atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
pich007
# Labojis pich007: 2009.09.15 13:11:33
Mulders
tu tik bliez savu demagoģiju! un nav tur arī konkrēti pateikts, ka zeme ir apaļa!
tikai nez kāpēc viduslaikos cilvēkiem draudēja nāvessods, ja viņi izteica varbūtību par apaļu zemi???
un ja jau dievs tik detalizēti bībeles autoriem izskaidroja zemes rašanos nedēļas laikā, kāpēc piemirsa skaidri un gaiši piemest rindkopu, kas apliecinātu zemes formu?
un kāpēc bībelē nav nekas teikts par aborigēniem austrālijā un indiāņiem z-amerikā? dievs par viņiem aizmirsa pateikt? kāpēc? vai tad tie neskaitās dieva bērni? hmmm... varbūt tomēr tie cilvēki, kuri sarakstīja bībeli, gluži vienkārši nezināja par apkārtējo pasauli un pasaules kārtību aprakstīja tā, kā viņiem ērtāk?
de-ma-go-ģi-ja un miglas pūšana acīs, atzīstiet to!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:11:35
Iisteniiba ja par fiziku - tad senajos hinduistu rakstos fizikas ir kudii vairaak, protams arii miglaini - teelaini, var interpreteet kaa grib, bet tad riktiigaa religija ira hinduisms

Aristotelja rakstos ir veel vairaak fizikas

Tik atkal... Masikam ir zobs pret Kristietiibu... vinsjh to nesaprot, bet ciiniisies liidz peedejam, lai to rendereetu neesoshu Pateikshu vienkaarshu lietu - nevar salabot mobilo, kura uzbuuvi tu nesaproti! Bet tu vari meegjinaat... taa teikt - I will prevail or die trying! karogs rokaa... prosto abidna, ka labs intelekts un cilveeks tiek weistots putu kulshanaa!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:13:16
Biibelee ir aprakstiita pasaules uzbuuve - nepareizi. Kad uz to noraada, Mulders saka, ka Biibele vispaar ir dzeja, teelojums, un par citaam teemaam, ne par fiziku.

Bet logjiski - ja Biibeles uzdevums nav uzziimeet preciizu Fizikaalo Pasaules Teelojumu, tad tas, ka tu uz to noraadi... nu un?

Kaapeec Mulders iedomaajas, ka taas citas teemas tur ir aprakstiitas pareizi?

Taapeec, ka tur ir pareizi aprakstiits tas, ko shie Raksti pagjeer aprakstaam pareizi un tas ir paarbaudaams Moraale, Cilveeku Sabiedriiba, Greeks, Pestiishana...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:14:29
Mulders
Par Ījabu - es nesaku, ka viņš visur noteikti kļūdās, es saku, ka nav pamata viņa izteikumos meklēt fizikālu jēgu, jo Ījabs nav fiziķis.

Njuutonu tieshi motiveeja Dievishkjaas kaartiibas izpratne visos vinja darbos!
Bet rakstīja tak viņš ar domu, ka tas ir dabaszinātnisks darbs. Vai tad to pašu var teikt par Ījaba grāmatas autoru?

Kopsh ticiibas iesaakuma
Tak ne jau tādā aspektā! Tu gribi ieborēt, ka - ja kāds ir varen ticīgs, tātad viņš ir varen zinošs arī visur citur! Tipa, Ījabs ir krutāks par Arhimēdu!

Ir arii Hinti uz lodi
Kur ir? Uz lodi, nevis uz riņķi?

Ja no Rakstiem neizriet Zemes konfiguraacija, tad ieboree to a_masikam
Pag, TU jau esi tas, kurš izsaka zajavas par to, ka Bībelē esot zemes konfigurācija!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:14:35
ā.... nu - tjipa, satāmies uz textu tā kā MAN patīk - un tā arī ir pati pareizākā interpretācija? Ģeniāli.

Bet tu tach tieshi taa dari!
Es uz Textu skatos gan kaa man patiik, gan saskanjaa ar citiem ticiigajiem! Nu tu skaties kaa tev patiik un saskanjaa ar citiem neticiigajiem! Visi laimiigi... viens otru par duraku sauc un miers! Tik... khm khm... man Kristietiiba dziivot netraucee... tev traucee!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:15:12
vispār jau tēma it kā bija par morāli, nevis fiziku, tā kā varbūt jāver ir jauna
masikam - vai tad, ja Rakstos būtu teikts, ka zeme ir lode, Tu šodien nebūtu pirmais kas klaigātu, ka tas nav pareizi, jo zeme nav lode bet diezgan apaļs kunkulis, kas tomēr nav lode, tikai Dievs to acīmredzot nezina?

Par Muldera balstu teoriju runājot, tā nemaz nav tik nepareiza. Tā lapa, kas te uzrādīta kā arguments par `plakanu` zemi, nekāda`veidā tās plakanību nepierāda gan. Nav laika šajā brīdī papētīt katru konkrēto rakstu vietu, kas minēta, bet vārdi zeme un debesis Rakstos bieži tiek lietoti vairākās nozīmēs, kur nereti zeme tiek saprasta arī kā tā fiziski taustāmā pasaule, ko populāri saprotam kā matēriju. Skat. piem, Radīšanas stāsta pirmos pantus par debesu un zemes radīšanu, un tad sekojošos par matērijas strukturēšanu, kur debesis un zeme parādās jau ģeogrāfiskākā izpratnē.
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:15:31
masiks [212.93.96.2]

Daudz faktus mini. Baidies, ka Tevi tas pats ķers?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:16:19

2. Kaa reizi pasu jeedzienu par genokodu un prieksstatu par to paliidzeeja radiit ET.


TU un Masiks veel SHODIEN ticat, ka organismaa ir JUNK taaka nefleitee! Neko juus nepaliidzeejaat, bet uzseedaaties uz neapstriidamiem faktiem... jo nu ko ta citu bij dariit... neies tach atziit, ka visi tie raksti par evolucionaaro JUNK DNA troksni geenos bij fufels...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:16:42
Ctulhu
senajos hinduistu rakstos fizikas ir kudii vairaak
Jā, tur ir kvantu mehānika! Palasi "Fizikas Dao"!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:17:12
nē. kā reiz tieši TU TO saki. Tu balstus denominēji no vienkāršiem materiāliem balstiem par gravitācijas lauka līnijām vai hvz kādiem lauku spēkiem. Tb - stīgām un stīgu teoriju.

Jaa... pret shito nespeeju argumenteet... masik, tu tieshaam TAA domaa un TAA veido logjiskaas argumentu kjeediites? Tad vareeji agraak pateikt... nebuutu puuleejies tev ko skaidrot!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:18:15
Ctulhu, jemot veeraa, ka viss, ko tu pretiim vari likt ir "delta komplexitaate" - uvi... Taa teikt, izveelos dziivot saskanjaa ar Rakstu patiesiibaam
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:21:31
Aivars Tur jau taa lieta... ka LV tulkojumaa "debesis" ir viens vaards, bet angliski ir "heaven" un "sky" kas noteikti nav viens un tas pats... kur "heaven" kaareiz pagjeer neredzamo pasauli, nevis vienkaarshi pliku 3D "augshu", bet gan gariigo "augshu"... taapat kaa mees sakaam "Augstaaks Abstrakcijas Liimenis" "Augstaaks Gariigais Liimenis" "Augstaaks Attiistiibas Pakaape"-> Tas viss nepagjeer, ka "abstrakcijas liimenis, gariigais liimenis, attiistiibas pakaape" ir nezinu x metrus virs zemes! Bet tieshi to mums muusu draugi meegjina piesiet, ka tieshi taa tas ir domaats Rakstos... un kaa peiraadiijumu raada kaut kaadu maaxlinieku speeleesahnos ar shiim koncepcijaam... Tas taapat kaa pagjeereet ka Pikaso bij jucis, raadot to kaa vinjsh ziimeeja cilveecinjus!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.15 13:21:59
Es kautkā tomēr spēju būtisko atšķirt no nebūtiskā.

Norkitu... ragsti veel

A plakana zeme IR būtiska atšķirība starp apaļu....

Jaa tikai tu to kaut kaa piesien Rakstiem... un tomeer nespeeji uzraadiit no kaa tas izriet! Pieraadiijums bij links uz kaut kaadu textu, kas nodarbojas ar debesu veljvu peetnieciibu izejot no saraustiitiem dzejas gabalinjiem
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:22:19
pich007
Kur tu rāvi, ka draudēja nāvessods vidusslaikos, ja kāds ticēja apaļai zemei? Jeb tā tev tāda `metafora` `intelektuālai pašnāvībai"?

Vai nav kādi ideologi šodien, kas pretendē uz `zinātnes arbitriem`, un ar likuma spēku cīnās pret `intelektuālā radītāja" teoriju skolās.
Bērnudārzs, ko?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:23:32
man ko - tagad kopēt iekšā tavu paša textu par gravitāciju kā "balstiem"? kaunējies būtu vismaz...

Nee... paraadiit, kaa no taa izriet kaut kaadas zajavas par stiigu teoriju?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:24:32
Pat manaa neprof. izpildiijumaa taa delta komplexitaate ira labaak/korektaak nodefineeta nekaa greeks/pestiisjana, tb man tas reduceejas uz jeedzieniem `sistema`, `elementi`, `saites`, `informacija`, bet jums tie jeedzieni ir tikai intuitiivi saprotami vai arii reduceejas uz mistiskiem jeedzieniem - postulatiem.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:26:17

Arii ja pienjemam, ka ir `heaven`, vienalga `sky` nav ciets

Nuja... taapee labi vien ir, ka Rgsti nepasaka, ka debesis ir cietas... Zheel tikai, ka daudzi ateisti taa domaa Gruuti vinjiem ieboreet...

Tapaeec jau teicu... lai ateistam izdotos analizeet Ragstus... ko a_masiks pagjeer, ak vinjsh to darot, dereetu zinaat sho to par Ragstu valodu, kultuuru etc... Shajaa gadiijumaa jau naaktos zinaat vsiai smalki senebreju valodu!

Bet vieglaak ir kladzinaat " ciets ciets..." un viss Nu kladzini... a kaads tam sakars ar Muldera un Kristieshu ticiibu... nekaads... bet ateistam par to ir jaakladzina... jo citaadi jau nav pret ko kaldzinaat!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:26:42
Jaa, skolaas nevar maacit nezinaatniskas versijas.

Bet tomeer Evoluuciju maaca...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:27:27
un kapēc lai neizrietētu? Ja tu no stabiem izzīdi gravitācijas lauku, kapēc no šī gravitācijas lauka lai neizriet stīgu teorija? Ibo kontekstā taču ierakstās - kad jamais dusmīgi runā - stabi dreb un vibrē....

Nu bet taapeec saku TU to saki... Tas TU par stiigu teoriju te bubulee... a peec tam breec, ka ES to daru Vot un tad es pacelju rocinjas un saku - uvi... ja tu shitaa speeleejies, tad es nepiedalos!
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.09.15 13:34:06
masiks [212.93.96.2]
nē. parasti jau jums ar vienu par maz...

Man kaut kā neiet kopā tā bilde. Tu esi uzzīmējis vienu mostru, tur pievienojis šī monstra līdzskrējējus - kristiešus un tad saki, ka tā ir kristietība. Ja tā domā, tad ko tur var vēl teikt. Tavā pasaulē tādiem nav vietas.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 8621