atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pusaudži
betīna
Iesūtīts: 2009.09.19 22:10:36
pusaudži un alkohols, saprotu ka tas ir katram individuāli, bet tomēr kā pēc Dieva vārdiem mums vajadzētu reaģēt ka mājā pārnāk dzērusi 14 gadīga jauniete, ko darīt -varbūt neko palikt mierā , jo moralizēšana neko nedod, varbūt doties pie speciālista, vai mācītaja ar savu bēdu, kā palīdzēt savam bērnam šajõs tīklos nesapīties
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:55:16
Ctulhu
Nez, pieredze rāda, ka caur kristietību neviens vien narkomāns, dzērājs vai cita veida atkarībnieks izārstēts bez narkologa palīdzības. Ir reālas liecības un reāli cilvēki.

betīna
Varbūt uzmeklē mācītāju Jencīti - viņam ir Dievs devis dāvanu dziedināt
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 12:59:21
šoreiz PIEREDZE parādīja kaut ko pretēju. Un TAS bija tieši tas, ko es tev te klārēju.
Piekrītu. Un imho problēma ir tajā, ka vecākiem vārdi ar darbiem nesaskan. tas nav konkrēti par šo gadījumu, bet vispārīgi pēc maniem novērojumiem. Bērni tad saprot, ka tas viss ir liekulība un atkožas - nafig tad to.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:00:02
viņam ir Dievs devis dāvanu dziedināt
es gan Bībele lasu, ka dziedināt var visi nevis tikai Jencītis.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:02:33
esenif
es gan Bībele lasu, ka dziedināt var visi nevis tikai Jencītis.
1. ir rakstīts, ka ne visiem ir visas dāvanas
2. es jau neteicu, ka tikai Jencītim vien tāda ir, vienkārši pagaidām viņš ir vienīgais Latvijā, kuru es tā skaidri zinu

Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 13:44:27
Ctulhu
Viņš nav vienīgais bijušais noziedznieks, kurš radikāli mainījies. tev vienkārši skauž, ka tavi ateistu spečuki neko tādu nespēj, ko var Dievs
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 14:28:59
Ctulhu
Vai tev ir kādas reālas liecības par to?
vilks
# Labojis vilks: 2009.09.23 14:41:43
Nu jā, īstenībā, ja mātei ir līdzatkarība (kuru iegūst no "sliktas pieredzes ar alkoholismu ģimenē" ), tad viena no labākajām lietām, ko māte var darīt ilgtermiņā, ir mēģināt strādāt ar sevi. Savu baiļu projicēšana uz meitu neko labu nedos. Protams, 14. gadu vecumā cilvēks nedrīkst lietot alkoholu un ir pietiekoši daudz racionālu iemeslu, lai viņš to nedarītu (un par tiem ir vērts informēt garākā sarunā, tomēr nevis pārspīlējot, bet godīgi, jo, ja atklāsies, ka kaut kas nav bijis patiesi, tad meita vairs vispār neticēs).
Tomēr ar saasināti negatīvu attieksmi, kā jau tika teikts, diez vai izdosies ko labu panākt. Drīzāk ar mieru un mīlestību (kuru savukārt var dot savas līdzatkarības izpratne).
Man arī ir/bija līdzatkarība, un es ļoti daudz par to uzzināju no grāmatas "Sievietes, kuras mīl par daudz". Tā tagad ir pārizdota, un to noteikti ir vērts izlasīt ikvienam/ikvienai, kam tuvs radinieks vai ģimenes loceklis ir bijis vai ir atkarīgs no alkohola vai jebkā cita.
vilks
# Labojis vilks: 2009.09.23 14:49:10
masiks [212.93.96.2]
viņam gan pagaidām nekāda līdzatkarība nav novērota..
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:14:23
Anonīmajiem Alkoholiķiem ir labas grupas tieši līdzatkarīgajiem.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.23 15:39:00
Es nezinu, vai ir arī citas atkarības apvienojošas organizācijas. Bet AA rullē.
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.23 16:55:50
masiks [212.93.96.2]
kā ir ar anonīmajiem internetistiem?
Nezinu, vai LV, bet vispār ir jau arī tādas, jo internetatkarība ir drūma realitāte...
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:09:18
ja ģimenē nav īstas mīlestības, tad vienīgā metode, kā audzināt ir: sist un sist un sist.
Tā, diemžēl, nekad nav bijusi audzināšana, tikai dresūra. Pie kam, slikta un mazrezultatīva...
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:20:35
Трилобите
Cilvēks vēl varbūt arī loģikai?...
Balss
# Labojis Balss: 2009.09.23 17:26:34
Nenovērtē bērnus par zemu. Viņi ļoti daudz ko spēj gan saprast, gan pieņemt lēmumus. Ne vienmēr labus un veiksmīgus, protams.
Bet brutāla dresūra pat pie dzīvniekiem nav pārāk veiksmīga. Tādus dresētājus reizēm saplosa...
Pie kam, 14 -gadīga jaunkundze jau nu nav vairs nekāds bērns.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:28:28
Trilo, logjika beerniem ir veel superiigaaka un labaaka nekaa pieaugushajiem. Beerniem ir gruutaak ar abstrakcijaam... taapeec prognozeet riicibas sekas, plaanot vinji neprot tik labi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:35:38
Trilo - sist ir garaam - taa ir vecaaku kapitulaacija savas nevariibas priekshaa!
betīna
# Iesūtīts: 2009.09.23 17:56:33
b]vilks
ar sevi jau viss ir strādāts un palidzēts...tas ka uz to reaģēju ir protams pagātnē pieredzētas traumas rezultāts, bet es domāju , ka tas ir tā ar katru kādu negativu pieredzi ko mēs esam kādreiz ieguvuši.
tad sanāk ka būtibā reakcijai vajadzētu būt mierigai, un par to nesatraukties...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.23 18:27:06
Tas neliidzees - beerns aiztiisies un dzers kkur citur vai atnaaks ar pudeles braaljiem un piesitiis vecaakus.

tieši tā arī lielākoties notiek ar tiem, kurus vecāki daudz klapē
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 10957