atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pusaudži
betīna
Iesūtīts: 2009.09.19 22:10:36
pusaudži un alkohols, saprotu ka tas ir katram individuāli, bet tomēr kā pēc Dieva vārdiem mums vajadzētu reaģēt ka mājā pārnāk dzērusi 14 gadīga jauniete, ko darīt -varbūt neko palikt mierā , jo moralizēšana neko nedod, varbūt doties pie speciālista, vai mācītaja ar savu bēdu, kā palīdzēt savam bērnam šajõs tīklos nesapīties
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.21 16:40:05
betīna... aizfīrēt šamo uz laukiem (kur pac nevar apakaļ tikt) kartupeļus rakt... Ja lauki ir "par plānu" - tad pie niknā tēvoča Austrālijā Aitas cirpt tuxnesī!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:42:47
betīna Katru dienu lūgšanā runā pret to, jo tavas mutes varā ir dzīvība un nāve.

Sal. pam. 18:21 Nāve un dzīvība stāv mēles varā; kas mīl savas mēles māku, tas baudīs no tās augļiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:43:24
betīna Protams, ka darbs laukos ir loti labs risinājums, ja var nodrosināt ! Bet papildus lūgšana!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:43:29
ja atkārtojās vēlreiz - pie narkologa. bet stipri jālūdz Dievs. jāizsūdz savi grēki un arī meitai jāiet pie grēksūdzes, tātad, Baznīca, sakramenti. tās būs īstās zāles.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 16:44:01
Ctulhu, nu bet ideja... shitie chainjiki jaasit kaameer mazinjI! Laigan caursis tiini imo ir visai bezceriigs pasaakums...
betīna
# Labojis vilks: 2009.09.21 17:57:02
S.R...
Ar varu nevienu uz baznīcu neaizvilksi..un kā to domāji ``lūgšanā runā pret to``???

Mulders

nu neceļas man tā roka, un domāju, ka tas neko neatrisinās, lauki ir bet skolā jāiet, domājat, ka noteikti kādam sodam par to jābūt????

S.R...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:01:19
betīna

1) Ja skolā uzdod tik maz, ka šim vēl atliek laix dzerstīties, tad sūti šo papildus pulciņos/sporta nodarbībās
2) Laukos tad dzen pa vīkendiem!

Bet ja roka neceļās... tad nečīxti par rezultātu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.21 18:13:17
Ctulhu, izpletnjleekshana prasaas buut konkreetaa dislokaacijaa... Ciirava, Ceesi... Nezinu vai Jelgava/Riiga der, tur militaaristi leekaa, nez vai civiliaanjiem ir iespeeja!

Bet ar izpleetni ir viena fiicha... peec leeciena ir taadas adrenaliins un paceelums, ka alkahols ir dabiigi tas, kas prasaas
betīna
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:17:44
nekur viņa negrib iet ne uz sportu nekur, nekas neessot priekš viņas nu necitēšu visu to žultaino tekstu, bet ja es sitīšu tad bail domāt kādas tam būs sekas, šajā vecumā viņiem ai , ai , ai uz ko tik nav spējīgi, bet varbūt tā tik tāda iebaidīšanas taktika????nu jā te jau aiziet psiholoģija un to jau es esmu" pārstudējusies"....kur ir bībelē citēts par bērnu pēršanu???
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.21 18:20:59
betīna ai nē "sist" nebij fiziska ietekmēšana... protams, pārprati! Domāc bij - stingra bezkompromisu attiexme, nevis cimperlēšanās! Labi der izvēles... vai nu ej sportot, jeb pie vecmāmiņas kartupeļu vagā...

Var noderēt nopietnākas datorspēles, kuras prasa smadzeņu lietošanu, ne tikai muguras nervu! Tev kā mammai jāzin, kas šamam ir talanti/intereses, tad arī virzi tajā virzienā!

Atklāta vardarbība - protams nē - bet arī bezmugurkaulinieciska attiexme arī nē! Tīņi ļoti labi zin, ja un kā var manipulēt ar vecākiem... esi gudrāka! Citādi drīzāk viņš tevi dresēs nevis tu viņu!
betīna
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:34:20
Mulders
jā,... neesmu dzelzs lēdija, paldies par ieteikumiem..ir par ko padomāt...
betīna
# Iesūtīts: 2009.09.21 18:34:42
Mulders
jā,... neesmu dzelzs lēdija, paldies par ieteikumiem..ir par ko padomāt...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.21 19:42:09
IMHO Muldera padomi ir labi. Tur konsekvence vajadzīga - lai ciena vismaz tik daudz, ka ievēro noteikumus, no kuriem viens ir nenākt mājās reizbuma stāvoklī. Bet protams, 14 gados jau jūra līdz ceļiem un principā var pļaut iepriekš sasēto.
Vēl, manuprāt, svarīgāk par moralizēšanu ir saglabāt saikni un uzticēšanos attiecībās, lai nebūtu nejaukā mamma, kas nesaprot neko no dzīves un tikai pārmetumus bārsta.
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.09.21 19:58:29
Tici man - alkohols ne pie kā laba nenovedīs!
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.09.21 21:18:41
īsti pamēģināt - dzert mēnesi bez apstājas?
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.09.21 21:30:27
чудо дома!
Nu, bez apstājas nesanāks: kādreiz arī jāpaguļ
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:32:56
14 gados puiku nopērtu, meiteni...?
Mans puika 12 gados jāņos pārnāca pamatīgā pālī, pied...sa savu gultu, nogulēja sūdos 36 stundas. Es tikai aizgāju pārbaudīt vai vēl dzīvs. Kad šis pamodās un konstatēja faktu teicu, lai nu pats tagad to cūcību satīra. Kopš tās reizes mums problēmu ar alkoholu nav bijis. Tagad šim jau turpat 18, pa kādam aliņam kompānijā gan iedzer, bet līdz pālim neesmu manījis, ka būtu nonācis.

Viens ir skaidrs - aizliegums tīri fiziskā plāksnē neko nedos. Vēl jo vairāk tādēļ, ka apkārtējā vide ir tāda. Katrā jaunietī notiek cīņa: kas ir vērtīgākais - tas, ko māca vecāk vai tas, kas ir vienaudžu starpā "kruts". Bwet vispār tā ir ļoti smaga problēma - alkohols, tabaka, marihuāna un sekss jauniešu starpā.
hmm.. [87.110.5.73]
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:37:07
Jānis Kalniņš
iespaidīgs stāstiņš..
cerams, ka no Tava ciema te neviens jaunietis nenāk un nelasa forumu...
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.21 23:44:23
hmm.. [87.110.5.73]
nenāk un nelasa
Man ar bija doma ierakstīt līdzīgu komentāru, bet tad es apdomāju - nu un?
Ir taču iemesls lepoties (ja par galveno uzskata rezultātu), vai ne?

Protams, iespaidīgāk būtu, ja puika pats ienāktu un ierakstītu.
hmm.. [87.110.5.73]
# Iesūtīts: 2009.09.21 23:48:46
Papucs
nu man ļoti nepatīk, ja kāds vēljoprojām stāsta manus bērnības grēkus... es nebūtu sajūsmā, ja ieraudzītu, ka tie izstādīti vispārējai apskatei
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 1717