atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:20:29
Pag, tad ir pavisam jautri - tad Ct nevar izremonteet pat ja Ct tam bez nosaciijumiem piekristu.

Var izremonteet... un tas ir vieniigais veids, kaa panaakt, ka Ctulhu ir a) Brivis b) Laimiigs

Ibo saads remonts noziimee izmainiit Ct apzinju un radiit Ct#2 uz esosaa haarda baazes, kaa Mulders pareizi teica.

Nea... Ja tu piekriiti remontam, tad tu esi shiis piekritiibas avots... Citiem vaardiem, tu ljauj aareejam speekam uz tevi iedarboties. Normaals BG SB funkciooneeshana, kad tu izveelies ka veejsh aareejais tevi nes pa juuru!
Tu esi shii procesa komponentes dalja... un ir apzinjas nepaartrauktiiba! Tieshi taapeec arii izmainjas nav drastiskas, bet inkrementaalas... paarejoshas taa, ka tas nerada tevii traumas!

Taa kaa tavi taalaakie secinaajumi nenjeema sho veeraa... tad tie, protams, ir aplami
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:20:38
Ctulhu Jo vecās derības raksti zināmā griezumā joprojām ir spēkā gan pret Israēla tautu, gan pret pagāniem. Piemēram, praviešu grāmatas uz kurām atsaucās Jēzus. Un jāsaka tā, ka virspusēji raugoties var redzēt divas derības, ko ir apzīmējuši tulki tulkojot rakstus, bet patiesībā eksistē 5 derības. Un viena no tām ir tā, kas tika aizvietota ( Mozus derība) ar jauno ( Jēzus derību) , bet pārējās 3 aizvien ir spēkā. Pirmā slēgta ar Noa, ka zeme netiks vairs appludināta. Otrā ar Ābrahāmu, ka viņā tiks svētītas visas tautas ( pēc ticības) , trešā ar Dāvidu, ka no viņa pēcnācējiem celsies Mesija un atlikušās divas, ko jau pieminēju!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.14 16:21:40

Ne vella, BG vietaa ieliekam delta komplexitates, no taam atvedinaatos jeedzienus konstruktiivs/destruktiivs un viss rullee, KK pat prakstiski naff jaamaina.


Jaa... bet taa kaa tu nevari noteikt delta komplexitaati nedz aamuram nedz spainim... kur nu veel cilveekiem... un ja veel mees zinaam, ka optimaalai sisteemai nevajag optimaalas komponentes, tad atkal... vaardi jau smuki, praktiskaa implementaacija ir un paliek tikai "10 klases datora" liimenii - zajava bez seguma!

Un lokaala delta komplexitaate nenoziimee taadu pashu globaalu delta komplexitaati!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:22:18
Ctulhu
A ko dariit, ja Ctulhu Apzinja by-design ir neizniicinaama?
Te drīzāk domāts, ka Ctulhu Apziņa var mainīties, bet Es, Identitāte nav iznīcināmi.
Es - ir tas, kas pārdzīvo notikumus un izjūt. Tas pats Es zīdainim, pieaugušam, nohipnotizētam, utt, utml.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:25:54
Te drīzāk domāts, ka Ctulhu Apziņa var mainīties, bet Es, Identitāte nav iznīcināmi.
Es - ir tas, kas pārdzīvo notikumus un izjūt. Tas pats Es zīdainim, pieaugušam, nohipnotizētam, utt, utml.


Cilveeka ES reti kad vienu un to pashu notikumu paardziivo vienaadi... kas noziimee, ka paardziivojums ir pasah ES identitaates dalja!

Kaa jau noskaidrojaam... mums ir dazhaads uzskats par to kas shis ES ir... tb tu uzskati, ka Dveeslee ir statisks "hardware" kas sliid pa "Apzinjas Filmu"... Es uzskatu, ka Dveesle ir gan "starta kapitaals" gan visu turpmaako paardziivojumu summa shajaa starta kapitaala prizmaa un veelaakajaas korekcijaas!

Mans ES shodien ir pilniigi cits nekaa tas bij beerniibaa... es domaaju un uztveru passauli pavisam savaadaak nekaa beerniibaa... es mainos un tai pat laikaa... ir kaut kadas patiesiibas, kas reiz bij lielaa perturbaacijaa (tad kad es shaudiijos stapr dazhaadaam religjijaam un pasaules uzskatiem) bet shodien ir ljoti pat statisks un manu ES identitaati defineejoshas - esmu Luteriski domaajoshs Kristietis!

Tu neari savu ES nemaz domaat nedomaajot to visu kas ar tevi noticis, to kas tu esi, tavi uzskati, tavi realitaates uztveerumi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:28:51
Ctulhu
Nuja, bet saakumaa ir Es#1, peec remonta Es#2. Nav Es#1=Es#2.
Nu, bet tad jau tu visu laiku pārstāj eksistēt, un uz īsu brīdi dzīvo nākamais Es, jo tas visu laiku mainās.
Kas ir tas, kas nosaka identitāti?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:28:56
Un taa kaa Mulders nevar izstaastiit, kas ir BG...

Atshkjiriibaa no tavas delta komplexitaates, shis BG ir pietiekoshi izprasts un defineets, lai to iepiitu visaa muusu sabiedriibas sisteemaa... palasi to pashu USA Neatkariibas Deklaraaciju vai Cilveektiesiibu Hartu... taas visas balstaas BG koncepcijaa... lai arii taa tur nav defineeta! Un nevajag arii... jo BG paarsvaraa cilveeki saprot intuitiivi... tas ir pamatjeedziens...

Savukaart "delta komplexitaati" shkjiet saproti tikai tu viens un uz taas neviena sabiedriiba nekur nebalstaas un neatsaucas! Tieshi otraadi... sabiedriiba un zinaatne vienkaarshas lietas uzskata par labaakaam... Ja kaut ko var izdariit vienkaarshi vai sarezhgjiiti, tad vienkaarshais variants ir labaaks!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:29:35
Tu apraxtiiji pasapmaacosja robota softu...

Gjeniaali... vari man taadu iedot... a to es pats peec sava apraksta taadu nevaru uzprogrammeet!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:34:17
Nu, bet tad jau tu visu laiku pārstāj eksistēt, un uz īsu brīdi dzīvo nākamais Es, jo tas visu laiku mainās.
Kas ir tas, kas nosaka identitāti?


Redz ko noziimee redukcionista domaashana... ITishknjia funktieris... Principaa nepieljauj nepaartrauktu procesu...

A vot atbildeeshu no kvantu fizikas - starp ES1 un ES2 existee ES1ES2 superpoziicija... un tikai tu kaa noveerotaajs no malas noveerojot dazhaadus ESx to kvantizee, jo nespeej uztvert vienotaa veselmaa... tb probleema ir nevis tajaa ka ES1 paarstaaj existeet, bet tajaa, ka tu nespeej ES1 un ES2 uztvert vienlaiciigi, jo tu jau neesi atemporaala buutne, tu pasauli filmee seciigi Tachu pasaule taapeec NAV seciiga... taa nepaarstaaj existeet vienaa bridiii un nesaak existeet naakamajaa... bet existee hmmm "existences lauks" kas nodroshina sho paareju!

Taa ir taa "magjija zem Planka konstantes"

Jo ja viss visums tikshkj ar Planka Kvantu frekvenci, sanaak drusku paradoxaala lieta... tb jaaexistee kaut kaadam meta-liimenim, citaadi ja pasaule paarstaaj exixteet vienaa mirklii... nav skaidrs kaa tiek restaureeta naakamaa seciigaa pasaule, bez references uz pirmo... jo visamz man izskataas ka taas izmainjas ir "plavnas" nav taa, ka vienaa briidii planeeta peekshnji pazuud un paraadaas paaris astronomiskaas vieniibas taalaak tikai taapeec, ka notika zdvigs paarejaaa!

Pat zinot, ka kvantu pasaulee viass elementaardlajinjas "midzhinaas" kaa pixelji pa ruutainu virsmu... tomeer praksee mees sho pasauli saucam par to pashu, kas bij pirms mirklja
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:35:11
Ctulhu
Kā ir ar izmainītiem apziņas stāvokļiem, sapņiem, bezapziņu, hipnozēm utml? Tad taču Es vispār pazūd. Kāda tur sanāk nepārtrauktība?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:37:31
Ugu, mees te jau pusdienu nevaram vinju nodefineet

Nu vot es nesaku defineets un izprasts pilniibaa... bet izprasts pietiekoshi lai uz to baazeetu visu civilizaaciju. Taapat kaa gravitaacija un elektriiba... nav izprasti liidz galam, bet izprasti lai to lietotu!

Tas pagaidaam veel nevar tikt saciits par tavu "delta komplexitaati" Tev, protams, ir iespeeja to meegjinaat ieviest... galu galaa arii jeedzieni "energjija" un "inofrmaacija" nemaz tik viegli nedefineejas... un tomeer uz tiem staav lauvas dalja zinaatnes...
Taakaa... nav jau aizliegts ieviest "delta komplexitaati" - tik nu vismaz pastaasti vnjatna sabieriibai ko ar to snumbzli un kaa dariit, lai no shamaa buutu labums!

Jo PAGAIDAAM izskataas, ka tu sho jeedzienu lieto aarkaartiigi subjektiivi izejot no tev vien zinaamiem kriteerijiem un sajuutaam... Jeb citiem vaardiem, tu nodabrojies ar to pashu ar ko nodarbojas tiesneshi, kad izlemj striidiigus jautaajumus, kur likums nedod uzreiz tieshu un atklaatu atbildi! Naakas spriest peec subjektiivas pakaljas sajuutas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.14 16:38:24
Kā ir ar izmainītiem apziņas stāvokļiem, sapņiem, bezapziņu, hipnozēm utml? Tad taču Es vispār pazūd. Kāda tur sanāk nepārtrauktība?

Arii sapnii paardziivots, piemeeram, kritiens var noteikt cilveeaka nomoda attiexmi pret augstumu!

No otras puses... zinosi zinaatnieki saka, ka sapnji nav nekas cits kaa paardziivotais neparastaa kombinaacijaa! Citiem vaardiem, apzinjas paardziivojumu atminjas palaistas "briivoslii"...

Tas buutu taapat, kaa ja tu nomodaa, piemeram, ar labu izteeli izteelotos kaa tas buutu miileeties ar 4aam neegjerieteem antarktiidaa... Iespeejams ka paardziivojumu kombinaacija tieshaam buutu pietiekoshi extreema, lai tu vareetu to paardziivotaaju identificeet ne ar sevi... un tomeer tas buusi tu kas to paardziivo un ja saakotneejaa informaacija par sniegu, neegjerieteem un sexu ir vairaak vai mazaak adekvaata, tad tu vareesi sanjemt "pareizus modeljus"

Taa ir taa Apzinjas burviiba... ka taa speej modeleet visai iistas lietas... tieshi taapeec jau ir iespeejami hipnozes fenomeni... jo apzinja ir ljoti ljoti dinamiska... taa pat nav dinamisks robots, taa ir robots, kura hardware ir gaaze
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:39:45
Bezgaliiga regresija sanaak, tb bezgaliigi iisi peec ES1 tas ir (ES1)^n*ES2, kur n tiecas uz bezg.

Kas nav pretrunaa ar kvantu mehaaniku Arii tur elementaardaljinjas jeb qbiti atrodas 1 un 0 superpoziicijaa! Tieshi taapeec shie kvantu datori speej izreekjinaat momentaa uzdevumus, kuriem sekvenciaalajiem datoriem vajadzeetu ljoti ljoti ilgu laiku kaameer saskaitiitu no ES1 liidz ES2 visas starppoziicijas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:46:05
Peec personiskaas pieredzes ( sapnjosana) mana sapraata baazes iipasiibas ( tb situaciju noveerteejums, riiciibas algoritmi) darbojas sapnjos taapat, kaa nomodaa. Tikia ir veersti uz pasju smadzenju genereetiem situaciju modeljiem.

Vot vot... un dazhreiz sapnis tiek "atkosts" kaareiz peec taa, ka tiek uzgjenereets neticams, neiespeejams, paradoxaals "bugs"... Jeb klasiskais sapnju texts... sapnii nav iespeejams fokuseeti un skaidri lasiit rakstiitu textu... un zini kaapeec... Taapeec ka sapnii tu REDZI to ko domaa... Bet ja tu lasiitu textu iisteniibaa, tas nemainaas, jo texts nav tavas apzinjas darbiibas rezultaats. Bet Sapnii tu lasi textu un izlasiitais texts momentaa modificee tavu apzinju, kuras rezultaats ir shis texts... taapeec sapnii nav iespeejams lasiit textu... Jeb ja tu to izlasi, tad izlasot VEELREIZ texts buus cits vai sakropljots...

Personiigi man nekad nav izdevies vispaar notureet apzinjas fokusu uz shaadu textu... sanaak dzhibrisshs! Tas ir kaa akustiskaa cilpa...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:56:03
Mulders
zinosi zinaatnieki saka, ka sapnji nav nekas cits kaa paardziivotais neparastaa kombinaacijaa!
Nuja, un kas tad ir būt sapnī Tauriņam, Skapim, Programmai? Tādu pārdzīviojumu nomodā nebija.

sapnii nav iespeejams fokuseeti un skaidri lasiit rakstiitu textu...
var, esmu lasījis. Tiesa, nebija garš.

Personiigi man nekad nav izdevies vispaar notureet apzinjas fokusu uz shaadu textu...
Tāpēc, ka tu zini, ka tas nav iespējams.

Ctulhu
kas ir `bezapzinja` - iisti nesapratu.
smadzeņu satricinājums, miegs bez sapņiem, koma, utml.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 17:01:16
Ctulhu
Es laikam to nekonstateetu...
Tu nē, jo būtu pagalam.
Bet tava kopija tiešām neko nekonstatētu.
(Protams, tas tikai tad, ja nekas virs smadzeņu apziņas neeksistē).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 17:07:12
Nuja, un kas tad ir būt sapnī Tauriņam, Skapim, Programmai? Tādu pārdzīviojumu nomodā nebija.

Kaapeec nebija... Cilveeka Apzinja prot labi modeleet...
To kaa juutaas taurenis tu jau taapat nezini... viss ko tavas smadzenes uzmedelee ir - kaa tas vareetu buut - buut taurenim! Tas taapat kaa, kaa vareetu garshot Marsieshu Putra Nu neviens nezin, taapeec jebkursh mineejums ir legjitiims!

var, esmu lasījis. Tiesa, nebija garš.
Var bet sanaak chushss! Nesaliidzinaams ar to kaa lasa!

Un es zinu ka es nevaru lidot... bet sapnjos man tas netraucee shad tad palidot! Pietam dazhaadaas tehnikaas Te taa ir austa leekaashana kaa sienaazim... te taa ir planeeshana kaa Neo, te taa ir teleportaacija...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 17:09:00
Es laikam to nekonstateetu...

Principaa taa jau darbojas muusu visums... ja tic kvantu mehaanikai. Jeb otrs variants... kvantizeeta ir muusu apzinja, taapeec mees uztveram pasauli ruutaini

Bet redzi tavaa shajaa modelii ir svariigi, ka tava apzinja no tava viedoklja ir nepaartraukta... bet paartraukta no aareejaa viedoklja, piekam buutiskais ir staavoklis nevis pati mateerija!

Liidz ar to tieshi taapat tu nekonstateetu pat, ja tu buutu rotalja kosmiska citplaneetiesha kluciishos
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 17:30:13
Ctulhu
Tu būtu kopija, kas pamostas. Pagalam būtu tavs oriģināls.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 17:30:53
Mulders
Cilveeka Apzinja prot labi modeleet...
Nomodā tas kaut kā nemodelējas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 16382