atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:34:50
āaaaa tjipa - ja tu guiņu dzen - tas ir OK, jo tas esi tu. A ja es tevis dzīto guiņu turpinu - es ir liels duraks? odnako....

Nu redzi... neesmu atbildiigs par to, kas tev par guinju reegojas. Nu man tava guinja reegojas par guinju... tik es to neturpinu. Tas tev kaut kaa hmm... veelme pat ne turpinaat, bet piedeeveet man personiigaas guinjas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:37:36
Jo taa ira patreizeejaa darba teorija, kas vislabaak apraxta realitaati. Buus cita, maaciis citu. Vari meeginaat izveidot citu. Tik prieksj tam tev buus perfekti jaapguust esosjaa.

Pag runa bij par zinaatnisku... nevis par "patreiz patiikami"
Evoluucijas teorijaa nevienaa punktaa neatbilst zinaatniskumam... ne tai matemaatiskie modelji, ne empiiriski pieraadiijumi!
Tikai interpetaacijas... kaarteejaa inetlektuaalaa sedzinja uzmaukta kaut kaadiem datiem... un sedzinja arvien mazaaka un mazaaka raadas pret esoshajiem datiem!

Savukaart, lai es sludinaatu Vispaariigo vai Speciaalo Relativitaates teoriju, man NAV perfekti jaapguust Eetera Teoriaj Taakaa... sorre... jauna labaaka teorija tieshi ar to ir jauna un labaaka, ka veco var atmest un nolaist podaa...

Un Evoluucijas teorija praktiski NEKO neizskaidro... taa pat tehnologjijas nedod... vieniigais ko taa dod ir kaut kaadu intelektuaalu iislaiciigu apmierinaajumu tiem ateistiem, kuri nav iedziljinaajushies lietaas buutiibaa un praktiski neko nesajeedz no programmeesahnas!
pich007
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:39:33
Mulders
Tikai interpetaacijas... kaarteejaa inetlektuaalaa sedzinja uzmaukta kaut kaadiem datiem... un sedzinja arvien mazaaka un mazaaka raadas pret esoshajiem datiem !

pamatojums?
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:48:19
Ctulhu
Ar Tevi es esmu runājis kā ar cilvēku un gana sakarīgi. Kasīties par visu un visiem jau var vienmēr pagūt, bet kāda jēga, labāk ir mēģināt saskatīt pozitīvo un saprat. Lai arī citreiz šķiet, ka te ir tikai virtuālās spēlītes.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:53:53
Ctulhu
taadus organus vai sistemas, kuri citos organismos veic funkciju, bet cilveeka organismaa ir lieki.
Tā sanāk, ja izmanto kaut kādus standarta blokus. Piem, programmēšanā, es ņemu vienu gatavu bloku, kas man darbojās Programmā#1, bišķi pielāgoju un iemetu Programmā#2. Tur aiziet arī viss tas, ko vajadzēja tikai iekš #1 un nevajadzēs #2.
Kāpēc es tā daru? Slinkums rakņāties, visus sameklēt, un tad vēl meklēt, vai tik kaut kādā vienā gadījumā tos tomēr nevajadzēs. Vai arī viens koda gabals ir tik cieši saaudzis kopā ar visu lielo kodu, ka to tā bez sāpēm ārā nezņemsi. Pie kam, tie visi liekie kodi neko daudz netraucē.
Otrs, līdzīgs iemesls varētu būt standartizācija. Viens bloks jau tiek veidots tā, lai derētu vairākiem atšķirīgiem objektiem. Piem, lētākajiem , apgraizītajiem modeļiem var būt tāds pats korpuss kā dārgākajiem, tikai būs tādas "ligzdu vietas", kur reāli nekāda spraudņa nav. Piem, TV visādas hdmi ieejas u.c. Vienam modelim ir, otram nav, bet kaut kādi mājieni uz to, ka jābūt, ir.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:56:04
tad pie kā paliekam? Kas būs tie stabi vai pīlāri? Paliksim pie texta - ka visnotaļ materiālas dabas veidojumi, kas balsta visnotaļ cietu debessjumu (pēc bībeles texta), jeb vibrēsim par gravitācijas laukiem?

Tagad sapratu!

Shis bij tas hrestomaatiskais gadiijums kur a_masiks paraadiija to, kaa vinjsh principaa spriezh un argumetnee... Es zinu, ka buus lieki noraadiit KAA shaadu argumentaaciju sauc - slyperi slope - bet principaa, kam interesee, var paarlasiit to kaa a_masiks man piedeeveeja stiigu teoriju, un redzees kaa vinjsh argumetnee...

Sorry masik... veelreiz paraadiiji, ka tad, kad lietas nonaak tik taalu, ka jaasaak lietot korekta tiira logjika un argumenti, tu to nespeej!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 13:59:06
Tagad pastaasti, ko pozitivu redzi ateismaa.
Taa, treninja peec...


Ateisms ar savu apseestiibu ar racionalitaati un kritisko pieeju daudzaam lietaam patieshaam var paliidzeet ieraudziit materiaalus izskaidrojumus tur, kur gribeetos ieskapeet "mistiku". Citiem vaardiem... ateisms daudzejeaadaa zinjaa paliidz demistificeet pasauli!

Ateisms var tikt viegli rekruteets ciinjaa pret visaadu kultu un sektantu izraisiitaam blatantaam aciimredzamaam nejeedziibaam - beernu izmantoshana, verdziiba, likumpaarkaapumi... bet sheit ateisms darbojas kaa virziits traktors, nevis kaa saturiigs smalks instruments!

Ateisms ir kaa radiits lai atspeekotu visas Panteistiskaas religjijas un to paveidus!

Ateisms ir labs uizskates liidzeklis Kristiigaas skolaas - no seerijas - ne pei iz pruda, kazljonochkom stanjesh

Ateisti meedz kristieshus pabarot ar visai materiaaliem shashlikiem!

p.s. masiks, tas ka mees te viens otru lamaajam un striidamies nekaadiigi nerenderee manu pozitiivo attiexmi pret tevi kaa parastu cilveeku, jo ikdienaa tu riikojies daudz savaadaak nekaa runaa forumaa... un tas ir tas, kam ir noziime!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:59:40
Ctulhu
Jā, bet ID jau arī neko nesaka par dizainera dabu, ID tikai saka, ka vispār tāds dizaineris ir.

Vispār, te var būt arī reāls Ideāls Dizaineris, tas ir, tāds, kurš spēj dizainēt ideāli. Taču "ideālas preces" mūsu līmenī nemaz nav vajadzīgas.
Kaut kas līdzīgs ir hinduismā. Dievs ir ideāls, bet raāli pasauli rada kāds padievs. Te nošaujās divi zaķi:
1) padievs apmierina savu radīšanas kāri
2) pasaule ir tieši tik pilnīga, cik tai jābūt konkrētā līmenī un konkrētam mērķim.
Apmēram, kā sīkais sanaglo šķību greizu starzdubūrīti. Fāters varēja labāku, bet sīkajam prieks un arī strazdi tur tīri labi dzīvos, būrītis nesajuks.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:01:15
masiks [212.93.96.2]

Ja Tu to visu tik labi zini, tad ko Tu vēl gribi dzirdēt? Veselu lērumu un gana pozitīvu atbilžu aizspriedumainie ļautiņi Tev sarakstīja. Skaties vērtē, ko vēl tev var pateikt. Ja nepatīk, tad sūti viņus visus, lai iet sēnes lasīt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:01:24
Mulders
Ateisms var tikt viegli rekruteets ciinjaa pret visaadu kultu un sektantu izraisiitaam blatantaam aciimredzamaam nejeedziibaam ... kaa radiits lai atspeekotu visas Panteistiskaas religjijas un to paveidus!
Tipa, ateisms ir izmantojams cīņā pret kādas reliģijas konkurējošu reliģiju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:03:02
interesanti... jautājums bija par stabiem, a tu piep***s nevis stabiem bet masikam...
prasās izveikt secinājumu, taču zb...


Es jau atbildeeju... nevis stabi, bet pamati Un Dievs radiijis pasauli patieshaam uz stabiliem pamatiem... Veel vairaak... tas ir fizikas imperatiivs, pienjeemums, ka visur mateerija darbojas peec vieniem un tiem pashiem pamatlikumiem!
Tad nu kaapeec, lai es pretotos Rakstiem, kas tieshi to pashu apstiprina un Pravieshi un Dzejdari to skaisti apcer un dod Dievam godu par shitik gudru dizainu!

Jaa es pastaavu, ka Raksti referenceejoties un apstiprinot debess un zemes (neredzamaa un redamaa) balstiishanu stingros pamatos, pagjeer Dievishkjaas providences esamiibu visa Visuma esiibas pamatos... kuri savu konservativitaati un nemainiibu smeljaas pasha Dieva nemainiibaa... tikai nu taadaa... radiibas galiigajaa aspektaa!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 14:03:33
Citiem vaardiem - ja ir religijas, vajag arii ateismu - peiskatiisjanai

Kaa kjeedes suni, ko uzriidiit konkurentiem, kad tie no rokas atsitaas
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:04:47
Tipa, ateisms ir izmantojams cīņā pret kādas reliģijas konkurējošu reliģiju.

Aha... bet vairaak pret Panteistiskajaam... teixim pret to pashu Juudaismu, Kristietiibu, Islaamu un Budismu... buus gruuti! Jo tie visi pagjeer shai pasaule trascendentu pasauli (par Islaamu nezinu, bet nu deiz vai tur buus buutiski savaadaak)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:14:12
Ctulhu
Ja dievaa ir visa informaacija - panteisms.
Un kā ar "Brahmas sapnis"? Ir tikai viens Dievs, un viņš ir visur un viss, saturošs visu informāciju.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:14:16
Ctulhu

Pirmkārt, Ctulhu, Tu esi normāls puika, kurš daudz laika pavada pie datora.

Otrkārt, Rietumnieku ateisms, tā labākajā humānākajā izpratnē, vairāk vai mazāk, ir tā pati kristietība, tikai bez Dieva. Cik pasekots, tad piemēram, austrumnieki, uz mums tā arī skatās, kā vienai kultūrai, civilizācijai piederošus. Nejauc tikai klasisko ateismu, kur t.sk. runā par Dieva nāvi, ar daudzajiem no visa kā šodienas ieskatiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:15:13
Viedokli. Es devu savus argumentus, kāpēc es TĀ uzskatu. Es saprotu, ka tu, piemēram, uzskati pretēji. Bet argumenti taču tev kādi ir?

Nu reku es tev iedevu argumentus...

Pietam tie nav izpiipeeti no manis pasha... bet gan lasot tos pashus antiikos autorus - tur visaadus Augustiinus un Irenejus... Vai arii... taa... sha atradiishu preciizi!

Reku fragments no Tatiaana texta Griekjiem V nodalja!

"I myself, for instance, talk, and you hear; yet, certainly, I who converse do not become destitute of speech (logos) by the transmission of speech, but by the utterance of my voice I endeavour to reduce to order the unarranged matter in your minds "

Manis izceltais texts! Tati`ans sheit burtiski (Eziitis man neljaus samelot) lieto Shanona Informaacijas Definiiciju lai apraksKatiitu informaacijas iedarbiibu uz mateeriju!

Un to taa saprata vechi tur tajos 2-3 gadsimtaa... to, kas 20 gadsimtaa bij revoluucija IT

Un to vinjsh no kurienes izziida... paarlasi to pashu Tatiaanu, no Rakstiem... Taakaa tas vinju uzskats NEBIJ tik plakans, un shkjiet, ka Rakstus PLAKANI lasi tikai tu... nevis Kristieshi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:15:41
Mulders
Pravieshi un Dzejdari to skaisti apcer un dod Dievam godu par shitik gudru dizainu!
Kāpēc lai pravieši un dzejdari kaut ko sajēgtu no dabas dizaina?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:17:07
Ctulhu
Aha, nu jā. Bet kādas kristiešiem problēmas ar panteismu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:17:35
jauks poētisks salīdzinājums. A kad linkā psalmus piesauca - tas tev kalpoja kā arguments apgalvojumu apšaubīšanai. Tā viš i - kas ļauts Mulderam - nav ļauts vērsim... es ar vairs nezinu kā ar tevi diskutēt.

Bet tachu no mana texta ir skaidrs ka par "stabiliem pamatiem" es nedomaaju betona armatuuras stabus! Tad kaapeec tu iedomaajies, ka tieshi taa to uztveera psalmu autori? Vinji tieshi taapat kaa es lieto sho jeedzienu... jo tieshi taa arii vislabaak var pateikt... tas tieshi to noziimee... "Stabili Pamati" NAV ekvivalents ar "Betona Stabiem Plakanai Virsmai", kaa to nezkamdeelj visu laiku jebkruaa textaa shkjiet saskati tu!

Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 14:17:50
masiks [212.93.96.2]
Manuprāt Tev ir atbildēts. No tiem pašiem Rakstiem, Tu to zini ne sliktāk par mani.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 1604