atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:48:06
Devis? Taatad atdevis un vinjam taa deela vairs nav (ja kaads kko ir atdevis, tad tam taa vairs nav, iznjeemums ir informaacija, ko var nokopeet)

Tieshi taa... Dievs deva pats sevi cilveeku glaabshanai!


Taadeejaadi taaveejais taalaakais secinaajums ir kljuuda!

Pat nevajag infu... ja es iemetu tev virvi uudenii dodams savu virvi lai tu glaabtos, tas nenoziimee, ka es to esmu izlaidis no rokaam.. veel vairaak, tu vari tapt glaabts tikai tad, ja starp mani un virvi ir saikne un starp tevi un virvi ir saikne... tad es pats sevi esmu "extendeejis" tavaa videe (sliikstoshaa purvaa) lai tevi izglaabtu... un tikai taa es tevi vispaar varu izglaabt - daloties ar tevi tavaas neertiibaas - teixim pac sameerceejoties, ja glaabshana ir nevis purvaa ar virvi, bet ezeraa ar peldeeshanu un aaraa vilkshanu aiz kraagas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:49:34
Taatad skaidriibai - es runaaju par monoteistisko panteismu.

Nuja... un tad tu esi Spinozas Dieva sludinaataajs... un pret to noder Ateisms... jo shaadu Panteismu viegli atpseekot ar Zinaatni! Vismaz vieglaak nekaa pret Kristiigo Monoteismu, kur Dievs nav pac sava Radiiba! Taapat kaa es neesmu softs, kuru rakstu, lai arii softaa ir "inpruinteetas" kaut kaadas manas rakstura iipashiibas... (teixim tas ir visai haotisks)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:50:50
jauki, bet sistema `dievs+ radiitais` satur vairaak infas nekaa sisteemas `dievs un `radiitais` atseviskji, Mulders gan apgalvoja preteejo, bet tad ir konflikts ar mateni un logiku.

Nee... Dievs + Radiiba ir mazaak pat... Taapeec ka Dievs satur visu iespeejamo pasaulju Superpoziiciju, bet Radiiba ir viens konkreeta implementaacija! Biblioteeka + 1as Biblioteekas Graamatas Kopija nesatur vairaak informaacijas, kaa visa Biblioteeka
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:52:59
masiks, tur tas prikols, ka Kristu nokilloja cilveeki - domaadami, ka taa ir Dieva griba, domaadami, ka Dieva Roku extendee... Bet Dievs tur neprichom... prosto elementaari paraadija cilveeku ljaunumu un greeku, kursh nokauj pat nevainiigos!
Tas ko Dievs izdariija - uzceela Kristu no mironjiem! Taadeejaadi shis jaukais notikums paraada - no kaa naak naave bet no kaa naak dziiviiba! A bet masikam jau tas ir po... jo vinjam pie slepkaviibas ir vainiigs nazis, nevis tas kursh dur...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:54:22
Nuja, savukaart Tavs monoteisms vai nu reduceejas uz sjo Spinozas panteismu, vai ir pretrunaa ar dieva atributiem.

Nea

Pretrna sanaak tad, kad tu Dieva Attribuutus mapo uz Spionozas Dievu Tieshi TAAPEEC Spinozas Dievs nevar buut Dievs

Ja shaada mappingu neizveido maaxliigi, tad viss ir chikeniekaa... un tas arii ir tas, ko sludina Kristieshi - Dievs nav pats sava Radiiba, taapat kaa Biblioteeka nav tas pats kas Graamatas Kopija no shiis biblioteekas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:55:42
Satur gan. Tiesi to infu, ka 1 graamata ir nokopeeta. Turklaat atkal... Tas noziimee, ka dievaa ieksjaa ir preciiza muusu pasaules kopija, turklaat arii pa laika asi.

Ok... es tev iedoshu textu... vai tu vareesi shajaa textaa atrast informaaciju par to, vai tas ir Kopija jeb nee? Esi gatavs shaadam experimentam... atkaartosim 20x lai izsleegtu tavu random mineeshanu!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:04:28
taatad Mulders nevar pateikt, vai vinjs dziivo dieva ieksjaa, jeb kopijaa dieva aarpusee!

Man to nevajag... pietiek, ka es paraadiiju, ka tavs apgalvojums "Bibloteka + Graamatas Kopija" nav vairaak infas, jo shii gramaat nesatur informaaciju par to vai taa ir kopija! Liidz ar to viss tavs garais penteris vienkaarshi sabruuk!

Dievs pirms Radiishanas vareeja radiit jebko... ebt vinjsh radiija tieshi SHO Pasauli, taadeejaadi vinjsh ir saistiits ar sho Pasauli... bet radot sho pasauli vinjsh no sevis neizgrieza gabalu, mazaaks nekljuva un arii lielaaks nekljuva... jo kad tu no Naturaalo Skaitlju Bezgaliibas panjem skaitljus no 1 - 1000 tad nedz bezgaliiba kljuust mazaaka, nedz taa nomapojas uz sho galiigo intervaalu!

Tev bugojas elemetnaara matene un abstraktaa domaashana, Ctulhu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:06:01
a kā tur ar "ij matiņš bez viņa svētības nenokrīt"? šī funkcija tai laikā dija dizeiblota?

A kur taadas bleenjas esi izlasiijis?

p.s. es zinu ko tu DOMAA atkal kas tur rakstiits, bet tas tur nav rakstiits... taakaa... tagad ljaushu tev pasham no shitaas papiira turzinjas tikt laukaa... prosto pats uzprasies, lai tevi pakjircina!

taatad - shaadu vaardu Rakstos nav! Bet tas kas IR pasaka ko citu...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:06:39
ej nu? Un pēc tam viņš kopā ar mācekļiem dzīvoja ilgi un laimīgi? Un mammu un tēti ar daudz mazbērniem iepriecināja?

Nē! Kristum nebij bērnu un mazbērnu fiziskā izpratnē!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:07:49
Pat ja muusu pasaules 4D kopija ir ieksjaa dievaa, tas noziimee, ka eksistee topologiska problema - sjie objekti atrodas dazaadaas vietaas un to katra elementa koordinates attieciibaa pret aareeju atskaites punktu ir dazaadas! Luuk tev arii kaudze jaunas aarpus - dieva informaacijas.

Nu tu pateici, ka Dievs ir lielaaks par Radiibu A kas? Tā ir!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:10:01
Mulders
"Bibloteka + Graamatas Kopija" nav vairaak infas, jo shii gramaat nesatur informaaciju par to vai taa ir kopija!
Ir vairāk. Mums agrāk bija: ir bibliotēka un tādas un tādas grāmatas. Tagad mums ir: ir biblotēka, grāmatas un viena grāmatas kopija.
Bibliotēkas grāmatas ir uz viena nesēja, bet tā kopija uz cita nesēja!
Jaunā infa ir tāda: "ir viens jauns nesējs (vai jauni mainīts nesējs), uz kura tagad nesās grāmatas kopija.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:12:10
masiks [212.93.96.2]
Vienu nokiloja, citi palika dzīvi. Asimetrija...
Kuru Dievs vairāk mīlēja - mūs vai savu dēlu? Ja dēlu - kaukā dīvaini, ka jamo nokiloja. Ja mūs... ko gan domāt par keksu, kas lielu baru samērā nepateicīgu radījumu, mīl vairāk par savu dēlu...
Da ij nokiloja dēļ kā? Kā upuri pašam sev...


Šito tēmu mēs jau kaut kad runājām. Atbildes nav vienas, tāpēc, ka mēs esam tik dažādi cilvēki. Jaunā derība nav viena cilvēka rakstīta, katrs jau redz nedaudz caur savu leņķi. Cits vairāk atbildi atradis, ja Kristu salīdzina ar upuri, ko Dievs nesis, cilvēku dēļ. Cits atkal kalkulē, cik un kas vērtīgs, par kādu cenu.

Man šķiet simpātiska vairāk tā atbilde, kur runāts par Kristus solidaritāti ar cilvēkiem. Kādu cenu Dievs ir gatavs nest cilvēka un cilvēcības dēļ. Pats Dievs izvēlas ciest par mums. Mēs kā cilvēki, atzīsti, esam ļoti daudz kur ierobežoti (dzīves ilgums, veselība, attiecības, nabadzība utt.), bet ka Kristus ir ar mums, Dievs ir ar mums un nevis pret.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:12:24
Mulders
radot sho pasauli vinjsh no sevis neizgrieza gabalu, mazaaks nekljuva un arii lielaaks nekljuva...
Vai SB ir daļa no Dieva vai ārpus Dieva?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:17:22
skaidrs. tātad mēs te vārāmies savā sulā un jamais ik pa brīdim atnāk lai sadotu vafeles vai izdalītu barankas. Citas kontroles no jamā neir. Skaic.

Atkal to TU teici
Laigan mees zinaam, ka tu DOMAA, ka to teicu es... tachu neko taadu no manas klaviatuuras tu neatradiisi, tachu tas a_masikam netraucee izdariit shaadus secinaajumus par Muldera apgalvojumiem...

Viena no paziimeem, ka oponents ir vaajsh ir tad, kad vinjsh nevis jautaa pretiniekam, bet apgalvo pretinieka vietaa... A nafig es tev te vajadziigs, ja tu tik labi proti simuleet manas domas un vaardus? Saraksti uz lapinjas, un striidies pats ar sevi un sevis izdomaatiem bubuljiem... un tad pazinjo, ka esi apgaazis Kristietiibu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:17:52
Ak, wai! Fiziskā izpratnē te ilgi dzīvoja, bet bērnus tā arī neieviesa? ( pēc augšāmcelšanās, protams...)

Nē neieviesa!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 15:18:27
Vai SB ir daļa no Dieva vai ārpus Dieva?

Kura SB? Vot es esmu... Ctulhu... izskataas ka nav... a mosh maskeejas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:21:10
Mulders
Nu ja Ctulhu ir ārpus Dieva, tad sistēma "Dievs+Ctulhu" satur vairāk informācijas nekā sistēma "Dievs". No kā seko, ka Diesv ir nepilnīgs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:22:10
Ctulhu
man ir neg. emocijas no taa, ka kaaju sasitu ( saap) + veel neg. emocijas no taa, ka cits kaaju sasita ( liidzjuutiiba).
+ neg. emocijas (neizpratne), kapēc tas otrs sev speciāli kāju sasita.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 15:25:58
Nu ja Ctulhu ir ārpus Dieva, tad sistēma "Dievs+Ctulhu" satur vairāk informācijas nekā sistēma "Dievs". No kā seko, ka Diesv ir nepilnīgs.

Tad mums laikam ir probleema tajaa, ko tu saproti ar "Buut Dievaa"

Protams, ka Ctulhu existenci uztur Dievs un uzturees muuzhiigi neatkariigi no taa KUR Ctulhu buus!

Tas ko es sapratu un uz ko atbildeeju... ka Ctulhu struktuura nav Dievishkja!
p.s. un tas viss tikai par tik par cik "Ctulhu" ir sheit pretstats ticiigajam... ne taa, ka es droshi zinaatu, ka Ctulhu ir no Dieva noshkjirts Garaa!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 15:27:03
a) Dievs mūs vada un kontrolē?
b) nē nekontrolē!
a) tātad Dievs mūs nekontrolē?
b) nē, es tā neteicu, tu to visu pats izdomāji...

sviests...


Nu man prieks beidzot, ka tu arii pac ieraudziiji savu textu sviestainiibU!

Taapeec labaak pieturies pie oponenta textiem to pareizajaa kontextaa, nevis vinja vietaa kaut ko runaa!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 5181