atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:30:06
PS - un laipni aicināts pafleitēt par debesu balstiem... kas tie tādi un nafig vajadzīgi neplakanai zemei?

Nu kaut vai tamdeelj lai tu neaizlidotu pa pieskari aukstaa kosmosaa... nekaada vaina - gravitaacijas speeki, u.c. speeki!

Vot ko var dariit, ka TU domaa tik plakani, un tad to projicee uz Kristieshiem un Pravieshiem... un tad apgalvo, ka mees maitas plakanu zemi sludinaam!

Vot tu pats kaut ko iedomaajies, un tad man ir jaapieraada, ka es neesmu kamielis!

Redzi... tev vienkaarshi besii tas, ka jau toreiz cilveeki speeja saskatiit kaartiibu, likumsakariibas pasaulee arii fizikaalajaa... speeja pamaniit, ka mainiigaa pasaulee ir tomeer stabilas lietas... arii fizikaalajaa... un tas ir tikai normaali no noveerojamas empiiriskas kaartiibas infereet sho kaartiibu nodroshinoshus "balstus"... Tas TU iedomaajies, ka ar to tiek domaats dzelzbetona armatuura... bet kaa jau teicu... tas ko tu DOMAA ne vienmeer ir tas kas IR!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:30:14
Vispār, vēl tāds jautājums - vai Ījabs ir kāds kosmonauts, zinātnieks, vai vismaz gaišreģis vai pravietis? Nē, Ījabs ir ticīgais !

Tāpēc, ja Ījabs kaut ko spriež par kosmosa uzbūvi, tad nevajag to ņemt par pilnu, tas nav profesionāļa spriedums!

Tikai tad - nu kāpēc kristieši tā grib te ieraudzīt fiziku vismaz 7. punktā???
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2009.09.15 12:31:08
Pagaans [81.198.128.245]

Palasi biibeli bez kristietiibas shirmja un arii tev radiisies taads pats uzskats. Man jau sen ir radies iespaids, ka kristieshu Dievs sirgst ar šizofrēniju un bībele to tikai apstiprina.

"Ar kādu mēru jūs mērojat, ar tādu jums tiks atmērīts" Ko piedāvā vietā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:32:08
Viņš ir tas, kas izpleš zemes ziemeļus pāri tukšumam , KOMATS,kas tur zemi uzkārtu ne pie kā.

Aciimredzot tieshaam ateisms ir iipashs intelekta staavoklis...
Vai tu tieshaam nezini taadu lietu kaa uzskaitiijumu, kaa saliktus teikumus... Pat latvieshu texts skaidri paraada, ka zeme nevis ziemelju gali ir uzkaarti pie nekaa Nu netaisi tak sevi par *****u!
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:34:59
masiks [212.93.96.2]
kāds faktiem sakars ar maniem uzskatiem??? Es konstatēju ka Dievs ir nežēlīgs pēc paša Dieva dotajiem morāles kritērijiem. Kāds MAN ar to sakars??? Tik pat labi varu pajautāt - kādā sakarā uzskati, ka Dievs ir labestīgs un mīlošs? Pēc kā tu to spried? Jeb nespried? Tikai atkārto uz papīra uzrakstītu snumbursli, kura jēgu nemaz neizproti?

Tu izsaki absolūtu spriedumu un tad saki, kāds sakars man ar to??? Bija radusies pārliecība, ka meklējam pozitīvākas atbildes.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:36:46
Tāpēc, ja Ījabs kaut ko spriež par kosmosa uzbūvi, tad nevajag to ņemt par pilnu, tas nav profesionāļa spriedums! Tikai tad - nu kāpēc kristieši tā grib te ieraudzīt fiziku vismaz 7. punktā???

Ko noziimee GRIB...

Tavs pirmais apgalvojums ir BLEFS!

Ņūtona apgalvojumi ir neprofesionaali, jo viņš ticīgs? Dekarta apgalvojumi ir neprofesionāli, jo viņš ticīgs! Sorry Ezīt... arī TU saac jau robežoties ar vieglu muļķību, ja uzskati, ka ticīgie nevar izteikt patiesus apgalvojumus par visumu!

Bet jā... nav pamats uzskatīt, ka Ījabs būtu tā laika "fiziķis", tomēr kā redzi... viņa ticība ļauj viņam izteikt zajavas, kas ir ļoti progresīvas fizikālā ziņā... tas nozīmē, ka viņš, ja ne fiziķis, tad pietiekoši gudrs un spēj skatīties uz pasauli ar visai skaidru skatienu un redzēt un ticēt tam, ko redz... bez pārāk bieza aizspriedumu uzslāņojuma! Tas tikai vēlreiz parāda ka Zālamanam bij taisnība - Dievbijība ir visas gudrības iesākums!

Bet šajā forumā mēs labi redzam, ka Dieva un Kristiešu nīšana ātri vien masiku ieved visai nožēlojāmā intelektuālajā stāvoklī... viņš joprojām nav pierādījis, ka no Rakstiem izriet, ka Zeme ir plakana! Bet mēs zinām, ka imperatīvs ir, ka Zeme ir Plakana... tāpēc masiks darīs VISU iespējamo un neiespējamo, neskatoties ne uz kādām konsekvencēm vai loģiku, lai tikai sameklētu kādu rakstu gabaliņu, ko pievilkt savam imperatīvam...
Un aizies pārliecināts ka Raksti māca plakanu zemes kosmoloģiju... jo visticamāk, man apniks viņam visu laiku norādīt, ka viņš ielasas rakstos pats sev vēlamu textu, nevis spēj lasīt textu tāds kā viņš ir tajā kontextā kurā tas ir!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:38:38
Palasi biibeli bez kristietiibas shirmja un arii tev radiisies taads pats uzskats. Man jau sen ir radies iespaids, ka kristieshu Dievs sirgst ar šizofrēniju un bībele to tikai apstiprina.

Interesanti... kāpēc lai rakstus lasītu bez Kristietības širmja!
Tu bieži zāļu receptes lasi bez medicīnas širmja, jeb autoceļu karti bez ģeogrāfijas širmja? Nafig lai kāds vispār lasītu dajebkuru grāmatu bez tā širmja, kas ir essenciāli svarīgs, lai grāmatu vispār saprastu!


Baigais gudrinieks... sak nomaini kontextu un tu redzēsi kādas muļķības... Nu bet tas attiecas uz jebkuru grāmatu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:45:31
Mulders
A krievu tulkojumā šitā:

7 Он распростер север над пустотою, повесил землю ни на чем.

Angļu atkal tā:
He spreads out the northern skies over empty space;
he suspends the earth over nothing.

salikts teikums, bet ne pakārtots!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:45:31
nope. Besī tas, ka to ko TOREIZ sakstīja un toreiz saprata - tagad par varītēm ( (T) Mulders) tulko pa savam, lai TOREIZĒJAIS pasaules redzējums maximāli atbilstu mūsdienu redzējumam. Ne tu pirmais, kas bībelē saskata arī atomreaktora shēmu.

Tu tā arī neparādīji Rakstos nevienu vietu, kur Raksti paģēr plakanu pankūkas Zemi!

Un tagad brūc virsū, ka es atļaujos tev nepiekrist!

Nevienu nešūpo ko antīkā pasaule uzskatīja... tā antīkā pasaule ar visiem saviem uzskatiem ir izčāxtējusi, bet Raksti un Krsitietība stāv...

Man pat nav JĀPŪLĀS lai tevi atspēkotu, jo nav jau ko atspēkot... viss kas tev ir, ir tavi subjektīvie uzskati par to, ko autors domāja, kad rakstīja vienu vai otru rakstu vietu... ko bez pamatojuma apgalvo, to bez pamatojuma var noraidīt!

Tev vēl stāv priekšā pierādīt... ka Raksti paģēr plakanu pankūkas kosmoloģiju!

Tu apriori izej no saviem pieņēmumiem - ka nekā savādāk antīkā pasaulē pasauli arī nespēja skaidrot un no tā izej... bet kā jau teicu, tavi pieņēmumi un aizspriedumi ir tikai tavi, tiem nav nekāda sakara ar Rakstiem, ko tu mums te mēģini ietirgot! Ja tev ir aizspriedumi un kaut kādi uzskati... tā ir tava problēma... bet paģērēt, ka tamdēļ visi kristieši tāpat uzskata ir muļķība...

Kā redzi manā pasaules uzskatā nav nevienas pretrunas ar Rakstu Vārdiem... un tev kaut kā ar to ir problēmas... tev nepatīk, ka Mulders var gan dzīvot saskaņā ar Rakstu vārdiem, gan tai pat laikā lasīt kosmoloģijas traktātus un neredzēt pretrunas... jo pretrunu nemaz nav! Pretrunas tu pats tur izdomā un tad kaut kā apvainojies, kad Mulders tev norāda... ka tā nav... ka pretrunas ir no tevis, nevis no Rakstiem... tas TU interpretee balstus kaa Semiramiidas Gaisa Daarzu kolonnas... TU izdomaaji shaadu interpreteaaciju tam textam, nevis Mulders un pat ne Rakstu autori!

Savukaart pienjemt, ka pirms tevis kaads vareeja runaat par pasaules speekiem kaa balstiem visai abstraktaa veidaa, tas vienkaarshi ir pretrunaa TAVAM pasaules uzskatam... nevis Rakstu pasaules uzskatam un nevis Muldera pasaules uzskatam...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:47:31

Fizika tai staastaa ir iespeejami adekvaata, protams, ar dazjiem naakotnes pienjeemumiem...


Tad ir adekvaata jeb iespeejami adekvaata? Jeb varbuut tomeer nav adekvaata?

Un vai pasha Staasta Message tamdeelj mainaas? Vai taa fizika u.c. ZF elementi tai staastaa kaut kaa sabojaa vai uzlabo pashu nookraatijas ideju? Tu tach piekritiisi, ka pashu staasta ideju tik pat labi var paarcelt viduslaiku izdomaataa pasauliitee un viss rullees tieshi taapat!

Tas muusu varonjiem sheit ir probleemas uztver staasta jeegu, ja staasts neatbilst vinju iecereetajam texta formaatam un standartam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:48:10
tātad tomēr vajadzēja linku....

Tak kaapee linku... uzraksti pantu no www.bibele.lv Atradiishu pashu textu... tak copy-paste textu vari!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:50:05
Cietaas debesu velves ar uudenjiem aiz taas ira cik uziet.

No kaa izriet, ka Zeme ir plakna? jaa ateistu logjika ir kaut kas man neaizsniedzams!
Pietam... ee vai shii cietaa debesu velve ir fizikaala traktaat kontextaa, jeb sena veesturiska miglaina notikuma atstaastaa parastam lasiitaajam? Jo lai tu vareetu infereet plakanas zemes kosmologjiju RAKSTOS... tev naaksies pieraadiit ka taada vieta existee atbilstoshaa kontextaa... Dzejiski, Teelaini un Veesturiski notikumu apraksti no seerijas "Lauztaas Priedes" nekvalificeejas kaa kugjubuuves instrukcijas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:51:11

salikts teikums, bet ne pakārtots!

Nuja... ja buutu pakaartots, tad vareetu piesieties!
A salitks ir salikts... principaa uzskaitiijums... a,b,c,d... A-staastas par ziemeljiem, B - staasts par visu zemi, C... etc
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:52:38

Ja ir laix, ir veerts palasiit forumus, kur Gorkavijs aizstaav savas graamatas, vinjam tur gudri onkas ( fizikaa, neirofiziologijaa, sociologijaa, psihologijaa, tehnikaa, IT utt.) brauc virsuu nepajokam, un iet smagaak kaa distertaciju aizstaaveesanaa


Nav laix... pat izlasiit to staastu!

Es tak saprotu, ka var " uzpiit fiziku" no esoshajaam zinaashanaam... Bet VAI TAA IR... neviens nezin... nu nezin! Tieshi taapat kaa enviens nezinaaja kas notiek ar ljopeni kad taa paarsniedz skanjas aatrumu! Taapat neviens nezin kas ir tad un tad kad notiek tas un tas un tas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:53:09
Mulders
Ņūtona apgalvojumi ir neprofesionaali, jo viņš ticīgs?
Tu laikam nesaprati. Es teicu, ka Ījabs NAV profesionāls kosmonauts un zinātnieks, tāpēc viņa spriedumi par zemes un debesu karāšanos nav ņemami vērā.
Ījabs "Ījaba grāmatā" runā kā ticīgais!
Ņūtons savā darbā par fiziku runā kā fiziķis!

Problēma ir, ko jau a_masiks teica:
Besī tas, ka to ko TOREIZ sakstīja un toreiz saprata - tagad par varītēm ( (T) Mulders) tulko pa savam, lai TOREIZĒJAIS pasaules redzējums maximāli atbilstu mūsdienu redzējumam. Ne tu pirmais, kas bībelē saskata arī atomreaktora shēmu.



viņa ticība ļauj viņam izteikt zajavas, kas ir ļoti progresīvas fizikālā ziņā...

Kopš kura laika ticība reliģijā dod zināšanas fizikā???


viņš joprojām nav pierādījis, ka no Rakstiem izriet, ka Zeme ir plakana!
bet nev tur arī nekādas lodes! Tas ir, ja parādās kristietis ar zajavām, ka Bībelē esot apaļa zeme, tad viņu ir jāatsēdina atpakaļ vietā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 12:55:08
Nee, no ta aizriet, ka Biibele satur nepareizu informaaciju.

Nepareizu informaaciju par ko? Attiecibiaa uz ko?

Tu teixi par fiziku un kosmologjiju, es teikshu - a kur tu izraki, ka konrkeetais texts vispaar pretendee uz adekvaatu shiis bildes atteelu... tb vai tu uzskati, ka TAS ir acleegas teema textaa, jeb pats radiishanas fakts vispaar?

Tev jau Aivars reiz teica... ka tas "firmament" nepagjeer cietu uzreiz... bet vaardam ir plashaaka noziime kaa " nepaarvarams" "robezha"... par kuru shodien arii TU zini... tas ir notikumu horizonts, aiz kura tu nevari ieskatiities empiiriski... taatad Raksti neko nav melojushi, ja tos interpetee kaa normaali zinoshi cilveeki, nevis kaa 1 gadsimta ne paaraak apdaavinaats karstasiniigs mudaks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:04:00
Tu laikam nesaprati. Es teicu, ka Ījabs NAV profesionāls kosmonauts un zinātnieks, tāpēc viņa spriedumi par zemes un debesu karāšanos nav ņemami vērā.

Kuru tas uztrauc? Ja apgalvojums ir patiess... tad ir po fenji kaa tev cepure staav. Redzi tu kaut kaa izej no taa, ka tikai experti var runaat par savu teemu... Tieshi tie bij EXPERTI kas Braaljiem Raitiem nedeva patentu! Sorry... tavs arguments netur uudeni!

Ņūtons savā darbā par fiziku runā kā fiziķis!
Ja... esi lasiijis? A Dekarts? Atkal pienjeemumi?
Njuutonu tieshi motiveeja Dievishkjaas kaartiibas izpratne visos vinja darbos! A Dekarts savas " Meditaacijas" sarakstiija kaareiz lai paraadiitu Racionaali Dieva un Dveeseles existenci... vinjsh iedeva jums - neticiigajiem, Racionaalismu kaa intelektuaalu instrumentu tieshi faktiski Teologjiskaa traktaataa!

Besī tas, ka to ko TOREIZ sakstīja un toreiz saprata - tagad par varītēm ( (T) Mulders) tulko pa savam, lai TOREIZĒJAIS pasaules redzējums maximāli atbilstu mūsdienu redzējumam. Ne tu pirmais, kas bībelē saskata arī atomreaktora shēmu.

Redzi... atshkjiriibaa no masika, es tomeer atshkjiru TEXTU no MANAAM DOMAAM par textu!
Savukaart ja man masiks liek priekshaa SAVAS interpetaacijas par "balstiem" un pagjeer, ka tas tur taa domaats, tad tiehsi taapat es lieku priekshaa SAVAS interpretaacijas, kas ljoti labi saskan gan ar "balstiem" gan ar mums zin`amo, gan nav pretrunaa Rakstiem vispaar!
Taakaa... tas sausais atlikums ir tas, ka a_masiku besii tas, ka mana interpetaacija par textu nesakriit ar vinja interpretaaciju par textu... Tik MANAA pusee veel ir tas, ka es sho textu daudz daudz labaak paziistu un zinu kas tur rakstiits visaa kopumaa... kurpretii a_masiks operee ar bezkontextaa izrautiem citaatiem - parsvaraa sakjerstiitiem pa ateistu forumiem, kur tieshi taadi pashi "interpetatori" nodarbojas ar bleenjaam!

Kopš kura laika ticība reliģijā dod zināšanas fizikā???

Kopsh ticiibas iesaakuma Un nevis kuraa katraa religjijaa, bet tieshi Kristietiibaa... Tikai kaa jau mees noskaidrojaam, tu netici un nekad neticeesi - jo tas ir pretrunaa taviem metafiziskajiem uzskatiem - ka tieshi Judeo-Kristiaaniskais pasaules uzskats ir pamataa modernajai zinaatnei un taas metodologjijaam! Taakaa te tu vari palikt pie sava, es palieku pie sava!

bet nev tur arī nekādas lodes! Tas ir, ja parādās kristietis ar zajavām, ka Bībelē esot apaļa zeme, tad viņu ir jāatsēdina atpakaļ vietā!
1) Ir arii Hinti uz lodi
2) Ja no Rakstiem neizriet Zemes konfiguraacija, tad ieboree to a_masikam, ka vinja PIENJEEMUMS nav tas pac kas Raksti pashi par sevi, taadeejaadi vinjsh var droshi dropot visu savu retoriku par Rakstiem... vinjsh prosto neprot tos intepreteet... kaa jebkursh ikdienishkjs cilveeks, kuram nekad nav bijusi vajadziiba nodaliit savus uzskatus no lietu buutiibas, vinjsh vienkaarshi neprot atshkjirt textaa izteikto no personiigaa uzskata par to, kas textaa izteikts!

Citiem vaardiem - tava interpetaaciaj skrien pa priekshu pasham textam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:07:56
a_masiks, jauks raksts...

Tieshi tas ko es teicu... autora interpetaacija tiek uzdota par Texta Saturu Netur uudeni

Veel smiekliigaakais ir tas, ka autors daudzkur lieto psalmus kaa argumentaaciju - Psalmi ir dzeja Vot un tur jaabuut aciimredzot iipashi aptaureetam, lai dzeju apriori uzdotu par fizikas traktaatiem!

Autors tieshi taapat kaa tu saputro savus aizspriedumus ar textu! Nu nevaru paliidzeet... ja tas ir tas kaa tu textus lasi, tad nafig vispaar tev kaut ko lasiit... tu tach visu jau zini, jo viss taapat ir tavaa galvaa!

Un sabesies tu iipashi tad, kad kaads cits (Mulders) arii ar SAVU interpetaaciju atnaak un to pashu textu paraada ictaa interpretaacijaa... textu tach nemainiiju, mainiiju tikai interpetaaciju - un TO tu sauc par " Puuleeshanis" - aciimredzo tarii izejot no sava pienjeemuma, jo patiesi TAS tev izraisiitu milziigu piepuuli, uz textu paskatiities savaadaak... es uz to textu taa skatos dabiigi... man taa nav piepuule... bet skatiijums kaa es to redzu un esmu redzeejis visu savu apziniigo kristiesha muuzhu! Taakaa nevajag savas puules projiceet uz maniim...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:09:42
jā, jā,... un ķīmijā un bioloģijā arī! Par šaha spēli un matemātiku nemaz nerunājot! IMHO arī praktiskajā mehānikā un programmēšanā!

Tur visur palidiz judeo-kristiigais pasaules skatiijums
Arii biologjijaa... tie, kas pieiet biologjiskaam sisteemaam kaa radiitaam un dizaineetaam, tie tur atrod gan funkcijas masikpraat nesvariigos orgaanos, gan nekodeejoshos DNS apgabalos... u.c. vietaas, kaa to dara jebkursh cilveeks, kas izpeeta dizaineetas nanomashiinas un sisteemas... Tieshi Judeo-Kristiigais pasaules skatiijums iemaaca to kur un kaa mekleet... un sorry... shaadaa veidaa biologi atrod to, ko Darvinisti nav speejushi atrast 150 gadus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:10:06
nē nu protams - tur rakstīts "balsti" bet domāta stīgu teorija.

TU to sakI!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 112 , pavisam kopa bijuši: 2703