atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:40:19
Sākuma stāvokli ta pats neprogrammē. Tad mums ir sākuma stāvoklis, un tad sākas: #1 algoritmi un #2 nejaušības. Principā viss izrēķināms, izejot no sākuma stāvokļa.

Tas ir pasaulee, kuraa existee nejaushiibas un deterministiskas lietas...

Bet mums veel existee BG, kas nav pirmo divu funkcija!

Tas ka tu nepaziisti citus speekus kaa vien tos, kurus paziisti, nebuut nenoziimee, ka tie neexistee un neietekmee visumu!

Arii pirms magneetisma atklaashanas cilveeki pazina tikai kaut kaadus primitiivus mehaaniskus speekus... Pirms kodolspeeku atklaashanas ticeeja tikai tiem kas bij atklaati...

Un fizika veel shodien meegjina visu visumu ietuuciit 4u fundamentaalo speeku "izskataa" - un kas smiekliigi, gravitaacija tur nelien iekshaa... taadeejaadi pagaidaam faktiski ir divi fundamentaali speeki - gravitaacija un tas, kuru uztveram par 4iem paareejiem, jo mappings no pirmaa uz otro nav uzraadiits!

Taadeejaadi... arii visumaa, kuraa existee apziniigas BG SB bez randoma un determinisma existee veel BG kaa kazuaalo kjeediishu avots! Apzinjai piemiitoshss unikaals fenomens... Protams mees BG nenoveerojam nekur aarpus Apzinjas! Un otraadi... Apzinju saistaam ar BG cieshi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:42:12
Pasprogrammeesjana? Veel kas? Jeb pasprogrammeesjana var buut abiem? Ja taa, tad ar ko atskiras?

Es jau teicu - no kurienes naak SOFTS... Vai tas ir aareejs jau gatavs softs, jeb sho softu sisteema pati veido!

Un kaa jau teicu... tu vari nodefineet suni ar kakji, pieliekot klaat chupu "atrunu", tak tas nepadariis suni par kakji!

Taapeec existee divi dazhaadi vaardi SB un Robots, jo tie nav viens un tas pats!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:43:21
Neuzsaktu to par defektu, jo varu uz vienkaarsjhiem modeljiem secinaat, ka strateegija `pakljauties` parasti dod mazaaku komplexitaati nekaa strategija `attiistiities patstaaviigi`.

Nu... taatad tavs pieraadiijums ir tava speeja gjenereet modeljus

Nezkamdeelj anarhiskas sabiedriibas realitaatee praktiski nevar noveerot... aciimredzot taapeec, ka shamaas nepaspeej existeet pietiekoshi ilgi lai taas vareetu noveerot... Visas sabiedriibas sevii ietver pakljaushanaas komponenti!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:44:56
A kas tad tas BG ir?
Vinjs ir algoritmizeejams vaio nejauss?


Ne ne...
Gan Gan...

A kas ir Elektriiba, Kas ir Gravitaacija... ???

Izskaidrot BG nevar... var tikai noveerot taas fenomenus un BG savas dabas deelj principaa definee visu Rietumu jurisprudenci un nodariijums-atbildiiba ideju!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:51:09
Veel nav vakars. Noakratiskajaa sabiedriibaa pakljausanaas vietaa buus sadarbiiba/agape.

Kad buus tad runaasim, pagaidaam izskataas, ka tur tu nenonaaksi bez pakljaushanaas shodienas kaartiibai
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.14 15:52:22
A skatoties uz softu, Tu to principaa vari pateikt?

Ar to jau atshkjiras SB, ka tas ir process... nevis statisks mateerijas staavoklis!

Arii ja tev paraadiis dziiva un mirusha cilveeka fotograafiju tu nevareesi atshkjirt... Tev jaaredz process lai pateiktu VAI tas notiek un kaa tas notiek!

Pietam BG ir tikai VIENA no SB raksturojoshaam iipashiibaam! Kreativitaate ir kaut kas cits... to nevar noveerot pie robotiem pagaidaam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:56:04
Un kaa ir, ja uztaisa robotu ar aareeji iekrautu softu un tad palaiz videe, kur jams pasapmaacaas ( tjipa softaa ir ieksjaa taadi algoritmi)

Tad tas ir kakjis, kas rej Jeb citiem vardiem, nav iisti skaidrs vai tas veel ir Robots Ja viss softs, ko vinjsh peec tam ieguust ir vinja pasha gjenereets... tad iespeejams, ka tas vairs nav Robots, bet gan jau SB... un liidz ar to... vinja gjenereetais softs ir unikaals... taa jau buus savdabiiga kreativitaate, un tas jau robezhojas ar SB radiitu "maaxlu" kur vinjsh pats ir shii maaxla!

Tikai nu redzi... veel nevienam programmeetaajam nav izdevies uzprogrammeet BG... Un probleema manupraat ir tajaa, ka taadi kaa tu iedomaajas, ka tas ir algoritmizeejams pasaakums! Bet existee uzdevumi, kuriem neexistee algoritmi
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 15:57:13
PS: Starp citu, vai esi ieveerojis, cik reti sodienas dailliteratuuraa ir aprunaata sabiedriibas/cilveeces mainiisjana.

Nu vieni runaa par to kas ir sagaajis tuutee, citi runaa par to, kaa vajadzeetu buut! Dazhi meegjina runaat par to kaa no a liidz b nonaakt... A pavisam maz, kas meegjina to dariit! Veesture ir paaraak asinjaina ar experimentiem ar sabiedriibu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:01:46
Pag, funkcioneejoss robots taapat ir process... Atkal tas pats.

Jaa bet tu, kad apluuko robotu, tu to apluuko kaa statisku nevis kaa dinamisku sisteemu! Tobish tev, ja nomaina robota softu, robots ir tas pats Man nee!

Ja SB apzinju maina, tas vairs nav tas pats SB, ja vien izmainiitaajs nav pats SB!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:02:29
Nu re, taatad atskirt nevar un varbuut es arii esmu taads robots, kuraa ir saakusjies feedback procesi, mkuru rezultaataa es varu ,maniit savu softu.

Pag... vai nevar atshkjirt peec aareejaas darbibias, jeb vai neatshkjiras peec buutiibas?

Nejauc mikroskopu ar bakteeriju!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:07:14
Ir jāsaprot, ka Dievs attiecās pret cilvēku tikai un vienīgi balstoties uz derību, ko Viņš noslēdzis. Tad cilvēks zina, kā Dievs reaģēs konkrētā situācijā, jo līdzīgi ( bet ne adekvāti) darbojās līgumslēdzējpuses, ja kāds kaut ko nedara pareizi, tad otrs var rīkoties izejot no līguma noteikumiem, un arīdzan kaut kā reaģēt uz to. Paldies Dievam, ka tu un es, mēs esam piedzimuši citā derībā, ko Dievs ir slēdzis ar cilvēku. Turklāt derība, kuras pamatā rakstu vietas tu piemini ir vecā, un ir attiecināta tikai uz jūdiem, bet ne uz pagāniem, kas esam tu un es.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:07:25
Nuu, principaa, ja nomaina softu - buus cits robots, vinjs citadi funkcionees.

Nu a ko es teicu... taatad tevis un eziisha proponeetais algoritms -> vardarbiigi labot laboties negriboshus SB noziimee neko citu, kaa uz vinju hardwares baazes radiit jaunu buutni!

Tas ir... ja mums Ctulhu neatbilst muusu sisteemas prasiibaam, tad mees ctulhu Apzinju nodzeesham, bet vinja vietaa uzmonteejam citu apzinju... pietam... varam pat saglabaat origjinaalaa Ctulhu kjiimisko zinaashanu datubaazi, shob jaunais Ctulhu nav no jauna jaapmaaca elementaaraas kjiimijas zinaashanaas!

Un tad sho jauno Ctulhu nosaucam par veco Ctulhu

Redz... tik jautaajums, a ko ar veco Ctulhu dariit?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:10:03
Pag, izjaucot var vai nevar atskirt?

Te ir probza... noveerojot statisku mateerijas staavokli tu nevari noteikt kas ir shii staavoklja process... Vecaa labaa "no halting problem" nostaajas... pieraadiita IT patiesiiba, ka noveerojot softu nevar pateikt pat vai tas reiz apstaasies, kur nu veel ko citu par sho softu... un shii softa "moraalo funktieri" ne tik!
Tur tas prikols... ka softs darbojoties rada augstaaka liimenja ontologjiju... kuru var noveerot tikai tad kad softs darbojas! Taadeejaadi... atbilde uz "vai softs apstaasies" ir ieguustams tikai to iedarbinot un palaizhot... to nevar pateikt ar galiigiem resursiem veerojot to statistiskI! IT zinaama teoreema!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:10:36
Neko, ibo vecais Ct sajaa procesaa ir izniicinaats.

A ko dariit, ja Ctulhu Apzinja by-design ir neizniicinaama? Radiita muuzhiibai?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:13:29
Mulders
Tas ir... ja mums Ctulhu neatbilst muusu sisteemas prasiibaam, tad mees ctulhu Apzinju nodzeesham, bet vinja vietaa uzmonteejam citu apzinju...
Nu tas jau atkal "kad ir kaudze"?
A ja mēs pamazām mainām? Tas ir, nomainām vienu blociņu, tad otru, utt?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:13:39
Ctulhu Ir jāsaprot, ka vecās derības raksti tiek uzlūkoti caur jaunās derības prizmu, un jāapskata konkrēti piemēri, lai saprastu kādas ir atšķirības.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:13:54
Tik nav skaidrs, kaapeec tad juus to veco deriibu joprojaam uzskataat par sveetajiem rakstiem?

Jo tas arii ir Dieva Vaards...

Arii liigumus ko sleegushi Britu Valdiiba ar Britu Kolonijaam IR Britu liigumi, lai arii shodien visticamaak ka vairs nedarbojas, jo Britu Kolonijas ir tapushas par jaunaam valdiibaam! Tachu, lai saprastu kaa Britu kolonijas tapa par Kanaadu vai ASV, bez shiem pirmajiem liigumiem faktiski neiztikt!

Protams, tu ASV juripsrudenci vari saakt studeet TIKAI No Neatkariibas Deklaraacijas... un iisteniibaa iipashi jau nekljuudiisies, tachu tev visu laiku buus "gaisaa pakaarta" sajuuta, jo tai neatkariibas dekalraacijai nebuus kontexta... tev tas buus jaapienjeem par aprioru saakumu! Kaa jau teicu - tas nav nepareizi - bet kaapeec nepastudeet un nesaprast kaa shii Neatkariibas Deklaraacija tapa un veidojaas... ja tas stipri paliidz veidot saikni un redzeet vispaareejo Veesturisko Kontextu un taa teikt "sajust ASV Veestures Garshu"
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:14:00
Ctulhu
Vispār nekādas BG nav?
Iespējams.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:17:17
Nu tad faktiski sanaak, ka sjii IT teoreema saka, ka Tu nevari atskirt robotu no BG SB, taatad saadas atskiriibas nav, taatad tas, ko Tu sauc par BG ira dzibriss.

Bet Kristietiiba jau neuztraucas par "aareejo pareiziibu"... tobish tad arii Islaams der - taa teikt, iedzenam sabiedriibu pareizajaa armatuuraa... un ir pofigs ko tu juuti/domaa tik ilgi kaameer tu riikojies saskanjaa ar aareejiem uzliktiem ierobezojumiem!

Kristietiiba nodarbojas tieshi otraadi... rada taadus indiviidus, kuri peec briivas gribas un autonomi suvereeni darbojoties uzcelj taadu sisteemu, kuraa pat aareeju likumi nav vajadziigi, jo visi tiem seko "no iekshaam"

Tikai shi otraa sabiedriiba var attiistiities praktiski bezgaliigi, bet pirmaa sabiedriiba ir iecementeeta savaa armatuuraa!

Es runaaju par softu, tu runaa par softa darbiibas rezultaatu!

Un kaa jau teicu... var uzprogrammeet siinusu reekjinaashanas softu gan iedzenot milziigu tabulu ar mappingu starp argumentu un funkciju, bet var uzrakstiit softu, kas no argumenta funkciju izreekjina....

Peec rezultaata atshkjiriibu neredzeesi... a ieksheeji - pirmais ir statisks un ierobezhots, otrs ir dinamisks un universaals!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 16:17:43
Vispār nekādas BG nav?
Iespējams.


Liidz ko tu to adaptee, visa juridiskaa sisteema lido miskastee!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 9274