atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:26:23
Dievs, kas eksistee aarpus laika, var konstrueet arii SB `veesturi` un ieguut identiskus 4D objektus.

Identiski 4D objekti ir viens un tas pats objekts Jo ja tie ir identiski, tad kaa tie atshkjrias... kaa tu vienu no otra atshkjir? Ja visi attribuuti sakriit?

Tev shkjiet ir probleemas ar identitaates jeedzienu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:28:10
Mulders
Bet tu tak pats saki, ka pēc nāves visus pārprogrammēs, un galvenais ir tagad paspēt piekrist tai pārprogrammēšanai. Jaunā Būtne būs kruta HSB, HiperTaurenis.
Tad nu tik vien tās starpības, kā kādu pārprogrammē pret viņa gribu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:28:47
EE, pag, Mulders domaa, ka visas psihenes jaaklapee ciet, kameer psihiatri nekljuust ideaali?

Domaaju ka visas nee... bet kaadu dalju gan... jo labs piemeers ir CCCP kur psihenee lika nevis kliiniskus gadiijumus, bet driizaak politiski nepareizi domaajoshos... tb tos kas neatbilst uzstaadiitajam standartam par normu! Kursh izraadaas var mainiities!

Un ja taa labi paveerosi... tad taas psihenes kuras aarstee noziedzniekus, principaa nodarbojas ar smadzenju skaloshanu - maigaa gan formaa - bet principaa notiek kaareiz shii "piedziishana aareejam standartam" - dresuura - kad aareeji cilveeks atbilst standartam, vinju izlaizh... vai vinjsh ir izaarsteets, jeb vinjam smadzenees iedziita dzelzs armatuura - tas nevienu neinteresee!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:30:04
Mulders
Chikotiilo droshi vien taapat var pateikt -> Driixt, ja man netiek laupiita sexuaalaa bauda slepkavojot cilveekus
Nedrīkst traucēt citām SB. Čkotilo tiek nolikts malā no pārējiem un viņam piedāvā vai nu mocīties, vai laboties - meklēt citus ceļus.
Ko viņš darīs? Mūžīgi mocīsies? Kāpēc?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:30:40
Bet tu tak pats saki, ka pēc nāves visus pārprogrammēs, un galvenais ir tagad paspēt piekrist tai pārprogrammēšanai.

Taatad PIEKRSIT! Tas ir personiigaa izveele un piekritiiba... Jo es domaaju, ka buutiski atshkjiraas situaacija kad noziedznieks negrib laboties un vinju piespiedu kaartaa "remontee", jeb noziedznieks saprot, ka nu ir ziepes un labpraat piekriit shaadam remontam... pat vinja dziives vide un aareejo cilveeku attiexme atshkjirsies!

Taapeec shaadam, kas piekriit vinjaa JAU vismaz BIOS liimenii ir sakaartojies kaads kods... vismaz pats pats minimaalais boot sektors ir sachinjiits... un taapeec vinjsh var leenaam korekti sevii uzbootot visu OS no jauna!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:30:47
Mulders
labs piemeers ir CCCP kur psihenee lika nevis kliiniskus gadiijumus, bet driizaak politiski nepareizi domaajoshos...
Nubet Dievs tak Ideāls Psihiatrs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:31:33
Nedrīkst traucēt citām SB. Čkotilo tiek nolikts malā no pārējiem un viņam piedāvā vai nu mocīties, vai laboties - meklēt citus ceļus.

A man shkjiet, ka vinjam vairaak Policija trauceeja Ne? Tas kaa skataas... kur tu noliec sho standartu. Hitleram sabiedrotie trauceeja... padomju savieniibai Amerika trauceeja, shodien Talibiem traucee atkal sabidrotie
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:32:28
Mulders
Jo es domaaju, ka buutiski atshkjiraas situaacija kad noziedznieks negrib laboties un vinju piespiedu kaartaa "remontee",
Pag, tad tas Taurenis nemaz tik tālu no Kāpura nav ticis???
Es domāju, ka viņus šķir bezdibenis!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:33:59
Mulders
A man shkjiet, ka vinjam vairaak Policija trauceeja
Nezinu. Tas mums te ir "pēcnāves Čikiotilo", vai ideālas sabiedrības / citplanētiešu izķertais Čikotilo.
Ko viņš darīs? Izvēlēsies mūžīgi ciest no nevarēšanas realizēt savas perversijas? Kāpēc?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:35:23
nemanāmi nobrauci no "varēt" uz "gribēt". Tas nav viens un tas pats. Es gribu levitēt un ceļot starp paralēlajiem Visumiem. Abet gribēt nav kaitīgi.... es prasīju KURŠ IR IEVIESIS (reāli uzcirtis) kārtību, ka : buutnes var buut kaut-cik-laimiigas arii ja Dievu aizstaaj ar laimes-surogaatiem... ????

Tb kursh maita uztaisiija aamuru ar kuru var nosist civleeku?
Nja... man arii likaas aizdomiigi, ka par cilveeka slepkaviibu ar shaujamieroci tiesaa shaaveeju nevis metaala kalnruupnieciibas shefu, kursh tachu to ruudu un metaalu no kaa lodi un pistoli uztaisiija ir radiijis

Masik tev kaut kaa chakareejas pati realitaates uztvere!

Tobish tu gribi kaut kaa Dievam pieshuut to, ka vinja radiitos aamurus un zaagjus cilveeki izmanto nevis maaju celshanai bet viens otra mushiishanai? Tavupraat labaaka pasaule buutu taada, kur cilveeki nevar neko ljaunu izdariit, pat ja sagrib? Jeb pat neko ljaunu nevar gribeet-> bet 1:1 tek pa nospraustu tacinju... Hehe tad es labaaku pasauli pat maaku uztaisiit

IMHO tavās premisās neviens izņemot Dievu nav ne spējīgs, ne tiesīgs, ko tādu izveidot.
Es varu izveidot Tak iizii
Uzmest softu, kuraa dziivo mazi narkomaaninji kas kaifo no virtuaalaa hashisha - paaris stundu darbs
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:35:47
Incee gan, ibo stabilaaks un konstruktiivaaks buus patiesi izaarsteetais. Metodeikas top pilnveidotas.

Tiek pilnveidota armatuura
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:37:42
Ko viņš darīs? Izvēlēsies mūžīgi ciest no nevarēšanas realizēt savas perversijas? Kāpēc?

Taa kaa mums nav iespeeja vinjam pajautaat... baidos, ka tavs mineejums ko vinjsh izveeleesies buus taads pats kaa maneejais... un visticamaak maz izmantojams par jebkaadu argumentu!

Tachu... kaut vai tos pashus pedofiilus aptaujaajot... vinji pashi atziist, ka vinji nemainiisies... vinji var iedziit savas veelmes dzelzhainaa kontrolee... bet ieksheeji vinjus nekas nevar paarveidot... tikai aareeji satureet!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:38:56
Tb ja tu autinjaa kko paarmetini, bet dari to tikpat zoliidi mkaa ruupniicaa, tad rezultaats arii ir taads pats.

Tik vairs nav briiva SB bet robots... bezveertiigs dziivnieks Liidz ar to arii nespeejiigs iziet aarpus "sametinaataa", kas ir essenciaala briivas buutnes iipatniiba... taa var attiistiities, bet robots nee!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:42:47
Mulders
vinji pashi atziist, ka vinji nemainiisies... vinji var iedziit savas veelmes dzelzhainaa kontrolee... bet ieksheeji vinjus nekas nevar paarveidot...
Nu tad nav problēmu. Vienkārši paprasa Dievam - Ideālajam Psihiatram, lai atbrīvo viņu no tādas vēlmes, un viss. Viņš ta pats saprot, ka tas nav normāli, un ir ļauni.
Tas ir kā daudzi alkoholiķi, kas dzer un pēc tam nožēlo. It kā kāds iekšējs spēks viņus spiež to darīt.
Te jau viss kārtībā, pati Būtne vēlas atbrīvoties no ļaunā, kas viņā iekšā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:43:59
Ctulhu
Ko vinji izveeleesies - turpinaat gribeet draazt beernus un slapstiities
precīzāk - sēdēt kamērā būdami izolēti no bērniem, vai arī staigāt ar novērotāju / elektrisko kaklasiksnu utml.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:44:53
Ko vinji izveeleesies - turpinaat gribeet draazt beernus un slapstiities vai kljuut par normaalaam SB?

Ctulhu, existee taada SB -> Jeezus Kristus, kuram uzticoties un ticot tu vari iemantot gan immortaalistikas tehnologjiju, gan kljuut moraali veel labaaks, gudraaks etc.

Vai tu izveeleesies turpinaat neticeet un dziivot savaa mazajaa shaurajaa materaialisma pasauliitee!

Saproti - es to raadu kaa piemeeru, lai tu saprastu, ka citu cilveeku apzinja darbojas liidziigi kaa taveejaa, sevi njemot par "visu lietu meeru", un vinju attiexme pret tavupraaat sapraatiigu piedaavaajumu ir tieshi taada pati kaa taveejaa attiexme pret piedaavaajumu konverteeties Kristietiibaa!
Un tieshi tos pashus subjektiivos argumentus, ko tu lixi pretiim shaadam piedaavaajuma, arii vinjiem ir taadi pashi pretargumenti izejot no vinju uzskatiem... arii pret tavu "technologjiju" var nostaaties briivas gribas bloks!

Tas ir kaa cilveekam, kam ljoti garsho zirnji ar spekji piedaavaat sushi... ja pierunaasi vinju pagarshot, ir ceriiba ka iegarshosies, bet ja tu spiediisi vinju eest pret vinja gribu, negarshos toch! Pietam TAA negarshos, ka varbuut shis cilveeks visu savu muuzhu atlikusho veltiis ciinjai pret Sushi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:45:59
Iisti neredzu atskiriibu starp to `briivo SB` un `robotu`.


Briiva SB struktuura ir pashas Briivaas SB darbiibas rezultaats un funkcija... Robots ir robots... aareeji programmeets robots, kuram praktiski NAV Briivas gribas, itogo vinjam ir nonjemta SB autonomija... taa vairs pat nav SB peec autonomijas kriteerija!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.14 14:48:29
Vienkārši tu nevari pieņemt ka Dievs var ko tādu ierīkot. Tb - viņš ir tas Programmētājs, kurš uzstāda programmas noteikumus. Mazie ļautiņi vienkārši var izvēlēties. A nosacījumus uzstāda viņš. Nez kāpēc tev tas ir nepieņemami... aiz ko?

Masiks... nevis es nevaru pienjemt, ka Dievs kaut ko var iekaartot, probleema ir ar to, ka tu nespeej pienjemt, ka Civleeki sho iekaartoto var pashi savaam rokaam sachakareet liidz taadai pakaapei, ka vieniigais glaabinjsh vinjiem ir pazinjot, ka Dievs vainiigs... jo atziit, ka pats vainiigs buus atziit sevi par muljkji un duraku! Bet taa kaa "es esmu muljkjis un duraks" ir tabu atzinja ateistiskajaa pasaules sfeeraa, tad nekas cic neatliek kaa par vainiigo pasludinaat Dievu, ja runa iet ar kristieshiem, jeb evoluuciju un aukstus fizikaalus speekus, ja runaajam par neteistisku pasaules skatiijumu!

Tu sevi uzskati par robotu... nu es nedz sevi nedz tevi neuzskatu, bet gan uzskatu par briivas gribas buutni, kas ir atbildiiga taa vai citaadi par savaam izveeleem - tai skaitaa arii par to, kaadaa meeraa mees sachakareejam Dieva vai jebkura cita iekaartoto vidi, kuraa atrodamies!

Nezinu kaapeec tev ir tik gruuti ieraudziit, ka metalurgjijas ruupniica anv atbildiiga par to cilveeku naaveem, kurus noshauj ar vinju izrakto metaalu radiitiem ierochiem!

Tas ko tu prasi... lai existeetu pasaule, kuraa ir iespeejama Briiva Griba un nav iespeejams shiis Briivaas Gribas nelietiiga izmantoshana, ir vienkaarshi logjiski neiespeejama!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:54:36
Mulders
lai existeetu pasaule, kuraa ir iespeejama Briiva Griba un nav iespeejams shiis Briivaas Gribas nelietiiga izmantoshana, ir vienkaarshi logjiski neiespeejama!
Varbūt, bet Brīva Griba nenozīmē, ka ir iespēja iecikloties mūžīgās ciešanās. Jo pati Būtne jau ir radīta tāda, ka tā var būt laimīga tikai vienā veidā. Un katra būtne tiecas pēc laimes. Vai šie divi ierobežo brīvību?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:56:06
nav viss. Visi ateisti uzskata sevi par nepilniigiem, tas izriet no pasja ateisma postulatiem, ka pilniiga buutne naff iespeejama.

Pasaki to a_masikam, un pastaasti kaa no shaadas atzinjas izriet tas, ka kjiegjelju razhotaaji nav atbildiigi par to, ka rada ieroci - "puskjiegjelis" kuru var izmantot tantiishu nosishanai!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 12751