atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:11:15
Raimonds
Nez vai tā bija Ādama aizstāvēšana, vai tomēr pestīšanas skaidrojums? Bet ideja tiešām pareiza!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:11:40
Es konstrueejot apspriezjamo dieva modeli izeju no kristiesju apraxtiem, atributiem, premisaam un tad sanaak tas, kas sanaak

Paarsvaraa tu izej no savas izpratnes par to, ko kristieshi apraksta! Pietam tie "Kristieshi" paarsvaraa ir Mulders, kursh speciaali tavai eertiibai biezhi nolaizhas tavu terminu un jeedzienu laukaa... taadeejaadi neizbeegami pazaudeejot to jeedzienisko atribuutiku...

Taapeec man tev naakas raadiit viena un taa pasha neizmeerojama Dieva "fotograafiju projekcijas"! Taapat kaa plakanam cilveekam raadiit 3D maajs raseejumu... un tad tu briinies, ka nevari izteeloties visu 3D maaju atrodi pretrunas shajos 2D ziimeejumos... kur stripas iet krustu shkjeersu ignoreejot dziljumu, piemeram! un tad saki kaa tas var buut ka logs un durvis ir vienaa vietaa
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:22:52
Aivars
Ādama aizstāvēšana.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:24:25
masiks, nu bet Kristieshu Dievs arii runaa par Gariigo Naavi - muuzhiigo noshkjirshanu no Dieva, taatad burtiski - neexistenci! JO Kristietiibaa existence ir no Dieva izrietosha!

Taadeejaadi... tas, ka tev kaut kaadi Dieva vaardi shkjiet diivaini ir tav apasha probleema, jo kaa vienmeer... visu meeri ar savu olekti, kura Krsitieshiem nav saistosha!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 16:26:53
Tb kad Ct piedomaa paaris dimensijas, lai pamatootu multiversu, tad Mulders saka, ka nekorekti, kad Mulders to pasju dara ar savu dieva versiju, tad - kaa?

Tad Korekti! Dievs ir shii visuma Radiitaajs... daudz lielaaks par sho visumu un nav shii Visuma Funkcija, taadeejaadi nav aprakstaams ar shii visuma resursiem. Tas tu vienmeer centies Multiversu aprakstiit ar pasha Multiversa partikulaaras atraugas resursiem! Un es tieshi taapat iebilstu pret Multiversa "konstrueeshanu" kaa pret Dieva "konstrueeshanu" - abi divi ir neuzkonstrueejami principaa...

Tik atshkjiriibaa no teviim es vismaz filmeeju realitaati - apzinos, ka esmu shii lielaa saakuma darbiibas rezultaats... nevis otraadi... taadeejaadi, apzinos ka esmu ierobezhots kaut kaados no manis neatkariigos un man neprasiitos raamjos! Tev tas rada diskomfortu un taapeec tu kaut kaa meegjini savu nepatiku pret likumsakariibaam, kas tevi ierobezho, projiceet uz Kristieshiem, kuri nevis ciinaas pret veetru, bet maacaas dziivot saskanjaa ar to!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:30:56
Pag, tas savukaart ira pretrunaa ar teezi, ka dievs nevar izniicinaat sevis radiitaas apzinjas, ibo mtaas ira nemirstiigas.

Nav pretrunaa... "neexistence" nenoziimee "anihilaaciju", taapeec ka "existence" nebuut nenoziimee to pashu ko tas noziimee tavaa pasaules uztveree... tarp citu, ko tas noziimee tavaa pasaules uztveree?

Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:35:58
Ctulhu

`Tavās bēdās, vientulībā pat nāvē, neesi viens. ``

Bet ja neesmu viens - kaa man tas paliidz? kaa manu staavokli uzlabo tas, ka veel kaadam ir slikti?

Nu viens variants ir - info, ka veel kaadam ir slikti, iedarbina mana organisma papildus avaarijas sisteemas un es eju glaabt vinjus, noblokjeejot savas ciesanas.



Un to saka cilvēks, kas diendienā uzmeklē kristiešu kompāniju, vienkārši lai parunātos!

Tur jau tā sāls, ka kompānija ir no svara!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:37:04

A tad aiz kaada paarbiilja Mulders konstruee dievu kaa personu???

Aiz uzkonstrueetaa rezutlaata paarbiilja!
Izejot no visais ubjektiivas informaacijas par to, kaa darbojas Persona... kaa darbojaas empiriisko noveerojama sisteema - Persona... Un ja es noveeroju analogjiskus rezutlaatus citas, man tieshi nenoveerojamas paraadiibas rezutlaataa, tad es logjiski no sev zinaamaa infereeju shii rezultaata ceeloni - Personu - taadeejaadi taa man kljuust par darba hipoteezi shii fenomena izpeetee, un pagaidaam... teorija darbojas tiiri labi!

Citiem vaardiem - ja es uz citas planeetas atrodu robotus, kas tur konstruee sev liidziigus robotus un taisa civilizaaciju, es infereeju, ka pashus robotus uztaisiija kaads man nenosakaams un tieshi nenoveerojams sapraats...
Ja es noveeroju nanomašīnas... es inferēju Saprātu, kas tās ir radījis, pietam, zinot, ka mašīnas ir daudz sarežgģitākas nekā man zināmās makro-mašīnas, es inferēju, ka tas, kas taisīja tās maziņās nano-mašīnītes tehnologjiski ir daudz augstāk attīstīts nekā es... Savukārt, ja es pats konstatēju, ka es pats sastāvu no perfekti salāgotām nano-sistēmu meta-sistēmām, tad es inferēju, ka pac esmu Saprāta darbības rezultāts... pat nenovērojot šo saprātu tieši!

Izejot no šādiem empīriskiem secīnājumiem es arī konstruēju tālāko plānu - mēģinu meklēt kur VĒL šis saprāts ir kaut ko par sevi devis zināt... tā teikt, kur ir kāds empīriski nenovērojama saprāta manifestācija ar gana pietiekoši augstu intelekta kapacitāti, kā arī tāds, kas sefi zīmē par šo nanomašīnu autoru! Ja es tādu atrodu... tad paskatos, kā šamā zajavas saskan ar to ko var novērot empīriski... un tādu es esmu atradis Kristietībā... un viss... mana ziņkāre uz doto momentu ir apmierināta... esmu piefixējis, ka šis saprāts par manu interesi ir informēts... tādējādi, ja šamais uzskatīs par vajadzīgu kaut ko vēl man pastāstīt - nu gaidīšu! Līdz tam... mācīšos to, ko var iemācīties no tā kas ir pieejams tieši... Protams skaisti būtu ja man uzreiz būtu visu jautājumu atrisinājumi, bet tas nav interesanti, tas nekādīgi mani nepadara par labu cilvēku, drīzāk par labi dresētu lāci, kas ar moci iemācās brautk!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:40:06

Tatru reizi, kad ir problemas, vinji steidziigi p[aardefinee jeedzienus - piemeeram, `dziiviiba`, `eksistence` utt., pasakot, ka tas nav tas, ko oponents domaa, bet pavisam kas cits, nu zema liimenja kristieji veel pieliek klaat apziimeetaaju `gariigs` dajebkam un tad domaa, ka viss ir cjikiniekaa


Nekad tas netiek pārdefinēts!

Nezskaitāmas reizes esmu teicis kā šos jēdzienus Kristieši lieto un nekad no tiem neesmu atteicies... un tieši tādā šo je`dzienu izpratne`runāju un kontexts paliidz pateikt vai runa iet par vienkaarshu fizisko naavi vai gariigo naavi!

Mees jau vareetu nekad nenolaisties juusu jeedzienu liimenii... tik tad starp mums saruna vispaar nevareetu pastaaveet! Un aciimredzot tevi u.c. besii un kaitina tas, ka mees neadapteejam juusu jeedzienu bagaazhu... tieshi taapeec arii nevarat ar mums argumenteet... atliek vien jums pateikt - pashi muljkji un viss... nu jaa... esam muljki, jo netaisaamies speleet peec juusu noteikumiem juusu speelju laukumaa Citiem vaardiem - Krsitieshiem savai existencei un dziivei NAV vajadziigi ateisma postulaati un vinju secinaajumi... ateisms neko konstruktiivu nedod Kristiesha dziivei... ja vien par konstruktiivu neuzskata hanteles, ko var cilaat... bet var jau cilaat arii smagu jeera cisku
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:44:53
Nujaa, Mulders noliedz materijas pasorganizaciju, lai gan taa ira empiriski noveerojama.

Mulders noliedz mateerijas pashinformatizeeshanos, kas NAV empiiriski noveerojama...

Tu man te kaut kaa meegjini ieboreet, ka ja civleeks var nopeldeet 10km, tad vinjsh var paarpeldeet Atlantijas okeaanu... Sorry... neticu!

Tev naaksies to Atlantijas Okeaanu paarpeldeet...

Tev naaksies demonstreet abiogjeneezi, tad arii runaasim! Uzdot veelamo par esosho tikai taapeec, ka var noveerot kristalizaacijas procesus - uvi nevar!

Iipashi meegjinaat sho basnju staastiit man, kursh ikdienaa zin ko noziimee sakaartot mateeriju, lai taa speetu proceseet informaaciju... sorry, meklee muljkjus citaa diikjii!

Tas ja tev ir tik liela ticiiba, ka no kristaaliem un konvencijas shuunaam tu inferee nereduceejami komplexas informaacijas processing pashkopeejoshas mashiinas, kuru sarezhgjiitiiba paarsniedz jebkuru mums zinaamo tehnologjijui, taa jau ir tava religjija! Es palieku pie empiiriskaas zinaatnes... un taas inferenceem! Pagaidaam man ir zinaams tikai un vieniigi Apzinja kaa vieniigais fenomens, kas speej radiit kaut nedaudz tik sarezhgjiitas sisteemas, kaadas ir biologjiskaas sisteemas!

Nu noshuaj mani, ka es neticu tam, ka, ja var salociit papiira lidmashiiniiti, tad uztaisiit kosmosa kugji ir tik pat vienkaarshi un elementaari
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 16:45:47
Taatad `neeksistence` un `anihilacija` - kaada ir starpiiba?

Neexistence - Nebuut ar Dievu...
Anihilaacija - Nebuut vispaar...

Ievēro es vārdu "būt" šeit lietoju tavā izpratnē, lai kāda tā būtu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:46:52
Tagad tava kaarta Ctulhu!

Ko noziimee "būt" ? Vai var teikt, ka objekti aiz Visuma notikumu horizonta ir?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:47:57
Nu tad var vai nevar buut pasapmaacosas programmas???

Var...

Tas kas nevar būt... Šādas programmas, bez Apziņas kazuālistikas kaut kādā šīs programmas rašanās procesā!

Citiem vārdiem... kāmēr abioģenēze nav deomstrēta, Mulders paliek pie vienīgā zināmā fenomena, kas to spētu - Apziņas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 16:48:17
Aa, tas ir tjipa - ja tevis nav `draugos`, tevis nav vispaar

Vo stipri tuvu tam!

Kristietiibaa Dievs ir ultimate reference root points pashai existencei!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:57:22
Ctulhu
Kristiešus jau arī neiepriecina pāridarījumi Kristum, bet iedrošina Viņa pieredze un iesaistīšanās.
Re, man teiksim ļoti simpatizē masika cepšanās par tādām lietām kā netaisnība, ciešanas, degradējošas slimības, nāve, un reliģioza liekulība (protams, reizēm arī viņam mēdz būt vienkārši kašķīgās dienas, kad cemme lielāka nekā saprašana). Redzi, es pieņemu, ka ja Dievs nebūtu atbildējis kādas manas lūgšanas, savukārt masiks būtu guvis atbildētu lūgšanu pieredzi, tad mēs pat varētu stāvēt pretējās nometnes pozīcijās. Kā kristietim, kas ir piedzīvojis, ka Dievs nav vienaldzīgs pret lūgšanu, Kristus dzīve, nāve un augšāmcelšanās ir ļoti iedrošinoša.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 17:12:54
Ctulhu
Bet - prieksj kam taas ciesanas un taa naave?
Ciešanas - priekš tādiem cilvēkiem, kuriem labi pielec tad, ja kāds cieš. Uzskatāms, liels padarītais darbs.

Par nāvi - Kristus taču turpināja dzīvot, bet tikai uz kādu laiku pameta fizisko ķermeni.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 17:14:30
Ctulhu
Tāpēc, ka "reālam vecim`, kas zina arī dzīves skarbās puses, uzticēties ir patīkamāk, nekā `konsultantam`, kas bārstās ar padomiem par dzīvi, un problēmu risinājumiem, ko nekad nav piedzīvojis.
Piemēram, kad komfortā augusi skolniecīte bārstās ar padomiem par nelabvēlīgās ģimenēs augušu bērnu psiholoģiju, es kaut kā neuzticos, jo viņa par problēmām ir tikai lasījusi vai fantazējusi, ne uz aci redzējusi
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 17:16:19
A kaapeec nevar?

Nav noveerots... kad varees to noveerot... tad skatiisimies, pagaidaam viss liecina, ka nevar viss... Informaacijas sarehzgjiitiiba un liimenis, kas vajadziigs pashrepliceejoshaam sisteemaam ir lielaaks, nekaa to var provaidot fizikaalie speeki un likumi! Nekad nekur nav tapis noveerots neviens process, iznjemot Apzinjas darbibiu, kas speetu shaadi sakaartot mateeriju!

Un kaapeec ieviest neesoshas entiites, ja mums ir noveerojamas esoshas... ka sakaartotiiba naak no sakaartotiibas... Savukaart, ja blusa var uzleekt 100x augstaak par savu augumu, tas nenoziimee, ka exitee blusas, kas lec zemes orbiitaa...

Tas ka tu vari paarbepldeet daugavu nenoziimee, ka tu vari paarpeldeeet Atlantijas okeaanu....

Tas ka tu vari ar ljopeni sasniegt aatrumu X nenoziimee, ka tu vari sasniegt dajebkuru aatrumu ar to pashu ljopeni!

Tas ka tu noveero nelielu mateerijas pashorganizaaciju nenoziimee, ka tie pashi speeki var nodroshinaat mateerijas pashorganizaaciju liidz liimenim, ko noveerojam shuunaas un biologjiskaas sisteemaas, veel njemot veeraa to, ka pashrepliceejoshaam sisteemaam vajag gan pashu sisteemu, gan satureet shiis sisteemas abstraktu kopiju kaut kaadaa kodeetaa pierakstaa... Shaadu duaalu sisteemu vispaar daba ne tuvu nespeej gjenereet!

Taatad... noraidaam Evoluucijas teoriju deelj elementaara apstiprinoshu pieraadijijumu neesamiibas shim procesam... iipashi apstaakljios, kad mums IR process, kas to taapat izskaidro - Apzinja... Tas nenoziimee, ka pati Apzinja automaatiski ir izskaidrojama... Tieshi taapat, kaa mums pietiek ar Gravitaaciju lai izskaidrotu planeetu kustiibu, mums nevajag ieviest kosmiskas sfeeras... tachu tas nenoziimee, ka pashu Gravitaacijas dabu mees varam izskaidrot... uzreiz! Tas arii nenoziimee, ka mums taa nebuutu jaapeeta... ir jaapeeta! Bet pagaidaam ir lieki mekleet mateerijas nanomashiinu radoshus speekus aarpus tiem, kurus mees varam noveerot empiiriski!

Un ieveero, es pat nerefeernceejos uz neko AARPUS Materiaalisma Tas tu visu laiku gribi ieviest nenoveerojamu speeku blakus 4iem speekiem Gravitaacijai un Apzinjai, no kuriem visus var noveerot - tu veel gribi ieviest Evoluuciju, kuru nevar noveerot

Ctulhu,

Par taam pashorganizaacijaam!

Redzi, ja tu nespeej izshkjirt dazhaadu procesu sarezhgjiitiibu, kura IR izmeeraama un algoritmiski defineeta... Tad vispaar... kaadaa sakaraa tu VISPAAR runaa par "delta komplexitaati" ja tu pat nespeej opereet ar taam komplexitaateem, kas IT pasaulee pastaav...

Sisteema var tik cik taa var... un ne vairaak!

Arii pashapmaacosha sisteema buus ierobezhota - ar atminjas apjomu, apmaaciibas aatrumiem, fizikaalajiem citiem parametriem...

Tas cik augstu sisteema var uzleekt ir ierobezhots ar pashas sisteemas dabu! Lai uzleektu augstaak tai vajag papildus pievadu!

Ja fizikaa, kur runa iet par kustiibu, dominee jeedziens "energjija" un daudz kas ar to saistiits... tb, neaizstumsi tu kluci taalaak kaa tas ir iespeejams no pieliktaa speeka un apkarteejiem apstaakljiem... Taapat tad kad iet runa par sarehzgjiitaam sisteemaam kas baazeejas uz informaacijas procesiingu, taas arii nevar izreekjinaat vairaak, kaa tajaas ir ielikts...

Kad sisteemu var saukt par pashapmaacoshu - tas ir vispaar labs jautaajums - jo pagaidaam taas "pashampaacoshaas" sisteemas visas vienalga ir ieroebzhotas visai shauraa specializaacijaa... ierobezhotas ar ljoti striktiem filtriem kaa taas kaarto ienaakosho infu! Un visas mums zinaamaas pashapmaacoshaas sisteemas ir Apzinjas darbiibas rezultaats... neviena pashapmaacosha sisteema nav noveerota dabaa...

Taas sisteemas, kuras tu sauc par "pashorganizeejoshaam" savaa organizaacijas sarezhgjiitiibu sasniedz ljoti aatri un tur arii paliek... Neviena no taam ne tuvu nevar sasniegt to, kas ir vajadziigs biologjiskaam sisteemaam!

Taakaa... sorry... ebt tava VEELME lai taa buutu nekaadiigi nav zinaatnisks arguments... tas ka tu GRIBI lai taa buutu no seerijas "taa tam jaabuut, jo citaadi nedriixt buut" ir tiirs ticiibas postulaats... kuram, uvi... neticu!

Es ticu tam, ka apzinja speej no primitiivas mateerijas radiit sarezhgjiitas pashapmaacoshas sisteemas... un pat TAD veel nespeej sasniegt to, ko vareetu kvalificeet kaa "dziivu", taatad pat visprimitiivaako shuunu sarezhgjiitiibu algoritmisko un materiaalo cilveeks veel nespeej sasniegt...

A tu man boree, ka var... jo redz kristalizaacija notiek un existee konvenciju shuunas! Hehe... fantaazists tu muusu! To jau sen cilveeki pamaniijushi, ka buut Evolucionistam noziimee veel lielaaku ticiibu kaa vistrakaakajam religjiskajam fanaatikjim!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 17:17:39
Piemēram, kad komfortā augusi skolniecīte bārstās ar padomiem par nelabvēlīgās ģimenēs augušu bērnu psiholoģiju, es kaut kā neuzticos, jo viņa par problēmām ir tikai lasījusi vai fantazējusi, ne uz aci redzējusi

Aivars... Shis arii IR Ctulhu imperatiivs pieejai relaitaatei! Vinjsh uzskata, ka civleeks, aks no galvas zin Fizikas Graamatas visas zin tieshi tik pat cik cilveeks kas ir veicis fizikaalus expedrimentus!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 17:17:59
EzītisMiglā
Ciešanas - priekš tādiem cilvēkiem, kuriem labi pielec tad, ja kāds cieš.
O, jā! Nekas tā neatskurbina, kā atskārsme par postu ko esi nesis, vai apdraudējumu ko esi radījis.
Paradoksāli, bet visbiežāk par dzīvi cilvēks aizdomājas nāvi redzot.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 15182