atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 15:31:43
Taadaa gadiijumaa ctulhu veel jo vairaak satur taadu infu, ko nesatur dievs.

Nu... un?

Teixim ar Dievu nesavienojas infa 2x2=5... taa teikt "Does Not Compute..." Dievs patieshaam nav savietoajms ar greeku, naavi un izniiciibu... taapeec degradeeta konstruktiiva infa nav Dieva dalja... Kas veelreiz aizved muus pie taa ka...

"@#()*#R(UJF*U@*P#HE@*P#UP#E@".. stur daudz vairaak infas nekaa "E=mc^2" tikai otrais ir stipri tuvaak pilniibai nekaa pirmais

Taadeejaadi Ctulhu satur paaraak daudz trokshnja, un taadu pashu troxni gjeneree... kas protams noziimee, ka Ctulhu gjeneree arii blatantu sviestu, ko Dievs nesatur... bet tas Ctulhu netuvo pilniibai, tieshi otraadi - no taas attaalina!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:35:41
Ctulhu
Imantam Ziedonim bija tāda apcerīga pasaka par pogu.
Skatoties Tavus pēdējos tekstus, ienāca prātā, ka tā poga jau arī nozaudējusies blandījās pa pasauli, bez savas vietas dzīvē, bet paranoiski sargāja savus caurumus. Vai pogas caurumos ir vairāk informācijas nekā tās radītājā?
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:37:40
Ctulhu
Pag, ko iisti noziimee ciest par mums?

Ja man ir slikti (piemeeram, kaaju sasitu) tad vai situaciju uzlabo tas, ka veel kaadam ir slikti (veel kaads kaaju sasita). Nee, tiesi otraadi, tad ir veel sliktaak - tb tad man ir neg. emocijas no taa, ka kaaju sasitu ( saap) + veel neg. emocijas no taa, ka cits kaaju sasita ( liidzjuutiiba).


Ne tikai par , ber ar mums. Imanuēls. (sk.Jes.7:14)

Tu to domu labi uztaustīji. Teikšu, jā! Ir labi, ja savās sāpēs, bēdās un visā, kas ar tevi notiek, neesi viens. Kā tur bija I.Ziedonim, divatā pat zvaigznes mirdz skaistāk. Tb stāsts ir par to, ka līdzīgs saprot līdzīgu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:42:30
Ctulhu
Nepareizi. Ja veel kaadam saap un ir beedas, tad man no taa ir tikai sliktaak - nekaa laba.
Pārstartē vēlreiz Ctrl+Alt+Del
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 15:43:40
Ctulhu... tak pofig cik infas tu sagjeneree savaa greeciigajaa funktierii!

Diev tas neshuupo

Piemeeram Fizika kaa zinaatne nezaudee neko no savas pilniibas neatkariigi vai tu eetera teoriju tai klaat piekabini vai nepiekabini. Tieshi otraadi... JA Piekabini, tad Fizika kljuust "nepareizaaka"!!!

Tieshi taapat... Dievas + Ctulhu driizaak Dievam ir papildus gemorojs nevis tuviiba pilniibai Zato Ctulham Dieva komponente palidizeetu tikt valjaa no vinja putaam... tach to Ctulhu negrib, vinjsh grib buut autonoma putu mashinia... nu i... a Dievu tas kaut kaa shuupo? Nu ja cilveeki griba ar astrologjiju nodarboties, lai tachu... tas kaut kaa Astronomiju Renderee par mazaak labu?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:48:20
Ctulhu
Neesi nekāds maziņais. Vajadzēja saprast.
Bet var jau paskaidrot - informācijas trūkums nav papildinoša informācija, un ticības trūkums ir vienkāršs caurums, ar ko Ctulhu nekādi pasauli un kur nu vēl Dievu nepapildina.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:51:49
Nu un kaads man labums no taa, ka es saprotu, ka vinjam arii ir slikti? Tad man ir + veel viena problema - kaa paliidzeet vinjam un ja to nevaru - tad veel vairaak beedu. Slikti.

Tev no taa nekaads labums... bet citiem tu vari dot lielaaku labumu, ja personiigi un empiiriski zini kaa dot labumu un otrs tevi labaak pienjems, ja zinaas, ka tu tam esi pats gaajis cauri taadeejaadi, nevis operee no "gudraam graamataa" bet izejot no personiigaas pieredzes un zini vismaz vienu veidu, kaa no taa tikt aaraa... jo reku tach tu esi!

Viens kaartiigs vecis, kas pac ir izgaajis cauri ugunij un uudenim ir uzticamaaks celjvedis, nekaa 2i steri National Geographics zhurnaali ar videomateriaaliem par izdziivoshanu gruutos apstaakljos!
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:51:59
masiks [212.93.96.2]

Tb stāsts ir par to, ka līdzīgs saprot līdzīgu.
Dievam sagribējās uzzināt kā ir būt par cilvēku? Sāpīgi ir būt par cilvēku, ij beigās ir arī jānomirst. Tad jau labi, ka tagad viņš zin - kas tas ir NOMIRT.


Un tagad apgriez to bildi otrādi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:52:57
Tas viss ir jauki, bet ja dievaa nav infas par Ct defektiem, tad dievs nevar prognozeet Ct izveelju sekvenci. Taa ir?

Taa nav... Dievaa tieshaam nav Ctulhu Defektu Tieshi TAAPEEC vinjsh var prognozeet to kur tavi defekti tevi novediis!

Taapat kaa man nav jaabuut bugainam reekjinaataajam, lai es perfekti saprastu kur novediis kaada frukta darbiiba, kursh neprot 2 ar 2 saskaitiit!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:53:26
Es pareizi sapratu?

Truukuma truukums nav truukums
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:57:24
Ctulhu
`` informācijas trūkums nav papildinoša informācija``

Nu nav, bet kaadaa tas ir sakaraa ar apspriezjamo teemu?


Lūk, to es Tev gribētu pajautāt, kāds sakars ar tēmu un loģiku vispaŗ ir Ctulhu apceres par bezdievības informatīvo vērtību, kurā Dievs nav iesvaidīts


taatad ja Aivars netic salavecim, puukjiem, naaraam.....
Aivars pats ir salavecis, bet par pūķiem un nārām mācījās skolā, kur tie tika nedaudz citos vārdos saukti dabaszinībās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:58:14
Pareizi, bet tad man vajag infu `kaa paliidzeet`. Tb man nevajag skatiities, ka avinjs ciesj, man vajag veikt pasaakumus, lai vinjs neciesj.

Ne vienmeer... Viseertaakais veids kaa panaakt, lai neciesh - uzseedinaat uz opija! Tas buutu lokaals risinaajums... bet neder. Pareizs uzdevums buutu - cieteeju novest taadaa videe un staavoklii (azpinjas, fiziskajaa) lai vinjsh ne tikai neciestu, bet arii neiekultos cieshanaas... jeb prastu izvairiities no cieshanaam... Tb nevis tikai neciesh lokaali, bet neciesh globaali...

Un shis lielaakais meerkjis var izraadiities taads, ka lokaali cieshanas nemaz ar nemazinaas...

Cilveeks, kas ielaidis smagu slimiibu var izveeleeties neciest lokaali un marineet sevi zem opija... bet var izveeleeties neciest ilgterminjaa... kas noziimee, ka vinjam buutu jaaiziet gruuts, saapiigs un ilgstoshss aarsteeshanaas/rehabilitaacijas kursss... kas visticamaak noziimeetu ilgstoshas lokaalas cieshanas un neertiibas... bet tas viss, skastaas saulainaas naakotnes deelj!

Un vairums pacietnu tieshi ar shaadu ticiibu iet pie aarstiem... vinji nevar paarbaudiit aarsta visas manipulaacijas un izprast kaa taas novediis vinju pie gala rezultaata... bet vinji tic, ka aarsts to var... un shii ticiiba ir buutiska, lai Aarstam tas izdotos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:59:25
PS - bet šī empīriskā pieredze tomēr nekalpoja par pietiekamu pamatu, lai atceltu Ādamam doto nolādējumu: "mirdams mirsi...". Nez aiz ko tā?

Tieshi tas Kristuu ir atcelts... un Kristuu ir iespeejama jauna dziive... nu nu vairs nav "mirdams mirsi" bet gan "mirdams dziivosi"... preciizaak "Kas man tic, dziivos arii ja tas mirs"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:00:00
Nujaa, bet vai Aivars tic, ka tagad eksiste puukji, naaras ( nejaukt ar dugongiem), putns Ruhs?

Taa kaa par sho infas nav... tad nu taa... neticu, bet pieraadiit, ka nav... nevaru!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:03:16
Ctulhu
Vai Tev tiešām ir būtiski noskaidrot, kam ticu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:04:40
Tjipa momenta uzseedinam pacientu uz atsaapinaataajiem un gatavojam operaacijai.

Tikai pacients uz opija ir visai nelietojams... un vinja dziive ir "chushs" taapat kaa tad, ja vinjsh buutu beigts! Pietam daudziem pacientiem tas radiitu aarsteeshanas iluuziju... un taa vietaa lai pakljautos saapiigai aarsteeshanai, vinjsh griebetu arvien vairaak un vairaak opija... jo tas tachu paliidz! Pacientam ta pasham incee lai nesaap... vinjam var neintereseet smalkas operaacijas un tas, ka tamdeelj ir jaaviec saapiigas manipulaacijas...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:06:15
Tur ir mani secinaajumi par pretrunaam dieva jeedzienaa un monoteismaa un no taa izrietosais ateistiskais pasaules skatiijums.

Nu un tev savukaart tika jautaats... kaads tavam diivainajam Dievam sakars ar to, kuru sludina Kristieshi? Piekam vinji atziist, ka vinji nezin visu par Dievu... taadeejaadi ir naivi no vinjiem prasiit Dieva modeli izskadirotu tavaa izpratnes liimenii, jo ja tas vispaar butuu IESPEEJAMS neradot pretrunas, tad tas nemaz nebuutu Dievs, bet visai mazinja maziitinja lokaalas sisteemas konstrukcija... tas taapat kaa gjeometriju par Dievu pasludinaat, jo gjeometriju var izskaidrot Ctulhu liimenii
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:07:41
ko gan tu no nāves saproti, ja maisi vienā katlā fizisko nāvi ar ņekiju garīgo pastāvēšanu? Fiziskā nāve netiek atcelta, a garīgā - hvz vai vispār pastāv un ir pastāvējusi kopš Ādama laikiem.

Nuja... a Kristietiibai pirmkaart ruup Gariigaa Dziive un tikai tad Fiziskaa... Kas nenoziimee, ka otrs neruup... vienkaarshi sakaartots dazhaadi!

Tas tev primaari ruup subjektiivaa lokaalaa fiziskaa eertaa existence... nu... a kaapeec lai mees adapteetu tavas prioritaates?
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:08:13
masiks [212.93.96.2]
Un tagad apgriez to bildi otrādi!
Tas - cilvēkam sagribējās būt kā Dievam un nenomirt? Diez kas no tā nesanāca....

PS - bet šī empīriskā pieredze tomēr nekalpoja par pietiekamu pamatu, lai atceltu Ādamam doto nolādējumu: "mirdams mirsi...". Nez aiz ko tā?


Kolēģi teologi!
Mulders labi palīdzēja aizstāvēt Ādamu.
Tas stāsts par līdzīgs saprot līdzīgu ir par to, ka nekur Tu neesi viens. Tavās bēdās, vientulībā pat nāvē, neesi viens. Problēmas nav Dievā, bet problēmas ir cilvēkā. Jēzus ir kā Dieva dota atbilde mums. Dievs ar mums - Imanuēles.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 16:09:29
A kameer nebija - soree, ciesanu minimizacijas princips - naacaas lietot opiju.

Taapat kaa USA juridiskaa sisteema... saakumaa disputus kaartoja ar dueljiem, shodien ar tiesaam... humaanaaks veids, lai arii ne bez cieshanaam!

Tachu lai no pirmaa liidz otrajam nonaaktu, nu bij jaapaciesh neertiibas... bet gala meerkjis ir taa veerts, lai shiis neertiibas paciestu... veel vairaak... ir gruuti no purva izraapties nesaslapinoties! Tomeer tur krataa sauliitee un sausumaa dziivot ir daudz labaak, taapeec ir veerc paciest neertiibas...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 3382