Bībeles laikā.

Tad tu esi kuulusi tukshus salmus! Dievs darbojas kad kur un kaadaa veidaa grib! Probleema jau raadaas tajaa, ka tu nespeej noticeet, ka Dievs vareetu darboties caur taadu iestaadiijumu kaa MM. Tas ir tu PATI ierobezhoji Dievu ka Dievs darbojas TIKAI taa kaa 1aa gadsimta laikaa... bet Veesturee Dievs darbojaas caur cilveekiem, valdiibaam, iestaadiijumiem etc. etc. etc. Palasi tach Paavilu - vinjsh saka, ka jebkura valdiiba ir no Dieva... un tai pat laikaa mees redzam, kaa Valdiibas pinaas un mokaas un nekas vinjaam nesanaak! Tas tu esi iedomaajusies, ka Dievam ir jaariikojas tieshi taa kaa 1ajaa gadsimtaa vienmeer un visur. Nee Dievs riikojas kad kur un kaa grib... ja grib... dziedina pa tiesho, ja grib - caur MM, ja grib tad nedziedina - kaa Iijabu! Man ar to nav probleemas... probleemas ar to ir TEV, jo tev, ja Dievs neriikojas peec taviem ieskatiem, tas vairs nav Dievs, ja tu nespeej Dievu saskatiit tieshaa darbiibaa tieshaa tavaa tuvunmaa, tad tu Dievu neredzeesi pat ja vinjsh tev priekshaa staavees kaa visai necila izskata galdnieks! Ne tu pirmaa ne peedeejaa, kas netic Dieva Darbiem, ja vinjsh netaisa fokusus un trikus!

Otrkārt - ja runā par statistiku, tad tavējā ir gaužām nepilnīga tai faktā, ka informē par saslimšanu ar kāda noteikta veida slimībām. Tā pat neparāda izārstēto skaitu, kur nu vēl mirušo (kā zināms vairums mirst no slimībām nevis vecuma). Piebildīšu, ka nezinu nevienu kristieti, kas būtu miris no slimībām . Tie noteikti ir, bet izņēmuma kārtā.

Un ja nezini tad nav? Jeb nemaz negribi zinaat? Jeb ja nomira no slimiibas, tad tas nebij noteikti Kristietis? tu skaties selektiivi - redzi to ko gribi redzeet, to ko negribi redzeet, to neredzi... un ja nevari tomeer neredzeet, tad pazinjo to par iznjeemumu! Nu sorry... tu protams vari caur shaadaam rozaa brilleem uz pasauli skatiities, bet tad tu Dievu vispaar nepaziisti...

Tev ir kaada labaaka statistika?

Ehh... jaa... pret "es nekaa nedzirdu, man banaani ausiis" pat Olimpa Dievi ir bezspeeciigi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:22:40
Pag nu taa ir nevis logika bet vinjas truukums.

Redzi... Dievs vistaisniigaak pasaulee ir izdaliijis praatu, par taa truukumu neviens nekad nav suudzeejies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:25:24
Nu tad jums ar Luteru jaaprotestee nevis prat praatu, bet pret vinja truukumu vai defektiem. Defekti drosi vien piemita arii zinaamajam Kalvinam, ibo meeslus jams savaariija liidz brosssai.

Nu Luters karstaisniigs - teica... ja rokas liikas, tad labaak noraut rokas! Nu ar praatu taapat... jo cilveeki ar savu shkjiibo praatu var savaariit vairaak suudus nekaa parasts miermiiliigs daarzenis bez praata!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:26:01
esenif, un iepaziities ar mirstoshiem slimiem kristieshiem - laipni aicinu jebkuraa paliatiivaas apruupes nodaljaa... tajaa pashaa Amerikaa! Slabo aizvilkties?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:27:22
masiks, atgaadina prikolu...
Uzraksts uz Harizmaatu Dievnama durviim "Shodien dziedinaashanas dievkalpojums nenotiks maaciitaaja slimiibas deelj"
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:28:22
masiks [212.93.96.2]
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 2897